Jump to content

Recommended Posts

Doğru...günlerdir kimse uğramadı bu thread e...:boxed:

Ama sessiz olan yalnızca MFC değil...Mika'dan da haber yok...

I wonder if google will be able to translate it...:naughty:

Eh, onlar hiç haber olmamasının iyi haber olduğunu söylüyor :dunno:

(Couldn't translate "uğramadı " :naughty:)

İyi insan lafının üzerine tweet lermiş arkadaşlar :aah:

.Kudos Scott Mills for a frank and provocative doc. Am left angry and sad.

about 4 hours ago via Twitter for iPhone .

Watching Scott Mills "worlds worst place to be gay" on BBC about Uganda and the proposed death penalty bill for homosexuality. Astonishing

about 4 hours ago via Twitter for iPhone

twitter-bird.png

Buradan da bahsedilen dökümana ulaşabilirsiniz...

The World's Worst Place to Be Gay?

1/4

[YOUTUBE]S9DsawSC3cE[/YOUTUBE]

2/4 http://t.co/kPSAt5V

3/4 http://t.co/el5cOAP

4/4 http://t.co/HQqYKYa

Eriko sayesinde! :wub2:

Dünya da hala bu kadar bağnaz insan olduğunu bilip de insanlığından utanmamak elde değil...:sad:

• 1 month later...

Twitter Bazı iyi haber (Some good news from Twitter)

mikasounds MIKA

new album is out top of next year, its one of the best things ive done in my life, completely liberating and most of all fun

Yeni albümü gelecek yılın başında :yay:

Twitter Bazı iyi haber (Some good news from Twitter)

mikasounds MIKA

new album is out top of next year, its one of the best things ive done in my life, completely liberating and most of all fun

Yeni albümü gelecek yılın başında :yay:

Sonunda göğüsleriyle ilgili değilde yaptığı iş hakkında bişeyler yazabildi :mf_rosetinted::roftl:

İnanılmaz heyecanlıyım ya yeni albüm için!! :aah:

Sonunda göğüsleriyle ilgili değilde yaptığı iş hakkında bişeyler yazabildi :mf_rosetinted::roftl:

İnanılmaz heyecanlıyım ya yeni albüm için!! :aah:

Burada aynı :woot_jump:

(What's "göğüsleriyle"?)

• 3 weeks later...

Yahu anlamadim, su anda oda arkadasimin yatagima biraktigi nota bakiyorum, kiz, freshtival'e mika gelecek diyor dogru mu?!?!?!

kizlar oleyim mi ne yapayim ben pazar gunu de calisiyorum isi birakacam galiba!

Yahu anlamadim, su anda oda arkadasimin yatagima biraktigi nota bakiyorum, kiz, freshtival'e mika gelecek diyor dogru mu?!?!?!

kizlar oleyim mi ne yapayim ben pazar gunu de calisiyorum isi birakacam galiba!

arastirdim, maalesef..

Merhaba herkese,ben Mine :wub2:

Öncelikle şunu söyleyim burada Türkçe konuşabilmek ne kadar da güzel :roftl: Aslında buralarda pek aktif bir insan değilimdir ama bugün tesadüf eseri burayı görünce içimi bi heyecan kapladı,hemen yazasım geldi.:teehee:

Mika'nın ilk olarak Relax,Take It Easy şarkısını duymuştum,yıl 2006 ya da 2007 yedi olmalıydı.Tabii o zamanlar interneti kullanma konusunda pek iyi olmadığım için Mika'yı sadece Relax ile tanımıştım ve sadece o şarkısı varmış gibi günlerimi,aylarımı,yıllarımı geçirmiştim.Efenim yıllar birbirini kovaladı ve ben duydum ki Mika Türkiye'ye gelmiş,tabii benim haberim yok.Nasıl olur dedim,nasıl... Sen o kadar sene adamı platonik olarak içten içe sev,sonra buraya gelsin sen uyu :boxed: Şimdi de karalar bağlayıp oturmuş hindi gibi düşünüyorum bir daha gelir mi diye.. Zaten Mika gelmezse ben İngiltere'ye kaçacağım :biggrin2:

Beni de aranıza alırsanız çok sevinirim :wub2:

Merhaba herkese,ben Mine :wub2:

Öncelikle şunu söyleyim burada Türkçe konuşabilmek ne kadar da güzel :roftl: Aslında buralarda pek aktif bir insan değilimdir ama bugün tesadüf eseri burayı görünce içimi bi heyecan kapladı,hemen yazasım geldi.:teehee:

Mika'nın ilk olarak Relax,Take It Easy şarkısını duymuştum,yıl 2006 ya da 2007 yedi olmalıydı.Tabii o zamanlar interneti kullanma konusunda pek iyi olmadığım için Mika'yı sadece Relax ile tanımıştım ve sadece o şarkısı varmış gibi günlerimi,aylarımı,yıllarımı geçirmiştim.Efenim yıllar birbirini kovaladı ve ben duydum ki Mika Türkiye'ye gelmiş,tabii benim haberim yok.Nasıl olur dedim,nasıl... Sen o kadar sene adamı platonik olarak içten içe sev,sonra buraya gelsin sen uyu :boxed: Şimdi de karalar bağlayıp oturmuş hindi gibi düşünüyorum bir daha gelir mi diye.. Zaten Mika gelmezse ben İngiltere'ye kaçacağım :biggrin2:

Beni de aranıza alırsanız çok sevinirim :wub2:

Buralarda yeni yüzler görmek ne hoş yahu!!!:aah: Aramıza hoşgeldin canım!!!! :teehee: Bende Mika'nın İstanbul konserini kaçırma sorunsalından muzdarip olduğum için ne demek istediğini anlayabiliyorum (bkz. kafayı duvarlara vurmak:aah:) ama ben tekrar geleceğinden ümitliyim olmadı zorla getirtiriz yapıcak birşey yok!! :mf_rosetinted:

P.S. Yaptığın fan-art çalışmalarına B-A-Y-I-L-D-I-M!!!!! :wub2: Özellikle Breakfast at Tiffany's temalı olana :naughty:

Buralarda yeni yüzler görmek ne hoş yahu!!!:aah: Aramıza hoşgeldin canım!!!! :teehee: Bende Mika'nın İstanbul konserini kaçırma sorunsalından muzdarip olduğum için ne demek istediğini anlayabiliyorum (bkz. kafayı duvarlara vurmak:aah:) ama ben tekrar geleceğinden ümitliyim olmadı zorla getirtiriz yapıcak birşey yok!! :mf_rosetinted:

P.S. Yaptığın fan-art çalışmalarına B-A-Y-I-L-D-I-M!!!!! :wub2: Özellikle Breakfast at Tiffany's temalı olana :naughty:

Hoşbuldum :blush-anim-cl: Sayfaların hepsini okuyamadım ama hiç konserine gittin mi (: Ya yeni albüm öncesi birkaç ülkeye gidiyor,hazır yola çıkmış bence buraya da gelsin yani :naughty:

Çok teşekkür ederim :wub2:

Bu arada heyecandan 2007 yedi yazmışım :roftl: