Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

ooo nawet nie wiem co wygrało... wiem ze głosowałam ale nie pamietam na co xD

 

EDIT:... jak wygrało D jak ja widzę że E... to na które głosowałam... przynajmniej tak wynika z ankiety... :/

Link to comment
Share on other sites

nie dane mi było głosować, ale chyba zagłosowałabym właśnie na ten banner co wygrał :D .... a nie wiecie, czy co jakiś czas będzie zmiana banneru i czy te głosowanie będą powtarzane ?

Link to comment
Share on other sites

hej hej, ja niestety nie wiem...

aha, sie ciesze bo zabukowalam w koncu nocleg w Amster! 2 km od parku. spokojnie mozemy sobie z anusiakiem spacerkiem do hotelu wrocic po tym jak wszyscy pogadamy sobie z Mika po koncercie, rozda wszystkim autografy i zrobi z kazdym zdjecie :roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hihi fajne, przed chwila je ogladalam, ale nie zauwazylam, ze sa nowe...i w ogole pozegnam sie na godzine, gdyz musze natychmiast koniecznie obejrzec jakis odcinek dsds (lub magazyn dsds z thomasem...wczoraj nawet trafilam jak pokazywal swoje mieszkanie, normalnie wiem jak wyglada jego sypialnia...:mf_lustslow:)

 

jejejej wiem, zrobilam sie monotematyczna...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

hey! sorry for OT :naughty:

 

one of our users needs help! it's just one klick (or maby 2 :naughty:) and you will help to bring the smile to childs face! :D c'mon I belive in ya! MFC-ers got to stick together! for more info go here http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=15015

 

thank you :biggrin2:

 

AnnaMariaPetra don't know nothing about my spamming threads action so if it's wrong etc please put all the consequences on me only. thx

Link to comment
Share on other sites

wiedzialam co bumpnelo watek zanim go otworzylam :naughty:

chyba pojde sie przespac, spalam 3 godziny i padam. jak tam esej smeg? musze napisac jeden do sb do polnocy, ale bede mogla zaczac go pisac dopiero w pt przez zaliczenia. oczywiscie znam temat od kwietnia :hair:

anyway.. cicho tu ostatnio..

Link to comment
Share on other sites

hehe... no ja mam 2 str...sam wstęp...jeszcze jakieś 8 i będzie dobrze... do 18 muszę się wyrobić... kurka.... a ja tutaj ciągle siedzę... grrrrr muszę iść ;) już w tym tyg mam egz... padaka... do 12 czerwca już skończę sesje prawdopodobnie.... a oficjalnie sesja zaczyna się 9 xD nie ma to jak mój wydział... zawsze tak jest...

Link to comment
Share on other sites

hehe... no ja mam 2 str...sam wstęp...jeszcze jakieś 8 i będzie dobrze... do 18 muszę się wyrobić... kurka.... a ja tutaj ciągle siedzę... grrrrr muszę iść ;) już w tym tyg mam egz... padaka... do 12 czerwca już skończę sesje prawdopodobnie.... a oficjalnie sesja zaczyna się 9 xD nie ma to jak mój wydział... zawsze tak jest...

 

:eek:

moja sesja zaczyna sie 16 :boxed:

no to baj baj maszkaro, a kysz. 8 stron, duza czcionka do wykonania :naughty:

ja tez ide, pospac troche. tylko najpierw skocze do lotto, bo mam dziwna trojke do odebrania.

Link to comment
Share on other sites

dostalam ponad 300 zl za ten kupon :shocked: paris? here i come? :eek:

chcialabym zorientowac sie jak wyglada sytuacja jesli chodzi o bilety i samoloty ale musze przekazac komputer :boxed:

jeeez, to paris or not to paris??

Link to comment
Share on other sites

dostalam ponad 300 zl za ten kupon :shocked: paris? here i come? :eek:

chcialabym zorientowac sie jak wyglada sytuacja jesli chodzi o bilety i samoloty ale musze przekazac komputer :boxed:

jeeez, to paris or not to paris??

 

a jedźcie se wszsytkie do Paryża :cry: a eseju mam 5 str xD czcionka 13 TNR, odstępy 1,5 i jeszcze na koniec marginesy może zwężę bo trzeba oddać wydruk xD może się nie kapnie LOL jutro podrzucę do sekretariatu i ucieknę xD bo do dziś był termin LOL

Link to comment
Share on other sites

a jedźcie se wszsytkie do Paryża :cry: a eseju mam 5 str xD czcionka 13 TNR, odstępy 1,5 i jeszcze na koniec marginesy może zwężę bo trzeba oddać wydruk xD może się nie kapnie LOL jutro podrzucę do sekretariatu i ucieknę xD bo do dziś był termin LOL

 

lol, jaka akcja z podrzucaniem :roftl: heh, ja zawsze robie podwojne odstepy. i mnostwo cytatow w oddzielnych paragrafach. i zawsze 1/3 pierwszej strony to tytul i takie tam. :naughty:

yh, ide sie uczyc na jutrzejsze zaliczenie. nie plakaj smeg, dzis tez sie za biletami nie rozejrze. skonczy sie na tym, ze tak podniosa ceny, ze nie pojade.. fkn sql

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wpadłam się tylko przywitać z roda(cz)kami:wink2:

rozglądam sie tutaj ale na razie nie mam niestety czasu żeby sie jakoś udzielać,bo tak jak widzę większość jestem w środku sesji, życzę wszystkim powodzenia:original:

Link to comment
Share on other sites

wpadłam się tylko przywitać z roda(cz)kami:wink2:

rozglądam sie tutaj ale na razie nie mam niestety czasu żeby sie jakoś udzielać' date='bo tak jak widzę większość jestem w środku sesji, życzę wszystkim powodzenia:original:[/quote']

 

hej hej hej!!!!

witam!!!

ojej, ale sie podekscytowalam :roftl:

malo sie ostatnio dzieje w polskim oddziale mfc, wiec tym bardziej milo Cie widziec!

nie dziekuje i powodzenia tez! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

och' date=' to miłe że moje pojawienie sie wzbudza chociaż u kogoś emocje:) Swoją drogą tez jestem agnieszka:)[/quote']

 

lol, a myslalam, ze stanisława :naughty:

aha, to jeszcze przy okazji polecam mikafans.go.pl :das::wink2:

Link to comment
Share on other sites

no cóż - w dowodzie mam agnieszka stanisława:naughty: to drugie po prababci

stronkę sprawdzę:)

 

mojej prababci bylo agnieszka, wiec moze tez mam po niej :naughty:

anyway, stronka troche ucichla ostatnio, bo kazdy zajety.. ale niedlugo koncerty, wiec powinna odzyc :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy