Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Ahoj lidi japak se máme? Jak koukám tak na MFC frčí školní příběhy :D

Jasně :das:

Člověk si může postěžovat.... :wink2: Koukám, že jsi zabrousila i do girls threadu, tedy, obdiv :)

Jinak já se mám dobře. Co ty?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ahojte děcka! tak jsem před chvilkou přišla z voleb a nebylo to tak hrozný:naughty: skoro nikdo nechodil, a tak jsme hráli město, jméno, zvíře, rostlina, věc...však znáte:naughty: a naproti mně stál klavír, tak jsem se měla na co dívat:-) a taky jedna holka, co seděla se mnou, kdysi hrávala na klavír, tak jsme aj pokecaly:-) takže pohoda, na zítřek se docela těším:D

Link to comment
Share on other sites

ahojte děcka! tak jsem před chvilkou přišla z voleb a nebylo to tak hrozný:naughty: skoro nikdo nechodil, a tak jsme hráli město, jméno, zvíře, rostlina, věc...však znáte:naughty: a naproti mně stál klavír, tak jsem se měla na co dívat:-) a taky jedna holka, co seděla se mnou, kdysi hrávala na klavír, tak jsme aj pokecaly:-) takže pohoda, na zítřek se docela těším:D

Teda, velevážená volební komise, co to provádíte za kraviny :naughty:! ....

 

Ale tak aspoň je sranda, no (-:

 

Zajímalo by mě, jestli byli naši už volit:blink:

Link to comment
Share on other sites

Teda, velevážená volební komise, co to provádíte za kraviny :naughty:! ....

 

Ale tak aspoň je sranda, no (-:

 

Zajímalo by mě, jestli byli naši už volit:blink:

 

náhodou, tam byli samý mladí lidi:) většinou tak třeťáci na vysoké:) ale já tam byla nejmladší:-D a říkali mi Terezko:-D O:-) ale tu hru jsem prohrála. snad zítra dáme odvetu:D

 

já sama asi volit nepůjdu, vůbec neznám volební programy:boxed: ségra mi říkala (byla tam totiž minulej rok a já jsem tam teď místo ní), že v té komise byl chlápek, kterej přepisoval volební lístky pro komunisty:thumbdown: takovej dědek, a je tam i tento rok, nechápu, že ho nevyhodili.

Link to comment
Share on other sites

náhodou, tam byli samý mladí lidi:) většinou tak třeťáci na vysoké:) ale já tam byla nejmladší:-D a říkali mi Terezko:-D O:-) ale tu hru jsem prohrála. snad zítra dáme odvetu:D

 

já sama asi volit nepůjdu, vůbec neznám volební programy:boxed: ségra mi říkala (byla tam totiž minulej rok a já jsem tam teď místo ní), že v té komise byl chlápek, kterej přepisoval volební lístky pro komunisty:thumbdown: takovej dědek, a je tam i tento rok, nechápu, že ho nevyhodili.

Tak to je dost v pohodě! :-) Zítra jim to ukážeš :cool: ... A když ne, tak si vem, že to je tím, že oni už mají po pár letech praxi... :naughty:

 

Teda... O_O ... Neuvěřitelný.... to by měli udělat hnedka -.-.

Link to comment
Share on other sites

Tak to je dost v pohodě! :-) Zítra jim to ukážeš :cool: ... A když ne, tak si vem, že to je tím, že oni už mají po pár letech praxi... :naughty:

 

Teda... O_O ... Neuvěřitelný.... to by měli udělat hnedka -.-.

 

to asi né, oni všichni hrozně rychle píšou, já mám sotva napsaný dvě slova a oni už všechno:O nechápu, jak to někomu může tak rychle myslet:D

 

Já už se jdu odebrat, zítra vstávám v půl sedmé!:'(

papááááá a dobrou noc, Barunko:)

Link to comment
Share on other sites

to asi né, oni všichni hrozně rychle píšou, já mám sotva napsaný dvě slova a oni už všechno:O nechápu, jak to někomu může tak rychle myslet:D

 

Já už se jdu odebrat, zítra vstávám v půl sedmé!:'(

papááááá a dobrou noc, Barunko:)

:naughty: Já jsem na tohle taky pomalá, můžem někdy dát proti sobě :naughty: ...

 

Juj :shocked: Tak držím palce... mysli na finanční odměnu, která přijde :naughty: ... Hezký sny a dobrou :-)

Link to comment
Share on other sites

tohle taky mysli Barunka tak Hezký a oni teda komise byl!!!!!!

 

:wink2:

 

 

:wub2:

 

YAY!!!

 

HELLO!!!

I knew it!!! I knew that you would come :naughty::thumb_yello:

 

Welcome to MFC after such a long time! :wub2:

 

And welcome to the second part of our thread. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

I knew it!!! I knew that you would come :naughty::thumb_yello:

 

Welcome to MFC after such a long time! :wub2:

 

And welcome to the second part of our thread. :mf_rosetinted:

 

I know it has been WAY too long, but am back, woo!! I now have constant internet connection so its back to my 2am on mfc woo!!! its good to be back! I have missed everyone! Especially invadin this thread :wink2:

Link to comment
Share on other sites

I know it has been WAY too long, but am back, woo!! I now have constant internet connection so its back to my 2am on mfc woo!!! its good to be back! I have missed everyone! Especially invadin this thread :wink2:

We have missed you too :wub2: ... Well, at least I have!

Remember those nights when we were trying to post as much as we could? :naughty:

 

Yay... being on MFC until like 3:30 am rules :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

We have missed you too :wub2: ... Well, at least I have!

Remember those nights when we were trying to post as much as we could? :naughty:

 

Yay... being on MFC until like 3:30 am rules :mf_rosetinted:

 

Lol, I loved those days, the whole race to see who cld post the most, I doubt I could catch up with u now...although I could try :wink2:

 

hmmm.....lol!!!

 

:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Lol, I loved those days, the whole race to see who cld post the most, I doubt I could catch up with u now...although I could try :wink2:

 

hmmm.....lol!!!

 

:wub2:

Try it!

I challenge you to a post-battle. :naughty:!

Link to comment
Share on other sites

som ti hovorila, ze som detektiv oriesok...ja mam siroky zaber...stiham to tu zbehnut vsetko...teda vsetko podstatne...:naughty:

 

tak ides???:punk:

:naughty: ...

 

Ještě nevím :) Musela bych vymyslet, s kým jít a asi už je taky pozdě... no prostě moc komplikací :blink:

Link to comment
Share on other sites

:naughty: ...

 

Ještě nevím :) Musela bych vymyslet, s kým jít a asi už je taky pozdě... no prostě moc komplikací :blink:

 

Barunka, musis sa nabuduce skor rozhodnut:punk:...to som mudra, vsak...ja sledujem ten thread od jeho vzniku...aj som koketovala s tou myslienkou, ale nakoniec som od toho upustila...takze teraz to aspon prezivam s nimi...:blush-anim-cl:

 

a co hovoris na trailer k novemu dvd:blush-anim-cl:...uz sa neviem dockat, len mi porad, kde ho kupim, resp. objednam...tie linky, co su tam uvedene asi nepozanju slovensko...neviem, ci by mi to dorucili...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy