Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

14 minutes ago, mikiara said:

Mam na imię Laura i studiuje prawo:) I marzy mi się powtórka Orange Festival z 2010 roku w Polsce:)

Cześć Laura.

Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj. Myślę ogólnie o MFC Forum.

Większość wątków jest po angielsku, więc na pewno najwięcej czasu  tam spędzisz.

 

Mało jest aktywnych fanów z Polski, więc tutaj piszemy dosyć rzadko.

Ale może to się zmieni? Powoli polscy fani się uaktywniają i jest nas coraz więcej.

 

Zapraszam również na cotygodniowe Insta Live (może już oglądałaś).

Tam Deb dzieli się wszystkimi aktualnościami i możemy poznać fanów z całego świata - i zobaczyć ich twarze na małym ekranie telefonu :bleh:

 

Zapraszam również na moją stronę internetową www.mikapopolsku.com gdzie w miarę na bieżąco uzupełniam kalendarz wydarzeń z Miką, jego biografię oraz piszę o tym, co się akurat dzieje.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Anna Ko Kolkowska said:

Cześć. Witamy w klubie.

 

Możesz napisać kilka słów o sobie?

jestem julia, mieszkam w krakowie i mam nadzieje ze mika kiedys tu przyjedzie :lol3::lol3: poznalam go ogladajac eurowizje w tym roku i od razu sie zakochalam w jego muzyce

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Iovetoday said:

jestem julia, mieszkam w krakowie i mam nadzieje ze mika kiedys tu przyjedzie :lol3::lol3: poznalam go ogladajac eurowizje w tym roku i od razu sie zakochalam w jego muzyce

Hej Julia.

 

Jesteś nową fanką, więc na pewno nie będziesz się tu nudzić. Jest tyle informacji do przeczytania, filmów do obejrzenia.

 

Ja, kiedy wstąpiłam do fanklubu , zarwałam wiele nocy, bo ciągle znajdowałam coś pasjonującego tutaj i nie mogłam oderwać się od ekranu :lol3:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
1 hour ago, mikiara said:

co sądzicie o nowej piosence?:) wpada w ucho!:)

 

świetny żart muzyczny. Jak ktoś słucha bez zrozumienia, to pomyśli: o jaka skoczna piosenka.

Kto słucha ze zrozumieniem tekstu może się zaczerwienić :lol3:  Cały Mika w części anglojęzycznej :bleh:

 

Ja to nazwałam wersją 2.0 piosenki Ice Cream 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Hello polscy fani.

 

Już od kilku miesięcy nie było to nic nowego.

 

No to czas coś napisać.

 

Byłam ostatnio na dwóch koncertach Miki: w Talence we Francji i w Bristolu w Anglii.

 

Talence - pierwszy koncert z nowym programem. Nowy fortepian, nowe kostiumy. Wspaniała publiczność.

 

Dużo nagrywałam, bo wszystko było takie nowe i świeże.


Więcej możecie przeczytać i obejrzeć tutaj.

 

https://mikapopolsku.com/2023/06/11/talence-08-06-2023/

 

 

 

I Bristol. Z wisienką na torcie: spotkanie z Mika zorganizowane przez Deb :fangurl:

 

 

https://mikapopolsku.com/2023/06/23/bristol-sounds-festival-21-06-2023/

 

 

Mika nie tylko podziękował za piękne kwiaty z papieru na naszą fan action (media festiwalowe bardzo zainteresowały się tym, co fani robią w wielogodzinnej kolejce, gdzie rozłożyli kolorową bibułę i wzięli się do pracy).

Ale również dostał ode mnie odznakę z polską flagą :thumb_yello:

 

A ponieważ byłyśmy trzy dziewczyny z Polski - każda z nas miała przypiętą taką odznakę :original: 

Jeśli chcielibyście taką, to dajcie znać. Zostało mi jeszcze kilka sztuk.

 

 

image.thumb.png.3ae381818be11d9388ff0161f2461b8c.png

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mikiara said:

Wow, cudownie musiało tam być :cloud:A ja byłabym bardzo chętna na taką przypinkę :D 

 

Tak, było super! Ale ja tak mówię po każdym koncercie Miki :lol3:  Ale Bristol był wyjątkowo super przez fan action z kwiatami i potem to spotkanie z Miką - nie zawsze tak się dobrze składa.

 

Laura, podaj mi proszę Twój adres w prywatnej wiadomości, to jeszcze w tym tygodniu wyślę Ci przypinkę. Bo za tydzień jade do Włoch na dłużej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Już dawno nic się tutaj nie pojawiło, więc... proszę bardzo:

Polski akcent na nagraniach The Voice (13-15 listopada 2023).

 

 

Ponieważ rozgrzewający publiczność Bruno (z polskimi korzeniami) wypytywał publiczność skąd przyjechała, odezwałam się również ja :bleh:  Babcia Bruna była Polką i nauczyła go jedno słowo: PINIĄDZE :lol3:

 

Bruno pamiętał również, że już kiedyś uczestniczyłam w nagraniach. Kurczę, nie przypuszczałam, że będzie to pamiętał. To było chyba 5 lat temu!!!!

Ale jest polski akcent w prasie? Jest.

Więc daję tu link do wpisu po francusku i angielsku.

Amen.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jak się wam podoba najnowszy album? Właśnie bawię się w rozwiązywanie łamigłówek z tegorocznych konkursów MFC przy akompaniamencie nowych piosenek :cloud:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy