Jump to content

Recommended Posts

ohaaaaaaaaaaaaa cok fena bı olay.ne kadar sanslılar yaaaa.

ölüyorum acımdan :aah:

öyle bi şans bi daha nasıl ele geçer hiç bilmiyorum...

ben hiç denemedim bile...kazanamicamı biliyodum çünkü...:tears:

Özledim seni kuzu ya :aah:

manyak gibi tek başıma takılmaktan bıktım turkish thread de:roftl::roftl:

ölüyorum acımdan :aah:

öyle bi şans bi daha nasıl ele geçer hiç bilmiyorum...

ben hiç denemedim bile...kazanamicamı biliyodum çünkü...:tears:

Özledim seni kuzu ya :aah:

manyak gibi tek başıma takılmaktan bıktım turkish thread de:roftl::roftl:

Evet ya cok sanslılarmıs kıskandım valla.

Ben de canım ya ama hala cezam bıtmedı abım 2 saatlıgıne ızın verdı gırmeme :D

merhaba canlar nasilsiniz?

ortalikta yoktum cunku beni Tunus'a goturen Yulia adli arkadasim evimde misafirdi ve bu sabah 6da gitti..

ya sormayin, baya kalabalik bir grup fotografi var ve konser nasil 6 kisilik bilmiyorum. ve tanrim, orda olmak icin olurduk..yalniz kupe konusunda pek pozitif degilim. sevmiyorum:)

merhaba canlar nasilsiniz?

ortalikta yoktum cunku beni Tunus'a goturen Yulia adli arkadasim evimde misafirdi ve bu sabah 6da gitti..

ya sormayin, baya kalabalik bir grup fotografi var ve konser nasil 6 kisilik bilmiyorum. ve tanrim, orda olmak icin olurduk..yalniz kupe konusunda pek pozitif degilim. sevmiyorum:)

Yulia Marmaris'e mi geldiii ? aa süper neler yaptınız ?

-ben de anlamadım 20 kısı var gıbı gozukyor hahah.

küpeye gelince begendim ama cok degıl

Yulia Marmaris'e mi geldiii ? aa süper neler yaptınız ?

-ben de anlamadım 20 kısı var gıbı gozukyor hahah.

küpeye gelince begendim ama cok degıl

çünkü zaten 20 kişiler :aah:

herkeze yanlarında 2 arkadaşlarını daha alma hakkı verilmiş yanılmıyosam eğer...:naughty:

Küpeye gelince...:lmfao:

küpenin ucundaki Mastah olduğu sürece problem yok canlar...:fisch:

ayrıca severim de ben...:roftl::roftl:

canlar ya, benimki geldi ama dur bakalim postaneye bir telefon edebilirsin belki pinarcim..

valla yulia geldi ve beni dagitip gitti, o ne enerji ne cene ne tukenmezlik-ben miyim miskin yok lan ben hiperaktiftim-e o zaman o neydi....kafam bir dunya:) kiz yemek yerken sarki soyluyordu, ben hayvan gibi tikinmaktan nefes alamamisim oysa o..:biggrin2:

geldi,dalaman'dan aldim kuzenimle onu. ertesi gun tum sahili turladik, marmaris kalesinde guneslendik, tikintik, carsiyi gezdik, garip renk ojeler ve ayakkabi baglari aldi 10'ar tane falan:) aksam babamin adanali olusunun serefine bir kebapciya gittik kendisi kirmizi et yemedi tavuk yedi ama begendi baya. zaten bizim ev gurme evi gibi, her dakika yeni yemekler, mutluluktan oldugunu soyledi 2 gun boyunca:) ertesi gun koye goturduk, hisaronu diye bir koy ver, neyse ordaki evde ve komsunun hayvan ciftliginde takildik sonra sahilde koylarda gezindik..aksam da disari cikmak istemedi! cok ilgincti..ben burada sikilacagindan adim gibi emindim, cunku onun hayat tarzi degil-kimin hayat tarzi ki-ama gariptir ki sikilmadi:)hele dunyanin en zor insani babamla cok iyi anlastilar yulia turkce anliyordu resmen, ve vucut dilini super okuyor.soyle bir konusma gecti dusunun (babam kopeklere yemek verdikten sonra) "bence baban hep buyuk tip bir kopegi olsun isterdi ve senin karakterine bakarak soyleyebilirim ki sen onun sahip olmak isteyip sahip olamadigi erkek cocuksun" ..evet, maalesef tam 12'den isabet.

ceyda'cim partin efsane gozukuyor!!!!!takip edecegim ama takilamayacagim tatlim, marta kadar internetim sorunlu olacak cunku..ama ba-yil-dim:mf_lustslow:

hah su gizli konser isine gelelim..takip edemedim pek ama bana da bir arkadasim ozel fotograflarini yolladi maalesef paylasamiyorum izin vermedi, ama gordugum kadariyla herkes mika'nin kicinin dibinde oturmus! allahim olmek istedim..ohom, toparlanalim. provasiz cikip herkesin kafasina gore takilmasini istedigi anlar da guzellestirmis tabi. cok fazla sohbet edip de yeni bir seyler ogrenen duymadim-siz duydunuz mu?

bu arada tweet'leri gordum de...toparlanin ulen, stockholm'e tikinmaya gidiyoruz:mf_rosetinted:

canlar ya, benimki geldi ama dur bakalim postaneye bir telefon edebilirsin belki pinarcim..

valla yulia geldi ve beni dagitip gitti, o ne enerji ne cene ne tukenmezlik-ben miyim miskin yok lan ben hiperaktiftim-e o zaman o neydi....kafam bir dunya:) kiz yemek yerken sarki soyluyordu, ben hayvan gibi tikinmaktan nefes alamamisim oysa o..:biggrin2:

geldi,dalaman'dan aldim kuzenimle onu. ertesi gun tum sahili turladik, marmaris kalesinde guneslendik, tikintik, carsiyi gezdik, garip renk ojeler ve ayakkabi baglari aldi 10'ar tane falan:) aksam babamin adanali olusunun serefine bir kebapciya gittik kendisi kirmizi et yemedi tavuk yedi ama begendi baya. zaten bizim ev gurme evi gibi, her dakika yeni yemekler, mutluluktan oldugunu soyledi 2 gun boyunca:) ertesi gun koye goturduk, hisaronu diye bir koy ver, neyse ordaki evde ve komsunun hayvan ciftliginde takildik sonra sahilde koylarda gezindik..aksam da disari cikmak istemedi! cok ilgincti..ben burada sikilacagindan adim gibi emindim, cunku onun hayat tarzi degil-kimin hayat tarzi ki-ama gariptir ki sikilmadi:)hele dunyanin en zor insani babamla cok iyi anlastilar yulia turkce anliyordu resmen, ve vucut dilini super okuyor.soyle bir konusma gecti dusunun (babam kopeklere yemek verdikten sonra) "bence baban hep buyuk tip bir kopegi olsun isterdi ve senin karakterine bakarak soyleyebilirim ki sen onun sahip olmak isteyip sahip olamadigi erkek cocuksun" ..evet, maalesef tam 12'den isabet.

ceyda'cim partin efsane gozukuyor!!!!!takip edecegim ama takilamayacagim tatlim, marta kadar internetim sorunlu olacak cunku..ama ba-yil-dim:mf_lustslow:

hah su gizli konser isine gelelim..takip edemedim pek ama bana da bir arkadasim ozel fotograflarini yolladi maalesef paylasamiyorum izin vermedi, ama gordugum kadariyla herkes mika'nin kicinin dibinde oturmus! allahim olmek istedim..ohom, toparlanalim. provasiz cikip herkesin kafasina gore takilmasini istedigi anlar da guzellestirmis tabi. cok fazla sohbet edip de yeni bir seyler ogrenen duymadim-siz duydunuz mu?

bu arada tweet'leri gordum de...toparlanin ulen, stockholm'e tikinmaya gidiyoruz:mf_rosetinted:

Aaa süper zaman geçirmişsiniz iremciim.Mika ile olan anılarını ve bilmediğimiz bazı şeyler anlattı mı ?

Konser zaten fena her aklıma geldikçe içim gidiyor.Biz buraya gelmesini beklerken adam 6 7 kişiye konser veriyor :aah:

Ay çok tatlı tweetler atıyor artık.Stockholm yerine buraya gelip iskender'i beğenmesini tercih ederdim :naughty::biggrin2:

canim eski seyleri anlatti, tura ilk basladigindaki anilarini. yani anilar bilinmedikti ama ozel bir olay yoktu. ayni kisileri sevmedigimizde ortak fikre kapildik, ailenin belli fertlerine karsi cok da vicik vicik sevgi dolu degiliz:naughty: neyse, size keske bilmediginiz bir sey anlatabilsem.

o adele konserine gidecekti ne zamandi yahu unuttum neyse, belki mika'yi orda gorur, hatta umarim gorur, benim de size anlatacak hikayem olur:blush-anim-cl:

ya sorma pinarcik ya..bi de seye cok uzuluyorum:herhangi birinin gercekten turkiye'de ait bir seyin en iyisini yerinde yasamayip da fikir uretmesi. turkiye'de vakit gecirmeden once "ben turk yemeklerini seviyordum lubnan yemeklerine benziyor" gibi (tam hatirlamadim ama) bir sozu vardi-valla benim arkadaslarim beyrut'ta turk yemegi yedi, ben londra'da ve baska ulkelerde..afedersiniz de londra'da yemek yerine direk hastaneye gitseymisim keske, cunku zaten orda yiyenin sonun nahos oluyor.:aah:

nirde benim memleketimin tomatesinin, peynirinin, etinin, yogurdunun, tarhanasinin tadi..(arkada anadolu muzikleri calsin)

boyleyken boyle.

Ay herhaldee İskenderimiz bile yeter yani haydi gitsin ispanyada falan yesin millet.

Ahaha evet Türk arkadaşlarım falan da var demiş mika :D Aman olsun olsun.Ya şey stadyum konserindeki dvd'de emeği geçenlerin ismi geçerken bir türk adı görmüştüm.Sevinmiştim :D (aklıma geldi paylaşayım dedim.)

Gördüm ceydacım hemen Mika Turkey'de paylaştım dururmuyum :D Bu arada bizimle paylaştığın için teşekkür ederim :naughty:

Kızlar nasılsınız ?? =)

Mika 24ünde buraya gelio Imma Bedava konser vericek ona gelicekmiş bi arkadaşım haber verdi :) ben de gidip sizi yine haberdar etmeye çalışıcam öpüyorum :)))

*kalp krizi* :stretcher:

Evveeeeeet...plan değişiklikliği kızlar...:mf_rosetinted:madem mika yı buraya getiremiyoruz...demek ki Imma yı Türkiye ye çekiyoruz...mika da yanında eşantiyon geliyo...:naughty:

Ay herhaldee İskenderimiz bile yeter yani haydi gitsin ispanyada falan yesin millet.

Ahaha evet Türk arkadaşlarım falan da var demiş mika :D Aman olsun olsun.Ya şey stadyum konserindeki dvd'de emeği geçenlerin ismi geçerken bir türk adı görmüştüm.Sevinmiştim :D (aklıma geldi paylaşayım dedim.)

Gördüm ceydacım hemen Mika Turkey'de paylaştım dururmuyum :D Bu arada bizimle paylaştığın için teşekkür ederim :naughty:

Bu arada kuzu ya...bence bizim hakikaten Türkiye olarak Mika adına açılmış bi siteye ihtiyacımız var...İngilizce yeterizliği yüzünden MFC'a üye olmak isteyip de olamayanlar için...bence sen facebook sayfasını bi adım daha ileri taşı!!! :thumb_yello:

Bunu kesin görmeniz lazım...:roftl::roftl:

kiltu.jpg[/img]

Şaka mı ??? ben o comic relief fotosunu gördüğümde altında etek var gibi demiştim gerçekten öyleymiş !!! ama bi yandan inanmıyorum da photoshop gibi de durmuo mu ?? ya da Mika daha da zayıflamış kafası daha da büyümüş.