Jump to content

Recommended Posts

İnceledim evet gönderiyo olmaları lazım...:wink2:

Ama shipping ücretinin alacağın şeylerin toplamından yüksek olması muhtemel...:roftl: Bende de ne mika fan club badge ne de t-shirt var...:tears:

Hatta dvd ler de yok... En çok da 'Live From Parc Des Prince' i istiyorum ama kahrolası shipping ücretleri yüzünden getirtmiyorum...:sneaky2:

http://www.amazon.com/Mika-Live-Au-Parc-Princes/dp/B001GRTPJS

:tears:

Edited by Rosie-Posie Boffin

bende life in cartoon motion ve tbwtkm var . stadyum konseri ve live in... dvdside var.Songs for sorrow da var 2 tane tshirtte var (kendim yaptırdım) Mika'nın shopunda satılan çantada var :D mikanın ıcınde oldugu 20 dergı ve 20 gazetede var :D ha bir de türkiyede şans eseri buldugum mika collection adlı bir cd'de var.en fazla koleskiyona ben mı sahibim yanı ? :D bir thalia bir de mika için böle deliyim valla ikisininde herşeyini alırım.

bende life in cartoon motion ve tbwtkm var . stadyum konseri ve live in... dvdside var.Songs for sorrow da var 2 tane tshirtte var (kendim yaptırdım) Mika'nın shopunda satılan çantada var :D mikanın ıcınde oldugu 20 dergı ve 20 gazetede var :D ha bir de türkiyede şans eseri buldugum mika collection adlı bir cd'de var.en fazla koleskiyona ben mı sahibim yanı ? :D bir thalia bir de mika için böle deliyim valla ikisininde herşeyini alırım.

vay beee tebrik ediyorum nasıl ele geçirdin o kadar çok şeyi :shocked:

Ya ben bayılıyorum böyle albüm ve konser dvdsi almaya.Shakira,beyonce,thalia,mika,mj çoğunun konser dvdsi albümü vardır bende. Sürekli araştırırım kadıkydü,taksimdi hep gider bakarım sorarım :D Yabancı dergilerede bakarım her D&r 'a gittiğimde o sayede oldu hep.Life in cartoon motion 2 sene önce aldım ben o zaman vardı burada albüm.Ama şuan türkiyede yok.Her yere soruyorum.Şuan sadece Live in cartoon motion dvdsi ve tbwtkm var.kitabı ve cantayı getirttirdim.Tshirtleri kendim yaptırdım.Gzeteleride miller freshtivala geliceğini bildiğim için sureklı aldım ve cogunda mıka çıktı. suan elimde 2 biletim var ikiside imzalı bir de life in cartoon motin albümüm imzalı :D

Önünde saygı ile eğiliyorum...:bow:

:roftl::roftl:

Edited by Rosie-Posie Boffin

Ben de hepinizin önünde saygı ile eğiliyorum bu tapılası adamı sevdiğiniz için :thumb_yello::wink2:

- Teşşekkür ederim canım.Ben Mika'nın yanında olmak isterdim ama o ara mikayla konustum kapının onunde sonra dırek ortaya gectı bende en saga gecmek zorunda kaldım :biggrin2:

heey merhaba :)) ben de burdayım ! :) ben de Mikayla geldiğinde konuştum açıkcası ama benimki daha çok saçmalamak oldu (fotoğrafımızı nasıl koyucam bilmiorm ama denicem :)) ona Türkiye'deyken ben de renkli nazar boncuklarından oluşan bi bilezik hediye ettim tabi biraz da pişmaniye ve lokum haha bayılmıştı gerçekten çok ama çok tatlı bi insan, John ilk önce yanına yanaşmama izin vermedi ama Mika konuşmak istedi gerçekten çok içten birisi :) bu arada burda bu kadar çok türk olduğunu görmek çok güzel, çok mutlu oldum :))

post-16985-142983692503_thumb.jpg

post-16985-142983692505_thumb.jpg

post-16985-142983692507_thumb.jpg

Heyyy hoşgeldiiin :biggrin2:

İnanamıyoruuum bu fotoğrafı miller freshtival'da mı çektirdin ? Kimseyle çektirmek istememiş oysaki nasıl becerdin :D

açıkcası şansıma oldu :) ben Paris'te okuyorum daha önce londra'daki konserine bilet kazanmıştm onun vip guesti olarak girdim ama ne yazık ki tanışamadım :( o zmndan beri de çok istiodum Türkiye'yeye geliceğini duyunca da herkes beni backstage'e sokmak için seferber oldu bi arkadaşım backstage'de çalışıodu, bi de küçükçiftlik parkın sahiplerini tanıodum ha bi de bi arkadaşım da onunla sahnede dans edilmesi için seçildi o gün inanılmaz bigündü :)) yani sürekli arka tarafa girip çıkabiliodum o çıkana kadar da bekledim kenarda, çıkınca da konuşmak istedim Paris'ten geldiğimi söledim (bunu duyunca çok mutlu oldu zaten), john baya karşı çıktı ama dediğim gibi Mika benimle konuşmak istedi haha hatta bu fotoğrafı Mika John'a çektirdi :)

Ay süpermiş.Sen varmıydın mika fanlarıyla fotoğraf cektırırken ? Beni görmüşsündür oradaysan :D John lanet yaa.Hiçbirşeye izin vermiyorki gıcık oldum ona.Mika bir an önce kovmalı onu.O gün bile birşey diyorum takmıyor sıraya geçin onu yapın bunu yapın sürekli emir verdi.Ohhh çok iyi yapmış mika :D Kalmıştır b*k gibi ortada. Fransızca mı konustunuz hahaha :DSüpermiş ya. Ne konuştunuz bu arada?? Ne dedi ? :D