Jump to content

Hello!!


WeronikaAnnaKlara

Recommended Posts

Hi everybody!:original:

My name is Weronika, I’m 17 and I’m from Poland.

I'm a new member and this is my first post here.

I'm totally in love with Mika and his music, I'm listetning him all the time and still don't get bored.

I think I’m obsessed and I like it!:biggrin2:

 

But Mika isn't the only musican I'm listening to - I also love A Fine Frenzy, Regina Spektor, Lady GaGa, Katy Perry, Bat For Lashes, Polly Scattergood and other… Here is my last fm account: http://www.lastfm.pl/user/Veeronicaa

Now I’m so happy to be a part of MikaFanClub!:wink2:

Hugs and kisses!

P.S. Sorry for my english… I'm still learning.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 24
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej Weronika:huglove: ja się nazywam Justyna:biggrin2: skąd z Polski jestes?

Mieszkasz w PL? A z twoim angielsim wszystko wporządku:biggrin2: Spodoba ci sie tu! Ja sie praktycznie uzależniłam:roftl: hmm jestem pewna że gdzies tu jest Polskie forum ale ni mam pojecia gdzie:aah:

Link to comment
Share on other sites

Hej Justyna!:huglove:

Z Polski, z Wrocławia konkretnie:original: A Ty?

O polskim forum wiem, i o osobnym temacie tutaj także ale nic się tam nie dzieje ostatnio z tego co widziałam.

Do tej pory udzielałam się głównie tam (na PMFC), a was tutaj bacznie obserwowałam.:naughty:

Jak na razie staram się wszystko ogarnąć...

A z moim angielskim jest dobrze do czasu... ale dzięki! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hej Justyna!:huglove:

Z Polski, z Wrocławia konkretnie:original: A Ty?

O polskim forum wiem, i o osobnym temacie tutaj także ale nic się tam nie dzieje ostatnio z tego co widziałam.

Do tej pory udzielałam się głównie tam (na PMFC), a was tutaj bacznie obserwowałam.:naughty:

Jak na razie staram się wszystko ogarnąć...

A z moim angielskim jest dobrze do czasu... ale dzięki! :biggrin2:

 

Ja z Goleniowa blisko Szczecina ale od ponad 2 lat w Irlandi siedze i jestem szczęśliwa:biggrin2:

O Polskim MFC nawet nie wiedziałam haha:roftl: dasz mi adres? tylko o temacie tu wiedziałam...no i nic sie nie dzieje tam:sneaky2: nawet tam nie pisałam raz

Aha i pisze że jestem tu od maja ale tak naprawde dopiero od początku września bo nic wcześniej nie pisałam tu:dunno:

a angielski znam dlatego że w Irlandi siedze ale i tak często musze biegać na dict.pl :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

No to jak piszesz od początku września, to 5000 postów niezły wynik:naughty:

Nie słyszałaś o Polish MFC?!:shocked:

Myślałam, że dziewczyny nas rozreklamowały tutaj...

http://penniman.webd.pl/forum/index.php Zapraszam! :original:

Fajnie, że Ci się powodzi w Irlandii :wink2:

 

haha dlatego że nie mam życia towarzyskiego:roftl:

No nie słyszałam:roftl: nie udzielam sie za bardzo w polskiim temecie pewnie dlatego haha...ale niezbyt dużo się tam dzieje rzeczywiście:aah:

Podoba mi się ta fotka na bannerze(o boże juz zapomniałam podstaw gramatyki:aah:) nie widzialam jej wcześniej:wub2:

Powodzi mi sie lepiej niż w polsce i ludzie mają inna mentalnośc..ciągle wkurza ale mniej...zrozumiałabys gdybyś pomieszkała w IRL przez chociaż miesiac:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

No na razie to się do Irlandii nie wybieram, chociaż kto wie... może kiedyś..:wink2:

To wiesz już o nas i w każdej chwili możesz dołączyć :original: Może coś się zadzieje w końcu:wink2:

Teraz lecę, do jutra! Zaczynam jutro dzień od lekcji fizyki o 7:10... :thumbdown:

Fajnie było pogadać! :huglove:

 

oh beznadzieja:sneaky2: ja mam tydzien wolnego bo Halloween jest:biggrin2:

Do zobaczenia/uslyszenia/napisania haha:aah::huglove:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy