Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

igen...a ticket expresses néni is azt mondta,hogy ilyen fan oldalakon(hát tessék:biggrin2:)keressünk embereket akik kocsival mennek és az sokkal jobban megéri!

hát namost néztünk vonatjegyárakat...a legolcsóbb az ugye a diákjegy(ezt Dórinak és Zsinának mondom)az 3500ft...a felnőtt pedig azthiszem 5 körül van:)

 

ki jön?jó lenne ha így tudnánk együtt menni:)

 

Igen...hát a kocsi azoknak előnyös akik modjuk mindannyian Pesten laknak, vagy épp útba esik...de én pl Eger környékéről jövök szal....

 

Meg egyébként is.....nem annyira rövid az az út...vkinek ott parkolnia is kell...nemtom ki vállalja hogy ott hagyja vhol a kocsiját vmi parkolóban, a várost nemtom mennyire ismeri... meg vezet végig a koncert után....és a vonatra szavazok, mármint valószínű hogy én azzal megyek...biztonságosabb és sztem sokkal kényelmesebb is....de remélem nem kell egyedül mennem... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

ki jön?jó lenne ha így tudnánk együtt menni:)

 

Téged elengednek egyedül? Bocsi, hogy aggódó anyukát játszom, de ha az én lányom lennél, tuti, hogy meggyőződnék arról, hogy van felnőtt kísérő..:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Téged elengednek egyedül? Bocsi, hogy aggódó anyukát játszom, de ha az én lányom lennél, tuti, hogy meggyőződnék arról, hogy van felnőtt kísérő..:wink2:

 

hátéén nagyon mennék egyedül csakháát...igen!:D

van áám édesanyám!:biggrin2:

úgyhogy ha más nem jön,akkor bizony velem jön...(más úgysem jönne el velem:( nem szeretik...)hát majd valahogy ellesz a "felnőttekkel":blush-anim-cl:

Edited by DuMika
Link to comment
Share on other sites

Hű hát mindössze négy oldallal maradtam le... :aah:

na szóval a még ezer éve felmerülő angol kérdésre válaszolnék én is: én 15 vagyok és első osztályos korom óta tanulok angolt az iskolában, ennek ellenére nem érzem úgy, hogy lenne egy használható nyelvtudásom (erre leginkább most ébredtem rá, ugyanis a középiskolában most volt az első félévi angol szóbelim és hát szépen elcsesztem...). Én lefordítgatni elég jól tudom a dolgokat, de az, hogy megértsem ahogy egy igazi angol (igazi angol akcentussal és gyorsan) beszél hááát no comment És a fordítgatás is nagyon sokáig tart. De igazából a legrosszabb, hogy nagyon rossz az angol nyelvtanom, így az, hogy pl. én írjak egy angol threadba, az nem igazán az erősségem és nem is szívesen kutakodok annyira angol threadok között ezek miatt... :blush-anim-cl: Szóval én nagyon örülnék, hogyha azért fordítgatnátok esetleg ide néha dolgokat, mert a legfontosabb híreket szoktam tudni, de azért az biztos, hogy nem én vagyok a informáltabb Mika fan a földön... =)

 

És hát zenék, hú hát ha már mindenki leírta miket szeret hadd írjam le én is, mert koromhoz képest eléggé "zenebuzi" vagyok... :biggrin2: Én mondjuk inkább mai zenéket hallgatok, de azért nem csak azt... Imádom P!nket, a Black Eyed Peast, a Fall Out Boyt, Amy Winehouset, a Queent én is, My Chemichal Romancet, Beyoncét, Lady GaGa, Sean Paul, Christina Aguilera (a régebbi számai...), The Veronicas, t.A.T.u-t. A mai magyar zenét nem igazán díjazom, mert szerintem évről évre egyre romlik a magyar zenei színvonal, habár most már pár éve eléggé a béka feneke alatt van...) Igazából magyar kedvencem nem is nagyon akad Torres Danin kívül (ő a Megasztár után is képes volt több igazi minőségi rock lemezt is készíteni és a dalszövegei is jók), meg azért még van pár előadó akiket szeretek anyuméknak hála (Hungária, LGT, Republic, stb..) de ők azért nem a kedvenceim. Röviden ennyi :naughty: (Egyébként kedves osztálytársaim mániákusnak tartanak, mert egyrészt majdnem 900 zene van az iPodom és majdnem mindnek tudom a címét és előadóját, már az első pár másodpercéből és másrészt mert vannak rajta olyan zenék is mint pl. Queen, Grease, Hair... de én nem foglalkozom a véleményükkel)

 

Ebilafan, te kérdezted, h egyéb rajongásunk van-e, szóval nekem van, akkor már leírom XD volt egy korszakom olyan 11-12 évesen, amikor nagyon imádtam a Bűbájos boszorkák (Charmed) sorozatot =) ma is nagy kedvencem mondjuk, de azért már nem vagyok olyan mániákus :D és hát a kedvenc színésznőm Holly Marie Combs (szintén a Charmedból), neki is nagy rajongója vagyok, meg P!nknek is (legalább annyira mint Mikának), főleg amióta voltam a koncertjén és meggyőződtem róla, hogy élőben is zseniális!

 

És látom mindenki írta, hogy Mika milyen megragadó személyiség, stb. ezzel én is teljesen egyetértek! :biggrin2: Szerintem ez azért van, mert ő egy nagyon pozitív személyiség, vidám, kedves és mindenkit (minden rajongóját is) nagyon tisztel és hát emiatt, hogy ő ilyen ember van egy pozitív kisugárzása!

 

Amúgy Bécscsel kapcsolatban: én nekem mind1, hogy vonat vagy kocsi, de nekem egyáltalán nem gáz az sem, hogyha hajanli 5-kor jövünk, valószínű úgyis reggeli 7-ig olyan szinten pörögni fogok örömömbe, h nem lehet majd lecsapni :biggrin2::naughty::roftl:

 

És még el kell mesélnem: ma nővéremmel nagy lelkesen hallgattuk a Rádió 1-et, mert Top 500 Listát játszanak egész nap. Azaz lejátsszák azokat a számokat, amikre a legtöbb szavazat érkezett. És hát volt is csomó jó szám meg minden ahogy haladt előre a lista... erre egyszercsak elértünk a 215. helyezéshez és én köpni-nyelni nem tudtam! Mikától a Relax volt az!!!! :roftl::mf_lustslow: Hát örömömben elkezdtem ugrálni meg visítozni, hogy Mikaaaaaaaa, meg hogy mégsem vagyunk azért annyira lemaradva mi magyarok, hát anyum érdekesen nézett rám, de sebaj ;) Örültök ti is ugye? (jó mondjuk nyilván ezerszer jobb helyezést érdemelne, de nálunk ez is már jó eredménynek számít!)

 

ööhm így a széép hosszú postom végére még elindítanék egy pár körkérdést, ha már szóesett a kedvenc zenékről...

Kinek melyik a kedvenc Mika száma? (már aki meg tud nevezni egy konkrét kedvencet)

Kinek mi(k) a kedvenc filmjei?

Kinek mi(k) a kedvenc sorozatai? (nem a latin-amerikai szappanoperákra gondolok ne féljetek XD)

Kinek ki(k) a kedvenc színészei?

 

Puszi: Dóri :]

Link to comment
Share on other sites

Dorii én a te lemaradásodat nem nevezném lemaradásnak, az enyémhez képest xD Én kb. 10 oldallal maradtam le! És így nem is tudtam követni mi folyik itt, úgyhogy ne hari de én nem kezdek bele 3 oldalas regénybe :blush-anim-cl:

De Dorii körkérdéseire válazolgatnék...

Kedvenc számom Mikától a We Are Golden és a Happy Ending imádom!!!!

Kedvenc filmem sok van, igazából mindig más :)

Kedvenc sorozatom: őőő... nem nagyon nézek sorozatokat:teehee:

Kedvenc színészem: rengeteg van :)

Látom vannak új tagok :thumb_yello:

Bocsi mindenkitől, hogy nem tudtam nagyon fenn lenni itt, de mostantól igérem gyakrabban jövök:wink2:

Link to comment
Share on other sites

@Ebilafan sajnálom, hogy ilyen szomorúan zárult számodra a tavalyi év ..:sad:

Őszintén kívánom, hogy a 2010-es év szép, és emlékezetes legyen a számodra :huglove:

 

A bécsi koncertben az a legjobb, hogy szerintem szállásra nem kell költeni, mert tényleg itt van a szomszédban.

Az egyik opció, hogy akik bírják a strapát, azokkal ébren megvárhatjuk a reggeli első vonatot vissza. A második opció, ha valaki(k) személygépkocsival jönnek, és a többiek "beszállnak" az üzemanyagpénzbe.

 

Először is: köszönöm. :huglove:

 

Másodszor: én kibírom az éjszaka hátralevő részét, márciusban talán már akkora hideg sem lesz. Bár az időjárás kiszámíthatatlan. :sneaky2:

Bár lenne kocsim, a fene vigye el, de azzal egyetértek, hogy vonattal biztonságosabb, bár akkor a helyi közlekedés árára is gondolnunk kell. Egyszer régebben akartam Bécsbe menni, és már akkoe se volt olcsó a városon belüli közlekedés.

Link to comment
Share on other sites

fuuh és dícséretet kérek a fél oldalt betöltő írásomért :naughty::thumb_yello::aah::teehee::blush-anim-cl:

 

Első osztályú Mika-fan érdemrendet hölgyem? :naughty: Egyébként tényleg maratoni hsz volt, de semmi gond, én is ilyeneket szoktam produkálni. :biggrin2:

 

Ami pedig a listáidat/kedvenceidet illeti: nagyszerű ízlésed van. És a kettőnké nagyon sok ponton egyezik - Pinket én is nagyon bírom, főleg a kapcsolatkoncert óta. Bár nekem leginkább a legkorábbi, r'n'b-re hajazó számai jöttek be igazán.

Érdekes, nekem nincs kedvenc színésznőm, kedvenc színészem annál több. Nem szabadna ennyire hímsovinisztának lennem, ami a színészi szakmát illeti. :roftl:

 

Még valami: legtöbben (bár még mindig nem tudom, hányan és honnan végülis) Budapestet afféle tranzitnak használnánk az úton (néhányan kiindulópontnak, mint én is), így ha tényleg együtt szeretne utazni a társaság, és jó lenne, akkor vagy BP-n, vagy valamelyik vonaton kell megbeszélnünk talit. Utóbbi tűnik nehezebbnek. :biggrin2:

Nekem még jegyet is kell vennem a Texnél, azt sem tudom, számít-e, hogy hova kérem, vagy minden Mo-n árult jegy egy szektorba szól, vagy mi? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Dorii én a te lemaradásodat nem nevezném lemaradásnak, az enyémhez képest xD Én kb. 10 oldallal maradtam le! És így nem is tudtam követni mi folyik itt, úgyhogy ne hari de én nem kezdek bele 3 oldalas regénybe :blush-anim-cl:

De Dorii körkérdéseire válazolgatnék...

Kedvenc számom Mikától a We Are Golden és a Happy Ending imádom!!!!

Kedvenc filmem sok van, igazából mindig más :)

Kedvenc sorozatom: őőő... nem nagyon nézek sorozatokat:teehee:

Kedvenc színészem: rengeteg van :)

Látom vannak új tagok :thumb_yello:

Bocsi mindenkitől, hogy nem tudtam nagyon fenn lenni itt, de mostantól igérem gyakrabban jövök:wink2:

 

Lassan kezd élettel megtelni a thread - jó érzés volt most is két nap szaladgálás, vizsga, hamvasztás (hihetetlen bürokráciával jár):boxed: meg BKV sztrájk után visszanézni közétek. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ja, egyébként (lévén, hogy jegyet szándékozok venni, némileg megcsappantam monetárisan) a Szabó Ervin könyvtárból kölcsönöztem ki Mika első lemezét, és így most gépen van, aminek borzasztóan örülök, azóta mást se nagyon hallgattam. :biggrin2:

 

Dorii: az a 900 zeneszám csak most jutott el a tudatomig, nem semmi!:shocked: Én is ilyen "zenebuzi" vagyok, tizenegy-két éves korom óta rádióval fekszem-kelek-járókelek, a 90-es évektől máig elég jól ismerem a felhozatalt. :biggrin2:

 

Azt hiszem, azt is te vetetted fel, hogy fordítsunk ezt-azt Mika hírekből és egyebekből, én benne vagyok, mutassatok linket a lefordítandóhoz, és szállítom. (A fordítás az egyik hobbim.:teehee:)

Egyébként én is elsős koromban kezdtem az angolt (nem most volt a fene vinné), és nekem se voltak jó tanáraim, kiejtésről nem is szólva. Ilyen sorrendben cserélődtek, hogy aszongya: britsh english-t beszélő 4 évig, amerikai angolt beszélő 1 évig, ausztrál angolt beszélő 3 évig - általánosban. Középsuliban az egyik tanárom britisht nyomott, a másik a CNN-en szocializálódott.

A kiejtésem mindezek franciasalátája. :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Dorii én a te lemaradásodat nem nevezném lemaradásnak, az enyémhez képest xD Én kb. 10 oldallal maradtam le! És így nem is tudtam követni mi folyik itt, úgyhogy ne hari de én nem kezdek bele 3 oldalas regénybe

De Dorii körkérdéseire válazolgatnék...

Kedvenc számom Mikától a We Are Golden és a Happy Ending imádom!!!!

Kedvenc filmem sok van, igazából mindig más :)

Kedvenc sorozatom: őőő... nem nagyon nézek sorozatokat:teehee:

Kedvenc színészem: rengeteg van :)

Látom vannak új tagok

Bocsi mindenkitől, hogy nem tudtam nagyon fenn lenni itt, de mostantól igérem gyakrabban jövök:

 

Ne félj, megbocsájtom, h te nem írsz 3 oldalas regényt Éééés köszi, h válaszoltál a kis körkérdéseimre

Lassan kezd élettel megtelni a thread - jó érzés volt most is két nap szaladgálás, vizsga, hamvasztás (hihetetlen bürokráciával jár):boxed: meg BKV sztrájk után visszanézni közétek.

 

Igen-igen szerintem is nagyon jó, hogy újra beaktivalizálódott a thread! :roftl:

 

Ja, egyébként (lévén, hogy jegyet szándékozok venni, némileg megcsappantam monetárisan) a Szabó Ervin könyvtárból kölcsönöztem ki Mika első lemezét, és így most gépen van, aminek borzasztóan örülök, azóta mást se nagyon hallgattam. :biggrin2:

 

Dorii: az a 900 zeneszám csak most jutott el a tudatomig, nem semmi!:shocked: Én is ilyen "zenebuzi" vagyok, tizenegy-két éves korom óta rádióval fekszem-kelek-járókelek, a 90-es évektől máig elég jól ismerem a felhozatalt. :biggrin2:

 

Azt hiszem, azt is te vetetted fel, hogy fordítsunk ezt-azt Mika hírekből és egyebekből, én benne vagyok, mutassatok linket a lefordítandóhoz, és szállítom. (A fordítás az egyik hobbim.:teehee:)

Egyébként én is elsős koromban kezdtem az angolt (nem most volt a fene vinné), és nekem se voltak jó tanáraim, kiejtésről nem is szólva. Ilyen sorrendben cserélődtek, hogy aszongya: britsh english-t beszélő 4 évig, amerikai angolt beszélő 1 évig, ausztrál angolt beszélő 3 évig - általánosban. Középsuliban az egyik tanárom britisht nyomott, a másik a CNN-en szocializálódott.

A kiejtésem mindezek franciasalátája. :roftl:

 

Óóh hát igen, mi zenebuzik fogjunk össze! :naughty: És igen-igen, én örülnék, hha fordítgatnátok néha-néha! Mostantól elfoglak árasztani kérésekkel úgy érzem! :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

@Dóri:ezt nem kommentálom :aah:

Grat!én speciel azt kértem,hogy írjál és nem azt hogy regényt írjál de...Jólesszez!

de mostmár nem utállak annyira úgyhogy kedves leszek és válaszolok:)

 

Kedvenc Mika szám??hátőőő az ő szája:) deee (igenigen tudom nagyonvicces) am. Any other world,One foot boy:wub2:,WAG,Blúú áájz,éséésés a Happy Ending természetesen...

 

őőőő Kedvenc film?hmm...(na hát ezek a vérszívós vámpírfaszságok tutinem:D) na pl.: Rocksui(school of rock), Freddie vs Jason :) aztán még elégsok...

 

Kedvenc sorozat:(na az sokvan): How I met your mother,My name is Earl,furcsamódon énis imádom a Bűbájosokat,Én kis családom,Sarah Silvermann Program,Family Guy:mf_lustslow:,meg így nagyjából minden ami a Comedy Centrálon megy:)

 

Kedvenc színész:(nő nincsen): Nail Patrick Harris(how i met your mother),Jack Black,éséséésééés ez nagyon tinipicsás de Orlando Bloom:)

 

nahát így ennyi és a rádiós helyezésnek nagyon örülünk,ugye?

és igen énis 1.osztályos koromban kezdtem,de mivel én Kéttannyelvű suliba járok,ezért elég jók a tanárok és van lektorunk is (Hakeem bácsi :D) aki nem tud magyarul,kb. semmit és vele szoktunk beszélgetni...nálunk a nyelvtant nagyon nyomatják úgyhogy 2.osztálytól kezdve ezt tanuljuk szóval az megy...a kiejtésnek ott a lektor és ennyi

 

na pápápápápáááááááááá

Link to comment
Share on other sites

Azt hiszem, én a kérdések nagy részét már megválaszoltam, főleg, ami a kedvenc színészeket illeti, de legyen itt a többire is a válasz:

Kedvenc számom Mikától: jelenleg a Blame it on the girls, a Happy ending és a Big girls.

(Jut eszembe, ma fél egy tájt a Juventus leadta a WAG-t, én meg örömködtem egy sort, hogy na végre. :)

Kedvenc film: Hú. Eleve nem vagyok egy nagy mozijáró, vknek/vmnek nagyon erős benyomást kell tennie rám ahhoz, hogy elmenjek egy moziba. Úgy különben: Leon, a profi, A manipulátor, Trainspotting, Gorillák a ködben, Gods and monsters, Gyűrűk ura (könyvben is imádtam, már jóval a filmek előtt), Forrest Gump (pedig nagyon nem bírom Tom Hankst), Philadelphia (ld. előző észrevétel). Moulin Rouge (ez engem is meglepett, hogy szeretem, pedig de.) Valsz egy csomót kihagytam.

Kedvenc sorozatom: Csengetett M'lord?, The nanny, How I met your mother, Criminal Minds (!!! Most éppen ez van a topon nálam), The Simpsons, Rém rendes család (angolul-magyarul, bitang jó volt a szinkronja), After the deluge (Tudom, senki nem ismeri, ausztrál minisori Hugo Weavinggel a főszerepben), Susogós Mackók (XD), House MD. (ez csökkenőben van így az új évaddal, ami sucks, szerintem, vmit nagyon elveszítettek menet közben.)Itt is érvényes, hogy biztos kihagytam vmit. Egyébként: nemrég kikapcsoltattam a Tv-t, így most mindent online nézek. (Nem sznob okokból :biggrin2:)

 

Még egy kérdés: most ismerkedem az új albummal, csak én érzem úgy, hogy a Dr. John erőteljesen Beatles-es beütésű? Nem mintha ezzel bármi gond lenne, mert imádom a Beatlest is, épp ezért tűnt fel. :naughty:

Ja még vm: ebben a pillanatban estem bele tonna téglaként a Blue eyes-ba! :wub2:

Edited by Ebilafan
Link to comment
Share on other sites

Ja, egyébként (lévén, hogy jegyet szándékozok venni, némileg megcsappantam monetárisan) a Szabó Ervin könyvtárból kölcsönöztem ki Mika első lemezét, és így most gépen van, aminek borzasztóan örülök, azóta mást se nagyon hallgattam. :biggrin2:

 

Dorii: az a 900 zeneszám csak most jutott el a tudatomig, nem semmi!:shocked: Én is ilyen "zenebuzi" vagyok, tizenegy-két éves korom óta rádióval fekszem-kelek-járókelek, a 90-es évektől máig elég jól ismerem a felhozatalt. :biggrin2:

 

Azt hiszem, azt is te vetetted fel, hogy fordítsunk ezt-azt Mika hírekből és egyebekből, én benne vagyok, mutassatok linket a lefordítandóhoz, és szállítom. (A fordítás az egyik hobbim.:teehee:)

Egyébként én is elsős koromban kezdtem az angolt (nem most volt a fene vinné), és nekem se voltak jó tanáraim, kiejtésről nem is szólva. Ilyen sorrendben cserélődtek, hogy aszongya: britsh english-t beszélő 4 évig, amerikai angolt beszélő 1 évig, ausztrál angolt beszélő 3 évig - általánosban. Középsuliban az egyik tanárom britisht nyomott, a másik a CNN-en szocializálódott.

A kiejtésem mindezek franciasalátája. :roftl:

 

 

 

Jelentem, én is a "zenebuzik" közé tartozom :roftl:

Jajj de jó, Ebilafan!!! Én most 7.es vagyok (13éves) és 5.től tanulom az angolt. Most 7.ben kezdtem szorgosan belehúzni, külön tanárhoz is járok, de még nem tartok ott, hogy folyékonyan hadováljak mindenféléről... Úgyhogy nagyon-nagyon meghálálnám, ha ide fordítanátok mindenféle friss infót! :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Na most, kezdjük azzal, hogy az MFC főoldalán megjelenő rövidebb-hosszabb híreket is fordítsam, vagy inkább csak interjúkat? Ha az utóbbi, linkekkel segítsetek ki, főleg, hogy én magam is szívesen olvasnék róla bármit. :)

Link to comment
Share on other sites

Amúgy az alap fordításhoz javasolhatom az online fordító programokat mindenkinek:wink2:

 

vagy a http://translate.google.hu címet

 

Ha valamit nem értetek, szóljatok. 3 évnyi anyagot lehetetlen lefordítani, de kérdésekre szívesen válaszolok ( a kezdetektől szinte mindent elolvastam , meghallgattam és megnéztem :teehee:)

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Na most, kezdjük azzal, hogy az MFC főoldalán megjelenő rövidebb-hosszabb híreket is fordítsam, vagy inkább csak interjúkat? Ha az utóbbi, linkekkel segítsetek ki, főleg, hogy én magam is szívesen olvasnék róla bármit. :)

 

Szerintem mind 2őt :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Amúgy az alap fordításhoz javasolhatom az online fordító programokat mindenkinek:wink2:

 

vagy a http://translate.google.hu címet

 

Ha valamit nem értetek, szóljatok. 3 évnyi anyagot lehetetlen lefordítani, de kérdésekre szívesen válaszolok ( a kezdetektől szinte mindent elolvastam , meghallgattam és megnéztem :teehee:)

 

Fúúú, köszi a programot :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

@Dóri:ezt nem kommentálom

Grat!én speciel azt kértem,hogy írjál és nem azt hogy regényt írjál de...Jólesszez!

de mostmár nem utállak annyira úgyhogy kedves leszek és válaszolok

 

Kedvenc Mika szám??hátőőő az ő szája deee (igenigen tudom nagyonvicces) am. Any other world,One foot boy,WAG,Blúú áájz,éséésés a Happy Ending természetesen...

 

őőőő Kedvenc film?hmm...(na hát ezek a vérszívós vámpírfaszságok tutinem) na pl.: Rocksui(school of rock), Freddie vs Jason aztán még elégsok...

 

Kedvenc sorozat:(na az sokvan): How I met your mother,My name is Earl,furcsamódon énis imádom a Bűbájosokat,Én kis családom,Sarah Silvermann Program,Family Guy,meg így nagyjából minden ami a Comedy Centrálon megy

 

Kedvenc színész:(nő nincsen): Nail Patrick Harris(how i met your mother),Jack Black,éséséésééés ez nagyon tinipicsás de Orlando Bloom:)

 

nahát így ennyi és a rádiós helyezésnek nagyon örülünk,ugye?

és igen énis 1.osztályos koromban kezdtem,de mivel én Kéttannyelvű suliba járok,ezért elég jók a tanárok és van lektorunk is (Hakeem bácsi :D) aki nem tud magyarul,kb. semmit és vele szoktunk beszélgetni...nálunk a nyelvtant nagyon nyomatják úgyhogy 2.osztálytól kezdve ezt tanuljuk szóval az megy...a kiejtésnek ott a lektor és ennyi

 

na pápápápápáááááááááá

 

XD örüljé, hogy írtam! nem a méret a lényeg! :aah: Am 2 közös kedvenc sorink is van *-* éééén is imádom a Nevem Earlt (de a magyar címe kaksin hangzik, szóval hívjuk My Name Is Earl-nek), habár a Family Guyt meg nem szeresem (mert én South Park párti vagyok *ördögi fej*).

Am, jó neked, h van igazi angol tanárod! és a nyelvtant nálunk is eléggé nyomatják, csak hát egy tanárom se volt, aki rendesen el is magyarázta és rendesen be is gyakoroltatta volna a dolgokat... Most anyummal szoktam néha plusszba angolozni, eddig ő a legjobb "tanárom"! :D

 

Azt hiszem, én a kérdések nagy részét már megválaszoltam, főleg, ami a kedvenc színészeket illeti, de legyen itt a többire is a válasz:

Kedvenc számom Mikától: jelenleg a Blame it on the girls, a Happy ending és a Big girls.

(Jut eszembe, ma fél egy tájt a Juventus leadta a WAG-t, én meg örömködtem egy sort, hogy na végre.

Kedvenc film: Hú. Eleve nem vagyok egy nagy mozijáró, vknek/vmnek nagyon erős benyomást kell tennie rám ahhoz, hogy elmenjek egy moziba. Úgy különben: Leon, a profi, A manipulátor, Trainspotting, Gorillák a ködben, Gods and monsters, Gyűrűk ura (könyvben is imádtam, már jóval a filmek előtt), Forrest Gump (pedig nagyon nem bírom Tom Hankst), Philadelphia (ld. előző észrevétel). Moulin Rouge (ez engem is meglepett, hogy szeretem, pedig de.) Valsz egy csomót kihagytam.

Kedvenc sorozatom: Csengetett M'lord?, The nanny, How I met your mother, Criminal Minds (!!! Most éppen ez van a topon nálam), The Simpsons, Rém rendes család (angolul-magyarul, bitang jó volt a szinkronja), After the deluge (Tudom, senki nem ismeri, ausztrál minisori Hugo Weavinggel a főszerepben), Susogós Mackók (XD), House MD. (ez csökkenőben van így az új évaddal, ami sucks, szerintem, vmit nagyon elveszítettek menet közben.)Itt is érvényes, hogy biztos kihagytam vmit. Egyébként: nemrég kikapcsoltattam a Tv-t, így most mindent online nézek. (Nem sznob okokból)

 

Még egy kérdés: most ismerkedem az új albummal, csak én érzem úgy, hogy a Dr. John erőteljesen Beatles-es beütésű? Nem mintha ezzel bármi gond lenne, mert imádom a Beatlest is, épp ezért tűnt fel.

Ja még vm: ebben a pillanatban estem bele tonna téglaként a Blue eyes-ba!

 

Hű, hát neked is jó ízlésed van! :DD Filmek közül a Forest Gumpot én is halálosan imádom (anyummal végig bőgjük álltalában :blush-anim-cl:) A gyilkos elméket is nagyon szeretem (mint minden jó krimisorozatot :D) és a Rém rendes családot is bírom. ÉÉs én is mindent online nézek, mert egyszerűen nem akkor adják soha a tvben, amikor ráérek! :P

Hát nekem nem tűnt fel, a hasonlóság, de én nem is ismerek azért olyan sok Beatles számot... :) aaam én a Blue Eyesba már a Songs for Sorrow EP óta halálosan szerelmes vagyok! (sőőt régebb óta, mert már a Songs for Sorrow előtt kiszivárgott a netre) :mf_lustslow: Az az egyik kedvenc számom! :]

 

Na most, kezdjük azzal, hogy az MFC főoldalán megjelenő rövidebb-hosszabb híreket is fordítsam, vagy inkább csak interjúkat? Ha az utóbbi, linkekkel segítsetek ki, főleg, hogy én magam is szívesen olvasnék róla bármit.

 

Hűű hát én az MFC főoldalával még nagyjából boldogulok, de nem mindig... Egyébként meg majd küldöm a linkeket :wink2:

 

Amúgy az alap fordításhoz javasolhatom az online fordító programokat mindenkinek

 

vagy a http://translate.google.hu címet

 

Ha valamit nem értetek, szóljatok. 3 évnyi anyagot lehetetlen lefordítani, de kérdésekre szívesen válaszolok ( a kezdetektől szinte mindent elolvastam , meghallgattam és megnéztem)

 

Én ezekkel a webfordítókkal nem sokra szoktam menni, néha csak még jobban összekavarják a dolgokat... Mondjuk én a webforditas.hu-t szoktam használni...

Link to comment
Share on other sites

XD örüljé, hogy írtam! nem a méret a lényeg! :aah: Am 2 közös kedvenc sorink is van *-* éééén is imádom a Nevem Earlt (de a magyar címe kaksin hangzik, szóval hívjuk My Name Is Earl-nek), habár a Family Guyt meg nem szeresem (mert én South Park párti vagyok *ördögi fej*).

Am, jó neked, h van igazi angol tanárod! és a nyelvtant nálunk is eléggé nyomatják, csak hát egy tanárom se volt, aki rendesen el is magyarázta és rendesen be is gyakoroltatta volna a dolgokat... Most anyummal szoktam néha plusszba angolozni, eddig ő a legjobb "tanárom"! :D

 

 

 

Hű, hát neked is jó ízlésed van! :DD Filmek közül a Forest Gumpot én is halálosan imádom (anyummal végig bőgjük álltalában :blush-anim-cl:) A gyilkos elméket is nagyon szeretem (mint minden jó krimisorozatot :D) és a Rém rendes családot is bírom. ÉÉs én is mindent online nézek, mert egyszerűen nem akkor adják soha a tvben, amikor ráérek! :P

Hát nekem nem tűnt fel, a hasonlóság, de én nem is ismerek azért olyan sok Beatles számot... :) aaam én a Blue Eyesba már a Songs for Sorrow EP óta halálosan szerelmes vagyok! (sőőt régebb óta, mert már a Songs for Sorrow előtt kiszivárgott a netre) :mf_lustslow: Az az egyik kedvenc számom! :]

 

 

 

Hűű hát én az MFC főoldalával még nagyjából boldogulok, de nem mindig... Egyébként meg majd küldöm a linkeket :wink2:

 

 

 

Én ezekkel a webfordítókkal nem sokra szoktam menni, néha csak még jobban összekavarják a dolgokat... Mondjuk én a webforditas.hu-t szoktam használni...

 

 

 

Idő közben rájöttem, hogy mégis nézek sorozatokat xD Nemtom mostanában kattantam rá a Comedy Centralra csak én ezeket nem szoktam sorozatnak tekinteni :aah: Mert nálam az a sorozat aminek a részei összefüggenek :aah:

Én is a webforditas.hut használtam eddig de attól kezdve h suzie belinkelte a google-os fordítót azóta csak azt használom ...

Link to comment
Share on other sites

Hello everybody!:mf_rosetinted:

Na úgy gondoltam, hogy most, hogy többen is megyünk a koncertre közösen feltétlenül találkozni kéne előtt! :biggrin2: Egyrészt mert ugye nagyon jó lenne már megismerni titeket és mert azért nem akarok olyanokkal menni akiket nem is ismerek személyesen, másrészt pedig én pl. még kicsi vagyok és azért idegenekkel nem engednek el:naughty: Szóóval szerintem februárba mindenképpen találkozunk kéne! Én úgy gondoltam, hogy találkozhatnánk pl. a Nyugatiban a mekiben és akkor oda be tudunk ülni, beszélgetni, stb. és a vidékiek is könnyen oda tudnak jutni.

Naa? Ki mit szól? Kinek mikor és hol lenne jó? Egyeztetssünk, mert én mindenképp szeretnék egy talit a koncert előtt! :teehee:

Persze jöhet bárki aki szereti Mikát, nem csak akik jönnek koncertre! :wink2:

Szóval gyertek minél többen, hozzátok a Mika fan barátaitokat, meg minden!

 

Aki jönne jelezzen nekem, h ő mikor érne rá, és hol lenne jó neki! Úgy döntöttem, hha már más nem, akkor én vállalom a szervező szerepét...:blush-anim-cl:

 

Szóval végülis ez lenne az első magyar fantalálkozó! :)

Link to comment
Share on other sites

Az ötlet nagyszerű! Nekem tulajdonképpen bármikor jó, ha februárról van szó, mert azért tudnom kell kb két hétre előre, hogy el tudjak szabadulni (hacsak nem olyan időpontban lesz, négy-öt felé, amikor már ott tudok lenni.)

Bp.-n bárhol összeülhetünk (a Meki azért jó, mert bármikor beeshetünk, nem kell foglalni, meg ilyenek - magam is túl vagyok már pár fórumtaliszervezésen:biggrin2:), valóban érdemes lenne megismerkedni, hogy akárhol talizunk is a koncertre menet, ne kelljen körberohangálnom a helyszínen azzal, hogy "Mika rajongókat keresek!" - nem is néznének őrültnek. :roftl: (Pláne, ha vonaton esik meg ugyanez, már látom magam, amint minden kupéba berontok.)

Bocs, ma csak ennyi, temettünk délután hóban-fagyban egy szeles dombtetőn, plusz kifőztem egy tort itthon, kész vagyok mára. :boxed:

Link to comment
Share on other sites

A tali jó ötlet, de nem ígérem, hogy részt tudok rajta venni. Február-márciusban elég sokat leszek külföldön (pl. néhány koncerten:teehee:) és még lesz 1-2 fontos elintézendő dolgom.

 

A hír témánál maradva, nektek tetszik a Boyzone új száma, amit Mika írt?

 

Boyzone - Gave It All Away

Link to comment
Share on other sites

A tali jó ötlet, de nem ígérem, hogy részt tudok rajta venni. Február-márciusban elég sokat leszek külföldön (pl. néhány koncerten:teehee:) és még lesz 1-2 fontos elintézendő dolgom.

 

A hír témánál maradva, nektek tetszik a Boyzone új száma, amit Mika írt?

 

Boyzone - Gave It All Away

 

jajjj ezt nagyon köszi(mmint a számot)egy csomó ideje keresem:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy