Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

no tak......

a poza tym ja osobiscie mam ostatnio tyle na glowie ze nie wyrabiam i rzadko chce mi sie cos pisac.....

a do tego guuuupie amazon przyslalo mi maila, ze dvd z opoznieniem przyjdzie! moze nawet dop.17.11! niech sie facza...

Link to comment
Share on other sites

doskonale Cię rozumiem, też tak miewam... poczytać mogę, gorzej z napisaniem czegokolwiek

ja na razie nie zamówiłam płyty, liczę, że będzie szybko dostępna w empiku lub na fan.pl.... może się mylę, ale to opóźnienie z przesyłką może wynikać z późniejszej daty premiery płyty... na fan.pl podają, że DVD ukaże się 14.11, a z tego co pamiętam, miało być trochę wcześniej

Link to comment
Share on other sites

no 10-tego mialo byc....ale co, w uk tez sie opozni? no chyba mika poinformowalby nas o czyms takim!....uaaaa happy pumpkin day!!!!!!!! jak ja lubie halloween!!!!! jak nienawidze sylwestra.....:bleh:

Link to comment
Share on other sites

mamy nadzieje ze uk sie nie opoźni.. mamy tu duuuuzy telewizorek to sobie zrobimy mini koncercik :naughty: z ciutke mniejsza widownia.. chociaz z agusiakiem uparcie twierdzilysmy ze jak dvd to tylko ogladac w poddomu na kanapie z Młodzianem :naughty::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, jak już niektórzy wiedzą jestem tu nowa i przypadkowa, a odzywam się zwabiona polską mową. Zwabiła mnie tu też (bez podstępu) HollyD, która odnalazła mnie na Myspace dzięki Rufusowi Wainwrightowi. Gdyby ktos z Was chciał porozmawiać o Rufusie:mf_lustslow:, to bardzo chętnie - byłam na 7 jego koncertach, mam sporo zdjęć, informacji, udało mi się zamienić z nim parę słów..., niestety nie wiem wiele nt. Miki:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Rufus! Uwielbiam go! To znaczy nie jestem jakąś wielką fanką (tylko Mika potrafił mnie doprowadzić do takiego szaleństwa... :rolls_eyes:) i w sumie niewiele o nim wiem, ale tyle mi wystarcza do szczęscia :naughty:. Mam kilka ulubionych utworów i czasem zaglądam na jego MySpace'a, niestety nie mogłam być na warszawskim koncercie z jakiegoś głupiego powodu... Ale doskonale rozumiem, że można go baaardzo lubić :das::wub2:.

Miło Cię widzieć w naszym polskim wątku :thumb_yello:.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, jak już niektórzy wiedzą jestem tu nowa i przypadkowa, a odzywam się zwabiona polską mową. Zwabiła mnie tu też (bez podstępu) HollyD, która odnalazła mnie na Myspace dzięki Rufusowi Wainwrightowi. Gdyby ktos z Was chciał porozmawiać o Rufusie:mf_lustslow:, to bardzo chętnie - byłam na 7 jego koncertach, mam sporo zdjęć, informacji, udało mi się zamienić z nim parę słów..., niestety nie wiem wiele nt. Miki:wink2:

 

Heloł! :D

 

Ależ oczywiście, że o Rufusie zechcemy porozmawiac! :) Ma w sobie coś ten facet, niesamowity głos.. bardzo lubimy go słuchac i chętnie dowiemy się o nim czegoś więcej.. oczywista jak tylko zawita do LDN to się wybierzemy, bo tak jak Alicja na koncert w warszawie nie trafiłyśmy.. a szkoda..

Hehe a my byłyśmy na 7 koncertach Miki więc my możemy opowiadac ci o Mice, a Ty nam o Rufusie :naughty:

MFC to naprawdę specjalne miejsce, więc porozglądaj się trochę, a na pewno zostaniesz tu na dłużej :thumb_yello: no i oczywista jeśli tylko masz ochotę wstąpic na polskie forum, i założyc wątek o Rufusie, to chętnie będziemy tam zaglądac...

Link to comment
Share on other sites

Powitać wszystkich!!! :original:

Jaaa jak ja długo tu nie byłam ... ( ale losy Mikiego śledziłam xD i jestem na bieżąco...)

 

http://www.gopetition.us/online/15878/sign.html

Kolejna petycja o koncert Mikiego w Polsce...^^^

Nie wiem czy to coś da ale trzeba spróbować...

 

Co słychać dziewczyny???Widzę ,że na forum doszły nowe osoby :D

Link to comment
Share on other sites

No po troszku się nas coraz więcej zbiera.. tutaj i na PMFC

A co do petycji.. próbowac trzeba zawsze.. a i tak liczymy, że w nowej trasie ujrzymy "POLAND"

 

namawiam wszystkich ,ale kiepsko mi to idzie ...

Ktoś mnie jeszcze pamięta? :P

Link to comment
Share on other sites

szybki update tu dajemy, bo nasze forum nie działa ... :( jak zwylke o słusznej nocnej godzinie..

 

A więc.. co do pracy - strefa zero opanowana. dzis podpisalysmy umowy w Starbucksie :D Dostałyśmy śliczne koszulki i jeszcze śliczniejsze zielone starbucksowe fartuszki! Jest tam baaaaaaardzo miło, oprócz nas 3 polki, a reszta ludzi to mix różnych narodowosci ale wszyscy swietni i przemili :) Teraz opanowujemy zone zero od 6 do 23 (nasze dwie zmiany lol) :naughty:

reszte opiszemy na forum..

 

Co do DVD.. Dzis z Agusiakiem mialysmy seans. Szczeki nam opadly. Jest genialne! Kombinujcie je jak najszybciej! Dokument jest FENOMENALNY! Nie zdawałyśmy sobie sprawy ile wysilku i czasu Mika włożył w ten koncert.. i jaką niesamowitą przygodą i radością było to dla niego! Można by o tym pisac godzinami.. Dla nas jest szczególne, bo tam byłysmy.. a teraz moglysmy zobaczyc wszystko z innej perspektywy.. i oto co wypatrzyłysmy:

 

kamivaparisrd9.jpg

 

Nastepne screenshoty jakie wrzucimy beda z Aga (stala tuz obok Iwy), nie mozemy teraz póki nie zgramy filmu na dysk tak zastopowac cobysmy byly we trzy :/

 

Wyobrazcie sobie nasze piski kiedy to zobaczylysmy..:shocked:

Edited by KamIva
Link to comment
Share on other sites

och dziewczyny.....:thumb_yello: wielkie gratulacje po pierwsze, i z powodu pracy (normalnie naprawde udowodnilyscie, ze jak sie baaardzo czegos chce, to sie moze udac-chodzi mi glownie o strefe zero:groupwave:) i zadebiutowania na malym ekranie :naughty: cudnie!!!!!!!!!!

ja siedze gdzies tam za czapka tego goscia z prawej strony, loza prezydencka k***...nigdy wiecej!

Link to comment
Share on other sites

KamIva, gratulacje :woot_jump:

no dziewczyny, widzę, że zaczynacie robić międzynarodową karierę :naughty: ... praca w "strefie zero", pierwszoplanowa rola na DVD ... co następne? ... może kawka w młodzieńcem?:das:

Link to comment
Share on other sites

@martha no niestety ja ciebie nie kojarze....ale nic to, ciesze sie ze powrocilas!!! duzo sie dzialo podczas twojej nieobecnosci....oj dzialo sie czasami.....bylysmy na koncertach....i na after party......(no nie wszyscy niestety) ...no i czekamy na nowa plyte :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Czesc wszystkim! Nie wiem jak to sie stalo, ze dopiero teraz tu dotarlam:wink2:

Nie udalo mi sie przeczytac wszystkich Waszych postow, ale jestescie niesamowite!!! Zazdroszcze Wam koncertu PDP - jest genialny, inne zreszta tez!

Kurcze, oby Mika zdazyl z nowa plyta na wiosne - wtedy np. moglby przyjechac na festiwal typu Heineken albo Open'er, nie mowiac o samodzielnym koncercie!!!!

Dobrze, ze nowa trasa ma byc po 'small theatres':mf_lustslow:

Podrowienia dla wszystkich i do przeczytania!

Link to comment
Share on other sites

Hej, hej Kasia!!!! (uuuuooooooojej jak mnie tu dawno nie bylo w tym watku.........) :blink:

Widze, ze znalazlas tez PMFC :thumb_yello: mam nadzieje, ze bedziesz duuuuzo pisac..... nam ostatnio jakos trudno sie zebrac w kilka osob naraz online, ale czasem sie jednak udaje...:naughty:

 

moze w okresie swiat bedzie wiecej czasu... no i niech sie mika pospieszy z tym albumem---bedzie o czym pisac!!! (mam nadzieje)

oj. na dzis to tyle...dobranoc....

MIKA :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzieki za przywitanie! Jakos blizej mi do tego forum, niz do polskiego, bo nasze czesto nie dziala! No, dziewczyny, do dziela! Jakas strategie przed nowa trasa trza opracowac i zewrzec szeregi, zeby M. znow nas nie ominal!!! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kasiu :wink2:. Jak dobrze, że ciągle przybywają nowi fani Mikstera..... BTW, jak Ci się udało odkopać ten wątek, to naprawdę nie wiem :shocked:.

 

Alicjo, bardzo podoba mi się napis w Twojej sygnaturce :thumb_yello:.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy