Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja full jih mam rada:D.

predučerejšenm zjutraj je šou moj stric spet na tist ribnik s psom in je pes šou na led in se mu je udrl. in se je 15 min utaplu, v tem času pa je moj stric najdu pomoč in hvala bogu rešu psa. druga izgušnja o tem da nesmem hodit več na tist led.

dubila sm dvd pradvajalnik:D končno lahk gledam mikin dvd na tvju.

vrjamem to glede folka s katerim greš na potovanje. težko je tako prilagajanje in to... mam par takih frendov k se da zlo hitr skregat zart tega.

če bi jst mela slike iz kkšna mikinga koncerta bi zapekla slike na najman 5 različnih verzij.

berenski planšarji so res fulll luškani. mam frendico k ma tazga psa starga kumi 3 mesce. fulll je luškan.

kako si preživela novo leto?

Link to comment
Share on other sites

Ja imam čopor mačaka u glavi! :insane::hypo::puking: Ustvari sad je još dobro, kako je bilo jutros...

Bila na trgu, a opet se ne se ne sećam vatrometa!!!

Srećna vam Nova devojke...ja odoh da legnem! :emot-sad:

 

:naughty:

M nemam DVD.Koncert je bio na TV-u pre ponoći!Jedina stvar koja je mogla da se gleda na TV-u!:thumb_yello:

 

 

Imaš srećo da so imali RHCP, pri nas je HBO imao Justina Timberlakea.:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

ja full jih mam rada:D.

predučerejšenm zjutraj je šou moj stric spet na tist ribnik s psom in je pes šou na led in se mu je udrl. in se je 15 min utaplu, v tem času pa je moj stric najdu pomoč in hvala bogu rešu psa. druga izgušnja o tem da nesmem hodit več na tist led.

dubila sm dvd pradvajalnik:D končno lahk gledam mikin dvd na tvju.

vrjamem to glede folka s katerim greš na potovanje. težko je tako prilagajanje in to... mam par takih frendov k se da zlo hitr skregat zart tega.

če bi jst mela slike iz kkšna mikinga koncerta bi zapekla slike na najman 5 različnih verzij.

berenski planšarji so res fulll luškani. mam frendico k ma tazga psa starga kumi 3 mesce. fulll je luškan.

kako si preživela novo leto?

 

:shocked: Bogi kuža! Samo da je vse v redu z njim, jaz si ne znam niti predstavljat, da tak greš s psom na sprehod, domov pa se vrneš brez njega. Samo res- da nikoli več ne greš na ta led!!;)

Kul za DVD predvajalnik...je sploh možno da se kdaj naveličaš tega DVD-ja?? Vedno ko mi je tečno, hudo, al pa nenormalno lepo- vedno pride prav.

 

Novo leto sem letos preživela kar doma. Pa ti? Saj smo mislili it k našim sorodnikom pol pa je mamo ful glava bolela pa je bla še pred polnočjo v pojstli. Letos se nisem z nobenim nič kaj menla, da bi kam šli, pa itak so bli vsi večinoma doma al pa kje veni, na kakem trgu- to pa meni ni- ej, ni nobenga, ki me spravi ven na trg, kjer tvegaš, da se pijani sluzavci obešajo po tebi, te lahko vsak trenutek nekdo pokozla al pa ti vrže petardo pod noge. Sicer pa sem itak od polnoči naprej mojo mačko mirila, ker je blo pri nas kot na fronti in se ji je malo mešalo. Čist je otopela še prej pa me je tak poškrampala po trebuhu, da zgleda kot da sem prišla od kake neuspele operacije.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Da, da...lenoba!:naughty: Jer je tako teško skuvati jedno kafu?

 

Meni jeste...pun mi je stomak i ne radi mi se ništa!:bleh: Ali evo sutra obećavam da će vas čekati kava u 7!:wink2:

 

Mila moja ljubim te!Odoh da spavam...već sam odspavala jednu partiju u fotelji!:blink:

 

Sanjaj celog Miku pošto Ivone nema!!!:bleh: Ja ti dajem i njegovu guzicu večeras!:naughty::bleh:

Link to comment
Share on other sites

Meni jeste...pun mi je stomak i ne radi mi se ništa!:bleh: Ali evo sutra obećavam da će vas čekati kava u 7!:wink2:

 

Mila moja ljubim te!Odoh da spavam...već sam odspavala jednu partiju u fotelji!

 

Sanjaj celog Miku pošto Ivone nema!!!:bleh: Ja ti dajem i njegovu guzicu večeras! :bleh:

 

Lepo spavaj!:wink2: Čujemo se sutra!!

 

U 7!:mf_rosetinted::bleh:

Link to comment
Share on other sites

E ja možda zakasnim malo večeras...a možda se i ne pojavim!:bleh:

Znate kako to sad ide posle NG...moraš sve obilaziti, svima čestitati...svima ostalo hrane od dočeka, pa sazivaju ljude ne bi li se sve pojelo...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

E ja možda zakasnim malo večeras...a možda se i ne pojavim!:bleh:

Znate kako to sad ide posle NG...moraš sve obilaziti, svima čestitati...svima ostalo hrane od dočeka, pa sazivaju ljude ne bi li se sve pojelo...:wink2:

 

EEE na tebe covek nikad ne moze da se osloni...al neka...moras jos koji kg da nabacis!:naughty:

Lepo se provedi!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

kad smo0 kod kg moje dupe pocelo da se širi od silnog ždranja...prokleti bili ovi praznici!:thumbdown:

 

Amen!:mf_rosetinted:

Hvala bogu da su se završili...ne bih proživjela još jednog dana. Uvijek mi zjebejo čitav sistem.

 

 

Aj, kako lagano radi danas MFC.:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Amen!:mf_rosetinted:

Hvala bogu da su se završili...ne bih proživjela još jednog dana. Uvijek mi zjebejo čitav sistem.

 

 

Aj, kako lagano radi danas MFC.:sneaky2:

 

Aaaa nas čeka još Božić!Dupe će mi biti kao trokrilni orman!:sneaky2:

Taman sam oslabila i sad ću da se natovim!:mad3:

Link to comment
Share on other sites

Aaaa nas čeka još Božić!Dupe će mi biti kao trokrilni orman!:sneaky2:

Taman sam oslabila i sad ću da se natovim!:mad3:

 

Ah da.:doh: Moje loše pamćenje...zaboravila sam da vi imate sad Božić. 7 januarja, jel ne?

Ne brini za kg!;)

Evo- sad stiže dietna kafa.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ah da.:doh: Moje loše pamćenje...zaboravila sam da vi imate sad Božić. 7 januarja, jel ne?

Ne brini za kg!;)

Evo- sad stiže dietna kafa.:naughty:

 

Može i obična!:biggrin2: Kafa me ne goji!:bleh:

 

(a i u poverenju da ti kazem pijem čaj za mršavljenje:bleh: )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy