Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

hahaha. škoda ker se nisve o trgih za novoleto prej pogovarjale. Z prjatli smo šli v center mesta (vrhnika) in mi je kr enih par petard počlo pod nogami. hvala bogu da so ble neke manjše k te neborjo glihk kej poškodvt samo pa se zlo ustrašiš. res je škoda da si bolan na novo leto. sm to že občutla. naš kuža pa je novo leto preživel sam. Naredila sem mu lep ambijent tako da bi čim manj bal petard (prižgala sem use luči in prižgala radio z cdjem ki ga skor nikol ni konec in še to z lepimi počasnimi komadi). upam da ni trpel, vsaj ko sem prišla ob treh domov ni bil videti prestrašen ali buden. nisem vrjela da se lahko pes tko zelo neveže na igračo. moj izi ne more spati brez igreče ki sem mu jo prinesla za božička (gumjasta kokoš ki piska). ko sem ga zvečer peljala ven da bi lulal je sabo prinesel to kuro in se ulegel natla ter jo žvečil. sploh ni hotu lulat! nato mu jo vzamem in skrijem. ves čas jo je iskal in niti pomislu ni da bi lulu. bla sm na robu da znorim ko on končno lula:D. neglede na to da ga mam tok zlo rada me zna velikrat spravit ob živce.

nonstop vrtim ta dvd. upam da se ga neda uničit zaradi preveč vrtenja. skoraj ga znam že napamet. komaj čakam njegov nov cd. zlo me zanima kakšni so komadi - mavrični kot te dosedaj? bolj v rock stilu?. uf bolš da počakam in vidm. upam da bo k novi plati sodil tut kkšn nov dvd, no ja morm mal šparat da bom lahk use kupla:D. moram pridit na kkšn njegov koncert, če ne vtujini pa ko pride v slovenijo (ufff mislš da bo sploh kdaj pršu? mogoče čez nekaj let ko bo tukaj bol popularen ker nepoznam veliko ljudi ki bi mel radi njegovo muzko). Poznaš veliko ljudi ki poslušajo miko? vsaj tko da so iz slovenije?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No, jaz mam s petardami še slabe izkušnje iz OŠ, ko je en vrgel petardo proti sošolki pa se je odbila od kamenčka, ki ji je priletel v nos in je pol ful krvavela...groza! Lahko bi ji padel v oko, npr. V glavnem petarde niso za mene. Saj bi blo lahko fajn na prostem, če se ljudje ne bi obnašali kot jamski ljudje.:naughty: Lepo si poskrbela za kužija!:thumb_yello: Jaz poznam ljudi, ki vedo kak se njihov pes boji petard/raket/vse pirotehnike pa so vseeno nabavli rakete in jih spuščali pred njim v luft!:blink: Ampak dobro, recimo da z njimi (očitno) ni vse OK.

Sicer pa ja- itak da maš svojo žival rad ne glede na to kaj nardi. Naš stari mačkon že težje zadrži, ko ga tišči lulat in hodi vztrajno lulat v tisto masažno kad za noge- pa saj se ne moreš niti jezit na njega prav. Od malega je navajen, da ma svojo posodico in zdaj očitno to kad zamenja za posodo, še preden pride do prave, LOL.

Novi CD- uh, se ga že FUL veselim. Ampak Mika je rekel, da se mu nikamor ne mudi in da si bo vzel čas, ampak da bo spet pop album in da bo orkan. Meni se sliši dobro. DVD pa ne vem- po moje ga zdaj ne bo izdal kaj kmalu, ker bi blo prehitro, bi blo pa vseeno super, če bi ga.

Kar se tiče Slovenije- dvomim da se bo sploh kdaj zgodlo, bi blo pa prelepo! Pa midve v prvi vrsti seveda!:biggrin2: Upam tudi da bo kmalu dal kake datume za naslednjo evropsko turo. Zdaj bo nam najbližje v Londonu februarja in potem junija v Parizu, ampak to verjetno tak veš. Samo pazi- ta prostor v Parizu je stadion, ki sprejme mislim da nekje 45.000 ljudi- dosti, ne?

Enih par jih poznam, ko jim je Mika ful fajn, čeprav dvomim da bojo kdaj tak fanatični kot jaz.:bleh: Ampak če bo/bi ostal pri dvoranah, ki sprejmejo nekje do 4000 ljudi potem vem, da mu je v SLO ne bi bil problem zapolnit. Tolko nas je že- slovenskih Mika fanov.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

4 dana nisam bila ovde,zapala sam u apstinencijalnu krizu,a sada cu sve zivce da pogubim,vidim i vi se zalite,znaci nije do moje konekcije.

 

Prvo,svima srecna nova godina,zelim vam da budete zdrave i srecne,a Gashi,ako jos svraca,sve petice u skoli!

 

Nadam se da ste se lepo proveli za docek.

Ja sam bila u Novom Sadu,pa sam se u jednom momentu uhvatila kako razgledam devojke i mislim da je jedna od njih mozda Ivona!:roftl:

Ne znam sta sam mislila kako cu je prepoznati,pa sam onda kada je bilo Love Today gledala ima li jos neka koja igra kao sumanuta,ali ne,samo sam ja!

(jedno malo objasnjenje-bila sam poprilicno pod dejstvom alkohola)

Link to comment
Share on other sites

4 dana nisam bila ovde,zapala sam u apstinencijalnu krizu,a sada cu sve zivce da pogubim,vidim i vi se zalite,znaci nije do moje konekcije.

 

Prvo,svima srecna nova godina,zelim vam da budete zdrave i srecne,a Gashi,ako jos svraca,sve petice u skoli!

 

Nadam se da ste se lepo proveli za docek.

Ja sam bila u Novom Sadu,pa sam se u jednom momentu uhvatila kako razgledam devojke i mislim da je jedna od njih mozda Ivona!:roftl:

Ne znam sta sam mislila kako cu je prepoznati,pa sam onda kada je bilo Love Today gledala ima li jos neka koja igra kao sumanuta,ali ne,samo sam ja!

(jedno malo objasnjenje-bila sam poprilicno pod dejstvom alkohola)

 

Hvala ti Vedrana...sve najlepše ti želim!!!

A gde si bila za NG? Na trgu?

Link to comment
Share on other sites

Nisam na trgu(iako mi je Z.C. vecna ljubav) bilo mi je mnogo hladno,nisam se dobro obukla,bila sam u nekom kaficu,i pustali su Miku:wub2:

 

E pa onda me nisi videla...(kao, da si bila na trgu, videla bi me 100%:bleh:)

A Z.Č.-a volim samo kao svog nesudjenog tatu :wink2: ...jer je on i večna ljubav moje mame:naughty:

Link to comment
Share on other sites

4 dana nisam bila ovde,zapala sam u apstinencijalnu krizu,a sada cu sve zivce da pogubim,vidim i vi se zalite,znaci nije do moje konekcije.

 

Prvo,svima srecna nova godina,zelim vam da budete zdrave i srecne,a Gashi,ako jos svraca,sve petice u skoli!

 

Nadam se da ste se lepo proveli za docek.

Ja sam bila u Novom Sadu,pa sam se u jednom momentu uhvatila kako razgledam devojke i mislim da je jedna od njih mozda Ivona!:roftl:

Ne znam sta sam mislila kako cu je prepoznati,pa sam onda kada je bilo Love Today gledala ima li jos neka koja igra kao sumanuta,ali ne,samo sam ja!

(jedno malo objasnjenje-bila sam poprilicno pod dejstvom alkohola)

 

Hvala.Srecna i tebi Nova godina.Sve zelje da ti se ispune!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy