Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

Hej :biggrin2: znam da je ovo daleko od teme ali, ja, eto, samo da se javim svima :bye:...trenutno se osecam kao kreten, prvi put sam ovde, ne znam sto mi ranije nije palo na pamet da prikljucim ovome, jbg...

Da se nadovezem samo, mislim da je super medijski propracen koncert u Moskvi (slucajno mi je uspelo da od 3 dana koja sam bila turisticki u Moskvi, da jedan bude 28.7 kad je i koncert :wub2: ), i neke reklame na tv-u sam videla, dok zaista ovde posle Exita nista, sto me je pomalo razocaralo jer sam ocekivala bar nesto :/ al sta ces...

:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej :biggrin2: znam da je ovo daleko od teme ali, ja, eto, samo da se javim svima :bye:...trenutno se osecam kao kreten, prvi put sam ovde, ne znam sto mi ranije nije palo na pamet da prikljucim ovome, jbg...

Da se nadovezem samo, mislim da je super medijski propracen koncert u Moskvi (slucajno mi je uspelo da od 3 dana koja sam bila turisticki u Moskvi, da jedan bude 28.7 kad je i koncert :wub2: ), i neke reklame na tv-u sam videla, dok zaista ovde posle Exita nista, sto me je pomalo razocaralo jer sam ocekivala bar nesto :/ al sta ces...

:wink2:

 

Heeey!:flowers2:

Dobrodošla! :wink2:

A, mi smo se pitali ko je to iz Srbije bio u Moskvi na koncertu....:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

zdravo Mariiina! jos jedna novosadjanka! eee, da bas smo se pitali ko je to bio u Moskvi iz Srbije! i bila si i na bini! sta si bila? a kakvi su ti utisci bili posle Egzita? jesi pricala nesto s njim u Moskvi...ajde malo utisaka nam prepricaj!:biggrin2:

 

 

 

*aha, bila si LG, kakvo veliko dupe onda?! i ja sam bila LG, na egzitu :pinkbow: doduse ja zaista imam veliko dupe, ali to nije preduslov za LGs :naughty:

Edited by Vedrana
Link to comment
Share on other sites

hehe evo ukratko: dosla sam ispred te Arene jedno 2 i po sata ranije sa mojom kevom (koja je isto fan, jbg navukla sam je) i bilo je vec ljudi, ne mnogo, nas mozda 30ak... u medjuvremenu se pojavila njegova mama, mozda samo par nas je znalo da mu je to mama i odabrala je nas 11oro da budemo na bini sa njim...sto je najgore uhvatila me panika pa me zena nagovorila :blush-anim-cl:

Posle smo vezbali sa njom kako treba da hodamo na bini a za lollipop smo samo skakali kako smo stigli. Uglavnom koncert je bio...speechless :mf_lustslow: i skakati sa njim na bini dok trckara na 10cm od mene je neprocenjivo! Jos uvek ne dolazim k sebi... :wub2: Anyway, svi smo bili kao lollipop girls, tako nam je rekla, ali je nas 3 nosilo onu odecu za big girls iako niko nije bio bas big enough da bude prava big girl i one velike maske...sve u svemu, divno! :biggrin2:

 

I kad smo se svi presvukli onda je dosao da se slika sa nama i potpisao ko je sta imao (meni kartu od koncerta) :wub2: nazalost nije bio nesto pricljiv, nisam ni stigla da ga pitam bilo sta a u tom momentu nebi ni znala sta jer sam bila otprilike ovo :shocked: + :mf_lustslow: i na kraju nam se zahvalio sto smo ucestvovali, rekao da smo bili super i to je to! ukratko :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hej :biggrin2: znam da je ovo daleko od teme ali, ja, eto, samo da se javim svima :bye:...trenutno se osecam kao kreten, prvi put sam ovde, ne znam sto mi ranije nije palo na pamet da prikljucim ovome, jbg...

Da se nadovezem samo, mislim da je super medijski propracen koncert u Moskvi (slucajno mi je uspelo da od 3 dana koja sam bila turisticki u Moskvi, da jedan bude 28.7 kad je i koncert :wub2: ), i neke reklame na tv-u sam videla, dok zaista ovde posle Exita nista, sto me je pomalo razocaralo jer sam ocekivala bar nesto :/ al sta ces...

:wink2:

 

Dobrodosla :bye:

Link to comment
Share on other sites

hehe evo ukratko: dosla sam ispred te Arene jedno 2 i po sata ranije sa mojom kevom (koja je isto fan, jbg navukla sam je) i bilo je vec ljudi, ne mnogo, nas mozda 30ak... u medjuvremenu se pojavila njegova mama, mozda samo par nas je znalo da mu je to mama i odabrala je nas 11oro da budemo na bini sa njim...sto je najgore uhvatila me panika pa me zena nagovorila :blush-anim-cl:

Posle smo vezbali sa njom kako treba da hodamo na bini a za lollipop smo samo skakali kako smo stigli. Uglavnom koncert je bio...speechless :mf_lustslow: i skakati sa njim na bini dok trckara na 10cm od mene je neprocenjivo! Jos uvek ne dolazim k sebi... :wub2: Anyway, svi smo bili kao lollipop girls, tako nam je rekla, ali je nas 3 nosilo onu odecu za big girls iako niko nije bio bas big enough da bude prava big girl i one velike maske...sve u svemu, divno! :biggrin2:

 

I kad smo se svi presvukli onda je dosao da se slika sa nama i potpisao ko je sta imao (meni kartu od koncerta) :wub2: nazalost nije bio nesto pricljiv, nisam ni stigla da ga pitam bilo sta a u tom momentu nebi ni znala sta jer sam bila otprilike ovo :shocked: + :mf_lustslow: i na kraju nam se zahvalio sto smo ucestvovali, rekao da smo bili super i to je to! ukratko :biggrin2:

 

Jao,još jedna moja drugarica je bila LP girl...i bila je isto tako euforična i puna utisaka! :thumb_yello: verujem da sad obe možete da umrete srećne :biggrin2:

 

Inače,potpuno sam zaljubljena u NS :wub2: u kom delu grada živiš?

 

Ja sam kreten koji je išao samo jedan dan na Exit,tako da sam propustila da vidim Miku :sad: ali šta da radim kad sam bila kratka s gotovinom.

Link to comment
Share on other sites

Hej znam da je ovo daleko od teme ali, ja, eto, samo da se javim svima :bye:...trenutno se osecam kao kreten, prvi put sam ovde, ne znam sto mi ranije nije palo na pamet da prikljucim ovome, jbg...

Da se nadovezem samo, mislim da je super medijski propracen koncert u Moskvi (slucajno mi je uspelo da od 3 dana koja sam bila turisticki u Moskvi, da jedan bude 28.7 kad je i koncert ), i neke reklame na tv-u sam videla, dok zaista ovde posle Exita nista, sto me je pomalo razocaralo jer sam ocekivala bar nesto :/ al sta ces...

:wink2:

 

O, dobrodošla na forum!:thumb_yello: Imala si divno iskustvo u Moskvi, a drago mi je što sam u pravu da je ovde Exit bio medijski najgore propraćen dosada, čak je ocenjen kao jedan od najslabijih zbog kvaliteta izvođača. :aah:

Mnogi su ovde stavljali velike primedbe upravo na Miku i drago mi je što smo dobili fenomenalan koncert i nove fanove, a mnogo njih su i muškarci.:wink2:

Ali Rusi su Rusi, i oni znaju da na potpuno zapadni način isprate jednu svetsku zvezdu. Ovde je bilo sjajnih prikaza u dnevnoj štampi, ali to je uglavnom bilo sve. Plus nije dao da se njegov koncert snima za TV. Ali smo imali lep M&G.:biggrin2: Btw, danas sam čula na radiju Love Today.:wub2:

 

Jao,još jedna moja drugarica je bila LP girl...i bila je isto tako euforična i puna utisaka! :thumb_yello: verujem da sad obe možete da umrete srećne :biggrin2:

 

Inače,potpuno sam zaljubljena u NS u kom delu grada živiš?

 

Ja sam kreten koji je išao samo jedan dan na Exit,tako da sam propustila da vidim Miku :sad: ali šta da radim kad sam bila kratka s gotovinom.

 

Ćao Niki :bye: Šta to treba da znači da ti dođeš na naš tred?:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Marina, sjajno sto si imala priliku da ga gledas i u Moskvi, trebala si mu reci da si iz Srbije i da si bila na Egzitu i da nas je oduuuuusevio:wub2: Sad znam iz sobe i bez njega sta mu reci:naughty: a kada nam je prisao posle koncerta bila sam :blush-anim-cl: pa sam rekla - thank you, you were great too:roftl: pa sta, bio je great :shun:

 

 

Niki, haj, haj :biggrin2: nisam te videla na ovim nasim tredovima sto god.:bye:

Link to comment
Share on other sites

Hej :bye: pravo da ti kažem,za ovaj tred nisam ni znala da postoji,tek sam ga danas videla :naughty: a onaj ExYu redovno iščitavam :)

 

:shocked: ovo mi nije trebalo da znam:aah::roftl:

 

 

pa mozes nekad i da se oglasis:wink2:

 

ko zna koliko jos citaca ima a ja se razlupetam kao da me niiiko ziv ne cuje:aah::naughty:

 

kad se klikne na moj rep baner u postu koji se otvori imaju oba linka, ja novima ostavim poruku na profilu da znaju, a ti si odavno tu pa sam kontala da znas :dunno:

Link to comment
Share on other sites

Ahm,želim da vežbam svoj srpski :biggrin2: engleski sam usavršila,ali mi ovaj maternji nešto ne ide baš kako treba :aah:

 

:lmfao: Ovde može da se vežba i srpski i engleski, kao što vidiš.:roftl:

Btw, sviđa mi se tvoj sigi.:wub2:

Link to comment
Share on other sites

#vedrana

 

Hahahhahha,ne brini,nije se niko od vas izbrukao,već bih vas zezala za to :roftl: haha,pa samo sam tražila pogodnu priliku da se ubacim u konverzaciju :wink2: no,imam da vam priznam nešto,ja uopšte nisam verni Mikin fan,niti ga obožavam kao bilo ko od vas :teehee:

 

To kako sam se učlanila na ovaj forum je istorija,pošto sam u to vreme zavolela nemački bend pod imenom Polarkreis 18 i totalno se zaćorila u njihovog pevača,a šizela sam jer na netu nema ničeg o njima,pa možete zamisliti moje iznenađenje kad sam videla čitav TRED posvećen njima.Gde zapravo IMA ljudi koji su čuli za njih.I tako sam se ja brže-bolje učlanila,krenula da se kuckam sa ljudima sva oduševljena i onda tek ukapiram da sam došla na Mikin fan forum :naughty: i tako mene ljudi pitaju "o moj Bože,zar nije da je Mika apsolutno sjajan?",a ja sam samo jednom načinila grešku i rekla "ne",pa je malo falilo da me virtuelno kamenuju :naughty:

 

Mislim,volim ja da slušam Miku i sve to,žao mi je što ga nisam videla na Exitu,totalno mi je sladak i simpatičan kao pojava-ali bojim se da je to sve :)

 

I eto tako,sad ćete me ubiti,pa je bolje da odem :roftl: :roftl:

 

#shine-Da,sjajni smo,multikulturalni :roftl: ooooooh,pa hvala,žene smo,čudo bi bilo kad ne bismo volele cipele :wub2:

Link to comment
Share on other sites

#vedrana

 

Hahahhahha,ne brini,nije se niko od vas izbrukao,već bih vas zezala za to haha,pa samo sam tražila pogodnu priliku da se ubacim u konverzaciju: no,imam da vam priznam nešto,ja uopšte nisam verni Mikin fan,niti ga obožavam kao bilo ko od vas :teehee:

 

To kako sam se učlanila na ovaj forum je istorija,pošto sam u to vreme zavolela nemački bend pod imenom Polarkreis 18 i totalno se zaćorila u njihovog pevača,a šizela sam jer na netu nema ničeg o njima,pa možete zamisliti moje iznenađenje kad sam videla čitav TRED posvećen njima.Gde zapravo IMA ljudi koji su čuli za njih.I tako sam se ja brže-bolje učlanila,krenula da se kuckam sa ljudima sva oduševljena i onda tek ukapiram da sam došla na Mikin fan forum i tako mene ljudi pitaju "o moj Bože,zar nije da je Mika apsolutno sjajan?",a ja sam samo jednom načinila grešku i rekla "ne",pa je malo falilo da me virtuelno kamenuju

 

Mislim,volim ja da slušam Miku i sve to,žao mi je što ga nisam videla na Exitu,totalno mi je sladak i simpatičan kao pojava-ali bojim se da je to sve :)

 

I eto tako,sad ćete me ubiti,pa je bolje da odem :roftl: :roftl:

 

#shine-Da,sjajni smo,multikulturalni :roftl: ooooooh,pa hvala,žene smo,čudo bi bilo kad ne bismo volele cipele :wub2:

 

:lmfao: Pa nisi jedina izgleda na MFC-u koja ne voli Miku najviše, iako su članovi njegovog FC.:roftl: Ima ih još, to znam sigurno.:aah:

A što se tiče Pollarkreis 18, pa tu je recimo mrtva trka kad sam ja u pitanju.:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Pa jes',što bismo morali da budemo verniverni fanovi da bismo bili na forumu? :naughty: dovoljno je poštovati ga kao umetnika i voleti njegovu muziku,a to što on nije prototip mog savršenog muškarca nije greh(mada su mnogi ovde pokušavali da me uvere da jeste :roftl: ).

 

A Polakreeeeis :wub2: mada,nestali su sa scene...ono,kapiram da će da snime još jedan album :teehee: sjajni momci,mnogo talentovani.Sećam se kako se Keti iznenadila kad je videla da nosim Felixovu sliku u novčaniku :mf_lustslow::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Jao,još jedna moja drugarica je bila LP girl...i bila je isto tako euforična i puna utisaka! :thumb_yello: verujem da sad obe možete da umrete srećne :biggrin2:

 

Inače,potpuno sam zaljubljena u NS :wub2: u kom delu grada živiš?

 

Ja sam kreten koji je išao samo jedan dan na Exit,tako da sam propustila da vidim Miku :sad: ali šta da radim kad sam bila kratka s gotovinom.

 

True true, neverovatno iskustvo! :mf_lustslow:

Na Limanu 1 sam, skroz kod Štranda, kod one okretnice za bus :biggrin2: valjda si shvatila gde :biggrin2:

jbg, u mom slucaju Exit je presudio da u potpunosti postanem opsednuti fan, oduvek sam bila fan ali sad...my oh my :wub2: tako da su mi svi ostali dani, iako bili genijalni, nekako ostali su senci prvog :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Marina, sjajno sto si imala priliku da ga gledas i u Moskvi, trebala si mu reci da si iz Srbije i da si bila na Egzitu i da nas je oduuuuusevio:wub2: Sad znam iz sobe i bez njega sta mu reci:naughty: a kada nam je prisao posle koncerta bila sam :blush-anim-cl: pa sam rekla - thank you, you were great too:roftl: pa sta, bio je great :shun:

 

 

Niki, haj, haj :biggrin2: nisam te videla na ovim nasim tredovima sto god.:bye:

 

mhmmm :wub2: znam znam...posle sam lupala glavom o zid u fazonu: budalo sto mu nisi rekla!?! ali bila sam totalno u soku od svega i jos kad se pojavio i kad sam postala svesna da je to zaista on dosao da se slika samnom...samo sam ga gledala da sto vise upijem i smejala se ko kreten :mf_lustslow: ali dobro...sledeci put! :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

True true, neverovatno iskustvo! :mf_lustslow:

Na Limanu 1 sam, skroz kod Štranda, kod one okretnice za bus :biggrin2: valjda si shvatila gde :biggrin2:

jbg, u mom slucaju Exit je presudio da u potpunosti postanem opsednuti fan, oduvek sam bila fan ali sad...my oh my :wub2: tako da su mi svi ostali dani, iako bili genijalni, nekako ostali su senci prvog :biggrin2:

 

Znam,znam,kako ne,toliko puta sam išla na Štrand :) imala sam dečka u NS-u prošlog leta,pa sam zahvaljujući njemu dosta i upoznala grad.Mada,on živi u samom centru,tako da nisam bila u nekim drugim naseljima :sneaky2: ali centar poznajem odlično :)

 

Oh,da,uvek postaneš još veći fan kad vidiš uživo svog omiljenog izvođača :wub2: naprosto se stvori neka posebna veza,kao nekakva bliskost.Barem sam se ja tako osećala posle koncerata Placeba i Rammsteina :aah:

Link to comment
Share on other sites

Pa jes',što bismo morali da budemo verniverni fanovi da bismo bili na forumu? :naughty: dovoljno je poštovati ga kao umetnika i voleti njegovu muziku,a to što on nije prototip mog savršenog muškarca nije greh(mada su mnogi ovde pokušavali da me uvere da jeste :roftl: ).

 

A Polakreeeeis :wub2: mada,nestali su sa scene...ono,kapiram da će da snime još jedan album :teehee: sjajni momci,mnogo talentovani.Sećam se kako se Keti iznenadila kad je videla da nosim Felixovu sliku u novčaniku :mf_lustslow::roftl:

 

Nisu oni nestali nego rade na novom albumu. Dobijam info sa njihovog web sajta. Nadam se da ću uskoro moći da ih gledam uživo.:mf_lustslow:

Keti i ja smo kupile njihov prvi album u Berlinu koji je strava...u potpuno drugom maniru nego ovaj pop fazon....

Što se tiče NS, svrati nekada i do mog Filozofskog faksa od septembra, naravno ako dolaziš.:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Nisu oni nestali nego rade na novom albumu. Dobijam info sa njihovog web sajta. Nadam se da ću uskoro moći da ih gledam uživo.:mf_lustslow:

Keti i ja smo kupile njihov prvi album u Berlinu koji je strava...u potpuno drugom maniru nego ovaj pop fazon....

Što se tiče NS, svrati nekada i do mog Filozofskog faksa od septembra, naravno ako dolaziš.:thumb_yello:

 

Oh,da,volela bih i ja da ih vidim uživo :mf_lustslow: mada meni se manje sviđa prvi album,drugi mi je već mnogo bolji i ozbiljniji...

 

Felix je novi Mika :biggrin2:

 

Dolaziću u septembru sigurno :) što,šta ima na Filozofskom? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Oh,da,volela bih i ja da ih vidim uživo :mf_lustslow: mada meni se manje sviđa prvi album,drugi mi je već mnogo bolji i ozbiljniji...

 

Felix je novi Mika :biggrin2:

 

Dolaziću u septembru sigurno :) što,šta ima na Filozofskom? :wink2:

 

Pa možda zakačiš neke od mojih i naših studenata....:roftl:

NS je veoma uzbudljiv grad po raznim osnovama.:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Znam,znam,kako ne,toliko puta sam išla na Štrand :) imala sam dečka u NS-u prošlog leta,pa sam zahvaljujući njemu dosta i upoznala grad.Mada,on živi u samom centru,tako da nisam bila u nekim drugim naseljima :sneaky2: ali centar poznajem odlično :)

 

Oh,da,uvek postaneš još veći fan kad vidiš uživo svog omiljenog izvođača :wub2: naprosto se stvori neka posebna veza,kao nekakva bliskost.Barem sam se ja tako osećala posle koncerata Placeba i Rammsteina :aah:

 

Onda super, eto ja sam 5 min od Štranda! :biggrin2:

Posebna veza...bliskost...daaa :wub2: upravo to, mada mislim da čak i ne mora biti omiljeni, bar u mom slučaju, npr.Moby na Exitu prošle godine mi je bio jedan od najboljih koncerata ikada (ne računajući Miku :biggrin2: ) iako nikad nisam bila veliki fan, nisam ni sad, ali atmosfera koju je napravio bila je neverovatna i ceo taj koncert mi je ostao u sećanju kao nešto woooow! Nekako svi ti veliki bendovi i pevači ti postanu bliskiji kad ih vidiš live, makad voleo sve pesme ili samo par... :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Niki :roftl: ok, bez brige, necemo te lincovati za te jereticke izjave:mf_rosetinted::naughty::blush-anim-cl:

 

a Polarkreis 18 ne bih ni konstatovala da ih Keti nije pominjala...pa sad znam citavu jednu pesmu:naughty: (alein alein...tako nekako:teehee:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy