Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

halo halooo...konecne som doma...a samozrejme i tu medzi vami...:wink2:portugalsko je krasne, splnil sa mi jeden z mojich cestovatelskych snov, vzdy som sa tam tuzila pozriet...len je sranda, aka rozdielna je tam mentalita...vsetci si ziju uplne v pohodicke, aj ked v podstate nic nerobia...nikam sa neponahlaju a na vsetko maju cas...vsade bolo len pocut "no problem"..."time for coffee break"..."RELAX"...and we have enough time...ked som pocula nieco z tychto fraz, isla som do krcov od smiechu...tak si vies predstavit ako to vyzeralo...ale misia splnena, tak snad mam na chvilu pokoj...

 

Barunka a dnes mas moju plnu podporu - aspon takto na dialku pri prezentacii...

 

Olá! Como vai você? :wink2: ...

 

Tak vidíš, konečně sis jednou dokázala cestování vychutnat, takže už aspoň trochu rozumíš... :-)

No jasně, to je myslím zvyklost na celým iberským poloostrově, tenhleten jejich "maňana" přístup :naughty: ... parádička ne :) ...

 

Děkuju...! :wub2: Zafungovalo :-) (Teda asi, lidi mě dost chválili :blush-anim-cl: ) Ale nebudu se vychvalovat, sebechvála totiž co? ... Nepříjemně zapácha :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za přivítání!^^ Teď už se mě jen tak nezbavíte! :devil::roftl:

No my ani nechceme (se tě zbavovat)!

 

Me, the powerful master, si tě tu pohlídám! :das:

 

Áááá už tě nepustím :mf_rosetinted::naughty:

 

(:roftl: Tady jde názorně vidět, že jak jsi psala, ze školy nám hrabe :punk: )

Link to comment
Share on other sites

No my ani nechceme (se tě zbavovat)!

 

Me, the powerful master, si tě tu pohlídám!

 

Áááá už tě nepustím

( Tady jde názorně vidět, že jak jsi psala, ze školy nám hrabe )

 

:roftl::wub2: *virtual bumming* :D

 

Jo no, škola dost sucks, nejradši bych se na to všechno :mf_pain:

Link to comment
Share on other sites

Martinka: :das::roftl::wub2:

 

To já taky :sneaky2: Čím dál tím víc si uvědomuju, že jediný důvod, proč tu školu děláme je maturita a na té třeba já budu mít max. 3 předměty a přesto se musíme otravovat s takovejma neskutečnejma kravinama jako je chemie a tak :sneaky2: Mě to tak neuvěřitelně čím dál tím víc nudí, dneska když valila o těch reakcí ketonů, měla jsem pocit, že ze mě vyprchává životní energie :biggrin2:

A co teprv až přijde čtvrtek a s ním Kaňa, mozkomor!

Link to comment
Share on other sites

nooo, inak to dopadnut ani nemohlo...ta maska bola uplne uplne super...

a co slubene fotky:wink2:...tesim sa...

Ono fotek bohužel moc není, nějak jsme na to celý zapoměly, ale zkusím jsem nějaký nahrát, až mi to pujde (teď mi to pořád hlásí nějakou chybu :boxed::confused: )

Link to comment
Share on other sites

Martinka:

To já taky Čím dál tím víc si uvědomuju, že jediný důvod, proč tu školu děláme je maturita a na té třeba já budu mít max. 3 předměty a přesto se musíme otravovat s takovejma neskutečnejma kravinama jako je chemie a tak Mě to tak neuvěřitelně čím dál tím víc nudí, dneska když valila o těch reakcí ketonů, měla jsem pocit, že ze mě vyprchává životní energie

A co teprv až přijde čtvrtek a s ním Kaňa, mozkomor!

 

Jo taky bych prostě úplně zrušila všechno co se byť vzdáleně podobá matice, fyzice nebo chemii :thumbdown: Life-energy-sucking stupidities! :bash:

Na Kaňu se mooooc těším :devil: ( :debil: ) Nepromluvím s ním už ani slovo..

Link to comment
Share on other sites

Ahoooj, my se ještě neznáme, že? Já jsem Marťa, těší mě :wink2:

 

EDIT: Ahoj, já jsem Marťa a jsem Mikoholička :D

 

OKOK já jsem Karolina neboli Méďa Béďa, Tommi Fačira a Mikačka.

To všechno jsem já ale jen s rozdílem že při každým názvu mám jinou vlastnost.

Těší mě Mikoholičko :bash:

Link to comment
Share on other sites

Jo taky bych prostě úplně zrušila všechno co se byť vzdáleně podobá matice, fyzice nebo chemii :thumbdown: Life-energy-sucking stupidities! :bash:

Na Kaňu se mooooc těším :devil: ( :debil: ) Nepromluvím s ním už ani slovo..

Teď aspoň sunshine demonstrativně vidí, jak všichni chemii milujeme... ona ji má totiž ráda :biggrin2: ... No, i tací lidi jsou.... jen se mi nechtělo věřit, než jsem ji poznala,že chemie může bavit i někoho normálního :naughty:

 

S Kaňou já nemluvím už jen ze zásady, že když to je mimo zkoušení, bavit se s ním nechci a když to je zkoušení, tak stejně nic nevím :cool::roftl:

Debil!

Link to comment
Share on other sites

A teď odpověd od těla: tohle je moje povaha.

Ach nechtěj vědět víc .... :starwars:

Povaha posílená čím :boxed: ?

 

Budu hádat, že ty si místo cukru sypeš do čaje zcela jiný bílý prášek :cool:

Link to comment
Share on other sites

Teď aspoň sunshine demonstrativně vidí, jak všichni chemii milujeme... ona ji má totiž ráda ... No, i tací lidi jsou.... jen se mi nechtělo věřit, než jsem ji poznala,že chemie může bavit i někoho normálního

 

S Kaňou já nemluvím už jen ze zásady, že když to je mimo zkoušení, bavit se s ním nechci a když to je zkoušení, tak stejně nic nevím

Debil!

 

Teeeda, koukám jako blázen :eek: Ale na druhou stranu - velký obdiv :shocked::roftl:

 

Ano, Kaňa JE debil, tímto ho vypouštím z našeho nejvíc awesome fóra, nebudu si jím to tady kazit :P

Link to comment
Share on other sites

Teeeda, koukám jako blázen :eek: Ale na druhou stranu - velký obdiv :shocked::roftl:

 

Ano, Kaňa JE debil, tímto ho vypouštím z našeho nejvíc awesome fóra, nebudu si jím to tady kazit :P

Prý byly její specializace polymerace - chemii studovala... chápeš to? Polymerace? Taková ta věc, kterou jsem dodneska nepochopila? :boxed:

 

To je pravda :punk:!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Prý byly její specializace polymerace - chemii studovala... chápeš to? Polymerace? Taková ta věc, kterou jsem dodneska nepochopila?

 

To je pravda!!!!!

 

Aaaa to jsou věci které mě od primy nebo sekundy děsí v mých nejhorších nočních můrách :roftl: spolu s rezistory a účiníky a míhajícími se obličeji N******a, M******é a K**i :blink::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy