Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sem hodila pet let in igrala alt flavto - nuem kko nej ti jo opišem je zlo redka mislm skor noben je ne igra je pa podobna navadni flavti sam da bistveno večja in težja (govorim o flavti iz lesa ne prečni). zdej že eno leto ne igram več in mi je full žou da sem nehala. kaj so pa kej tvoji hobiji? Zakaj te je stara nadrla:D? lihkar sm ugotovila da sploh nevem kako ti je ime:D.?

 

Res škoda da si nehala. Zakaj pa si nehala? (če ni preveč vsiljivo vprašanje:blush-anim-cl: ).

Hmm...moji hobiji...so malo zamrli odkar sem na faksu.:naughty: Predvsem kako branje, pa internet seveda, glasba (mislim poslušanje le-te), potovanja (ta so moja 1.ljubezen),... ma tak- nič kaj posebnega.

A tista stara v trgovini? A veš ko majo tista vrteča se vrata v nekaterih trgovinah- in je ona stala tam z vozičkom in se je bunla, ker sem jaz tudi šla skoz vrata, ker očitno ni mela dovolj prostora za voziček. Čeprav ga je itak mela več kot dovolj. Pač ena stara coprnica...me je res dvignila. :furious: Kot da je samo ona na tem svetu.:thumbdown:

Am, ime pa mi je Ana. Pa tebi?

 

No-pa če se ne čujema kaj danes/jutri- vse najlepše v novem letu! Dost Mike, dost uspehov in lepih trenutkov! Pa seveda- da nam kaj uspe še Miko videt.:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

men je ime Manca. jst se cela tresem. zdele smo bli z familijo na bližnjem ribniku - smo drsal vsi veseli. in tko pride en fnt tvojih let in začne drsat in se zaslišjo poki ledi in on notr v jezero pade. jst vsa panična grem dol moj ati pa z vrvico od psa v petih minutah reši. jst sm bla čist šokerana. nikol več ne grem na tist led. zdej kličem vse moje frende da se nesmejo it več drsat. še zdej ne morm vrjet.

enako! srečno novo leto!

kje si pa že vse bla? mislm v kerih državah?

Link to comment
Share on other sites

O, groza ej.:shocked: Kar ne morem verjet...Še včeraj sta moj stric pa en njegov kolega šla čez jezero, namesto okoli njega, ko smo šli na sprehod pa sta rekla, če gremo me tud preko, pa nobeni ni blo- ravno zaradi tega! Ker se lahko takoj kaj zgodi in ker se mi nikol ne zdi dovolj varno! Verjamem, da se še cela treseš. Saj z njim je blo vse OK, ne? Razen tega da ga je verjetno fejst zeblo pa prestrašlo to? Groza res...zdaj mam še 1 razlog več, da ne hodim na led. (Enkrat ko sem bla na našem jezeru je tud začel led pokat...sem se takoj dol pobrala).

Kje sem bla? Zaenkrat še mi ni uspelo prit ven iz Evrope...bla pa sem - Španija, Nemčija, Italija, Anglija, Francija, Srbija, Avstrija, Hrvaška, Belgija,... rada bi še več Španije, Irsko, ZDA, Kanado,...mam dolg seznam.

Ti rada potuješ?

Link to comment
Share on other sites

O, groza ej.:shocked: Kar ne morem verjet...Še včeraj sta moj stric pa en njegov kolega šla čez jezero, namesto okoli njega, ko smo šli na sprehod pa sta rekla, če gremo me tud preko, pa nobeni ni blo- ravno zaradi tega! Ker se lahko takoj kaj zgodi in ker se mi nikol ne zdi dovolj varno! Verjamem, da se še cela treseš. Saj z njim je blo vse OK, ne? Razen tega da ga je verjetno fejst zeblo pa prestrašlo to? Groza res...zdaj mam še 1 razlog več, da ne hodim na led. (Enkrat ko sem bla na našem jezeru je tud začel led pokat...sem se takoj dol pobrala).

Kje sem bla? Zaenkrat še mi ni uspelo prit ven iz Evrope...bla pa sem - Španija, Nemčija, Italija, Anglija, Francija, Srbija, Avstrija, Hrvaška, Belgija,... rada bi še več Španije, Irsko, ZDA, Kanado,...mam dolg seznam.

Ti rada potuješ?

z njim je vse ql mno ja sam to da ga je zeblo. če ns nebi blo tm nevem če sebi ršu. zdej je pa on povabu atija na pijačo ker ga je rešu. čist sm bla iz sebe, sploh pa ko je vn pršu čist moker in kr nism mogla vrjet da je padu notr. par minut red tem se je moja mami tam drsala in je začelo pokat in je šla takoj dol vsa prestrašena potem pa pride on in ga še posvarimo a ne on gre in pade. joooj.

jst zlo rada potujem samo nimam še veliko osvojenih držav do zdaj samo italijo hrvaško in grčijo. potujš sama ali potuješ z kkšno osebo?:D

aja uno vprašanje ni bilo čist nč vsiljivo samo pozabila sem odgovorit. nameravali smo kupiti kužka ki pa potrebuje veliko časa z človekom če bi pa hodila v glasbeno bi bila po cele dneve tam. drugi razlog pa je bil da sem imela že zelo zelo starega učitelja in je bil kratkih živev zato je nonstop bil tečen in sem izgubila voljo do igranja.

Link to comment
Share on other sites

z njim je vse ql mno ja sam to da ga je zeblo. če ns nebi blo tm nevem če sebi ršu. zdej je pa on povabu atija na pijačo ker ga je rešu. čist sm bla iz sebe, sploh pa ko je vn pršu čist moker in kr nism mogla vrjet da je padu notr. par minut red tem se je moja mami tam drsala in je začelo pokat in je šla takoj dol vsa prestrašena potem pa pride on in ga še posvarimo a ne on gre in pade. joooj.

jst zlo rada potujem samo nimam še veliko osvojenih držav do zdaj samo italijo hrvaško in grčijo. potujš sama ali potuješ z kkšno osebo?:D

aja uno vprašanje ni bilo čist nč vsiljivo samo pozabila sem odgovorit. nameravali smo kupiti kužka ki pa potrebuje veliko časa z človekom če bi pa hodila v glasbeno bi bila po cele dneve tam. drugi razlog pa je bil da sem imela že zelo zelo starega učitelja in je bil kratkih živev zato je nonstop bil tečen in sem izgubila voljo do igranja.

z njim je vse ql edin ja sam to da ga je zeblo. če ns nebi blo tm nevem če se bi rešu. zdej je pa on povabu atija na pijačo ker ga je rešu. čist sm bla iz sebe, sploh pa ko je vn pršu čist moker in kr nism mogla vrjet da je padu notr. par minut red tem se je moja mami tam drsala in je začelo pokat in je šla takoj dol vsa prestrašena potem pa pride on in ga še posvarimo a ne on gre in pade. joooj.

jst zlo rada potujem samo nimam še veliko osvojenih držav do zdaj samo italijo hrvaško in grčijo. potujš sama ali potuješ z kkšno osebo?

aja uno vprašanje ni bilo čist nč vsiljivo samo pozabila sem odgovorit. nameravali smo kupiti kužka ki pa potrebuje veliko časa z človekom če bi pa hodila v glasbeno bi bila po cele dneve tam. drugi razlog pa je bil da sem imela že zelo zelo starega učitelja in je bil kratkih živcev zato je nonstop bil tečen in sem izgubila voljo do igranja.

 

zelo sm pretresena zato sem naredila toliko napak:D to e popravek.:D

Link to comment
Share on other sites

Evo mene!:biggrin2: I'm back.:bleh:

Kako ste? Vidimo se danas u 7?

 

 

 

Nadam se da ih ćeš podjeliti sa nama.:biggrin2:

 

Već dve vrste kolača napravljeno. A do večeras u 7 će biti još dve! Kakva sam vrednica...sama se sebi čudim!:bleh:

Hm...to je kao za Novu godinu, pa ne bi trebalo da se jede ranije...al vama ću prokrijumčariti par komada! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy