Jump to content

Recommended Posts

Billy Brown je skvela pesnicka, skvela tema plus mam rada, ked ma piesen pribeh. Podobnu - teplu - temu podla mna rozobera aj v Stuck in the Middle, suhlasis, alebo to vidis inak? Inak vobec na tomto fore je hromada "homosexualov", Mika asi tou svojou sladkou androgynitou pritahuje takychto ludi si myslim.

 

No a na Miku som sa namotala prostrednictvom pesnicky Relax.

 

tie live verzie su bozske uplne vsetky...nikdy nestiham ako neskutocne vela energie ma v sebe nahromadenej, ked hecuje v LOVE today...to bubnovanie si vychutnavam az do poslednej kvapky...nieco mi to hrozne pripomina, ale to sem nepatri:blush-anim-cl: ...

normalne sa bojim, ze si to dvd opotrebujem tolkym prehravanim...

tak to kombinujem s youtubom...no a este si nikdy neodpustim, ze na ibize sme sa minuli iba o par dni...my sme tam boli na dovolenke...to by bola ina pecka...a fakt mu to svedci aj ako shirtless...

 

myslim, ze to homosexualne fluidum je tu asi citelne, a myslim, ze mikovi nevadi...ja sama mam zopar znamych, ktori patria medzi 4%...takze tato problematika mi nie je vobec cudzia, praveze su to vacsinou najlepsi priatelia...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...a long way to MIKA...

aj tak by som to mohla nazvat...prislo to uplne pomalicky, uplne necakane...ani neviem presne kedy...doma mi hra nonstop ocko (teda strieda sa s minimaxom, aby som bola uprimna) a tak sa mi dari sledovat hudobnu scenu...grace kelly som sice zachytila, ale bolo to len konstatovanie typu "preboha ten je chuducky, ale spieva mu to fajn"...potom som mala pocit, ze v nom pocujem freddyho a tym padom som mu predsa musela venovat pozornost...relax mi bola hymnou, take it easy posobi uplne na vsetko...ocku zazlievam, ze ma ochudobnilo o love today, vobec ho nepustali...no a to bol ten uplne zasadny zlom...moja sestra brigaduje v jednej super kaviarnicke a tam maju pustenu nejaku taliansku hudobnu stanicu...a tam sa mi srdiecko rozbusilo, ked som prvy krat pocula LOVE TODAY...viac mi absolutne nebolo treba... a odtialto to uz ide presne podla scenara...kopec casu na nete - youtobe...kompletne precitane snad vsetky recenzie vo vsetkych zrozumitelnych jazykoch...no a nekonecne patranie po spriaznenych dusickach...a rebeka zachrankyna!...

pisat o mikovej hudbe tu medzi vami je ako nosenie dreva do lesa...vsetci vieme, ze je nasim zivotom...ze robi nase dni krajsimi...ze tak ako je radost ho pocuvat, tak je radost sa na neho pozerat...je radost byt sucastou jeho LICM...velmi mu prajem, aby zil svoje sny...aby ich vdychol do novych skladieb...lebo potom my mozeme zit tie nase...

Neni co dodat ... presne :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jasne :wink2:

To ti ja uplne rozumiem: ja pracujem v IBM a teda moja anglictina je tiez hlavne z technickej oblasti.. Ale nejako som sa do toho dostala, a uz sa vyjadrujem celkom uspokojivo, teda aspon mam pocit, ze uz viem zformulovat svoje myslienky a pocity, dufam, ze aj ti, co to potom citaju, aj rozumeju. Myslim, ze sa mi tu aj celkom zlepsila anglictina vseobecne.

:naughty: You must be kidding us! Ze "doufam ze ti co citaju, rozumeju" .. vzdyt ty mluvis anglicky (temer) perfektne...

To temer je tam dany jen pro jistotu :mf_rosetinted:

 

S tim zlepsovanim anglictiny, to je pravda...

Ach, jak poucne muze MFC byt :naughty:

 

To jsou mi po veceru soky, ja jsem prijdu a tady je asi 8 novych prispevku :blink: To se snad jeste nikdy nestalo... Dekuji, devcata :) :-P

Link to comment
Share on other sites

:naughty: You must be kidding us! Ze "doufam ze ti co citaju, rozumeju" .. vzdyt ty mluvis anglicky (temer) perfektne...

To temer je tam dany jen pro jistotu :mf_rosetinted:

 

S tim zlepsovanim anglictiny, to je pravda...

Ach, jak poucne muze MFC byt :naughty:

 

To jsou mi po veceru soky, ja jsem prijdu a tady je asi 8 novych prispevku :blink: To se snad jeste nikdy nestalo... Dekuji, devcata :) :-P

barunka, rebeka ma len nechcela odradit s tou mojou "neurovnou" english...uz som popozerala aj ine sekcie a myslim, ze by mi uplne stacilo vediet "tak" po anglicky ako rebeka...asi nie som moc skromna, vsak...:naughty:

 

no a teraz je rad na tebe, tak ako to bolo s tebou a mikom, resp. ako to je!

Link to comment
Share on other sites

...ring ring...mam to stastie, ze na mojom LICM sa nachadza:blush-anim-cl: ...takze o pozitok z tejto pesnicky som neprisla...zvlast v koncertnej verzii sa mi neskutocne paci...takze moje sympatie jej prinalezia...

 

ja som na LIMC nemala stastie na ERASE, ale vypatrala som si ju a ako mp3 mi vyhrava nielen v pc...

 

a co hovoris na billy brown...ja neskutocne inklinujem k tym na "druhej" strane, takze niet o com diskutovat pri tejto skladbe...a takto by som mohla pokracovat s kazdou...kazda ma nieco, preco je pre mna naj...

 

a z pracovnej stranky sa ta spytam ako je to s kapacitou tejto stranky, myslim aku velkost mi taha, ked som na nej...doma mi to nevadi, ale v praci mame troska obmedzenia...

 

Jaktoze mas teda Ring Ring, mas anglickou verzi? :wink2:

 

(Ehm, ano, rozhodla sem se vam nabourat do debaty ;-) )

 

MFC zabira strasne malo... kdyz jede :-)))

 

S velkostou tejto stranky si myslim nemusis robit starosti. Velkost akejkolvek stranky zistis tak, ze pojdes na tu ktoru stranku, right click, dole stlac properties, a ono ti to napise size: tolko a tolko bytes. MFC homepage ma okolo 63 kilobytes, to nie je nic obrovske, s cim by si mala mat problem na pracovnom pocitaci si myslim.

 

Takze si si svoj LICM asi kupila cez internet? Aj ja mam LICM s Ring Ring, kupila som si ho v decembri v Londyne. Predtym som si tu v Bratislave kupila tu vychodoeuropsku verziu LICM, ale potom som ho dala sestrinym detom. A naozaj nazivo to je sialene zivelne, uplne zuri mlady muz.. To na cedecku nezachytis, tie jeho vyrazy tvare (-: plus to "tancovanie" (-:

 

Billy Brown je skvela pesnicka, skvela tema plus mam rada, ked ma piesen pribeh. Podobnu - teplu - temu podla mna rozobera aj v Stuck in the Middle, suhlasis, alebo to vidis inak? Inak vobec na tomto fore je hromada "homosexualov", Mika asi tou svojou sladkou androgynitou pritahuje takychto ludi si myslim.

 

No a na Miku som sa namotala prostrednictvom pesnicky Relax.

 

"tancovani" v Mikove verzi je nejlepsi :mf_rosetinted: Uz ted bych sla zase, kdyby to slo...

 

Presne tak :-) A vubec, myslim, ze pritahuje lidi kazde kategorie.. pusobi tak nejak strasne otevrene...

Link to comment
Share on other sites

:naughty: You must be kidding us! Ze "doufam ze ti co citaju, rozumeju" .. vzdyt ty mluvis anglicky (temer) perfektne...

To temer je tam dany jen pro jistotu :mf_rosetinted:

 

S tim zlepsovanim anglictiny, to je pravda...

Ach, jak poucne muze MFC byt :naughty:

 

To jsou mi po veceru soky, ja jsem prijdu a tady je asi 8 novych prispevku :blink: To se snad jeste nikdy nestalo... Dekuji, devcata :) :-P

 

O dakujem Barunka! Aj tvoja anglictina je vyborna, a stale sa zlepsuje!

Nasa anglictina sa tu nielen zlepsuje, ale aj nabera nove rozmery, ci ako by som to formulovala. Vies Sunshine, toto forum je v zasade taka uzavreta virtualna komunita, a mame aj svoj vlastny zargon, svoje vlastne "inner jokes", ktorym by ludia zvonku nerozumeli (neboj, dostanes sa do toho aj ty, skor nez povies svec!), niektore slova tu maju.. ehm.. zlahka iny vyznam nez obycajne. Napr. najoblubenejsie slovo na fore "chicken", ci tiez oblubene "apple", alebo "plastic bag".. a na viac si teraz nespominam.

 

A to si este, Barus, nevidela te PMs, co svistia medzi Sunshine a mnou.. Dve grafomanky plus mikamaniacky sa stretli, co ti budem hovorit..

Link to comment
Share on other sites

barunka, rebeka ma len nechcela odradit s tou mojou "neurovnou" english...uz som popozerala aj ine sekcie a myslim, ze by mi uplne stacilo vediet "tak" po anglicky ako rebeka...asi nie som moc skromna, vsak...:naughty:

 

no a teraz je rad na tebe, tak ako to bolo s tebou a mikom, resp. ako to je!

 

Ahoooj!

 

Ja myslim, ze s tvou ýngliš to nebude tak spatny, a koneckoncu i kdyby jo, casu a mista na zlepseni je vzdycky dost. Staci se jen pohrabat na forech... :-)

 

Myslis, jak jsem se k nemu dostala, ktera pisnicka se mi nejvic libi a tak? Nebo jeste neco jineho? (Ja se jen pro jistotu ptam, abych se pak mohla rozepsat :wink2: )

Link to comment
Share on other sites

O dakujem Barunka! Aj tvoja anglictina je vyborna, a stale sa zlepsuje!

Nasa anglictina sa tu nielen zlepsuje, ale aj nabera nove rozmery, ci ako by som to formulovala. Vies Sunshine, toto forum je v zasade taka uzavreta virtualna komunita, a mame aj svoj vlastny zargon, svoje vlastne "inner jokes", ktorym by ludia zvonku nerozumeli (neboj, dostanes sa do toho aj ty, skor nez povies svec!), niektore slova tu maju.. ehm.. zlahka iny vyznam nez obycajne. Napr. najoblubenejsie slovo na fore "chicken", ci tiez oblubene "apple", alebo "plastic bag".. a na viac si teraz nespominam.

 

A to si este, Barus, nevidela te PMs, co svistia medzi Sunshine a mnou.. Dve grafomanky plus mikamaniacky sa stretli, co ti budem hovorit..

 

Neni zac a zaroven taky velkee diky!

 

To je pravda :naughty::roftl: ... Myslim, (Sunshine), ze bude nejlepsi, kdyz si ruzna fora prectes sama a pochopis, o cem tyhlety ruzny vyrazy a vtipky jsou :wink2: Pravda teda je, ze ja kdyz jsem poprve narazila na "chicken", tak jsem primo v jednom "postu" napsala "A proc chicken? Co to s tim ma co delat?" A hnedka mi prisly asi ctyri PMs, ve kterych stalo vysvetleni :roftl:

Myslim ze vic jich ani moc neni...

 

No a ja jsem mikamaniak a velky grafoman cislo 3! (Akorat neucastnici se :roftl:)

Prave pisu zpravu pro Veroncu... mam uz 17 475 znaku a furt nekoncim... :blink:

Link to comment
Share on other sites

O dakujem Barunka! Aj tvoja anglictina je vyborna, a stale sa zlepsuje!

Nasa anglictina sa tu nielen zlepsuje, ale aj nabera nove rozmery, ci ako by som to formulovala. Vies Sunshine, toto forum je v zasade taka uzavreta virtualna komunita, a mame aj svoj vlastny zargon, svoje vlastne "inner jokes", ktorym by ludia zvonku nerozumeli (neboj, dostanes sa do toho aj ty, skor nez povies svec!), niektore slova tu maju.. ehm.. zlahka iny vyznam nez obycajne. Napr. najoblubenejsie slovo na fore "chicken", ci tiez oblubene "apple", alebo "plastic bag".. a na viac si teraz nespominam.

 

A to si este, Barus, nevidela te PMs, co svistia medzi Sunshine a mnou.. Dve grafomanky plus mikamaniacky sa stretli, co ti budem hovorit..

kocky, bodaj bby ste mali pravdu...ja sa s english borim uz hodne dlouho...pisomne by to este islo, ale zatial len v pracovnej oblasti...ja som totiz strasne strase ukecana, ale tak "primerane", proste nevyhybam sa komunikacii a pisomne ma to tiez bavi...no a v tom je problem, to iste ocakavam aj od anglictiny a tam posobim ako dieta, ktore zo seba vyslovi prve slovicka a vsetci su uplne vo vytrzeni...no snad sa to zlomi...

este ku tomu stuck in the middle...rebeka, je to tam, ono ten leitmotiv sa nesie celym CD, lje to o tom, co chce kto pocut...ma bohaty vyber...:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

kocky, bodaj bby ste mali pravdu...ja sa s english borim uz hodne dlouho...pisomne by to este islo, ale zatial len v pracovnej oblasti...ja som totiz strasne strase ukecana, ale tak "primerane", proste nevyhybam sa komunikacii a pisomne ma to tiez bavi...no a v tom je problem, to iste ocakavam aj od anglictiny a tam posobim ako dieta, ktore zo seba vyslovi prve slovicka a vsetci su uplne vo vytrzeni...no snad sa to zlomi...

este ku tomu stuck in the middle...rebeka, je to tam, ono ten lightmotiv sa nesie celym CD, lje to o tom, co chce kto pocut...ma bohaty vyber...:sneaky2:

 

Jasne, ze se to prolomi :) Jak jsme asi zacinaly my? Jasne ze ve stylu "I wanted to.. ehh.. *a co ted :boxed:*" :naughty: Myslim, ze hlavni je se vyjadrovat, byt to zni detsky,... proste experimentovat s tim! :wink2::thumb_yello:

 

Nikdo se asi nedozvi, o cem SITM presne je, ale taky v tom vidim stejne naznaky jako vy dve. :)

Link to comment
Share on other sites

Presne tak :-) A vubec, myslim, ze pritahuje lidi kazde kategorie.. pusobi tak nejak strasne otevrene...

 

V zasade s tebou suhlasim, v Londyne na nom boli rodicia s detmi, starsie zeny.., ale jedna kategoria ludi sa medzi jeho obdivovatelmi skoro nevyskytuje, a to su starsi heterosexualni muzi. Takeho poznam vlastne len jedneho, a sice Frediesdouble. Ale aj o jeho orientacii sa tu uz diskutovalo (-: Barus, poznas ho? V Londyne som si s nim potriasla ruku, a to je vsetko.

Link to comment
Share on other sites

Neni zac a zaroven taky velkee diky!

 

To je pravda :naughty::roftl: ... Myslim, (Sunshine), ze bude nejlepsi, kdyz si ruzna fora prectes sama a pochopis, o cem tyhlety ruzny vyrazy a vtipky jsou :wink2: Pravda teda je, ze ja kdyz jsem poprve narazila na "chicken", tak jsem primo v jednom "postu" napsala "A proc chicken? Co to s tim ma co delat?" A hnedka mi prisly asi ctyri PMs, ve kterych stalo vysvetleni :roftl:

Myslim ze vic jich ani moc neni...

 

No a ja jsem mikamaniak a velky grafoman cislo 3! (Akorat neucastnici se :roftl:)

Prave pisu zpravu pro Veroncu... mam uz 17 475 znaku a furt nekoncim... :blink:

 

Jasne, ze to Sunshine hned vsetko "neprelozime", nech je jej cesta MFC dobrodruzna (-:

 

Super, pozdravujem Veroncu, bolo by super keby sa napojila, nech nas tu je viac, bude veselsie.

Tymto menujem Barunku za mikamaniaka a grafomana c. 3 :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jasne, ze se to prolomi :) Jak jsme asi zacinaly my? Jasne ze ve stylu "I wanted to.. ehh.. *a co ted :boxed:*" :naughty: Myslim, ze hlavni je se vyjadrovat, byt to zni detsky,... proste experimentovat s tim! :wink2::thumb_yello:

 

Nikdo se asi nedozvi, o cem SITM presne je, ale taky v tom vidim stejne naznaky jako vy dve. :)

 

barunka,

 

tak mi mozes dat rychlokurz..."chicken"..."apple"..."plastic bag"...

 

nech som v obraze...:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jasne, ze to Sunshine hned vsetko "neprelozime", nech je jej cesta MFC dobrodruzna (-:

 

Super, pozdravujem Veroncu, bolo by super keby sa napojila, nech nas tu je viac, bude veselsie.

Tymto menujem Barunku za mikamaniaka a grafomana c. 3 :thumb_yello:

 

kocky, takze spiknutie:thumbdown: ...mam sa trapit, dobre...budem...potom nezabudnite, ze reprezentujem toto nase cz&sk forum...takze ked vykuzlim usmevy na tvarach inym, stojte aspon za mnou...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

V zasade s tebou suhlasim, v Londyne na nom boli rodicia s detmi, starsie zeny.., ale jedna kategoria ludi sa medzi jeho obdivovatelmi skoro nevyskytuje, a to su starsi heterosexualni muzi. Takeho poznam vlastne len jedneho, a sice Frediesdouble. Ale aj o jeho orientacii sa tu uz diskutovalo (-: Barus, poznas ho? V Londyne som si s nim potriasla ruku, a to je vsetko.

 

Jasne, ze to Sunshine hned vsetko "neprelozime", nech je jej cesta MFC dobrodruzna (-:

 

Super, pozdravujem Veroncu, bolo by super keby sa napojila, nech nas tu je viac, bude veselsie.

Tymto menujem Barunku za mikamaniaka a grafomana c. 3 :thumb_yello:

 

Jasne ze ho znam, kdo by neznal FD :) To je pojem :naughty: Uz se nemuzu dockat na jeho post o tom, co za zmeny prinese "being official". To je uplna pravda, heterosexualni starsi muzi... FD je asi vazne jedinej ... ale to ho tvori vyjimecnym :thumb_yello:

 

Juchů! dalsi titul :yay: Ale na PM se bohuzel nenapojim.. :(

Link to comment
Share on other sites

kocky, takze spiknutie:thumbdown: ...mam sa trapit, dobre...budem...potom nezabudnite, ze reprezentujem toto nase cz&sk forum...takze ked vykuzlim usmevy na tvarach inym, stojte aspon za mnou...:naughty:

 

este jeden postreh...idu mi tu totiz v pozadi klipy...milujem, ked Mr. Penniman nedokaze usediet za klavirom a vlastne nadskakuje na sedacke...je to mile...najradsej by sa nam ako posluchacom, divakom asi cely rozdal...

 

Jasne ze jo :) Mi cz&sk-aci drzime pri sobe :biggrin2. Fakt, je to sranda si na to prijit sama :wink2: A kdybys byla nekolik dalsich dni/tydnu zoufala, mi ti to teda prozradime :-) Myslim ze treba u plastic bag se zasmejes :biggrin2:

 

To jo :-) Myslim, ze neexistuje hvezda, ktera vic kominikuje s fanousky..

a vubec, ze to jeste zvlada u toho tak skakat... Ja bych ani v sede nezahrala pulku toho co on.

na prvnim koncerte, na kterym sem byla, jsem celou dobu na jen koukala jak na zjeveni, protoze co on tam predvadel :shocked: Tak treba u Love today, v refrenu, se ze stoje zohnul dozadu az se mu vlasy skoro dotykaly zeme a u toho zpival nejvyssi notu.. to jsem neprosto nepochopila, ale bylo to genialni :wub2: :-D

Link to comment
Share on other sites

Tak treba u Love today, v refrenu, se ze stoje zohnul dozadu az se mu vlasy skoro dotykaly zeme a u toho zpival nejvyssi notu.. to jsem neprosto nepochopila, ale bylo to genialni :wub2: :-D

 

tak to muselo byt skvele...LOVE TODAY je pre mna gradaciou vsetkych gigov...ale tento kusok som este nevidela...

Link to comment
Share on other sites

tak to muselo byt skvele...LOVE TODAY je pre mna gradaciou vsetkych gigov...ale tento kusok som este nevidela...

 

kocky,

 

na dnes balim...bolo mi tu prijemne...dakujem za spolocnost a see you soon...

 

Ono to neni ani na youtube :( Hledala jsem to tam hodne dlouho, ale proste vuubec nic o.o Skoda.. Rada bych se na ten kousek znovu nekdy podivala :naughty:

 

Tak jo, dobrou noc a priste zase nekdy! :wink2: Zase to tu "rozjedem" :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy