Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

Nema vas devojke!!!Myspace-rate se!!!

Odoh ja !!!Dosadno je biti sam ovde!!!I sablasno!!!

Aj' ĆAO!!!

 

Ja sam tu, samo sto nemam bas snage da kucam...a ni da mislim... Mogu samo da citam:sleep_1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Haha, potrudit ću se ali ne mogu obečati ništa.:roftl: Srečom ide sa mnom jedna kolegica i možda čemo skupa pobijediti u ovom...ali ne smijemo ji ništa reči jer će ga i ona podjeliti.:lmao:

 

Ajde potrudi se!!!Nemoj slučajno da joj govoriš!!!Puno je da ga delimo na 4 dela!!!Neko će uvek biti oštećen!!!

 

Sutra vama pošljem ove pjesmi preko myspace-a!:thumb_yello:

 

Važi!!!Hvala!!!

Link to comment
Share on other sites

Ivona, jesi se odmorila, sabrala utiske...

 

Pa odmorila se jesam, al utisci su jos neodredjeni...Danas sam tek postala svesna svega. Trebace mi malo vremena da se naviknem...

Ufff, nisam bas danas in the mood...sad sam dosla sa jedne sahrane...pa mi necete zameriti sto danas nisam nesto pricljiva ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma OK!!!I ja sam danas preumorna!!!Vodila sam Nemanju na sistematski!!!Oči su mi kao kafanske pepeljare!!!Zaspaću u fotelji!!!

E devojke ja i zaboravila da vam kažem da sam vas još prošle nedelje pozdravila na MTV Adrii i danas je išla poruka uz Relax!!!

 

Ja se navukla na Erase!!!Slušam je ceo dan!!!Odlična je!!!

 

Eto toliko!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ma OK!!!I ja sam danas preumorna!!!Vodila sam Nemanju na sistematski!!!Oči su mi kao kafanske pepeljare!!!Zaspaću u fotelji!!!

E devojke ja i zaboravila da vam kažem da sam vas još prošle nedelje pozdravila na MTV Adrii i danas je išla poruka uz Relax!!!

 

Ja se navukla na Erase!!!Slušam je ceo dan!!!Odlična je!!!

 

Eto toliko!!!:thumb_yello:

 

Ja nemam MTV Adriju, kao stari televizori to tesko hvataju...

 

A i meni su danas oci ko pepeljare, al od plakanja. Prvo sahrana od jednog prijatelja porodicnog,...onda sam cula za Toseta Proeskog... Ja njega bas i nisam nesto slusala, al jako mi je to strasno...:( Sve ruzne vesti od jutros.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, odoh ja da lecim glavobolju, i da probam da legnem da spavam malo ranije... Danas mi je definitivno jedan od onih dana kada se ne isplati ustajati iz kreveta. Mesecima se ne desava nista i onda se jedan dan sve tako sastavi, da ne znas gde si... Laku noc!

Link to comment
Share on other sites

A što baš ja moram svaki dan da napišem prva nešto na ovom Thread-u???

 

Zato sto si nas tako navikla :bleh: A navike je posle tesko promeniti! Dzaba sada prigovaras!:naughty:

 

A koliko jos dana ima do Mikinog koncerta? Da pocnemo odbrojavanje??? Uzbudjena sam kao da cu ja da idem:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Pa koncert je u subotu!!!JEEEEE!!!!SUPPEERR!!!!Ajde da odbrojavamoooo!!!A mi ne idemoooo!!!NEEEEE!!!!

 

Skontala sam ja da sam vas navikla na to!!!Kao i na to da ne čitate ono što vam napišem ukoliko vas preterano ne interesuje!!!!:thumbdown:

Ako se vratite par strana unazad skontaćete!!!

 

Ja na ovom thread-u imam najviše postova!!!Samo nešto laprdam!!!E pa NEĆU VIŠE i tačka!!!

 

Odoh da ubijam vreme :smoke:

 

p.s. raspoložena sam-trenutno-posle ne znam-videćete!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa koncert je u subotu!!!JEEEEE!!!!SUPPEERR!!!!Ajde da odbrojavamoooo!!!A mi ne idemoooo!!!NEEEEE!!!!

 

Skontala sam ja da sam vas navikla na to!!!Kao i na to da ne čitate ono što vam napišem ukoliko vas preterano ne interesuje!!!!:thumbdown:

Ako se vratite par strana unazad skontaćete!!!

 

Ja na ovom thread-u imam najviše postova!!!Samo nešto laprdam!!!E pa NEĆU VIŠE i tačka!!!

 

Odoh da ubijam vreme :smoke:

 

p.s. raspoložena sam-trenutno-posle ne znam-videćete!!!

 

Juuuu, znaci ako si ovakva kad jesi raspolozena...jadni mi onda kad ne budes bila!!! :blink: Zar ti ne bese prosao PMS?

A znam na sta mislis kad kazes da ne citamo postove! Pomenula si da je Niku rodjendan u subotu? Jel to? Pa ja ne volim Nika! Sta ja imam s tim?

Nemoj da pusis, to nije zdravo! A da laprdas nastavi...plizzzzzzzz...pa ovaj thread bi davno umro bez tebe :sad:

Link to comment
Share on other sites

Srmota!!!NJa, nja nja!!!Bla, bla, bla!!!Ja ne volim Nika!!!Kako to možeš da mi kažeš!!!U thread!!!E, pa ja volim!!!!Ipak čitate šta pišemmmm!!!!Pohvalno!!!Lepoooo!!!To poštujem!!!

Što ti se ne sviđa kako sam raspoložena???!!!

I nemoj pisati PMS!!!Šta će Mika da pomisli kada pročita!!!A da on ne zna srpski!!!

Link to comment
Share on other sites

Srmota!!!NJa, nja nja!!!Bla, bla, bla!!!Ja ne volim Nika!!!Kako to možeš da mi kažeš!!!U thread!!!E, pa ja volim!!!!Ipak čitate šta pišemmmm!!!!Pohvalno!!!Lepoooo!!!To poštujem!!!

Što ti se ne sviđa kako sam raspoložena???!!!

I nemoj pisati PMS!!!Šta će Mika da pomisli kada pročita!!!A da on ne zna srpski!!!

 

Pazi pazi, sad jos i vice na mene!!! I ruga mi se!!! Treba da budes srecna, sto ne moras i Nika da delis na tri dela, kao Miku! A sta fali PMS-u. Na MFC-u mislim da su vecina clanova zene...a gde su zene tu je i PMS :naughty:

Link to comment
Share on other sites

E pa u pravu si za Nika!!!Hvala što si mi otvorila oči!!!:biggrin2: Sad sam srećna!!!Na svu sreću pa se i Ani ne sviđa!!!

Ok i za PMS!!!To je najlepši sindrom žena!!!Od mene beži kada me drma!!!

 

Ma ja to ustvari hocu vas dve da udomim, a da Miku prisvojim samo za sebe...al to je tajna:bleh:

A ja nemam problem s PMS-om...tj. moje promene raspolozenja su apsolutno nezavisne od tog konkretnog sindroma. Nekad mi je svaki dan u mesecu pms...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy