Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja ništa od toga nisam čula!!!

Ja sam uvek van svih tokova!!!

Pazim, pazim....

 

E pa Dragana stvarno...gde ti zivis? Nemoj da me sramotis sad tu! :bleh: Koja ti pesma treba? Stavicu ih ja na neki file hosting site, pa ti skini. Ok? Samo reci koje hoces!

Link to comment
Share on other sites

E, pa hvala!!!

Više ne znam gde živim!!!

Ajde srećno sutra!!!:thumb_yello:

Javi se kad dođeš kući da čujem kako je bilo!!!Držim ti palčeve!!!I mislim na tebe prepodne!!!(ja od sutra počinjem da učim-ovo mi je poslednja cigareta...)

Ja ću da procunjam čija je pesma Holy Johnny!!!

Odoh da :sleep_1:

Jer pišem, a ne znam šta pišem!!!

 

LAKU NOĆ!!!

Link to comment
Share on other sites

Dosla, i prezivela!!! Pa prvu turu bar, od 4 idem ponovo na fax. Ali poslala sam ti detaljan izvestaj u mailu na myspace-u!:thumb_yello:

 

E a tamo cu ti poslati i ostatak ovih pesama, posto su ovde su svi jako osetljivi na pitanje autorska prava. Bojim se da me ne oteraju :sad::protest:

Eh kad nisu rasli u Srbiji! Nasa savest je oguglala, pa pirateriju, i nezakonita presnimavanja uopste ne smatramo nepostovanjem autora. Sta vise! Treba da mu je drago!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Pa preživela si zato što sam ja mislila na tebe!!!:bleh:

 

Hvala za pesme!!!Neke već imam!!!Ne smeju oni tebe meni da teraju!!!Ima da ih:gun2: samo ako te sumnjivo pogledaju!!!Ne znaju oni sa kim se kače!!!

Ima da im ceo MFC ode:ghostrider_h4h:

Sada će mene da izbace!!!

EEEE!!!Da oni dođu mesec dana u Srbiju na Balkan da vide kako se živi, oni bi valjali drogu na ovom forumu!!!Dobro, možda ne baš tooo!Ali nešto slično!!!

 

E ona Erase je baš super!!!Liči mi na Robbie Williams-a!!!

 

Šaljem ti odgovor na myspace-u u mailu!!!:wink2: :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Vidim poslusala si me?:naughty: Neka , neka! A velika slova su zato da ih snimi iz daljine, pa da ne prilazi racunaru, pretpostavljam?:thumb_yello:

 

Pa moram da te poslušam, iako sam starija!!!Ipak ti si završila Fax( i to itekakav), a ja nisam!!!:bleh:

Sramota!!!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Čau!

Kako? Ne mogu vjerovati, da je novi tjedan i da ostaje samo 5 dana do Mike!!:wub2::punk::wub2: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!:roftl:

 

Ali šta se tiče Mikovih novih pjesmi-ima ih mnogo ali ne smijem ovdje reči koje so to sve, jer neke između njih trebale bi biti tajna.:mf_rosetinted: Ali niso više.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Pa moram da te poslušam, iako sam starija!!!Ipak ti si završila Fax( i to itekakav), a ja nisam!!!:bleh:

Sramota!!!:mf_rosetinted:

 

Eh, dobro sad, ti si se porodila...kontam da je to teze! Uglavnom fax nastavljam, a to tvoje necu pokusavati ...jos neko vreme:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Joj ja palim na guranje!!!Ništa te nisam razumela!!!

 

Pa kazes da moras da me slusas jer sam ja zavrsila fax.

ivona: "Mozda ja jesam zavrsila fax, ali si se ti porodila"

pa u nastavku,

ivona: "...Mada ja tu tvoju aktivnost ne bih pokusavala jos neko vreme...a sa faxom planiram da nastavim!"

:naughty:

Jasnije?

Link to comment
Share on other sites

Pa kazes da moras da me slusas jer sam ja zavrsila fax.

ivona: "Mozda ja jesam zavrsila fax, ali si se ti porodila"

pa u nastavku,

ivona: "...Mada ja tu tvoju aktivnost ne bih pokusavala jos neko vreme...a sa faxom planiram da nastavim!"

:naughty:

Jasnije?

 

Pod "aktivnost" se podrazumeva porodjaj! I :mail:

Link to comment
Share on other sites

mene moj Boda nagovarao da ja napustim Fax i da upišem onu višu za 3 dana iz Karlovaca!!!Ali meni bilo žao posle toliko ispita, izgubljenog zdravlja, slomljene kičme i žuljeva na rukama od putne tašne...

Link to comment
Share on other sites

Čau!

Kako? Ne mogu vjerovati, da je novi tjedan i da ostaje samo 5 dana do Mike!!:wub2::punk::wub2: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

 

Ali šta se tiče Mikovih novih pjesmi-ima ih mnogo ali ne smijem ovdje reči koje so to sve, jer neke između njih trebale bi biti tajna.:mf_rosetinted: Ali niso više.:biggrin2:

 

A sta mislis o tome da ti njega kidnapujes? I onda ga lepo podelimo, sestrinski. Tri dana u nedelji je tvoj...zbog truda...a po dva dana ga imamo Dragana i ja! Ko je za, molim da podigne dva prsta! :punk:

 

A koje su to nove pesme, aj nam reci? Mislim naziv samo, ne treba link da ih skinemo (link ces nam dostaviti preko myspace-a :naughty: )

Link to comment
Share on other sites

A sta mislis o tome da ti njega kidnapujes? I onda ga lepo podelimo, sestrinski. Tri dana u nedelji je tvoj...zbog truda...a po dva dana ga imamo Dragana i ja! Ko je za, molim da podigne dva prsta! :punk:

 

A koje su to nove pesme, aj nam reci? Mislim naziv samo, ne treba link da ih skinemo (link ces nam dostaviti preko myspace-a :naughty: )

 

Haha, potrudit ću se ali ne mogu obečati ništa.:roftl: Srečom ide sa mnom jedna kolegica i možda čemo skupa pobijediti u ovom...ali ne smijemo ji ništa reči jer će ga i ona podjeliti.:lmao:

 

Sutra vama pošljem ove pjesmi preko myspace-a!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy