Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

1 hour ago, Dominika said:

Hejo, hejo! Co tam u was słychać nowego?

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, ale mam nadzieję, że chociaż na parę dni wróci jeszcze piękna złota jesień.

Muszę przyznać, że cała ta sytuacja z covidem coraz bardziej mi doskwiera, to co słyszę w telewizji i innych mediach to normalnie cyrk na kółkach, nie można nic planować, a najbardziej brakuje mi podróży.

Dobrze, że Mika trzyma nas w kupie silną ręką :naughty:

121695430_10158059517758040_2097726174384173122_o.thumb.jpg.4e75a828927884c1b99174585c6cc2ef.jpg

 

 

 

No mi też najbardziej brakuje podróży, planowania, mikowego szaleństwa!!!!

 

Na szczęście mogę pracować z domu. A ponieważ jestem domatorką, więc mi to nawet za bardzo nie przeszkadza.

 

Ale współczuję ludziom, którzy muszą chodzić do pracy i w dodatku mają dzieci w wieku przedszkolnym albo szkolnym, bo to rzeczywiście stresujące. Nie wiadomo jak się zorganizować i co zrobić z dziećmi. I ten lęk przed kwarantanną.

 

Żyjemy naprawdę w "ciekawych" czasach. Kiedyś będzie się o tym na lekcjach historii uczyć. Mam nadzieję, że w normalnych szkołach, w normalny sposób, a nie zdalnie i w maskach na twarzach...

 

Mam wrażenie, że Mika złapał wiatr w żagle i odnalazł się w nowej rzeczywistości. Okazało się, że wiele rzeczy można robić zdalnie albo inaczej. On ma bardzo otwarty i elastyczny umysł. I widać w jego ostatnich wpisach i stories, że jest w swoim twórczym żywiole.

 

Czego i nam wszystkim życzę :itsok:

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Anna Ko Kolkowska said:

 

 

No mi też najbardziej brakuje podróży, planowania, mikowego szaleństwa!!!!

 

Na szczęście mogę pracować z domu. A ponieważ jestem domatorką, więc mi to nawet za bardzo nie przeszkadza.

 

Ale współczuję ludziom, którzy muszą chodzić do pracy i w dodatku mają dzieci w wieku przedszkolnym albo szkolnym, bo to rzeczywiście stresujące. Nie wiadomo jak się zorganizować i co zrobić z dziećmi. I ten lęk przed kwarantanną.

 

Żyjemy naprawdę w "ciekawych" czasach. Kiedyś będzie się o tym na lekcjach historii uczyć. Mam nadzieję, że w normalnych szkołach, w normalny sposób, a nie zdalnie i w maskach na twarzach...

 

Mam wrażenie, że Mika złapał wiatr w żagle i odnalazł się w nowej rzeczywistości. Okazało się, że wiele rzeczy można robić zdalnie albo inaczej. On ma bardzo otwarty i elastyczny umysł. I widać w jego ostatnich wpisach i stories, że jest w swoim twórczym żywiole.

 

Czego i nam wszystkim życzę :itsok:

Twoje pierwsze zdanie to jest całe sedno sprawy! Dzisiaj przeglądałam sobie filmiki i zdjęcia z moich Mikowych przygód i się łezka w oku kręciła, a serducho biło dwa razy szybciej, piekne wspomnienia i warte czekania na tworzenie kolejnych :cloud:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hej, dziewczyny! 

Ktoś właśnie podrzucił mi link do tego wątku - jak miło mieć takie osobne miejsce dla polskich fanów. Postaram się wpadać tutaj częściej. :lol: A tymczasem... chyba obejrzę sobie ponownie koncert z Wersalu.:teehee:

Miłego wieczoru!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 2/8/2021 at 6:19 PM, Pollynessa said:

Hej, dziewczyny! 

Ktoś właśnie podrzucił mi link do tego wątku - jak miło mieć takie osobne miejsce dla polskich fanów. Postaram się wpadać tutaj częściej. :lol: A tymczasem... chyba obejrzę sobie ponownie koncert z Wersalu.:teehee:

Miłego wieczoru!

No witam koleżankę! :hi5:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Właśnie założyłam nowy wątek - Mika w polskich mediach :das:

 

Może komentarz dziennikarza nie jest powalający, ale zawsze to lepiej, że mówi się o Mice niż jak się milczy .

 

Niestety nie widzę na stronie Interii, żeby można było dodawać komentarze, bo od razu wrzuciłabym link na moją 

stronę internetową :wink2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
10 minutes ago, Anna Ko Kolkowska said:

Patrycji udało się dziś kupić bilety.

A jej story spodobało się Mice.

Co za dzień!!!!

 

Woooohooooo ! :cheer:

 

Wiecie może czy bilety można nabyć tylko na stronie filharmonii czy gdzieś jeszcze można się na nie przyczaić? 
Słyszałam też o jakichś turach sprzedaży biletów, jak to ma działać???

Ja próbowałam kupić, to raz mnie przepuściło do wyboru miejsc, ale po zatwierdzeniu zostałam wyrzucona ze strony, albo pokazuje mi komunikat, że jest pełna obsada :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dominika said:

Woooohooooo ! :cheer:

 

Wiecie może czy bilety można nabyć tylko na stronie filharmonii czy gdzieś jeszcze można się na nie przyczaić? 
Słyszałam też o jakichś turach sprzedaży biletów, jak to ma działać???

Ja próbowałam kupić, to raz mnie przepuściło do wyboru miejsc, ale po zatwierdzeniu zostałam wyrzucona ze strony, albo pokazuje mi komunikat, że jest pełna obsada :sneaky2:

 Z tego co się orientuję, to na razie - do 8 czerwca - można tylko na stronie filharmonii, bo to są abonamenty.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Udało mi się "sklecić" wpis na mojej stronie internetowej.

Bardziej są to filmy i zdjęcia. Ale dodałam trochę opisów.

 

Więc jeśli chce się Wam to przeczytać, to zapraszam.

Na razie to wszystko, co jestem w stanie ogarnąć. Tyle się działo w Paryżu!!!!

 

Cudownie było spotkać się z Patrycją.

Dominika, nam się nie udało bo chciałam przekazać prezent Mice i odpuściłam imprezę w Belushim.

Na pewno było fajnie - widziałam zdjęcia!!!!

 

 

https://mikapopolsku.com/2021/10/26/paryz-23-24-10-2021/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Dzięki Bogu Eurowizja jest nadawana w Polsce.

Mogliśmy napatrzeć się na Mikę, a nawet obejrzeć jego krótki występ. Mimo że trwał on niecałe 6 minut, wywarł ogromne wrażenie na widowni całego świata. Do tego doszła premiera singla Yo-Yo. I dzięki temu imię Miki zaczęło pojawiać się również w polskich mediach.

 

Wreszcie mogłam uzupełnić zakładkę "MIKA W POLSKICH MEDIACH".

Znajdziecie tam linki do kilku artykułów.

Universal Music Polska wreszcie napisał coś nowego, bo chyba od 2015 milczeli.

 

https://mikapopolsku.com/mika-w-polskich-mediach/

 

Piosenka Yo-Yo zaczęła pojawiać się w polskich stacjach radiowych. Ja mało słucham radia, więc nie udało  mi się na nią trafić.

Ale wiem, że RNF FM ją gra.

Poniżej link do wpisu na www.mikapopolsku.com gdzie napisałam na ten temat.

 

https://mikapopolsku.com/2022/05/17/yo-yo-w-polskich-stacjach-radiowych/

 

A ktoś z Was już słyszał Yo-Yo w Polsce?

 

Jeśli natraficie na jakiś ciekawy artykuł, to podeślijcie mi linka, please.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hej :)

Zawsze bardzo lubiłam naszego Mike, miałam kiedS nawet małego crusha do niego, jako jego młoda 20letnia fanka. Teraz mam 15 lat wiecej, a crush nadal trwa:) lecz od niedawna chciałam.sie dowiedzieć troszkę więcej o jego życiu, o rodzinie i o tym co planuje muzycznego dla nas.  Jestem z Wrocławia, i cieszę się że są tutaj polscy fani!:))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SereneLady said:

Hej :)

Zawsze bardzo lubiłam naszego Mike, miałam kiedS nawet małego crusha do niego, jako jego młoda 20letnia fanka. Teraz mam 15 lat wiecej, a crush nadal trwa:) lecz od niedawna chciałam.sie dowiedzieć troszkę więcej o jego życiu, o rodzinie i o tym co planuje muzycznego dla nas.  Jestem z Wrocławia, i cieszę się że są tutaj polscy fani!:))

 

Witamy w MFC  :bye:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SereneLady said:

Hej :)

Zawsze bardzo lubiłam naszego Mike, miałam kiedS nawet małego crusha do niego, jako jego młoda 20letnia fanka. Teraz mam 15 lat wiecej, a crush nadal trwa:) lecz od niedawna chciałam.sie dowiedzieć troszkę więcej o jego życiu, o rodzinie i o tym co planuje muzycznego dla nas.  Jestem z Wrocławia, i cieszę się że są tutaj polscy fani!:))

Witaj Gosia. 

Cieszę się że tu trafiłaś. Znajdziesz tu wszystko, co dotyczy Miki, a nawet więcej 🤣🤣🤣🤣

Nie wiem, czy znasz moją polską stronę internetową mikapopolsu.com

To chyba jedyne źródło o Mice w języku polskim.

Ale znając angielski na pewno nie będziesz się tu nudzić 😉

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Aniu, 

Znam Twoją stronę i doceniam co robisz dla społeczności Mikoholikow:))) 

Planuję się wybrać na koncert Miki, jak będzie w UK lub we Włoszech w przyszłym roku. Magic Piano niestety  odwołane, ale mam nadzieję że będzie nam dane zobaczyć Go next year:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SereneLady said:

Dziękuję Aniu, 

Znam Twoją stronę i doceniam co robisz dla społeczności Mikoholikow:))) 

Planuję się wybrać na koncert Miki, jak będzie w UK lub we Włoszech w przyszłym roku. Magic Piano niestety  odwołane, ale mam nadzieję że będzie nam dane zobaczyć Go next year:)

 

Dzięki serdeczne, Gosiu.

Ja lecę do Werony. Miałam zaplanowane tam koncerty iw e Florencji.

Żeby mi bilety na samolot nie przepadły, to je wykorzystam i przy okazji zwiedzę Florencję.

Nie znam Włoch, więc będzie okazja pozwiedzać. Zwłaszcza, że Florencja to miasto Miki :wink2:

 

Mam nadzieję, że się spotkamy w przyszłym roku na koncertach :original:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy