Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

Pol si mela podoben primer kot Mika, ko ga je tista ruska učiteljica maltretirala.:roftl: A pol maš zdaj psa? Jaz si ga tud želim, samo enostavno ni časa. Saj so dnevi, ko sem doma-pol pa pride nekaj pa nisem skoraj nič...pa ne vem kak bi moji 2 mački sprejeli novo pridobitev.

 

No, v Grčiji sem tud že bla, samo to vedno pozabim-me očitno ni preveč fascinirala.:mf_rosetinted: Saj Krf pa Kreta (maturanc+absolvent) te res ne moreta kaj preveč...si jo moram v solo izvedbi pogledat. Potujem pa različno- najraje sama...to je v bistvu tud edina možnost, ker nimam ravno nekih prijateljev/prijateljic, ki bi jim blo do potovanj. Je fajn če maš nekoga- ampak maksimalno, da greta 2, mogoče 3je- vse ostalo je že PREVEČ!! Drugač pa sem čisto zaljubljena v evropska mesta.:mf_lustslow:

 

No, to glede tega fanta pa res živa groza!:shocked: Mel res srečo, da ste bli vi tam, dvomim da bo še kdaj šel na led.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Već dve vrste kolača napravljeno. A do večeras u 7 će biti još dve! Kakva sam vrednica...sama se sebi čudim!:bleh:

Hm...to je kao za Novu godinu, pa ne bi trebalo da se jede ranije...al vama ću prokrijumčariti par komada! :wink2:

 

Dobra si! Meni se ne ljubi ništa danas...samo gledam što je novo na MFC.

Možda ću ispeći nešto poslije.

 

Smatraj nas sa Dragano za poskusne zečiće- trebamo okusiti kolač.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Dobra si! Meni se ne ljubi ništa danas...samo gledam što je novo na MFC.

Možda ću ispeći nešto poslije.

 

Smatraj nas sa Dragano za poskusne zečiće- trebamo okusiti kolač.:naughty:

 

Ajde sad...kakve ste vi sve moje specijalitete probale, a ostale ste žive!

Ovog puta nema experimenata s bivšetinom (nisu baš materijal za kolače:bleh:)...samo jestivi sastojci: lešnici, bademi, orasi, kokos, urme...:wink2::bleh::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam doživjela nešto jako lijepo!!!:cheerful_h4h: Ovdje sam na kompjuteru kad iznenada čujem mix Grace Kelly/Love Today...što bi to moglo biti, ha? Kao malo :insane: preskakivam stepenice do TV i vidim da će sutra bit V koncert na HBO i čitavo vrijeme su vrtjeli Miko i njega najviše pokazivali!!:wub2::woot_jump:

 

 

 

Ajde sad...kakve ste vi sve moje specijalitete probale, a ostale ste žive!

Ovog puta nema experimenata s bivšetinom (nisu baš materijal za kolače:bleh:)...samo jestivi sastojci: lešnici, bademi, orasi, kokos, urme...:wink2::bleh:

 

Hmmm...čuje so dobro! Ali malo mi nedostaje bivšetina, LOL.

Link to comment
Share on other sites

Ja podobno kot mika:D. Zdej mam maltežana Izija. Vrjamem da se ne najde časa za ljubljenčke. Sčasoma bi se mački navadli al bi ga pa zasovražli.

Jaz sm bla samo enkrat v grčiji in to že zlo doug nazaj, in nimam nekih fantastičnih spominov. Tudi kar se tiče slik ni nobene zato ker smo mel digitalca in je mami vse slike dala na računalnik čez nekaj dni pa se je uniču disk in vsi podatki na njem.

zakaj pa je preveč če so štirje ali več? nimam glihk izkušenj z tem.

Link to comment
Share on other sites

Ma, Grčija je tak ja...zanimivo, da mama obe ne-tak-fantastične spomine. Mogoče je celinska kaj boljša. A to ste bli na otoku kakšnem al na celini? Pa škoda za slikice, to je vedno bad...(mene je ful skrbelo/me še skrbi, da se mi zbrišejo te s Frequency festivala pa koncerta od Mike, zato jih mam shranjene kjerkoli je možno -CD, usb ključek,...:naughty: ).

Štirje in + je čisto odločno preveč. Še posebej, če se folk noče vsaj rahlo prilagodit, pa vsi majo kake različne interese, zamisli, želje kaj videt,... Boljše da greš z nekom s katerim se lahko lepo sporazumeš kak pa kaj. Pa več kot jih je več je prilagajanja. Jaz pa v tem nisem ravno dobra.:naughty:

Stari mačkon bi se že prilagodil in 'vzljubil' psa, ta mala pa dvomim. Je preveč razcartana.:bleh: Bi pa ga res ful mela. Kakega mešančka. Al pa bernškega planšarja- to so mi taki cukri! Maltežani so pa tud ful luštkani! Moraš met rad te svoje živalce, ne?

Link to comment
Share on other sites

Gde su kolači? Gde su kolači? Gde su kolači? Gde su kolači? Gde su kolači?

 

 

 

:naughty::roftl:

 

Evo, stižu!!! Samo da se malo prohlade...:bleh:

Tri vrste za sad...

Slikaću vam, a vi me onda hvalite! Dogovoreno???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy