Jump to content

Recommended Posts

heey merhaba ben de burdayım ! ben de Mikayla geldiğinde konuştum açıkcası ama benimki daha çok saçmalamak oldu (fotoğrafımızı nasıl koyucam bilmiorm ama denicem ona Türkiye'deyken ben de renkli nazar boncuklarından oluşan bi bilezik hediye ettim tabi biraz da pişmaniye ve lokum haha bayılmıştı gerçekten çok ama çok tatlı bi insan, John ilk önce yanına yanaşmama izin vermedi ama Mika konuşmak istedi gerçekten çok içten birisi bu arada burda bu kadar çok türk olduğunu görmek çok güzel, çok mutlu oldum

Hoş GELDİN!!! :groovy:

Bi de güzel foto...:naughty:

açıkcası şansıma oldu :) ben Paris'te okuyorum daha önce londra'daki konserine bilet kazanmıştm onun vip guesti olarak girdim ama ne yazık ki tanışamadım :( o zmndan beri de çok istiodum Türkiye'yeye geliceğini duyunca da herkes beni backstage'e sokmak için seferber oldu bi arkadaşım backstage'de çalışıodu, bi de küçükçiftlik parkın sahiplerini tanıodum ha bi de bi arkadaşım da onunla sahnede dans edilmesi için seçildi o gün inanılmaz bigündü yani sürekli arka tarafa girip çıkabiliodum o çıkana kadar da bekledim kenarda, çıkınca da konuşmak istedim Paris'ten geldiğimi söledim (bunu duyunca çok mutlu oldu zaten), john baya karşı çıktı ama dediğim gibi Mika benimle konuşmak istedi haha hatta bu fotoğrafı Mika John'a çektirdi :)

Aaaaaahhhhhhhhh... Biri ağzımı kapatabilir mi acaba...açık kaldı da...:jawdrop:

Şanslı şanslı şanslı seni...:naughty:

Bir dakika!! Paris'te okuyosun?? Yani fransızca konuşabiliyosun!!! :roftl: Benim için fransızca kutsal dildir..Şuursuzca seviyorum...:biggrin2: seviyorum az kalır...Ha tek kelime bilmiyorum o ayrı :roftl::roftl: Deli gibi para biriktiriyorum fransaya gitmek için... seneye ordayım :mf_rosetinted:

Hoş GELDİN!!!

Bi de güzel foto...

Aaaaaahhhhhhhhh... Biri ağzımı kapatabilir mi acaba...açık kaldı da...

Şanslı şanslı şanslı seni...

Bir dakika!! Paris'te okuyosun?? Yani fransızca konuşabiliyosun!!! :roftl: Benim için fransızca kutsal dildir..Şuursuzca seviyorum...:biggrin2: seviyorum az kalır...Ha tek kelime bilmiyorum o ayrı :roftl::roftl: Deli gibi para biriktiriyorum fransaya gitmek için... seneye ordayım :mf_rosetinted:

Evet sorbonne'da okuyorum :) ben hayranların olduğu çekime giremedim çnkü içerden haber bekledim bazen sanatçılar konserden sonra bişiler içmek için veya biraz vakit geçirmek için bekliolarmış, beni de Mika'ya servis etmek için çalıştırıcaklardı ama john çok sıkıştırdı hemen gitmek istedi bana haber geldiğinde Mika çoktan fotoğraf çektirip karavana girmişti.. John bi daha da izin vermedi ben de Mika karavandan çıkana kadar bekledim orda benden önce fotoğraf çekilen kimseyi göremedim :( üstelik onunla sahnede dans edenlere bile vakit ayırttırmadı Mika'yı getiren organizasyon şirketini bile haşladı John ! Hem ingilizce Hem fransızca konuştum, ilk önce ingilizce konuştum durdurdum Paris'ten sadece onun için geldiğimi söyledim ki gerçekten 3 gün onun için geldim.. karanlıktı Mika çıktığında John ve tercümanı bana doğru yürümeye başladılar ben de bütün cesaretimi toplayıp afedersiniz diyerekten karşılarına çıktım! john'un elinde ışık vardı yüzüme tuttu ''sen kimsin ?'' diye uff çok sinir bozucu bi adamdı bi de aptal peltek bi tercüman vardı sürekli ''ama bif gitmek zofundayız'' diye tekrarlayıp durdu.. (ona burdan gerçekten selamlarımı iletiyorum..) neyse :) Mika'ya o anda neler sorduğumu veya neler söylediğimi tam hatırlamıorum ama tam bi saçmalamaydı ismimi söyledim ona hediyeler getirdiğimi söyledim, hediyeleri çıkartınca bayıldı.. Paris'te okuyorum ben dedim (bu kısmı fransızca söyledim, duyunca da '' aa Paris mi?'' die şaşırdı çok seviyo burayı özellikle champs-elysees'i) onu çok sevdiğimi söyledim Londra'da bilet kazandığımı ama onunla tanışamadığımı o günden beri de bugünün hayalini kurduğumu söyledim kazandığım bilet için teşekkür ettim :) ne kadar kibarsın dedi :) (zaten benimle konuşmak için durunca sürekli teşekkür etmeye başladım çnkü çok korkmuştum John izin vermicek die) sonra bileğine getirdiğim nazar boncuklu bilekliği takmak istedim ama elim çok titredi takarken halime çok güldü nazar boncuğunun anlamını anlattım umarım sizi kötülüklerden korur dedim gülümsedi tatlıları görünce ayrı sevindi zaten ''ouv Turkish i love it '' diye çocuk gibi neşelenmişti <3, sonra herşeyi imzaladı ''fotoğraf da çekinebilir miyiz acaba?'' die sordum ''tabi ki'' diyip John'a verdi John'da bi oflamayla puflamayla çekti.. sonra da sarıldı ve gitti..... o kadar hayal kur bi soru soruyla kıvran dur ama karşına çıkınca titre ve buz kesil ! sanki hiç tanışmamışız gibi gelio şu anda :)

Bu arada Mika'nın lokum yediği fotoğrafı ve tunusta hediye edilen nazar boncuklu bilekliği çok merak ettim ne kadar güzel bi onurdur onu ona hediye eden için :)) benimkini de taktığını görebilmek isterdim :( eğer bu fotoğraflar herhangi birinde varsa buraya postlayabilir mi ?? :))

Harika anlar yaşamışsın canım.Çok sevindim senin adına.

- Ah ben de görür görmez titremeye başladım salaklaştım ve Hi mika,How are you ? Dedim başka laf yokmuş gibi.Suratıma baktı pulları inceledi azıcık ve gülümsedi.Öpmek ve sarılmak istiyordum.O an bana bakınca hepsi kafamdan uçup gitti.

- İnsan onu karşısında görünce dayanamıyor,kendini tutamıyor.Donup kalıyor yani.3 ay önceden neler planlamıştım ama hiçbirini yapamadım.Ama şöyle birşey var ki 6 kişi arasında sadece mikayla konuşan benim.

-Artık tanışmaydı fotograftı hepsı bıttı john yolluyo bızı bı aceleyle(lanet adam elimden gelse 1 kasık suda bogucam.) Herkes gidiyor ben ise bırakmak istemiyorum.Mika diye bagırdım.Döndü baktı thank you for coming,see you soon dedim.Elini sıktım ve o an o gülüşü yokmu öldüm desem yeridir.Gülerek goodbye dedi.Sonra imzalarımızı aldık falan filann.. Ah tekrar gelse 2011'de ne güzel olur...:wub2:

Bu arada Mika'nın lokum yediği fotoğrafı ve tunusta hediye edilen nazar boncuklu bilekliği çok merak ettim ne kadar güzel bi onurdur onu ona hediye eden için :)) benimkini de taktığını görebilmek isterdim :( eğer bu fotoğraflar herhangi birinde varsa buraya postlayabilir mi ?? :))

Yediği değil ama tuttuğu var...:biggrin2:

İremciğimin hediyesi...:huglove:

19162107.png

Harika anlar yaşamışsın canım.Çok sevindim senin adına.

- Ah ben de görür görmez titremeye başladım salaklaştım ve Hi mika' date='How are you ? Dedim başka laf yokmuş gibi.Suratıma baktı pulları inceledi azıcık ve gülümsedi.Öpmek ve sarılmak istiyordum.O an bana bakınca hepsi kafamdan uçup gitti.

- İnsan onu karşısında görünce dayanamıyor,kendini tutamıyor.Donup kalıyor yani.3 ay önceden neler planlamıştım ama hiçbirini yapamadım.Ama şöyle birşey var ki 6 kişi arasında sadece mikayla konuşan benim.

-Artık tanışmaydı fotograftı hepsı bıttı john yolluyo bızı bı aceleyle(lanet adam elimden gelse 1 kasık suda bogucam.) Herkes gidiyor ben ise bırakmak istemiyorum.Mika diye bagırdım.Döndü baktı thank you for coming,see you soon dedim.Elini sıktım ve o an o gülüşü yokmu öldüm desem yeridir.Gülerek goodbye dedi.Sonra imzalarımızı aldık falan filann.. Ah tekrar gelse 2011'de ne güzel olur...:wub2:[/quote']

Ben de nası bi titreme anlatmam üstelik jimmy cherisse ve imma'yla da tanışmak istiodum ama mika'yı kaçırıcam die hiçbirini durdurmadım jimmy'le bi gülümseştik o kadar :) John gerçekten çok terbiyesizce davrandı tercüman ise cidden çok aptaldı bi havalarda dolaşıodu orda.. ama ben bi de John'u Mika'nın bilerek seçtiğini düşünüorum çnkü Mika çok ama çok kibar bi insan üstelik kimseyi de kıramıo belki ondan bu kadar sert birini yanında çalıştırıo.. ama gerçekten bni de sinir etmişti ama çok gülmüştüm John fotoğrafımızı çekince =) ve haklısın o gülümsemesi gerçekten mükemmel insanın içini ısıtıo gözleri !!! ben de ne hayaller kurmuştum boynunda kolyesi olsa falan isticektim, bi sürü ama bi sürü sorum vardı :) onun yerine saçma sapan konuştum hani filmlerde olur ya bi çocuk bi kızdan hoşlanır başka şeyler düşünür ama ağzından alakasız ve saçma sapan şeyler çıkar.. sonra da kız ekrandan çıkınca başını duvarlara vurur.. işte ben de onu hissettim! bu arada sen nasıl girebildin arkaya ?? =)

Lokumlu fotoğraf da süper !!! O kadar mutlu oluo ki öyle tatlılara benim verdiklerimi görünceki tepkisi çok tatlıydı ! :)

Evet Mika çok kibar ya ama john da çook katı ve itici :D Hayranları üzüyor..

- Miller freshtival bir kampanya düzenledi.festivali en iyi 3 kelimede anlatan 6 kişi mika ile tanışıcak diye.Gece gündüz durmadan twitterdan birşeyler yazdım festival hakkında (yeni sanatçılar keşfetmek) yazdım son gün ve beğenilmiş.Bu sayede girebildim kulise :D

-Mika konser bitiminde arabaya binerken dıışarıdaki hayranlarıyla konusup imza vermiş zaten.Arkadaşım konuşmuş dışarıda mikayla imza falan almış :D

Evet Mika çok kibar ya ama john da çook katı ve itici :D Hayranları üzüyor..

- Miller freshtival bir kampanya düzenledi.festivali en iyi 3 kelimede anlatan 6 kişi mika ile tanışıcak diye.Gece gündüz durmadan twitterdan birşeyler yazdım festival hakkında (yeni sanatçılar keşfetmek) yazdım son gün ve beğenilmiş.Bu sayede girebildim kulise :D

-Mika konser bitiminde arabaya binerken dıışarıdaki hayranlarıyla konusup imza vermiş zaten.Arkadaşım konuşmuş dışarıda mikayla imza falan almış :D

yaa ne kadar güzel ne kadar tatlı bi adamdır gerçekten :)) senin adına da çok sevindim :)) !! eğer Paris'e gelirse ben sanırım burda yeniden girebilicem sahne arkasına, inş ben burdayken gelir yeniden bütün lokumlar feda olsun ona !! =) burda Mika'ya bayılıolar sürekli televizyonda bişileri dönüo en son balmumundan heykelini yapıcaklardı buraya ama sonra noldu bilmiorum :)) ya bi de şeker dükkanındaki toplantıyı duydum gerçekten yapılsa ne kadar güzel olur !!!!! :)))

yaa ne kadar güzel ne kadar tatlı bi adamdır gerçekten :)) senin adına da çok sevindim :)) !! eğer Paris'e gelirse ben sanırım burda yeniden girebilicem sahne arkasına, inş ben burdayken gelir yeniden bütün lokumlar feda olsun ona !! =) burda Mika'ya bayılıolar sürekli televizyonda bişileri dönüo en son balmumundan heykelini yapıcaklardı buraya ama sonra noldu bilmiorum :)) ya bi de şeker dükkanındaki toplantıyı duydum gerçekten yapılsa ne kadar güzel olur !!!!! :)))

Teşekkür ederim canım.Ah evet Fransada çok seviliyor.Sen de şanslısın orada yaşadığın için.Ne zaman dönüyorsun temelli olarak ?

- Bir buluşma olabilir aslında MFC türkiye olarak.Biz elimizden geleni yaparsak johnu elimizin altına alırsaak.Mikaya ulaşabilirsek ahh süper şeyler bunlar umarııım olur.umarım

-Eğer sen Fransada Kulise girersen bu toplanma işini söyle ona(tabi heyecandan konuşabilirsen) :naughty:

Fikir çok güzel de kızlar biraz zor gibi...:tears:

Ama gerçekleştirme yolunda hertürlü baskı, bıktırma, bezdirme mübah kızlar :biggrin2:

Bırak gerçekleştirmeyi hayali bile tatlı...:wub2:

aynen öyle ama Mika sevio böyle şeyleri eğer burda olursam ve girebilirsem söylerim kesin, bi arkadaşımın gazeteci kartıyla girmeyi denicem bu sefer (stalkerlıkta son nokta :) heralde daha rahat olurum bu sefer :) benim temelli dönüşüme daha var şimdilik toplamda 3 sene burdayım.. yazları dönüyorum bir tek, bir de ara tatillerimde, Master için sonra da Londra'ya geçmek istiorum arkadaş olsak falan ne güzel olur o kadar seviyorum bu adamı :)

aynen öyle ama Mika sevio böyle şeyleri eğer burda olursam ve girebilirsem söylerim kesin, bi arkadaşımın gazeteci kartıyla girmeyi denicem bu sefer (stalkerlıkta son nokta :) heralde daha rahat olurum bu sefer :) benim temelli dönüşüme daha var şimdilik toplamda 3 sene burdayım.. yazları dönüyorum bir tek, bir de ara tatillerimde, Master için sonra da Londra'ya geçmek istiorum arkadaş olsak falan ne güzel olur o kadar seviyorum bu adamı :)

Lokumlarla, elma şekerleriyle, pişmaniyelerle kandırırız olmadı..:roftl:

Mika gel bak sana ne vericez...:roftl:

*evil eyes* :naughty:

Süper olur ya sıcakkanlı bir insan.Hatta bir yerde oturmak yerine ona istanbulun heryerini gezdirebiliriz.Tercümana gerek mi var ? :groovy:

Merhaba, yeni Türk fan :bye:

Süper olur ya sıcakkanlı bir insan.Hatta bir yerde oturmak yerine ona istanbulun heryerini gezdirebiliriz.Tercümana gerek mi var ? :groovy:

ben seve seve yaparım tercümanlığı !! alışkınım :))) fransızca, ingilizce nasıl isterseniz :) (haha sanki oldu da planlara geçtik :))

Hepinize merhaba !! =)

ben seve seve yaparım tercümanlığı !! alışkınım :))) fransızca, ingilizce nasıl isterseniz :) (haha sanki oldu da planlara geçtik :))

Hepinize merhaba !! =)

Ohhh daha ne ? John'u boğazın serin sularına attıkmı işimiz kolay mikayı eğlendirirsek o da ses çıkarmaz.Tüm gün bizim olur hahahaha :D

Hahaha , evil evil evil:naughty:

Rosie:huglove:

(Irem-ized x 4)

Ciddiyet~

Kizlar aslinda simdiden soylemek icin erken ama benim aklimda bir seyler var, haftaya degil ama ondan sonraki hafta bir kac gorusme yapacagim, olumlu gecerse Mika'yi getirmeye calismak icin (dikkat, getirmek icin degil, calisacagiz, cunku IMKANSIZ neredeyse, yani binde nokta bilmemkac'i dikkate aliyorsak) sizden yardim isteyecegim.

Ciddiyet biter gibi olur~

Gerci herif 2 kere dedi gelemem diye ben de okuz gibi hayalkirikligi:boxed: yuzsuzum, yuzsuzsunuz, yuzsuzler. :aah:

Ciddiyete davet ama biraz daha keskin~

Simdiden sormayin "Noluyor lan?!" diye, anlatma luksum yok zaten fol yok yumurta yok biraz isik belki, bosuna umut veremem kimseye ama, sizin de akliniza gelen yollar varsa deneyelim.

Bitti~

Hadi gari, openzi.

Ilginc olan ne biliyor musunuz?

Yurt disi konserlerinde John hep cok yardimci cok insancil ve herkes ona tapiyor.

Istanbul'dakini bilmiyorum ama ne zaman sira sorunumuz olduysa (ki HER ZAMAN sayilabilir)birisi John'a soyledi/mesaj cekti ve aninda problemlerimiz cozuldu. Halimizi hatrimizi da sordu. Herkes hayran ona.

Ha eski fan'lara yapiyor bunu cogunlukla belki ama, yapti yani..

ÖLDÜM' date='BİTTİM,TAPTIM,GEBERDİM ! BİR İNSAN BU KADAR MI ÇEKİCİ VE TATLI OLUR ?:mf_lustslow:

[ATTACH']7775[/ATTACH]

dünya tatlısı ya :)) ya böle yapışıp sarılasım hiç bırakmayasım gelio bi de o kadar kibar ki !! :)) bu kadar fanları seven bi başka ünlü de görmedim olabildiğince ilgilenmeye çalışıo, sürekli olanlarla birlikte olmaya çalışıo sahneye davet etmesi bile bnce çok hoş bişi :)