Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

WITAJ KOCHANA NARESZCIE JAKAŚ ŻYWA RODOWITA OSOBA !!

 

HAHA KOCHANA CHYBA TY JESTEŚ SKAZANA NA MNIE :naughty::wink2:

A WIESZ ŻE JA TEŻ MYŚLAŁAM O POLSKIM FORUM ALE ZUPEŁNIE NIEWIEM JAK SIĘ DO TEGO ZABRAĆ xD

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE:biggrin2:

 

Ja też nie mam pojęcia :blink:. Ale chętnie pomogę, jeżeli ktoś mi powie jak :biggrin2:.

 

A i tak wszystkie jesteście skazane NA MNIE :bleh:.

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem pochłonięta Miką w 800% :wub2::naughty:. Witamy w MFC :welcomeani:. Był pomysł założenia forum, ale z czasem entuzjazm zniknął...

Niestety- to nasze forum MUSI zaistnieć, bo wtedy będziemy gromadzić naszą polską mikowską siłę w jednym miejscu i może zdołamy doprowadzić do koncertu u nas, a nie tułać się po obcych dla nas ziemiach! xD

 

 

A a a co do "Happy Ending" to jako że odbierałam tę piosenkę zawsze jako najsmutniejszą i taką przy której mogłam się poryczeć 10000000 razy ( ^^ ) to jestem lekko zawiedziona jeśli chodzi o jej wersję teledyskową. Tj. jakaś taka weselsza się zrobiła. Ale teledysk normalnie mmmm :wub2:, w szczególności pierwsza część.

Chociaż wolałabym, żeby Mika fruwał w swoim mikowskim świecie, totalnie kolorowym, zlollipopowanym... ALE. Mimo wszystko - :wub2:.

 

Poza tym zastanawiam się czy przy najbliższym malowaniu nie zrobić sobie takich ścian jakie są w HE :biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

Niestety- to nasze forum MUSI zaistnieć, bo wtedy będziemy gromadzić naszą polską mikowską siłę w jednym miejscu i może zdołamy doprowadzić do koncertu u nas, a nie tułać się po obcych dla nas ziemiach! xD

 

 

A a a co do "Happy Ending" to jako że odbierałam tę piosenkę zawsze jako najsmutniejszą i taką przy której mogłam się poryczeć 10000000 razy ( ^^ ) to jestem lekko zawiedziona jeśli chodzi o jej wersję teledyskową. Tj. jakaś taka weselsza się zrobiła. Ale teledysk normalnie mmmm :wub2:, w szczególności pierwsza część.

Chociaż wolałabym, żeby Mika fruwał w swoim mikowskim świecie, totalnie kolorowym, zlollipopowanym... ALE. Mimo wszystko - :wub2:.

 

Poza tym zastanawiam się czy przy najbliższym malowaniu nie zrobić sobie takich ścian jakie są w HE :biggrin2:.

heh dla nie właśnie też jakaś wesoła jest ta teledyskowa wersja - zawiodłam się, że końcowe chóry są zagłuszone przez bit. Najbardziej właśnie ryczę przy końcowych refrenach...

Link to comment
Share on other sites

Niestety- to nasze forum MUSI zaistnieć, bo wtedy będziemy gromadzić naszą polską mikowską siłę w jednym miejscu i może zdołamy doprowadzić do koncertu u nas, a nie tułać się po obcych dla nas ziemiach! xD

 

 

A a a co do "Happy Ending" to jako że odbierałam tę piosenkę zawsze jako najsmutniejszą i taką przy której mogłam się poryczeć 10000000 razy ( ^^ ) to jestem lekko zawiedziona jeśli chodzi o jej wersję teledyskową. Tj. jakaś taka weselsza się zrobiła. Ale teledysk normalnie mmmm :wub2:, w szczególności pierwsza część.

Chociaż wolałabym, żeby Mika fruwał w swoim mikowskim świecie, totalnie kolorowym, zlollipopowanym... ALE. Mimo wszystko - :wub2:.

 

Poza tym zastanawiam się czy przy najbliższym malowaniu nie zrobić sobie takich ścian jakie są w HE .

 

 

DZIEŃ DOBRY POLSKO xD

 

Ja powiem tak mi nie przeszkadza że musiała bym jeżdzić do innego kraju na koncert Miki bo lubie podróże :biggrin2: ale wiem że wielu ldziom to przeszkadza i zawsze fajnie było by zobaczyć Mike u nas w Polsce xD

Ale z tego co sie orientuje to u nas jego płyty nie sprzedają się chyba najlepiej niestety :shocked:

A jeśli chodzi o teledysk to ja uważam tak jak Kinga i Ania że oryginalna tj dłuższa wersja jest lepsza od tej radiowej ale za to teledysk jest superowy :biggrin2: a zauważyłyście że Mika uśmiecha się przy słowach "little bit of love " xD

Też myślałam żeby zostawić sobie jedną ściane na moje wypociny ale to juz chyba jak będe na swoim mieszkaniu xD

 

Ps. podoba mi się to słowo "zlolipopowany ":naughty: chyba włącze go do swojego słownictwa :roftl:

 

Pozdrawiam wszystkich i życze miłego dnia !!

Link to comment
Share on other sites

"zlolipopowany" hehe dobre :D

 

co do wyjazdów za granicę na koncert to planowałam jechać 5 listopada do Berlina ale raczej nie dojdzie to do skutku bo po 1. cholernie dużo liczą sobie za przesyłkę biletu (36 euro za bilet + ponad 30 euro za przesyłkę, a ja mieszkam ok. 200 km od Berlina więc to dużo jak na taką małą odległość) a po 2. ekipa mi się wykruszyła więc raczej czekam na jakiś cud czyli koncert u nas :D

Link to comment
Share on other sites

Hej Kinguś :biggrin2:

 

Faktycznie dobrze powiedziane koncert u nas to jakby cud:roftl:

O matko te ceny przesyłki są faktycznie drogie prawie drugi bilet jestem w szoku :jawdrop: ...a mnie chyba skręci w środku jak będzie koncert w Niemczech normalnie tak blisko :crybaby:

 

Papapa kochana :biggrin2:

 

Ps faktycznie masz blisko :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie mi też nie przeszkadza pojechać na koncert poza granice naszego kraju, ale głównie martwią mnie tego koszty i zdanie mojej mamy na ten temat :biggrin2:.

 

I ja BĘDĘ truła o tym naszym polskim forum do tego momentu, kiedy ono nie powstanie :P, tak więc czy ktoś chciałby podjąć się wraz ze mną całej tej organizacji? :>

Link to comment
Share on other sites

Wiecie mi też nie przeszkadza pojechać na koncert poza granice naszego kraju, ale głównie martwią mnie tego koszty i zdanie mojej mamy na ten temat :biggrin2:.

Dokładnie to samo mnie martwi :naughty:.

 

I ja BĘDĘ truła o tym naszym polskim forum do tego momentu, kiedy ono nie powstanie :P, tak więc czy ktoś chciałby podjąć się wraz ze mną całej tej organizacji? :>

TOTALNIE się na tym nie znam, ale bardzo chętnie pomogę, jeżeli wiesz co i jak :thumb_yello:. Tylko nie chciałabym, żeby to było takie najprostsze forum, jakie może założyć każdy i na każdy temat... Zróbmy jakąś ciekawą grafikę, połączmy z jakąś stroną, galerią itp. Stwórzmy takie małe polskie MFC :wink2:.

Link to comment
Share on other sites

TOTALNIE się na tym nie znam, ale bardzo chętnie pomogę, jeżeli wiesz co i jak :thumb_yello:. Tylko nie chciałabym, żeby to było takie najprostsze forum, jakie może założyć każdy i na każdy temat... Zróbmy jakąś ciekawą grafikę, połączmy z jakąś stroną, galerią itp. Stwórzmy takie małe polskie MFC :wink2:.

To wszystko da się zrobić, bo kiedyś dużo w tym wszystkim siedziałam, ale będzie problem z serwerem :biggrin2:. Do czegoś naprawdę porządnego potrzebny porządny serwer, który zazwyczaj jest płatny.

Grafikę mam pewną w zanadrzu.

A galerię itd. dodałoby się z czasem, bo wszystko naraz... Nie wiem ile by nam to zajęło :).

 

Ja chęci mam i to dość spore, potrzeba tylko kilku osób do pomocy :original:.

Link to comment
Share on other sites

To wszystko da się zrobić, bo kiedyś dużo w tym wszystkim siedziałam, ale będzie problem z serwerem :biggrin2:. Do czegoś naprawdę porządnego potrzebny porządny serwer, który zazwyczaj jest płatny.

Grafikę mam pewną w zanadrzu.

A galerię itd. dodałoby się z czasem, bo wszystko naraz... Nie wiem ile by nam to zajęło :).

 

Ja chęci mam i to dość spore, potrzeba tylko kilku osób do pomocy :original:.

 

W takim razie ja się zgłaszam :thumb_yello:. A z tym serwerem... To rzeczywiście może być problem. Czy wiesz, gdzie moglibyśmy zrobić coś w miarę fajnego za darmo? Próbowałam kiedyś na freewebs.com i wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że nie wyświetlają się tam polskie znaki :thumbdown:.

 

A galeria itd. to były właśnie tylko takie pomysły na przyszłość, nawet niekoniecznie do wykorzystania; wiem, że nie da się zrobić wszystkiego naraz :wink2:.

Link to comment
Share on other sites

Witam!!

Tak sobie Was czytam i tak sobie myślę,że z tym polskim forum byłoby super!Zupełnie się na tym nie znam ale ...zdaje mi się,że przy zakładaniu takowego trzeba mieć pisemną zgodę Mikiego.Jeśli to wypali daję z 900 fotek do galerii-bo mam:D

Link to comment
Share on other sites

Witam!!

Tak sobie Was czytam i tak sobie myślę,że z tym polskim forum byłoby super!Zupełnie się na tym nie znam ale ...zdaje mi się,że przy zakładaniu takowego trzeba mieć pisemną zgodę Mikiego.Jeśli to wypali daję z 900 fotek do galerii-bo mam:D

 

MIKIEGO :blink::roftl:. Jestem przekonana, ze nie musimy mieć na to jego pisemnej zgody, Martho.

Myślę, że galerię trzeba zepchnąć narazie na dalszy plan. Mam nadzieję, że nasza mądra Annia szybko coś wymyśli (bo ja, jak już mówiłam, mało się na tym wszystkim znam) i będziemy mogli zabrać się za tworzenie forum :biggrin2:.

 

(Wyjeżdżam na weekend w góry, więc nie będzie mnie aż do niedzieli wieczorem. Mam nadzieję, że do mojego powrotu coś już się wydarzy w związku z naszym polskim MFC! :wink2:)

Link to comment
Share on other sites

Mądra Annia - :roftl:.

 

Ja nie potrzebuję zgody, ja po prostu wiem, że wszyscy polscy fani czują tę moc przekazywaną od Miki do stworzenia polskiego FC! :biggrin2:

 

Co do serwera - to dzisiaj już postaram się wyszukać coś porządnego i zacząć zajmowanie się całym wrzucaniem forum na serwer, później pomyślimy nad działami etc.

 

Co do galerii - to ilościowo myślę, że wszyscy jesteśmy podobni, ale jeśli już to wolałabym, żeby nie wyglądało to jak wrzucenie kilkuset zdjęć na raz, a później Ty sobie w tym grzeb i szukaj w takowym śmietniku tego i tamtego zdjęcia... :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie rodacy !! xD

 

To ja też to ja też z wami chce spróbować zrobić tą strone :roftl:

co do zgody Mikiego :roftl: (moja mama tak go nazywa Miki :roftl: )

to myśle że jej nie potrzebujemy wiem bo przyjaciólka ma strone o Andersie Jacobsenie taki skoczek norweski xD

A serwery są drogie moge się jej spytać ile płaciła xD

 

Najlepiej zabrać się za tą strone powolutku żeby każda galeria miałą swój dział tak myśle , teksty posenek itp. :biggrin2:

 

"Ja nie potrzebuję zgody, ja po prostu wiem, że wszyscy polscy fani czują tę moc przekazywaną od Miki do stworzenia polskiego FC"

Aniu ja tę moc czuje nawet do życia xD kurcze nareszcie ktoś kto myśli tak jak ja :biggrin2:

 

Grace Ally ależ ja ci zazdroszcze wyjazd w góry xD miłego weekendu xD

 

Kochane życze wam udanego weekendu xD

Link to comment
Share on other sites

hehe wszystkie mogłybyśmy się po taki podpis wybrać :wink2:

 

Hehehe w sumie mogły byśmy się wybrać a co nam szkodzi :roftl::naughty:

 

Martha myśle że z tym filmem chodzi o to żeby być sobą ...mam nadzieje :naughty: a piosenke Mikiego traktuje właśnie w ten sposób i mam nadzieje że to był komplement z ich strony :wink2:

 

a widziałyście reklame RMF FM z zakonnicą która tańczy do "Relax ,take it easy " :roftl:

 

Pozdrawiam serdecznie xD

Link to comment
Share on other sites

Hehehe w sumie mogły byśmy się wybrać a co nam szkodzi :roftl::naughty:

 

Martha myśle że z tym filmem chodzi o to żeby być sobą ...mam nadzieje :naughty: a piosenke Mikiego traktuje właśnie w ten sposób i mam nadzieje że to był komplement z ich strony :wink2:

 

a widziałyście reklame RMF FM z zakonnicą która tańczy do "Relax ,take it easy " :roftl:

 

Pozdrawiam serdecznie xD

Kurcze nie widziałam reklamy tego filmu... :shocked:

 

A jeszcze Zetka się z Górniakową i Szycem reklamuje - tam też w tle leci "Relax" :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Kingusiu Edytke "ukochaną" :blink: moją i Szyca widziałam :roftl:

 

Marta znam ten ból bo ja do niedawna też taka przewrażliwiona chodziłam :naughty: widziałam ten film z Adamem Sandlerem :roftl:

Hehe podoba mi się twój post i pamiętaj "Take it easy " !!

 

Pozdrawiam was kochane serdecznie miłej niedzieli życze :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy