Jump to content

Recommended Posts

Hatta şöyle birşey yaparız.Türkiye'ye gelince Turkish MFC olarak bir yerde oturma planı yaparız.Mika'ya soylenır kabul ederse (mis gibi olur) o zaman orada hep beraber video cekerız.Ne güzel plan di mi ? Meksika da yasanmıs birşey bu burada neden olmasın ? Hergün herşey olabilir. :roftl::thumb_yello:

Hatta şöyle birşey yaparız.Türkiye'ye gelince Turkish MFC olarak bir yerde oturma planı yaparız.Mika'ya soylenır kabul ederse (mis gibi olur) o zaman orada hep beraber video cekerız.Ne güzel plan di mi ? Meksika da yasanmıs birşey bu burada neden olmasın ? Hergün herşey olabilir. :roftl::thumb_yello:

peki Mika'ya nasıl söylenicek ??

İngilizcem olsa anlıcam ama yarın videoyu bulur paylaşrım.Şuan elimi kaldırıcak halim yok.Fena yoruldum bugun yıne Mika pesınde kosturmaktan.Adam resmen hayatmızı fethetti.Okuldan eve gelıyorum dırek pc acılyo.Twitter,facebook ve MFC bu üç sayfa direk acılıp bakılıyo.Bu saate kadar da takılıyorum.:aah:

Hediye etmiş hazırlayan kadın...

Ya o meksikadaki olayın detaylarını istiyorum ben...:blink:

meksikada mı hediye edilmiş o ?? ama ne kdr çok sevio o bebeği sölüo sürekli birileri bnm oyuncağımı yapmış die :))