Jump to content

Recommended Posts

Ilginc olan ne biliyor musunuz?

Yurt disi konserlerinde John hep cok yardimci cok insancil ve herkes ona tapiyor.

Istanbul'dakini bilmiyorum ama ne zaman sira sorunumuz olduysa (ki HER ZAMAN sayilabilir)birisi John'a soyledi/mesaj cekti ve aninda problemlerimiz cozuldu. Halimizi hatrimizi da sordu. Herkes hayran ona.

Ha eski fan'lara yapiyor bunu cogunlukla belki ama, yapti yani..

Merhaba :)

Neden türkiye'de böyle sert davrandı peki ?? resmen arka tarafta terör estirdi herkesi kovdu ben anlayamadım yüzüme o feneri tutması hele kendimi suçlu gibi hissettim bi an çok kabaydı, sahneye davet ettikleri fanlara bile çok kötü davrandılar kısacık bi fotoğraf çekmeye bile izin vermediler, ki anladığım kadarıyla millerfestin yaptığı yarışmayı kazananlara bile bu mutluluklarının tadını tam anlamıyla çıkarttırmamış organizatörlere bile bi garip davrandı

You were the only one who was missing:)

But do not try to translate what I have written please, or you will end up with "eggs".

Honestly:biggrin2:I will tell you all, promise:wub2:

I do not understand the translations anyway :naughty: Google tüm kelimeleri yiyor :blink:

Hahaha , evil evil evil:naughty:

Rosie:huglove:

(Irem-ized x 4)

Ciddiyet~

Kizlar aslinda simdiden soylemek icin erken ama benim aklimda bir seyler var, haftaya degil ama ondan sonraki hafta bir kac gorusme yapacagim, olumlu gecerse Mika'yi getirmeye calismak icin (dikkat, getirmek icin degil, calisacagiz, cunku IMKANSIZ neredeyse, yani binde nokta bilmemkac'i dikkate aliyorsak) sizden yardim isteyecegim.

Ciddiyet biter gibi olur~

Gerci herif 2 kere dedi gelemem diye ben de okuz gibi hayalkirikligi:boxed: yuzsuzum, yuzsuzsunuz, yuzsuzler. :aah:

Ciddiyete davet ama biraz daha keskin~

Simdiden sormayin "Noluyor lan?!" diye, anlatma luksum yok zaten fol yok yumurta yok biraz isik belki, bosuna umut veremem kimseye ama, sizin de akliniza gelen yollar varsa deneyelim.

Bitti~

Hadi gari, openzi.

.

-Bende çoook fotoğrafı var facebookta Mika Turkey sayfam oldugu ıcın.Konser bitiyor 24 saat geçmeden yüklüyorum sayfaya resimleri,videoları.Ah keşke facebook'un olsaydı. :biggrin2:

-Ama sizler için seve seve paylaşırım canlarım benim.Bir aile gibi görüyorum artık sizi bu harika birşey :groovy::original:

Edited by MİKATURKEY

Hahaha , evil evil evil:naughty:

Rosie:huglove:

(Irem-ized x 4)

Ciddiyet~

Kizlar aslinda simdiden soylemek icin erken ama benim aklimda bir seyler var, haftaya degil ama ondan sonraki hafta bir kac gorusme yapacagim, olumlu gecerse Mika'yi getirmeye calismak icin (dikkat, getirmek icin degil, calisacagiz, cunku IMKANSIZ neredeyse, yani binde nokta bilmemkac'i dikkate aliyorsak) sizden yardim isteyecegim.

Ciddiyet biter gibi olur~

Gerci herif 2 kere dedi gelemem diye ben de okuz gibi hayalkirikligi:boxed: yuzsuzum, yuzsuzsunuz, yuzsuzler. :aah:

Ciddiyete davet ama biraz daha keskin~

Simdiden sormayin "Noluyor lan?!" diye, anlatma luksum yok zaten fol yok yumurta yok biraz isik belki, bosuna umut veremem kimseye ama, sizin de akliniza gelen yollar varsa deneyelim.

Bitti~

Hadi gari, openzi.

*kendini tutamaz*

Noluyor lan??!! :roftl:

yok canım hiç heyecan yapmadım :mf_rosetinted:

(yalancııı)

Merhaba :)

Neden türkiye'de böyle sert davrandı peki ?? resmen arka tarafta terör estirdi herkesi kovdu ben anlayamadım yüzüme o feneri tutması hele kendimi suçlu gibi hissettim bi an çok kabaydı, sahneye davet ettikleri fanlara bile çok kötü davrandılar kısacık bi fotoğraf çekmeye bile izin vermediler, ki anladığım kadarıyla millerfestin yaptığı yarışmayı kazananlara bile bu mutluluklarının tadını tam anlamıyla çıkarttırmamış organizatörlere bile bi garip davrandı

Buna katılıyorum işte.Sadece fotoğraf çektirebildik.Herkesin konuşmak için 5 saniyesi vardı.Toplu fotoğraf çekildik ve gönderildik ahh o john yok mu.. Ben freshtival'ı sucluyordum megersem herseyın bası johnmuş.

-Mika'yı beklerken john'a benim facebookta mika turkey adına sayfam var ve çok üyesi var dedim verdiği cevap az bir gülümseme ve ahh okey :D deli olduuum resmen.Ruhsuz !

Buna katılıyorum işte.Sadece fotoğraf çektirebildik.Herkesin konuşmak için 5 saniyesi vardı.Toplu fotoğraf çekildik ve gönderildik ahh o john yok mu.. Ben freshtival'ı sucluyordum megersem herseyın bası johnmuş.

-Mika'yı beklerken john'a benim facebookta mika turkey adına sayfam var ve çok üyesi var dedim verdiği cevap az bir gülümseme ve ahh okey :D deli olduuum resmen.Ruhsuz !

Belki de organizasyon problemi yaşandı buna sinirlendiler ama bilmiorum.. sahneye çıkan arkadaşıma yarın erkenden uçağı var o nedenle olmaz demişler, bana da tercüman sürekli öyle söyleyip durdu.. ama çok saçma yani böle bi yarışma yapılmış ve böyle bi muamele gösterdiler..

Canlar bir sey yok. Istanbul ici is cevirme gayreti, eger olursa sizinle buyuk bir yuk altina girecegiz. Pinar'dan yardim isteyecegim bu cumartesi cunku malum Istanbul kazan biz kepce.

Evet biri de bana bu hareketleri aciklasin, saskinim...Noldu tam olarak?

Canlar bir sey yok. Istanbul ici is cevirme gayreti, eger olursa sizinle buyuk bir yuk altina girecegiz. Pinar'dan yardim isteyecegim bu cumartesi cunku malum Istanbul kazan biz kepce.

Evet biri de bana bu hareketleri aciklasin, saskinim...Noldu tam olarak?

-John bizi 2 saniyede acele ve itici bir şekilde sıraya soktu.Mikayla fotoğraf cekildik hemen oradakılere soledı ve bızı gonderdıler.Ama nasıl acele ediyor görmeliydin.Ah kafasına birşey atardım da Mika'ya kendimi öyle tanıtmak istemedim.:roftl:John yüzünden ne öpebildim ne de adımı söyleyebildim.

Cok korumaci davranmis. Ucak cok erkendi herhalde, uyumasi icin yapmistir ama ilk kez gittigi bir ulkede yanlis olmus, talihsiz.

Itmek istememistir eminim ama siraya girme politikasi konusunda sert evet..

Acelecilik diyelim.

öhö..öhö We all love John ! (görebilir o yüzden böyle birşey yapıyım dedim adam bi bakıcak sürekli adı geçiyor diyecek ne diyorlar) :bleh:

Özünde iyi biri olabilir aslında ama o günkü tavrı iyi değildi :) Neyse John'u geçiyorum..

- Kilo vermem lazım ve ben gecenin bir yarısı (ayıptır söylemesi) ay çöreği yedim of.513 kcal abi yaa tutamıyorum ağzımı :biggrin2:

öhö..öhö We all love John ! (görebilir o yüzden böyle birşey yapıyım dedim adam bi bakıcak sürekli adı geçiyor diyecek ne diyorlar) :bleh:

Özünde iyi biri olabilir aslında ama o günkü tavrı iyi değildi :) Neyse John'u geçiyorum..

- Kilo vermem lazım ve ben gecenin bir yarısı (ayıptır söylemesi) ay çöreği yedim of.513 kcal abi yaa tutamıyorum ağzımı :biggrin2:

Ya işte o bana da lazım....:roftl::roftl:

diyetteyim bugün bende... Motivasyon için Meeks in karın kaslarına bakıyorum :naughty: (sadece motivasyon için başka hiç bir amacım yok) :mf_rosetinted:

ARKADAŞLAR ODAMDAKİ ŞEYLERİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.iMZALARI' date='SONGS FOR SORROW,DVDLER,ALBUMLER VE RESİMLER :)

[ATTACH']7776[/ATTACH]

[ATTACH]7777[/ATTACH]

[ATTACH]7778[/ATTACH]

[ATTACH]7779[/ATTACH]

süper koleksiyon...:clap:

odandaki her nesneye saatlerce bakabilitem var :biggrin2: (özellikle de resimlere:naughty:)

vay vay vay thread uçmuş gidiyor:naughty: yeni üyeler falan,mitozla çoğalıyoruz maşallah:groovy:

buarada hoşgeldin dylosh:bye: *listeye ekler*

hoşbuldummmm :)))

eğer o gün sınavım olmazsa müzenin önünde sabahlayabilirim :)