Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Oj, nie widziałam bardzo Ci dziękuję:thumb_yello:

Jak będziesz coś wiedziała to daj znać -proszę

Spoko, parę tematów już o tym było na forum :biggrin2:

 

Ooo, nareszcie coś się dzieje! :biggrin2: Jak tam nastroje przed powrotem do szkoły? :biggrin2:

Hehe ja mam jeszcze iesiąc wakacji :bleh: wracam na studia dopiero w październiku :biggrin2: a Wy jak tam?!

Link to comment
Share on other sites

Oooch, zazdroszczę! Mnie okropnie się nie chce... Jak pomyślę o kolejnych 10 miesiącach stresu i nauki... :thumbdown:

10 miechów i znów wakacje :wink2: hehe, tylko wiesz jak sobie pomyślę, że jeszcze 2 lata do końca studiów i będę tyrać od rana do wieczora do emerytury to już wolałabym dalej się uczyć cały czas :bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak tam Wasze nastroje? :wink2: Mój jest nieco zepsuty ze względu na masę prac domowych, niebezpiecznie zwiększającą się liczbę radośnie zapowiadanych sprawdzianów, a także dziką, mało przypominającą letnią pogodę - od poniedziałku noszę jesienno - zimowy płaszcz. A moja przyjaciółka szalik i rękawiczki :naughty:. A przecież ciągle jeszcze mamy wrzesień!

 

I nie mogę się doczekać teledysku do "Happy Ending"! Jeszcze tylko tydzień! :woot_jump:

Link to comment
Share on other sites

niom u mnie wylew emocji tak długo na niego czekałam że jak się w końcu doczekałam to płakałam cały czas trwania teledysku bo jest taki piękny i jakby to powiedzieć prosty :biggrin2:

 

hmm a zauważyłyście jak Mika się podnosi do góry z łóżka na baloniku to w oddali widać miasto niewiem czy dobrze mówie ale mi ono wygląda na jakieś arabskie miasto czy coś podobnego np. Liban wogóle zdaje mi się że ten teledysk jest tak jakby odzwierciedleniem jego całego życia ...przepraszam za dużo pisze :biggrin2:

 

Dobrze ja juz lece spać ale mam nadzieje że widzimy się jutro :thumb_yello::biggrin2::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Dzjin dobre...right?:shocked:

 

IngievV i love you :wub2:

you are awesome !!

 

Grace Ally ja chyba jestem za bardzo sentymentalna :blush-anim-cl:

najbardziej podoba mi się fioletowa pościel bo to mój ukochany kolor (musze się pochwalic sama mam wsciekle różową xD)

początek teledysku tj okno z księżycem heheh troche was rozczaruje ale wogóle nie zwracam uwagi na scene w łóżku ...śmiesznie to zabrzmiało :naughty: chyba jestem lesbijką :naughty:

noi podoba mi się najbardziej scena jak balon zawiązuje mu się na ręce i wogóle jak leci do góry i ten cały wszechświat ale o tym chyba już pisałam :naughty:

Pozdrawiam papa :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Ja też miałam łzy w oczach, kiedy pierwszy raz oglądałam "Happy Ending" :tears:. Uroczy teledysk, taki marzeniowo - senny... Te wszystkie balony.... I fioletowa pościel... I obrazki na ścianie... I w ogóle wszystko :biggrin2:... Mika jest niesamowity :wub2:.

 

wogóle to Mika nie jest z tej ziemi :biggrin2:

ja chyba lubie wszystko co pozwala marzyć xD:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

No tak. "Przedwcześnie" odkryłam ten temat.

Tak jak i przedwcześnie zarejestrowałam się na tym forum :biggrin2:.

 

Ale... Witam szanownych mych rodaków pochłoniętych Miką w 200%.

Jesteście teraz na mnie skazani, ale czuję, że jesteście jedynymi ludźmi, którzy zrozumieją mnie (+ mój mózg przepełniony Miką) lepiej niż ktokolwiek inny.

I całe to moje bla, bla, bla mogłoby tak trwać, ale skrócę Wasze cierpienia :D.

 

BTW - dziwi mnie, że nikt nie wpadł na pomysł założenia naszego własnego polskiego forum... Mnie ta myśl krąży po łbie od paru miesięcy, ale brak mi osób, które mogłyby pomóc w organizacji i werbowaniu kolejnych fanów Miki...

Link to comment
Share on other sites

No tak. "Przedwcześnie" odkryłam ten temat.

Tak jak i przedwcześnie zarejestrowałam się na tym forum :biggrin2:.

 

Ale... Witam szanownych mych rodaków pochłoniętych Miką w 200%.

Jesteście teraz na mnie skazani, ale czuję, że jesteście jedynymi ludźmi, którzy zrozumieją mnie (+ mój mózg przepełniony Miką) lepiej niż ktokolwiek inny.

I całe to moje bla, bla, bla mogłoby tak trwać, ale skrócę Wasze cierpienia :D.

 

BTW - dziwi mnie, że nikt nie wpadł na pomysł założenia naszego własnego polskiego forum... Mnie ta myśl krąży po łbie od paru miesięcy, ale brak mi osób, które mogłyby pomóc w organizacji i werbowaniu kolejnych fanów Miki...

 

A ja jestem pochłonięta Miką w 800% :wub2::naughty:. Witamy w MFC :welcomeani:. Był pomysł założenia forum, ale z czasem entuzjazm zniknął...

Link to comment
Share on other sites

IngievV i love you :wub2:

you are awesome !!

 

Grace Ally ja chyba jestem za bardzo sentymentalna :blush-anim-cl:

najbardziej podoba mi się fioletowa pościel bo to mój ukochany kolor (musze się pochwalic sama mam wsciekle różową xD)

początek teledysku tj okno z księżycem heheh troche was rozczaruje ale wogóle nie zwracam uwagi na scene w łóżku ...śmiesznie to zabrzmiało :naughty: chyba jestem lesbijką :naughty:

noi podoba mi się najbardziej scena jak balon zawiązuje mu się na ręce i wogóle jak leci do góry i ten cały wszechświat ale o tym chyba już pisałam :naughty:

Pozdrawiam papa

 

Jeśli chodzi o scenę w łóżku, rzeczywiście nie poświęciłam jej zbyt wiele uwagi (z wyjątkiem tej fantastycznej fioletowej pościeli i tego, jak jego loki układają się na poduszce :biggrin2:), przyglądałam się raczej drobnym rzeczom i nieistotnym detalom dookoła :naughty:.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy