Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Nie wiem czy normalny człowiek może zieść to co ja dzisiaj przeżyłam wchodząc na tą strone :shocked: 2x z rzędu "omało" nie dostałam zawału serca!!

 

Najpierw zdjęcia z DVD a potem to :shocked::mf_lustslow: jestem w szoku i chyba długo z niego niewyjde :naughty:

 

Nie wiem co napisać zatkało mnie ze szczęścia :mf_lustslow:

 

Dziewczyny o Warszawie jest też w temacie Pamette jeśli dobrze pamiętam ?!

Ona tam ma spis przetłumaczonych wywiadów z francuskiego na angiellsi i faktycznie Mika tam mówi że był w Warszawie (czym molestuje moją rodzine od kilku dni )xD

 

AA dziewczyny jeszcze wczoraj wieczór wpadłam na pomysł że jeśli mika-band zaglądają na forum to jeśli zobaczą dużo wpisów polskich to może zdecydują się po części na koncert w Polsce xD

I w zw z tym pomyślałąm że mogły byśmy wszystkie zwerbować przyjaciółki ,koleżanki ,znajome żeby zalogowały się na forum to już by coś było im nas więcej tym lepiej xD...a teraz jesteśmy w czołówce wątków :mf_lustslow:

 

dobrze jak znajde ten temat o Warszawie to wam wkleje

 

Pozdrawiam serdecznie :**

Link to comment
Share on other sites

Czy tylko mnie youtube nie chce sie załadować?!:furious:

U mnie dziala normalnie.

 

sie skupilam i przypomnialam sobie, ze to bylo w radiu z dlugim spisem pytan z boku i znalazlam :] zaczyna sie od 6 minuty:

 

 

milego sluchania :]

 

Rzeczywiście! :shocked: Dziękuję Ci bardzo, jakoś nigdy nie trafiłam na ten wywiad!

Link to comment
Share on other sites

Jejku.. jak fajnie Agnieszko że mogłaś byćw Berlinie :biggrin2:

Nie możemy sobie darować że Mika był tak blisko i nas tam nie było :no:

..alealeale..nic to bo mamy już w łapkach bilecikiiii na kolejne DWA koncerty!!!

!!!LONDON!!! We're comiiiiiiiiiiing! :woot_jump:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy normalny człowiek może zieść to co ja dzisiaj przeżyłam wchodząc na tą strone :shocked: 2x z rzędu "omało" nie dostałam zawału serca!!

 

Najpierw zdjęcia z DVD a potem to :shocked: jestem w szoku i chyba długo z niego niewyjde :naughty:

 

Nie wiem co napisać zatkało mnie ze szczęścia :mf_lustslow:

 

Dziewczyny o Warszawie jest też w temacie Pamette jeśli dobrze pamiętam ?!

Ona tam ma spis przetłumaczonych wywiadów z francuskiego na angiellsi i faktycznie Mika tam mówi że był w Warszawie (czym molestuje moją rodzine od kilku dni )xD

 

AA dziewczyny jeszcze wczoraj wieczór wpadłam na pomysł że jeśli mika-band zaglądają na forum to jeśli zobaczą dużo wpisów polskich to może zdecydują się po części na koncert w Polsce xD

I w zw z tym pomyślałąm że mogły byśmy wszystkie zwerbować przyjaciółki ,koleżanki ,znajome żeby zalogowały się na forum to już by coś było im nas więcej tym lepiej xD...a teraz jesteśmy w czołówce wątków :mf_lustslow:

 

dobrze jak znajde ten temat o Warszawie to wam wkleje

 

Pozdrawiam serdecznie :**

 

Zaraz zaraz. Zdjęcia z DVD? :blink: O co chodzi?

 

A werbowanie znajomych to nie jest zły pomysł, ale ja akurat osobiście nie znam nikogo, kto uwielbia Mikę aż tak, żeby spędzać tu swój cenny czas. Od jakiegoś czasu próbuję szukać ludzi w Internecie i zapraszać ich na nasze polskie forum, ale na razie nie osiągnęłam zbyt dobrych efektów :biggrin2:...

Link to comment
Share on other sites

Jejku.. jak fajnie Agnieszko że mogłaś byćw Berlinie :biggrin2:

Nie możemy sobie darować że Mika był tak blisko i nas tam nie było :no:

..alealeale..nic to bo mamy już w łapkach bilecikiiii na kolejne DWA koncerty!!!

!!!LONDON!!! We're comiiiiiiiiiiing! :woot_jump:

 

:punk:

 

Reprezentujcie godnie Polskę, dziewczęta! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

OMB !! przesteńcie natychmiast bo ja zaraz naprawde dostane zawału :shocked:

 

Dziewczyny jesteście poprostu superowe :thumb_yello:

 

Jej jak Mika zobaczy Polaków (nie to żeby was wypatrzył podczas koncertu i powiedział "o one napewno są z Polski ":naughty: )na koncercie to może się zdecyduje :naughty:

 

Grace Ally zdjęcia z DVd i opis są gdzieś na stronie głównej bo jedna dziewczyna już je ma i oglądała:mf_lustslow:

 

PS. mi się słabo wgrywa ten filmik z wywiadem po francusku :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Tak Alicjo ale w niektórych krajach można było dostać wcześniej jeśli się zamówiło przez internet tak myśle...chyba ...nie jestem pewna do końca ..Wybacz!!:wink2::biggrin2:

 

Oki doki mniie też już działa ..uwielbiam francuski język oni tak fajnie mówią jakby się krztusili :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Jejku.. jak fajnie Agnieszko że mogłaś byćw Berlinie :biggrin2:

Nie możemy sobie darować że Mika był tak blisko i nas tam nie było :no:

..alealeale..nic to bo mamy już w łapkach bilecikiiii na kolejne DWA koncerty!!!

!!!LONDON!!! We're comiiiiiiiiiiing! :woot_jump:

 

3ci i 4ty grudnia? heh.. a wiec see ya in london :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

3ci i 4ty grudnia? heh.. a wiec see ya in london :biggrin2:

 

..2 i 4 Grudnia :biggrin2:

..Agnieszko a ty sama jedziesz do Londynu tak tylko na koncert jak my czy na dłużej? ...fajnie by było zobaczyć się na miejscu:biggrin2:

A skąd jesteś..? Warszawa? :groupwave: Będzie nas więcej..super !!

Link to comment
Share on other sites

..2 i 4 Grudnia :biggrin2:

..Agnieszko a ty sama jedziesz do Londynu tak tylko na koncert jak my czy na dłużej? ...fajnie by było zobaczyć się na miejscu:biggrin2:

A skąd jesteś..? Warszawa? :groupwave: Będzie nas więcej..super !!

 

sama, tylko na koncerciki, wylatuje 30 listopada lub 2 grudnia, jeszcze nie jestem pewna. i normalnie taka jestem zla! bilety to urodzinowy prezent, kupione pod koniec czerwca przez seeticket.com. i po trzech miesiacach odezwali sie, ze mi ich nie wysla, bo to za duze ryzyko wysylac bilety poza wyspy. walczylam z nimi tygodniami, zeby na moje ryzyko wyslali, ale nie. wiec wyslalam adres osoby z londynu, ktora by je dla mnie odebrala. odpisali tydzien temu ze za pozno juz. :furious: skonczylo sie na tym, ze musze bilety odebrac pol godz przed koncertem na miejscu. czyli wszyscy biegiem pod scene, a ja bede musiala isc po bilety. no nic, bylam blisko w berlinie, wiec jakos sie z tym pogodze. mam tylko nadzieje, ze nie bede miala zadnych midtermow 3 i 4, bo nie wiem co wtedy.. jep, warszawa, od pn do czw :das: super, ze jedziecie, mam nadzieje, ze sie spotkamy 4-tego, milo bedzie miec obok rodaczki :biggrin2: pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

sama, tylko na koncerciki, wylatuje 30 listopada lub 2 grudnia, jeszcze nie jestem pewna. i normalnie taka jestem zla! bilety to urodzinowy prezent, kupione pod koniec czerwca przez seeticket.com. i po trzech miesiacach odezwali sie, ze mi ich nie wysla, bo to za duze ryzyko wysylac bilety poza wyspy. walczylam z nimi tygodniami, zeby na moje ryzyko wyslali, ale nie. wiec wyslalam adres osoby z londynu, ktora by je dla mnie odebrala. odpisali tydzien temu ze za pozno juz. :furious: skonczylo sie na tym, ze musze bilety odebrac pol godz przed koncertem na miejscu. czyli wszyscy biegiem pod scene, a ja bede musiala isc po bilety. no nic, bylam blisko w berlinie, wiec jakos sie z tym pogodze. mam tylko nadzieje, ze nie bede miala zadnych midtermow 3 i 4, bo nie wiem co wtedy.. jep, warszawa, od pn do czw :das: super, ze jedziecie, mam nadzieje, ze sie spotkamy 4-tego, milo bedzie miec obok rodaczki :biggrin2: pozdrawiam!

To beznadziejnie, że nie chcieli przesłać biletów do Polski :thumbdown:. Ale dobrze, że w końcu jakoś udało Ci się to załatwić! Czy 3-ego przed koncertem będziesz też mogła od razu odebrać bilety na 4-ego, żebyś miała szansę chociaż wtedy być gdzies z przodu?

Link to comment
Share on other sites

sama, tylko na koncerciki, wylatuje 30 listopada lub 2 grudnia, jeszcze nie jestem pewna. i normalnie taka jestem zla! bilety to urodzinowy prezent, kupione pod koniec czerwca przez seeticket.com. i po trzech miesiacach odezwali sie, ze mi ich nie wysla, bo to za duze ryzyko wysylac bilety poza wyspy. walczylam z nimi tygodniami, zeby na moje ryzyko wyslali, ale nie. wiec wyslalam adres osoby z londynu, ktora by je dla mnie odebrala. odpisali tydzien temu ze za pozno juz. :furious: skonczylo sie na tym, ze musze bilety odebrac pol godz przed koncertem na miejscu. czyli wszyscy biegiem pod scene, a ja bede musiala isc po bilety. no nic, bylam blisko w berlinie, wiec jakos sie z tym pogodze. mam tylko nadzieje, ze nie bede miala zadnych midtermow 3 i 4, bo nie wiem co wtedy.. jep, warszawa, od pn do czw :das: super, ze jedziecie, mam nadzieje, ze sie spotkamy 4-tego, milo bedzie miec obok rodaczki :biggrin2: pozdrawiam!

 

OjOjOj!!! To się pech nazywa :shocked:

Miejmy nadzieję, że jednak dasz radę się dopchać gdzieś do przodu :thumb_yello:

Oby nigdy więcej nikomu z nas nie przytrafiła się taka sytuacja.. dobrze wiedzieć z jakiej stronki nie kupować nigdy biletów!!

Jakoś się tego 4 wypatrzymy w tłumie, z pewnością :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

sama, tylko na koncerciki, wylatuje 30 listopada lub 2 grudnia, jeszcze nie jestem pewna. i normalnie taka jestem zla! bilety to urodzinowy prezent, kupione pod koniec czerwca przez seeticket.com. i po trzech miesiacach odezwali sie, ze mi ich nie wysla, bo to za duze ryzyko wysylac bilety poza wyspy. walczylam z nimi tygodniami, zeby na moje ryzyko wyslali, ale nie. wiec wyslalam adres osoby z londynu, ktora by je dla mnie odebrala. odpisali tydzien temu ze za pozno juz. skonczylo sie na tym, ze musze bilety odebrac pol godz przed koncertem na miejscu. czyli wszyscy biegiem pod scene, a ja bede musiala isc po bilety. no nic, bylam blisko w berlinie, wiec jakos sie z tym pogodze. mam tylko nadzieje, ze nie bede miala zadnych midtermow 3 i 4, bo nie wiem co wtedy.. jep, warszawa, od pn do czw :das: super, ze jedziecie, mam nadzieje, ze sie spotkamy 4-tego, milo bedzie miec obok rodaczki pozdrawiam!

 

Ojojoj to faktycznie miałaś przygody :biggrin2:

Agniesiu ja cię normalnie podziwiam :thumb_yello:

To chyba jest twoja pasja koncerty zgadłam ? bo z tego co widziałam z twojej strony na Youtube to byłaś już na sporej ilości koncertów super tak trzymać :thumb_yello: ...Kurcze pieczone aż mi się żal siebie zrobiło że ja nie mam kasy OBECNIE :naughty: na spełnianie mojego marzenia :thumbdown:

 

A można wiedziec czy ten prezent urodzinowy sprawiłaś sobie sama :blush-anim-cl:

 

Fajnie że się spotkacie ciesze się kurcze tak jakbym to ja miała jechać xD

 

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

alzo.. nie, oczywiście, ze nie.. bilet na 3ciego odbieram 3ciego, a na czwartego odbieram 4tego.. i nikt tam nie rozumie czemu to problem.. :doh: strasznie irytujące, naprawde nie polecam tej strony..

w poniedziałek mój pociag się zepsul. siedziałam w wagonie gdzies przy granicy, słuchałam relax ‘ended up on a broken train with nobody i know’ i zegnalam się z dobrym miejscem. do columbiahalle dotarlam kolo 16 i bylam 2… w marcu, na the killers przybylam przed 15 i była już spora kolejka. tylko, ze Londyn to nie Berlin, wiec na pierwszy rzad nie licze.. ale w koncu jade M. słuchać a nie oglądać.. :original: chociaz oczywiście calkiem inaczej jest być pod scena niż pod tylna sciana. :emot-sad: yh! postanowiłam myśleć pozytywnie i będę się tego trzymala! jade M. słuchać a nie oglądać.. :annoyed_h4h:

uwielbiam koncerty.. może nie kiedy wstaje o 5 (nie jestem morning person…), siedze w pociągu 6 godzin i kolejne 5 marzne.. ale zaczyna się koncert, wychodzi Mika/U2/The Killers i już się nie zastanawiam, po co tłukłam się do Berlina.. eh.. kiedy będzie ten grudzień???

a bileciki to prezent od siostr.. are five kids better than one? I think so.. :biggrin2:

matko, jak ja sie tu rozpisuje.. :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Wiem że się powtarzam ale ...ja cię dziewczyno podziwiam !!:wub2:

 

Też bym chciałą tak jak ty mieć tyle odwagi w sobie xD

Nic się nie stało ja lubie słuchać opowieści ludzi szczególnie takich :biggrin2:

Kurcze fele o dla mnie to nie byłby żaden problem jestem rannym ptaszkiem lubie wstawać razem ze wschodem słońca i jeżdzić autem,pociągiem,busem i słuchać muzyki a zwłaszcza Miki ;) A na koncercie to raczej wolała bym być gdzieś z boku albo z tyłu niż pod samą sceną no chyba że była by taka możliwość xD

 

O matulu to miałaś niezłe problemy z tym pociągiem :blink: ale na fajny moment piosenki natrafiłaś xD

Link to comment
Share on other sites

Ależ się mój temat rozkręcił podczas mojej nieobecności wow...

Jak cudownie :D w Polsce jednak bardzo mało ludzi zna dobrze muzykę Miki :/

chociaż wszystkie jego single lecą w supermarketach przynajmniej u mnie w mieście...

Link to comment
Share on other sites

Ależ się mój temat rozkręcił podczas mojej nieobecności wow...

Jak cudownie :D w Polsce jednak bardzo mało ludzi zna dobrze muzykę Miki :/

chociaż wszystkie jego single lecą w supermarketach przynajmniej u mnie w mieście...

Ja tylko raz dawno temu słyszałam Love Today w jakimś centrum handlowym, a poza tym wszędzie tylko Relax, i to ostatnio coraz rzadziej... A szkoda! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Cudownie!!! Ktoś z Polski!!! Szkoda, że w tym roku nie ma konceru MIKI w Polsce... Ale może w przyszłym roczku...

 

Ale wiecie co...może skoro w tym roku była trasa po Skandynawii to w przyszłym roku uwzględnią Słowiańskie kraje jak to pięknie brzmi :wink2:

 

No i musza wziąsć pod uwage że dziewczyny ze słowiańskich krajów są naaaajładniejsze :wink2: ...jak to się odmienia kurczaczek ...wybaczcie jestem dyslekty-czką:naughty: to tak na marginesie :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy