Jump to content

Recommended Posts

Ceydaaaaaaaaaa Ben ölüyorum abi' date='Mika'yı rüyamda gördüm yine allahım harikaydıııı.Kesin 2dakika sürmüştür rüyam.:wub2::wub2::mf_lustslow: [/b']

Ben ne zamandır görmüyorum rüyamda onu...:wub2::tears: Valla acayip özledim ben mika yı yaa ama sana anlatamam yavru öyle böyle değil... Daha uzun süre de göremicez albüm süreci falan hesabına...:tears:

Ben ne zamandır görmüyorum rüyamda onu...:wub2::tears: Valla acayip özledim ben mika yı yaa ama sana anlatamam yavru öyle böyle değil... Daha uzun süre de göremicez albüm süreci falan hesabına...:tears:

Ayneeen ben de fena özledim.Haklısın ya göremicez 1 sene falan.Ama ben onun tekrar elini sıkmak istiyorum.Salak gibi öpemedim çok pişmanım yaaaaaaaaaaaa.Onu bi gelsin nasıl gerçekleştiricem bak görürsün.Acayip içime oturdu çünkü :biggrin2:

Ayneeen ben de fena özledim.Haklısın ya göremicez 1 sene falan.Ama ben onun tekrar elini sıkmak istiyorum.Salak gibi öpemedim çok pişmanım yaaaaaaaaaaaa.Onu bi gelsin nasıl gerçekleştiricem bak görürsün.Acayip içime oturdu çünkü :biggrin2:

Undies thread de onu öpmeye çalışan kızı reddedişini yollamıştı birileri gördün mü?? :aah: Türkler engel tanımaz ama :mf_rosetinted:

Oha nasıııl ? ya harbi ben hiç bir tanısma videosunda birinin onu öptüğünü görmedim.Hep el sıkışma var ve imza :D

Ne demiş kızaaaaaaaa?

Kız buna gidip kolunu boynuna atıyo öpmeye çalışıyo Mika'da ''yok yok olmaz'' moduna giriyo :roftl::roftl: ama o kadar çok insan varki etrafında zaten birine izin verse ötekiler de isticek haklı adam:naughty:

Kız buna gidip kolunu boynuna atıyo öpmeye çalışıyo Mika'da ''yok yok olmaz'' moduna giriyo :roftl::roftl: ama o kadar çok insan varki etrafında zaten birine izin verse ötekiler de isticek haklı adam:naughty:

Hadi yaa kötü bir durum.Üzüldüm kıza :aah:

Tabi Mika da haklı...

VEEEEEEEE MIKA EN İYİ 5 KONSER ARASINA GİRDİ !

olması gereken de buydu zaten.Metallica' date='Bod dylan,Eric clapton resmen bu isimlerin arasına girdi ya.Hell yeah diyorum ve susuyorum :clap::kachinga:

[img']http://img502.imageshack.us/img502/9913/72060476472001568543501.jpg[/img]

Ohhh beee!!!! Girmese şaşardım zaten!!!!!!!!! :groovy:

bizim daha fazla böyle basın desteğine ihtiyacımız lazım işte :thumb_yello:

Ne kadar bahsi geçer burda, o kadar gelme şansı artar Mika'nın...:wub2:

Saol canım haber için :huglove:

Ohhh beee!!!! Girmese şaşardım zaten!!!!!!!!! :groovy:

bizim daha fazla böyle basın desteğine ihtiyacımız lazım işte :thumb_yello:

Ne kadar bahsi geçer burda, o kadar gelme şansı artar Mika'nın...:wub2:

Saol canım haber için :huglove:

Şuan bu haber kimsede yok Mika'yı getiren organizatör kız söyledi ve yolladı bana hahaha :Dkendimi özel hissetim

Thread açtım bilerekten.Ama title iğrenç sanırım.(İngilizcem sağolsuuun ) :naughty:

Herkes yorum atsın yaaa.Türkiye de aktif ülke olsun istiyorum.

Şuan bu haber kimsede yok Mika'yı getiren organizatör kız söyledi ve yolladı bana hahaha :Dkendimi özel hissetim

Thread açtım bilerekten.Ama title iğrenç sanırım.(İngilizcem sağolsuuun ) :naughty:

Herkes yorum atsın yaaa.Türkiye de aktif ülke olsun istiyorum.

Of aynen ya!!!

Gerçekten özelsin yanlız kuzu bu arada :roftl::bow:

Ayy sen de canııııım.Şurada toplasan her gün giren 4 kişiyiz.Ve ne zaman girsem sen buradasın :biggrin2: Hep paylaşıyoruz birşeyleri ve ben mutlu oluyorum.

Sen de çok özelsin cicişciğim :naughty:

Sağol canımm :huglove:

Bende gerçekten merak ediyorum acaba geri kalan üyeler nerde :blink:

aslında düşününce çok da az değiliz hani ama giren yok...:sneaky2:

Eveeet az değiliz.Ama kimisinin sınavı var,kimisinin zamanı yok.Kimisi unutuyor veya uğraşmak istemiyor.Herkes bizim gibi girmiyor,giremiyor :naughty:

BTW:Düşündüm de Mika konsere gelirse ki gelir :D

Sen 2-3 gün önceden gelir bizde kalırsın hazırlık yaparz.Hepimiz toplanıp MFC PANKARTLARI FALAN :teehee::biggrin2:ay ne güzel olur yaaa

Eveeet az değiliz.Ama kimisinin sınavı var' date='kimisinin zamanı yok.Kimisi unutuyor veya uğraşmak istemiyor.Herkes bizim gibi girmiyor,giremiyor :naughty:

BTW:Düşündüm de Mika konsere gelirse ki gelir :D

Sen 2-3 gün önceden gelir bizde kalırsın hazırlık yaparz.Hepimiz toplanıp MFC PANKARTLARI FALAN :teehee::biggrin2: [b']ay ne güzel olur yaaa[/b]

Harika olur!! :flowers2:

ben bi ''grey undies rocks!!'' pankartıda istiyorum ama :naughty::aah:

:roftl::roftl::roftl::roftl::roftl:

Tanrıııım çok güldüm buna :naughty: good idea baby.Bu yıl yapmadığım herşeyi yapcaım valla.Hiçbirşey için pişman olmak istemiyorum

Uçan gri boxerlar çizicem :mf_rosetinted:

:naughty:

Tanışamassam onunla deliririm heralde ya :hair::aah:

Bi de saat gecenin 3ü yarın benim vizem var daha bir kelime çalışmışlığım yok!!! :shocked::roftl:

Hastalıktan da ölüyorum...

İYİKİ DOĞDUN PINAAAAAAR!!!:yay:

NİCE MUTLU YILARA:wub2:

Burdayım ben okuyorum sizi hergün merak etmeyin, geçen gün de mikagasmics te uyarıcaktım seni "aman biraz üstü kapalı konuş" diye ama Guy benden önce davrandı:naughty: