Jump to content

Recommended Posts

okumadım nerde yazıyor ?? linkini verebilirsen veya yazabilirsen iyi olur, bu fanlar için bi yarışma nasıl kazanmalarını istemesinler ki? her zaman bu yarışmalarda 1 kişi için 2 bilettir :) tek başına gitmen garip olur die düşünüolar sanırsam londra'daki yarışma için de öledir :)

hiç fan istemiyorlar gibi birşey yazmıyor delinin biri yine bir kuyuya taş atmış :) bence birkaç kişi için davetiyeler tek kişi için değil içeri girebilecek insan sayısı az olucak sadece :) kesin kapıda bekleyen bi sürü insan olucak :) müzenin girişi de ufacık bişi tam karmaşa olucak heralde :)

Bir de ekleme Mika daha önceden de konuştuğu radyo programında müzeden sonra Colmar'da maskeli balo yapmaktan söz etmiş ancak daha sonra doğrulamamış fransızlar Mika forum sitelerinde bundan bahsediyorlar şimdi :)

Mika'nin bir maskeli balo fotografi vardi bende nerde o simdi? Eklemeliydim:aah:

Git ya nolursun git ya noooooolursun git!

Colmar'da sarapevi/fuari mi vardi sanki, orayi seviyor baya konserdir sudur budur. Sana ne kdr uzak orasi Dilaracim?

Heyecan..

:roftl:o sortu istiyorum! ananemin bluzundan keser gene de yaparim.

ya hangi colmar'dan bahsettiğini anlamadm, bnm evimin dibindeki Colmar mı ? yoksa şehir Colmar mı haha :) açıklamasını yapar heralde.. Colmar burda batı garına yakın bi yer bakalım umarım olur yarın açıklanıcak !

Bir de ekleme Mika daha önceden de konuştuğu radyo programında müzeden sonra Colmar'da maskeli balo yapmaktan söz etmiş ancak daha sonra doğrulamamış fransızlar Mika forum sitelerinde bundan bahsediyorlar şimdi :)

Ahhhh kazannnnn kazan şu yarışmayı da bol bol anlat bize :naughty:

Maskeli balo??? Bu size neyi hatırlattı arkadaşlar :roftl:

[YOUTUBE]7HIH_ubZ7nI[/YOUTUBE]

Sikilma be Dilaracim, bosver..Ama bak millet 6sinda gidip disarda beklicekmis Mika'yi gorme umuduyla.

Bence git:)

Onu da gectim, evet Mika'yla acilisa gitmek (gelecegi kesin mi?) efsane olurdu ama cansiz olani evine yurume mesafesinde, ilk gun olmadi baska gun gorursun DEFALARCA!!!!!!!!!!Ah..

Üzüldüm canım.Ama merak etme mika heep fransada.Her dakika görebilirsin.Çok şanslısın bu açıdan.Oysaki biz sadece 1 defa gördük.(anthusa hariç :naughty: ) Mika hep elinin altında.Elbet güzel birşey olur ve konuşursun tekrar.Hiiiç değmez üzülmeye. XOXOX

her yeniligi postalayan guzel seni operim Rosie :huglove:

Evet ya o roportaj beni sinir ediyor ama. Yani adam 2 dakika konussa bu kadar yazilirdi, o ne oyle lan 3 cumle. Ayrica ilk fotografi kesmeleri ve bizimkinin bembeyaz bir boslukta suzulmesi...

Turk gazeteciligi azizim, tam bir felaket.