Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Och. Przed chwilą wróciłam do domu po moich tatrzańskich wojażach na dosłownie 24 godz. i ruszam dalej, tym razem na Mazury, na kolejne dwa tygodnie. Jeśli chodzi o wirtualne obowiązki (takie jak np. moderacja forum :biggrin2:), ze mną niestety jest taki problem, że w czasie ferii i wakacji jestem praktyczne niedostępna... Także przepraszam za tą moją nieustanną nieobecność. Chciałam tylko powiedzieć, że byłam na forum i tak mi się podoba, TAK MI SIĘ PODOBA!, że aż nie wiem, jak to wyrazić tutaj :naughty:. Ale NAPRAWDĘ, nie spodziewałm się, że zobaczę coś tak fajnego! Anniu, po raz kolejny mnie zaskakujesz! Brawo brawo! Udało Ci się cudownie! :huglove: Nie logowałam się na razie, bo nie mam czasu, żeby nadrabiać zaległości, a nie chcę stracić zaznaczonych nieczytanych postów. Więc jestem totalnie nie na bieżąco w sprawach forum, ale postaram się jakoś z tym chociaż trochę ogarnąć jutro.

 

No. To dobranoc wszystkim :original:.

Link to comment
Share on other sites

wrocilam. powinnam nadrobic zaleglosci, ale jakos nie moge sie zebrac. dzialo sie cos ciekawego w mikaworld jak mnie nie bylo?

jakos nie chce mi sie czytac mfc dzis, ide na pmfc..

szit, jak mi smutno. nie wierze, jak szybko minely te dwa tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

oj do wymarcia to nam jeszcze daleko.. ożywimy się jeszcze!

niech tylko Mika się ruszy to wszyscy się ruszą.. to przecie nasza siła napędowa :naughty:

 

no a z rocznicą naszego forum.. pięknie nam tu roczek minął! :biggrin2:

 

nam niedługo stuknie rok od pierwszego koncertu.. :wub2:

Link to comment
Share on other sites

To już roook! :yay: Czas naprawdę szybko leci... Tak dużo się zmieniło w ciągu tych miesięcy... TAK DUŻO! Niesamowicie. I zostały takie ładne wspomnienia :wub2:. Mika. Długie zimowe wieczory na forum... Wirtualna obecność na koncertach... A pamiętacie Poplistę? Jak codziennie głosowałyśmy? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

no rzeczywiscie....ech stare dobre czasy....mi za miesiac stuknie rok od drugiego koncertu miki, a od pierwszego to juz jest jakies...18 miesiecy..... :shocked: dwoje dzieci zdazylabym urodzic hmmm....

a na emigracji tak to juz jest, ze wieczorami czesciej sie gada do kompa niz do zywego czlowieka...:bleh: tym bardziej w dlugie zimowe wieczory...

niech ten mika cos juz w koncu wyda, no! :punk:MIKA:punk:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy