Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Witajcie kochaniutkie :biggrin2:

 

Coś wczoraj odkryłam ale niewiem czy wy to też zarejestrowałyście Ogladałam wczoraj wieczorem TV i leciała "Grace Kelly" i zauważyłam całkiem przez przypadek że w nim występuje jego mama :wub2: ...którą nawiasem mówiąc uwielbiam :wub2:

Jest w niebieskiej sukience tańczy przy końcu a na samym końcu jak Mika odchodzi świeci w niego latarką xD

 

A myślicie że "Grace Kelly " leci w tym filmie czy to tylko promo :biggrin2:

 

Grace Ally my też się za tobą steskniłyśmy :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochaniutkie :biggrin2:

 

Coś wczoraj odkryłam ale niewiem czy wy to też zarejestrowałyście Ogladałam wczoraj wieczorem TV i leciała "Grace Kelly" i zauważyłam całkiem przez przypadek że w nim występuje jego mama :wub2: ...którą nawiasem mówiąc uwielbiam :wub2:

Jest w niebieskiej sukience tańczy przy końcu a na samym końcu jak Mika odchodzi świeci w niego latarką xD

 

A myślicie że "Grace Kelly " leci w tym filmie czy to tylko promo :biggrin2:

 

Grace Ally my też się za tobą steskniłyśmy :biggrin2:

 

Ooo, to miłe :blush-anim-cl:. Też lubię jego mamę :thumb_yello:. Ktoś już kiedyś pisał tu, że jest w "Grace Kelly".

 

I mam nadzieję, że to tylko promo!

Link to comment
Share on other sites

Ja jak zwykle opóżniona :roftl: właśnie troche mi to było dziwne że nikt tego nie zauważył :wink2:

 

Właściwie to moje szaleństwo na punkcie Miki zaczeło się jak zobaczyłam zdj jego z mamą i siostrą xD wiem że to głupio zabrzmi ale normalnie ta kobieta jest dla mnie wzorem do naśladowania chciała bym być taka w przyszłości :wub2:

 

Pozdrawiam serdecznie całusy :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Grace Ally ok 1 chrzestną już mam :roftl: ...pozostało mi jeszcze ok. 4-5 ale wiesz na co się piszesz :naughty:

 

Zrobie wszystko co w mojej mocy żeby syn był tak cudowny xD z tym nie bedzie najmniejszego problemu bo mamusia szurnieta :naughty::thumb_yello:

 

Wogole to nie rozumiem dlaczego jak mówie przyjaciółką że chciała bym mieć duużą rodzine ok 4-6 dzieci to pukają się w czoło i mówią że zwariowałam :shocked::naughty:

 

moja idolka:wub2:

 

Dobrze kochana ja spadam życze udanego dnia xD

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaach nie wierzę nie wierzę nie wierzę nie wierzę!!! Zgadnijcie, co właśnie leci w RMF FM? :biggrin2:

 

:yay:BIG GIRL! :yay:

 

Jeszcze niegdy nie słyszałam "Big Girl" w polskim radiu :naughty:. Przepraszam za ten nic nie wnoszący post, ale to dla mnie taka radośc słyszeć cos innego niż "Relax" i od święta "Grace Kelly" w naszych narodowych mediach :roftl::punk:.

Link to comment
Share on other sites

Wogole to nie rozumiem dlaczego jak mówie przyjaciółką że chciała bym mieć duużą rodzine ok 4-6 dzieci to pukają się w czoło i mówią że zwariowałam :shocked::naughty:

 

moja idolka:wub2:

 

Dobrze kochana ja spadam życze udanego dnia xD

 

A ja Tobie miłego wieczoru :original:. Moim zdaniem to super, że chcesz mieć dużą rodzinę :thumb_yello:. Już sobie wyobrażam tę słodką gromadkę małych sobowtórów Miki! :naughty::wub2:

Link to comment
Share on other sites

O matko kochana !!:shocked: w końcu :biggrin2:

Nareszcie mamy "Big Girl" w radiu!!

Grace Ally a czy ta piosenka leciała na liście hop-bęc ?!

Kochana dzięki za informacje teraz trzeba okupować radio :biggrin2:

 

 

Grace Ally teraz trzeba tylko "odpowiedniego" kandydata na męża poszukać :wink2::wub2:

 

Kochana słodkich snów ci życze :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, musze w końcu zacząć słuchać radia! :D Dzięki za info, może w końcu włącze te RMF bo z reguły jak już czegoś słucham to albo Zetki albo Złote Przeboje (na Zetce często można się naciąć na "Relax" no i mojego ukochanego Michaela Jacksona :wink2:)

Link to comment
Share on other sites

I Tobie też :huglove:. Nie mam pojęcia, czy to była jakaś lista :blink:. Ale jeszcze przed chwilą słyszałam "Relax", więc chyba zacznę regularnie słuchać RMF :naughty:.

 

A z kandydatem na męża na pewno dasz radę! :biggrin2:

 

AA bo isnieje jeszcze Zetka:naughty:

 

Grace Ally no ja niewiem za wysokio sobie poprzeczke ustawiłam :naughty:

 

Słyszałyście już "Cant stand losing " w wykonaniu Miki :shocked:

 

Pozdrawiam serdecznie xD

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, musze w końcu zacząć słuchać radia! :D Dzięki za info, może w końcu włącze te RMF bo z reguły jak już czegoś słucham to albo Zetki albo Złote Przeboje (na Zetce często można się naciąć na "Relax" no i mojego ukochanego Michaela Jacksona :wink2:)

 

Ja też przeważnie słuchałam Zetki, ale ostatnio zaczęła mnie trochę denerwować, więc postanowiłam zmienić stację i przypadkiem trafiłam na RMF. Są super, że puścili "Big Girl"!

 

AA bo isnieje jeszcze Zetka:naughty:

 

Grace Ally no ja niewiem za wysokio sobie poprzeczke ustawiłam :naughty:

 

Słyszałyście już "Cant stand losing " w wykonaniu Miki :shocked:

 

Pozdrawiam serdecznie xD

 

Właśnie jestem w trakcie słuchania :thumb_yello:.

Link to comment
Share on other sites

Um. Hmm.

:blink::shocked:

Czy też Wam się wydaje, że trochę dziwnie się tego słucha? Na początku nie mogłam uwierzyć, że to Mika! :naughty:

 

Ach, i miałam Wam powiedzieć, że Rainbow Sky wybrała mnie na reprezentatntkę polskich fanów, także jeśli miałybyście jakieś problemy albo pytania, śmiało kierujce je do mnie :thumb_yello:. A jeżeli uważacie, że nie zsługuję na tę funkcję, zawsze można mnie usunąć i wybrać kogoś nowego.

Link to comment
Share on other sites

Mnie dosłownie wmurowało :boxed:

Głos jest świetny ale cała reszta wg mnie nie pasuje :thumbdown:

Mam cichą nadzieje że Mika nie będzie śpiewał tej wersji piosenki na koncertach:naughty: a i może też dlatego że nie nagrywali razem ?! i Mika nie miał wpływu na to co z tej piosenki wyjdzie :wink2:

 

Uważam że jako reprezentantka Polskich fanów w MFC dasz sobie rade :biggrin2: Powodzenia na nowej drodze życia :punk:

 

Pozdrawiam serdecznie i słodkich snów :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Mnie dosłownie wmurowało.

Głos jest świetny ale cała reszta wg mnie nie pasuje :thumbdown:

Mam cichą nadzieje że Mika nie będzie śpiewał tej wersji piosenki na koncertach:naughty: a i może też dlatego że nie nagrywali razem ?! i Mika nie miał wpływu na to co z tej piosenki wyjdzie

 

Mnie też WMUROWAŁO. Dosłownie. Nie jest złe, tylko takie... dziwne :blink:. I też pocieszam się tym, że to w sumie nie jego pomysł, on przecież miał tylko śpiewać :naughty:.

 

Uważam że jako reprezentantka Polskich fanów w MFC dasz sobie rade :biggrin2: Powodzenia na nowej drodze życia :punk:

 

Dziękuję :huglove:. I też życzę wszystkim słodkich snów!

Link to comment
Share on other sites

Um. Hmm.

:blink::shocked:

Czy też Wam się wydaje, że trochę dziwnie się tego słucha? Na początku nie mogłam uwierzyć, że to Mika! :naughty:

 

Ach, i miałam Wam powiedzieć, że Rainbow Sky wybrała mnie na reprezentatntkę polskich fanów, także jeśli miałybyście jakieś problemy albo pytania, śmiało kierujce je do mnie :thumb_yello:. A jeżeli uważacie, że nie zsługuję na tę funkcję, zawsze można mnie usunąć i wybrać kogoś nowego.

ooo to gratuluje Kochana! :biggrin2:

 

Też mam takie dziwne odczucia przy słuchaniu tej piosenki - wg mnie muzyka jest po prostu tragiczna... w ogóle do całości nie pasuje :boxed:

Link to comment
Share on other sites

 

Też mam takie dziwne odczucia przy słuchaniu tej piosenki - wg mnie muzyka jest po prostu tragiczna... w ogóle do całości nie pasuje :boxed:

 

:biggrin2: Oj,dziewczęta ,wcale się nie znacie !!

Piosenka jest SUPERowa .Fakt,że muza trochę za głośno ale jest ok.To moje klimaty !

 

Grace Ally-serdeczne gratki i reprezentuj nas godnie!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

ooo to gratuluje Kochana! :biggrin2:

 

Też mam takie dziwne odczucia przy słuchaniu tej piosenki - wg mnie muzyka jest po prostu tragiczna... w ogóle do całości nie pasuje :boxed:

 

:biggrin2: Oj,dziewczęta ,wcale się nie znacie !!

Piosenka jest SUPERowa .Fakt,że muza trochę za głośno ale jest ok.To moje klimaty !

 

Grace Ally-serdeczne gratki i reprezentuj nas godnie!:thumb_yello:

 

Dziękuję Wam bardzo :blush-anim-cl:.

A wiecie, że podobno to, czego słuchałyśmy, to tylko jakiś remix? Podobno jest też normalna wersja - ta, która ma być wydana na płycie z okazji jubileuszu radia BBC 1. Albo jakiegoś innego, nie pamiętam :naughty:. W każdym razie to cudownie, jestem pewna, że zwykła wersja jest śliczna :wub2:.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy