Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

I'm back!!! Gosh, I didn't even notice how long I haven't been here!:shocked:

 

But I'm gonna make it better soon :wink2::roftl:

 

Všechny zdravím!!! :wub2:

Ooo tak tohle je překvapení největší! Vítej mezi námi! :thumb_yello:

 

:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Lol, I am back!! I am here, woo!! and seriosuly? is there no barunka behind u? thats bad, I must get my facts right! :wink2:

You totally should... behind me, there's a table with a lot of mess on it... :mf_rosetinted::naughty:

Link to comment
Share on other sites

jsme nini mezi tak Barunka je řádně jazzu zírali jako fascinovaně!!!!!!!

 

 

*creeps away*:naughty:

 

:lmao: ...

 

we are ??? between so Barunka is really jazz they were staring like fascinated? :lmfao: ...

 

:das: Oh yeeeah baby, I is the spirit of jazz. :das::naughty:

Link to comment
Share on other sites

:lmao: ...

 

we are ??? between so Barunka is really jazz they were staring like fascinated? :lmfao: ...

 

:das: Oh yeeeah baby, I is the spirit of jazz. :das::naughty:

 

 

:lmfao:

 

omg, that is funny!!!

 

Samozřejmě ze si to je super Barunka tak všichni ale se večer!!!

 

:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

:lmfao:

 

omg, that is funny!!!

 

Samozřejmě ze si to je super Barunka tak všichni ale se večer!!!

 

:thumb_yello:

 

You are getting so much better! Way to go girl! :wink2:

 

Of course that it is super Barunka so everyone but evening? :das::naughty:

Link to comment
Share on other sites

You are getting so much better! Way to go girl! :wink2:

 

Of course that it is super Barunka so everyone but evening? :das::naughty:

 

to be honest I am still just picking out random czech words from your posts but at least i am managing to work out what words mean when u translate my random words, lol!!

 

si Barunka tak řádně super

 

(hope that makes sense)

Link to comment
Share on other sites

to be honest I am still just picking out random czech words from your posts but at least i am managing to work out what words mean when u translate my random words, lol!!

 

si Barunka tak řádně super

 

(hope that makes sense)

 

I know you are :wink2: ... We should start our lessons soon :wink2:

 

Actually it kinda does :punk:

Awww! :wub2:

 

Ty taky!

Link to comment
Share on other sites

Ale zase každá příležitost, kterou můžeš improve your english je super... :punk: .. Budu se těšit na zkušenosti a zážitky... :wink2:

 

Já jsem momentálně v extrééémním strestu a spěchu...

do zítřka bych měla udělat prezentaci v němčině na téma, kterému nerozumím a v pondělí odprezentovat...

 

Jsem z toho taky neuvěřitelně naštvaná, protože z celé mé třídy to musím dělat jen já a samozřejmě oni všichni, spolu asi s dalšíma 5 třídama budou poslouchat.

 

:sneaky2: ...

 

Ale to video si nezapomeň pustit... je to extrémně... vtipné.. pro mě :lmao:

 

halo halooo...konecne som doma...a samozrejme i tu medzi vami...:wink2:portugalsko je krasne, splnil sa mi jeden z mojich cestovatelskych snov, vzdy som sa tam tuzila pozriet...len je sranda, aka rozdielna je tam mentalita...vsetci si ziju uplne v pohodicke, aj ked v podstate nic nerobia...nikam sa neponahlaju a na vsetko maju cas...vsade bolo len pocut "no problem"..."time for coffee break"..."RELAX"...and we have enough time:naughty:...ked som pocula nieco z tychto fraz, isla som do krcov od smiechu...tak si vies predstavit ako to vyzeralo...ale misia splnena, tak snad mam na chvilu pokoj...

 

Barunka a dnes mas moju plnu podporu - aspon takto na dialku pri prezentacii...:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ooo děkuju! :wub2::naughty:

 

Taky jsem se řádně snažila...

Samozřejmě, že nikdo nechápal, co to jsem zač, ale všem jsem mileráda vysvětilia a všichni na mě tak jako tak zírali naprosto fascinovaně :naughty:

 

Super večer:) !

 

nooo, inak to dopadnut ani nemohlo...ta maska bola uplne uplne super...

a co slubene fotky:wink2:...tesim sa...

Link to comment
Share on other sites

JJ dobře .. dneska byl můj šťastnej den, nejen že je desátého, ale

to co se mi ve škole povedlo byl nadlidský výkon.

A jak je u tebe?

Ale celkem dobře, dneska se mi celkem povedla prezentace v němčině :punk:

 

Co se povedlo tobě? :)

Link to comment
Share on other sites

Ale celkem dobře, dneska se mi celkem povedla prezentace v němčině :punk:

 

Co se povedlo tobě? :)

 

To je bezva, my jsme uzavírali známky a měli jsme před uzavírkou čtvrtletní písemnou práci a myslela jsem si že to bude horší tak jsem to nakonec udělala na pro mě supokojivou známku. A z českého jazyka jsme přednášeli výklad pomocí prezentce na PC. A dokonce se moje téma všem líbilo (dokonce i učitelce a to je co říct). Tak jsem to celkem zvládla:D teda až na 5 z chemie na kterou se velmi těším:!!!!! :boxed:

Link to comment
Share on other sites

To je bezva, my jsme uzavírali známky a měli jsme před uzavírkou čtvrtletní písemnou práci a myslela jsem si že to bude horší tak jsem to nakonec udělala na pro mě supokojivou známku. A z českého jazyka jsme přednášeli výklad pomocí prezentce na PC. A dokonce se moje téma všem líbilo (dokonce i učitelce a to je co říct). Tak jsem to celkem zvládla:D teda až na 5 z chemie na kterou se velmi těším:!!!!! :boxed:

Tak to je super! :punk: :punk: :punk:

Gratulace :-)

 

 

 

Chemie je na nic :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:wub2::blush-anim-cl:...tak na ten pocit sa tesim i ja...one day I will be one part of this miracle....

You will! ... When Mika finally kicks off his second tour! :wub2:

 

(Have you people noticed this thread is slowly getting more and more english? :das::roftl: )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy