Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jo a este sme zabudli na vyraz "knitting", este ze mi to Sienna pripomenula.. My totizto teraz trochu ohovarame v HA HA You can`t read this thread..

Vim vim, poctive to tam ctu :wink2: Ale nejak se nedokazu zapojit, tak jen tise prihlizim :)

No myslim, ze sunshine si na ty vyrazy casem prijde :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Takze tu este mame "chubby bunny", a tiez "peguin".. Taka mensia zoo (-:

:) chubby bunny.. ach.. nejlepsi vec vsech dob! :naughty: Zboznuju, kdyz se ho nekdo porad nepta na samy stary trapny otazky :-)

Link to comment
Share on other sites

:shocked:

Jo a este sme zabudli na vyraz "knitting", este ze mi to Sienna pripomenula.. My totizto teraz trochu ohovarame v HA HA You can`t read this thread..

 

:) chubby bunny.. ach.. nejlepsi vec vsech dob! :naughty: Zboznuju, kdyz se ho nekdo porad nepta na samy stary trapny otazky :-)

 

tak to sa mam vazne na co tesit:blink: ...len dufam, ze to vsetko pochopim...

dnes je vonku krasne, slniecko svieti a vyzera to na pekny jarny den...ideme troska vyrazit von, klasicke nedelne navstevy...bohuzial bez hudobneho dopravodu MIKU...musim vydrzat...

prajem vam pekny den...

Link to comment
Share on other sites

:shocked:

tak to sa mam vazne na co tesit:blink: ...len dufam, ze to vsetko pochopim...

dnes je vonku krasne, slniecko svieti a vyzera to na pekny jarny den...ideme troska vyrazit von, klasicke nedelne navstevy...bohuzial bez hudobneho dopravodu MIKU...musim vydrzat...

prajem vam pekny den...

 

Pochopis, neboj :thumb_yello:

Taky razim ven...to by byla normalne skoda, sedet doma :)

Miku si pustis vecer...

 

kocky, a kto je ten "frieddysdouble"?...daju sa tu precitat pripsevky podla autora? alebo sa vyhladavaju iba priamo v diskusnych forach?...majte strpenie s mojimi otazkami, je tu toho strasne strasne vela...

 

Freddiesdouble je... no, tady na fanklubu má docela význačnou pozici - něco jako moderátor až admin a vůbec má tady toho dost na starosti. Jinak je to angličan, který nám brzy přinese (doufejme že snad zítra) informace o tom, že jsme konečně byli schváleni jako oficiální fanklub :-)

Příspěvky podle autora se hledat dají - stačí najet na jeho profil (kdekoliv cvaknout na jmén dotyčného autora a dát "View user profile ..( když ho nikde nemůžeš najít, tak v sekci "Members" ho najdeš určitě)

No a v tom profilu by někde mělo být cosi jako "Find all posts by XYZ" .. et voila! :thumb_yello:

Klidne se ptej dal. :)

Link to comment
Share on other sites

Dalsia moznost, ako si vyhladat prispevky podla user name je takato:

Na MFC homepagi je take okienko "Search Forums", pod tym je "Advanced Search", to treba stlacit, zatialco to okienko treba nechat prazdne. Dalej do okienka "Search by User Name" treba napisat hladane user name. Staci napisat par prvych pismen a ono ti to ponukne vsetky user names, co sa tak zacinaju. Vyber si to spravne user name a stlac dole "Search Now". Ono ti to vyhodi hromadu threads, ale to nas nezaujima, nas zaujima, ze uplne hore to napise toto user name a ked na to kliknes, priamo ti to zobrazi jeho alebo jej profil. A potom uz ako hovorila Barunka, stlac "Find all posts by XYZ" a vyhodi ti to vsetky jeho alebo jej posty, pocnuc tymi novymi. Vela stastia!

Link to comment
Share on other sites

Příspěvky podle autora se hledat dají - stačí najet na jeho profil (kdekoliv cvaknout na jmén dotyčného autora a dát "View user profile ..( když ho nikde nemůžeš najít, tak v sekci "Members" ho najdeš určitě)

No a v tom profilu by někde mělo být cosi jako "Find all posts by XYZ" .. et voila! :thumb_yello:

Klidne se ptej dal. :)

:thumb_yello: ...funguje to...lepsie sa mi to cita takto podla autora, kym moj pohyb nenadobudne lahkost bytia...:wink2: ...

Link to comment
Share on other sites

Dalsia moznost, ako si vyhladat prispevky podla user name je takato:

Na MFC homepagi je take okienko "Search Forums", pod tym je "Advanced Search", to treba stlacit, zatialco to okienko treba nechat prazdne. Dalej do okienka "Search by User Name" treba napisat hladane user name. Staci napisat par prvych pismen a ono ti to ponukne vsetky user names, co sa tak zacinaju. Vyber si to spravne user name a stlac dole "Search Now". Ono ti to vyhodi hromadu threads, ale to nas nezaujima, nas zaujima, ze uplne hore to napise toto user name a ked na to kliknes, priamo ti to zobrazi jeho alebo jej profil. A potom uz ako hovorila Barunka, stlac "Find all posts by XYZ" a vyhodi ti to vsetky jeho alebo jej posty, pocnuc tymi novymi Vela stastia!

 

rebeka, chce to cas, ale ide to...troska ma zlosti net...v nedelu vecer je to vzdy hrozne...podarilo sa mi najst vasu vecernu diskusiu a vidim, ze tych inner words je tu bohate...ako dlho to trvalo vam, chytit Mika´s slang?...

a este jedna otazocka, jerry je mikov manager? ak nie, tak kto?...na jednom videu po koncerte som pri nom videla nejakeho nie moc sympatickeho chlapika, tak neviem, ci to bol on...

Link to comment
Share on other sites

Barunka, teraz pre zmenu ty mna nieco nauc: kde je to pocitadlo sprav? Ja tam nic take nevidim..:shocked:

Pocitadlo zprav? Jako kolik mas celkove PMs na MFC? :shocked: Ted nechapu presne co myslis :-)

Link to comment
Share on other sites

rebeka, chce to cas, ale ide to...troska ma zlosti net...v nedelu vecer je to vzdy hrozne...podarilo sa mi najst vasu vecernu diskusiu a vidim, ze tych inner words je tu bohate...ako dlho to trvalo vam, chytit Mika´s slang?...

a este jedna otazocka, jerry je mikov manager? ak nie, tak kto?...na jednom videu po koncerte som pri nom videla nejakeho nie moc sympatickeho chlapika, tak neviem, ci to bol on...

:naughty: Nesypmaticky starsi chlapek vedle Miky? Jasne ze jeho manazer ;-) Jeste ze piseme cesko/slovensky. Ten by nas zabil a jeste by zabranil tomu, aby jsme se stali oficialnim fanklubem :naughty: No, on se vlastne jmenuje John, ale z nepochopitelneho duvodu mu nekteri rikaji Jerry :-) Pry to nema rad ... :-)

Jinak jak dlouho mi to trvalo... 2 tydny? o.O Asi :-) Nevim nevim..

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Nesypmaticky starsi chlapek vedle Miky? Jasne ze jeho manazer ;-)

 

to som si mohla mysliet...asi by bolo velmi naivne mysliet si, ze ked sa nam mika rozdava, bude mat rovnako zhovievaveho managera...niekedy je prvy dojem fakt pravdivy...

tak len, aby to s tym zoficialnenym vyslo...freddiesdouble bude tym poslom dobrych sprav:thumb_yello: ...

Link to comment
Share on other sites

to som si mohla mysliet...asi by bolo velmi naivne mysliet si, ze ked sa nam mika rozdava, bude mat rovnako zhovievaveho managera...niekedy je prvy dojem fakt pravdivy...

tak len, aby to s tym zoficialnenym vyslo...freddiesdouble bude tym poslom dobrych sprav:thumb_yello: ...

Nevim, nahodou bych rekla ze se celkem snazi i ten manazer, ale (aspon me osobne) je teda presto nesympatickej, az to boli o.O ...

Aaano :) Uz aby to bylo, petice se davala 17. listopadu :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Nevim, nahodou bych rekla ze se celkem snazi i ten manazer, ale (aspon me osobne) je teda presto nesympatickej, az to boli o.O ...

Aaano :) Uz aby to bylo, petice se davala 17. listopadu :boxed:

...tak asi len tak vyzera...taka kamenna tvar...alebo sa vie aj usmiat?...

z videii som mala moznost vidiet, len jeho horsiu tvar...je jasne, ze bez jeho suhlasu by sa asi stretnutia s fans nekonali...tak len dufam, ze slovencina mu moc nehovori...:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello: ...funguje to...lepsie sa mi to cita takto podla autora, kym moj pohyb nenadobudne lahkost bytia...:wink2: ...

 

Neznesitelna lahkost bytia.. Jeden z mojich oblubenych filmov. S mladou Juliette Binoche :wub2:

 

Pocitadlo zprav? Jako kolik mas celkove PMs na MFC? :shocked: Ted nechapu presne co myslis :-)

 

Nie. Si pisala, ze pises PM Veronce, ze uz mas tolko a tolko znakov, a este si neskoncila. Hm?

 

:naughty: Nesypmaticky starsi chlapek vedle Miky? Jasne ze jeho manazer ;-) Jeste ze piseme cesko/slovensky. Ten by nas zabil a jeste by zabranil tomu, aby jsme se stali oficialnim fanklubem :naughty:

 

A s koncertom v nasej oblasti by sme uz nemohli ratat ani nahodou.

Link to comment
Share on other sites

Neznesitelna lahkost bytia.. Jeden z mojich oblubenych filmov. S mladou Juliette Binoche :wub2:

 

moja oblubena:sneaky2:

 

A s koncertom v nasej oblasti by sme uz nemohli ratat ani nahodou.

 

kocky, spominali ste, ze ste lobovali za koncert v cz&sk...kolko nas tu vlastne je?...myslim, ze aspon ta praha by mohla byt realna...ved to zasa az take male mestecko nie je, ani v europskom meritku...no a to ze mika nevie kde je slovensko mu je asi odpustene, vsak:naughty: ...

pekny den...

Link to comment
Share on other sites

Nie. Si pisala, ze pises PM Veronce, ze uz mas tolko a tolko znakov, a este si neskoncila. Hm?

 

A s koncertom v nasej oblasti by sme uz nemohli ratat ani nahodou.

 

Aha, ja pisu vsechny zpravy ve wordu, takze tam si to spocitam pres nastroje a pocet slov... :wink2:

 

No, to teda ne :roftl: To bysme byli vecne vyskrtnuty z mapy... snad nemaj cesko ci slovensko - anglicky slovnik:sneaky2: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

kocky, spominali ste, ze ste lobovali za koncert v cz&sk...kolko nas tu vlastne je?...myslim, ze aspon ta praha by mohla byt realna...ved to zasa az take male mestecko nie je, ani v europskom meritku...no a to ze mika nevie kde je slovensko mu je asi odpustene, vsak:naughty: ...

pekny den...

 

Taky doufam, ze by Praha mohla vyjit...

koneckoncu, koncert tu mely i takove ty "hitparady bortici hvezdy" jako Rihanna, Akon, Christina Aguilera, ale i Madonna, Metallica, (dokonce dva za sebou) a dalsi, dalsi a dalsi... tak by nas az tak uplne odignorovat nemusel :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Taky doufam, ze by Praha mohla vyjit...

koneckoncu, koncert tu mely i takove ty "hitparady bortici hvezdy" jako Rihanna, Akon, Christina Aguilera, ale i Madonna, Metallica, (dokonce dva za sebou) a dalsi, dalsi a dalsi... tak by nas az tak uplne odignorovat nemusel :boxed:

:thumb_yello: ...takze zacinam mat pocit, ze ta praha vyjde...aspon by som vas mohla spoznat osobne:blush-anim-cl: ...

 

barunka, nevies mi poradit, vsimla som si, ze niektori clenovia maju v podpisoch take pekne minivideaka s krutiacim sa mikovym zadkom...vyzera to skvele...nie je moznost si to pozriet na youtube?...resp. z akej pesnicky to je?...mozno by som to tam nasla...vzdy, ked pozeram jeho live verzie, neviem sa vynadivat na jeho tanecne kreacie...je to pre mna taka mensia "uchylka", ja mam slabost na takyto pomer vysky ku sirke...neda sa prehliadnut:blush-anim-cl: ...

Link to comment
Share on other sites

pre rebeku

 

tak vidim, ze mi sa tu pekne miname...ty ides spinkat, ked ja vstavam...ja som skor ranne vtaca, takze vstavavam tak tesne pred 4...ale iba cez tyzden...takze vecer, resp. v noci sa sem moc nedostanem...jedine cez vikend...odhalila si ma, troska skusam aj ine thready, ale ako som pisala, nie je to jednoduche...uz som si aj nasla zopar pre mna zaujimavych a cita sa mi tu prijemne...uz si rozhodnuta pre ten amsterdam?...mna si tym troska nacala, ale ked som si pozrela ten termin, tak som sa prebudila zo snivania...ale verim, ze nejaky mi vyjde...

posielam pozdravy do BA...a idem pracovat, aby mi mohli vyplatit rentu:-)

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello: ...takze zacinam mat pocit, ze ta praha vyjde...aspon by som vas mohla spoznat osobne:blush-anim-cl: ...

 

barunka, nevies mi poradit, vsimla som si, ze niektori clenovia maju v podpisoch take pekne minivideaka s krutiacim sa mikovym zadkom...vyzera to skvele...nie je moznost si to pozriet na youtube?...resp. z akej pesnicky to je?...mozno by som to tam nasla...vzdy, ked pozeram jeho live verzie, neviem sa vynadivat na jeho tanecne kreacie...je to pre mna taka mensia "uchylka", ja mam slabost na takyto pomer vysky ku sirke...neda sa prehliadnut:blush-anim-cl: ...

:) No, vim co myslis, ale ne presne, protoze takovychle hybajicich se obrazku :P je vic... musis rict presne ktery chces... staci napsat jmeno toho kdo ten dany obrazek ma v signature :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy