Jump to content

Recommended Posts

Gelişmeleri birinci elden öğrenmek istedim yavru :aah: Bi de o kadar üzülmüştüm ki paylaşcak birileri lazımdı...

Sen napıyosun ilginç bişi var mı?? :biggrin2:

Ne yapıyım ya dansa basladım bende..Latin gecelerine falan katılıyorum :D

Herkese mikadan bahsediyorum hahahahah :D

Ha geçen Sevil'e gittim mika'yı sordum hugo boss'u yani.Kız lansmanda sanki gördüm.Önümüzdkei aylarda kesin geliiir dedi.Ben de gelince bana verirsiniz di mi dedim tabii ki veririz dedi :D

Ne yapıyım ya dansa basladım bende..Latin gecelerine falan katılıyorum :D

Herkese mikadan bahsediyorum hahahahah :D

Ha geçen Sevil'e gittim mika'yı sordum hugo boss'u yani.Kız lansmanda sanki gördüm.Önümüzdkei aylarda kesin geliiir dedi.Ben de gelince bana verirsiniz di mi dedim tabii ki veririz dedi :D

Hadi ya??? Ben de başlamayı düşünüyorum...Latin ateşi hesabı :roftl::roftl:

Off bende istiyorum ya...olmadı tüm kozmetik dükkanlarını taciz edicem...Geldi mi?? Ne zaman geliyo?? diye :aah:

Hadi ya??? Ben de başlamayı düşünüyorum...Latin ateşi hesabı :roftl::roftl:

Off bende istiyorum ya...olmadı tüm kozmetik dükkanlarını taciz edicem...Geldi mi?? Ne zaman geliyo?? diye :aah:

-Git canım çok eğlenceli oluyor :D

-bugün yine sordum parfum gelmıstı ama mikanın resmi yoktu arastıracagım yıne

Aaaaaaaaaaa jessie J ile aynı sayfada jessie'yi de çok seviyorum.Bak görüyormusun benimde I want to break freee favori queen şarkım :D abucubuuuuuu ona.İstiyorum bu dergiyi.Ha bu arada bu ayki Q dergisinde Mika'nın Life in cartoon motion albumunun resmı var queen için ayrılan sayfada bırseyler yazmıslar album hakkında.Kucuk ama alıcam hahah :D

-Canım Kart'ı yolladın mı ?

Aaaaaaaaaaa jessie J ile aynı sayfada jessie'yi de çok seviyorum.Bak görüyormusun benimde I want to break freee favori queen şarkım :D abucubuuuuuu ona.İstiyorum bu dergiyi.Ha bu arada bu ayki Q dergisinde Mika'nın Life in cartoon motion albumunun resmı var queen için ayrılan sayfada bırseyler yazmıslar album hakkında.Kucuk ama alıcam hahah :D

-Canım Kart'ı yolladın mı ?

Yok be kuzu ya dehşet yoğundum bu hafta...ama cumartesi çıkınca dışarı vericem postaya...dicem bunuda kaybederseniz cıngar çıkarıcam artık :roftl::roftl:

Yok be kuzu ya dehşet yoğundum bu hafta...ama cumartesi çıkınca dışarı vericem postaya...dicem bunuda kaybederseniz cıngar çıkarıcam artık :roftl::roftl:

Hahah tamam canım sorun değil ben ara sıra bakıyorum geldı mı dıye onun ıcın sordum ya bu arada msn adresın falan varmı oradan ekleyeyım konusalım :D mantıklı degıl mı ?

Selaaaaam :bye:

Çok mantıklı :roftl::roftl:

...............@hotmail.com

mail adresini sil istersen. yoksa bikaç weirdo tarafından eklenebilirsin.:das: bu thread public, arama motorları verileri gönderiyor google'a :naughty:

Evvveeeeet...Thread imiz yine ölmeye yüz tuttu arkadaşlar...:aah:

evet bende farkettim. ben yoğunum ben bu aralar. E mika dan da pek bi aksiyon yok ondandır :P

Evdekiler "yetenek sizsinizi" izlerken bi uğrayım dedim buraya. :naughty:

Selaaaaam :bye:

mail adresini sil istersen. yoksa bikaç weirdo tarafından eklenebilirsin.:das: bu thread public, arama motorları verileri gönderiyor google'a :naughty:

evet bende farkettim. ben yoğunum ben bu aralar. E mika dan da pek bi aksiyon yok ondandır :P

Evdekiler "yetenek sizsinizi" izlerken bi uğrayım dedim buraya. :naughty:

Aaahh Dilek?? Yüce gurum?? :naughty:

Mika boş durabilir ama biz durmayız!! :mf_rosetinted:

Nutella kavanozunda hayat nası gidiyo?? :naughty:

P.S. Sildim adresi :lmfao:

Merhaba Dilek :bow:

Merhaba Silver, ben de seni gördüğüme sevindim. :naughty:

Aaahh Dilek?? Yüce gurum?? :naughty:

Mika boş durabilir ama biz durmayız!! :mf_rosetinted:

Nutella kavanozunda hayat nası gidiyo?? :naughty:

Hayat tatlı burada valla:mf_rosetinted: sen neler yapıyorsun bakalım? aldığım duyumlara göre Erasmus seçmelerine katılacakmışsın:fisch:

Ben seçilmiştim 2.sınıfın sonunda ama gitmedim, Belçika diye:lmfao: başka bi ülke olsa giderdim napiyım belçikayı. istanbul kadar yer :shun:

:teehee:

Hayat tatlı burada valla:mf_rosetinted: sen neler yapıyorsun bakalım? aldığım duyumlara göre Erasmus seçmelerine katılacakmışsın:fisch:

Ben seçilmiştim 2.sınıfın sonunda ama gitmedim, Belçika diye:lmfao: başka bi ülke olsa giderdim napiyım belçikayı. istanbul kadar yer :shun:

:teehee:

Nasıl?? Nerden?? :mf_rosetinted::mf_rosetinted::aah:

Yazılı sınavdan 94 aldım yarında sözlü sınav var ne sorucaklar hiç bi fikrim yok o yüzden biraz apışma ihtimalim var sanki...:naughty:

Buldum bunuyorum diyosun...:lmfao: Gönül isterdi ki Fransa ya gidiyim ama ben de İtalya'yla idare etmek zorundayım artık...:shun:

Nasıl?? Nerden?? :mf_rosetinted::mf_rosetinted::aah:

Yazılı sınavdan 94 aldım yarında sözlü sınav var ne sorucaklar hiç bi fikrim yok o yüzden biraz apışma ihtimalim var sanki...:naughty:

Buldum bunuyorum diyosun...:lmfao: Gönül isterdi ki Fransa ya gidiyim ama ben de İtalya'yla idare etmek zorundayım artık...:shun:

ne sorucaklar ben sana söyleyim de hazırlan.

öncelikle şuan okuduğun il ile ilgili bir sürü şey soracaklar. nerede okuyordun?

Ne zamandan beri 1 post ta 7 den fazla smiley kullanabiliyoruz?:shocked:

Silver?

Sınırı uzun zaman önce değişti. Şimdi 12 olabilir. :thumb_yello:

EDIT: as Rosie said :naughty:

Edited by silver

• 2 weeks later...