Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozno ma to oko od nejakeho svojho bohateho milenca. Aj ked hovoril, ze to ma pozicane od nejakeho chlapika z Dubaia ci z kade. No mozno ma milionarskeho milenca z Dubaia?

Akého milenca???:eek:To nemyslíš vážne!....

Link to comment
Share on other sites

To ma len tak napadlo. Nic nemyslim vazne!

 

A ten obrazok.. Krasa! Zlatusik tam vyzera ako nadprirodzena bytost..

Snad nechces povedat, ze si to vytvorila ty sama?

Ešte že tak.

No dikyyyy, ha že zlatušik :)!

Jasne že on je nadprirodzená bytosť.ÁAAch, to musí byť psycho sa s ním len tak rozprávať po koncerte...:blink:vy idete?

No, ved ja som to robila,kto iný...prečo?

Link to comment
Share on other sites

Dakujem, zase druhá......Gratulujem Barunka zaslúúúúžiš si to:thumb_yello:!

A Malka ....ona sa hádam ešte tochu vzchopí..Nesmiem zabudnúť a dneska jej to pripomenúť ale tipujem že zas zabudne....

Děkuju :) Ano ano, hodiny strávené na netu se vyplatily! ... :naughty:

Nojo, uvidíme, snad se přijde podívat ;)

Link to comment
Share on other sites

Hovorim, je to velmi jednoche, jeden klik, ziadne pocitanie. Na control paneli, kde vidis zoznam threads, si najdi thread, ktora ta zaujima, napr. "CZ&SK Thread", a vedla nej v tom istom riadku si najdi pocet postov na tej thread, to cislo je podciarknute. Stlac ho a ono ti to vypluje taku tabulecku so zoznamom vsetkych, co postovali v tej thread, plus pocet postov. Neviem, ci som to opisala zrozumitelne. Ak ti to nie je jasne, kludne mi povedz, a ja ti to skusim vysvetlit este raz.

Pochopila. :) Ale i tak obdiv že se ti s tím chce dělat =o)

Link to comment
Share on other sites

Ked chces, kludne tu fotku pouzi do svojho avataru. Velkost nie je problem, ked si to uploadnes do avataru, automaticky to upravi velkost fotky/obrazku. Inac, ked kliknes v tom mojom postingu na ten obrazok, ukaze sa ti vacsi, asi si to tak ale uz urobila, len som sa chcela uistit. Inak by si nevidela moje meno na jeho rukave zda sa. Ked mas nejake otazky, kludne sa spytaj.

Já myslela jakože pro tebe by to byla perfektní fotka... kvůli tomu nápisu ;)

No tu fotku se mi ještě otevřít nepodařilo (ve velkým zvětšení) ... když na ni kliknu, hodí mě to na tvůj profil... tak sem to buďto nepochopila, nebo mám divnej IE.

Jinak děkuju za tu "reklamu" :cool: na tom supermusic... tak snad to někoho osloví :) Já dala zase zmínku na jeden velky cesky chat...

A neboj, přecházet by mě tam nenapadlo, MFC se nic nevyrovná :)

Link to comment
Share on other sites

A všem vám moc děkuju za PFka :) Taky vám přeju krásný a ještě lepší nový rok 08!!

 

Jasne že on je nadprirodzená bytosť.ÁAAch, to musí byť psycho sa s ním len tak rozprávať po koncerte...vy idete?

No, ved ja som to robila,kto iný...prečo?

 

Myslím, že nadpřirozená bytost není... ale tak nadpřirozeně úžasně zpívá :thumb_yello: .. No psycho je to jak pro koho... Někdo s tím problém nemá a jiní se klepou jak ratlíci...

Link to comment
Share on other sites

Děkuju :) Ano ano, hodiny strávené na netu se vyplatily! ... :naughty:

Nojo, uvidíme, snad se přijde podívat ;)

Už som jej hovorila a zase zabudla ako vidím.Dneska jej to musím znova pripomenúť...

A viete čo zase vypustila segra?Že sa mu na saku hompáľajú životy hladných detí v rozvojových krajinách. :blink:

Link to comment
Share on other sites

A všem vám moc děkuju za PFka :) Taky vám přeju krásný a ještě lepší nový rok 08!!

 

 

 

Myslím, že nadpřirozená bytost není... ale tak nadpřirozeně úžasně zpívá :thumb_yello: .. No psycho je to jak pro koho... Někdo s tím problém nemá a jiní se klepou jak ratlíci...

Ja myslím že v nom niečo nadprirodzené je a preto tak nadprirodzene spieva :wub2:

 

No a hádaj do ktorej skupiny by som patrila ja...

Link to comment
Share on other sites

Už som jej hovorila a zase zabudla ako vidím.Dneska jej to musím znova pripomenúť...

A viete čo zase vypustila segra?Že sa mu na saku hompáľajú životy hladných detí v rozvojových krajinách. :blink:

paneboze :-) Tak ji rekni, at se podiva na plno veci, ktere jsou okolo ni a pak by mohla rict to stejne sama o sobe (-:

Link to comment
Share on other sites

Ja myslím že v nom niečo nadprirodzené je a preto tak nadprirodzene spieva :wub2:

 

No a hádaj do ktorej skupiny by som patrila ja...

Třeba jo :)

No samozřejmě do těch, kteří by za ním přišli a normálně pokecali! ;)

Link to comment
Share on other sites

Musím se opravit.

A neboj, přecházet by mě tam nenapadlo, MFC se nic nevyrovná

 

... Nevím proč jsem to psala... naopak čím dál tím víc uvažuju o odchodu...

 

.. Jestli se k tomu odhodlám, tak to určitě řeknu... nemyslím si, že bych tady nějak chyběla.. na některý lidi mám kontakt tak jako tak i mimo MFC...

Link to comment
Share on other sites

No tu fotku se mi ještě otevřít nepodařilo (ve velkým zvětšení) ... když na ni kliknu, hodí mě to na tvůj profil... tak sem to buďto nepochopila, nebo mám divnej IE.

 

Ja som myslela, ze aby si klikla na ten obrazok, co som prilozila do postu, Mikov obrazok, nie na fotku tej zahalenej zeny v mojom avatari.

Co je to IE?

Link to comment
Share on other sites

Musím se opravit.

 

... Nevím proč jsem to psala... naopak čím dál tím víc uvažuju o odchodu...

 

.. Jestli se k tomu odhodlám, tak to určitě řeknu... nemyslím si, že bych tady nějak chyběla.. na některý lidi mám kontakt tak jako tak i mimo MFC...

 

A proč bys odcházela?? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Už som jej hovorila a zase zabudla ako vidím.Dneska jej to musím znova pripomenúť...

A viete čo zase vypustila segra?Že sa mu na saku hompáľajú životy hladných detí v rozvojových krajinách. :blink:

 

Tvoja sestra ma zaujimave, aj ked trochu radikalne nazory.

Link to comment
Share on other sites

Musím se opravit.

 

... Nevím proč jsem to psala... naopak čím dál tím víc uvažuju o odchodu...

 

.. Jestli se k tomu odhodlám, tak to určitě řeknu... nemyslím si, že bych tady nějak chyběla.. na některý lidi mám kontakt tak jako tak i mimo MFC...

 

Naozaj? To som v soku? Mas na to nejaku zvlastnu pricinu? Alebo sa chces viac venovat zivotu nazivo? V takom pripade by stacilo len obmedzit cas straveny na MFC. Ja by som s tym asi mala problem, sledujem na sebe, ze som sa stala zavislackou.

 

Urob ako chces, ale vedz, ze mne by si chybala, naozaj!

Link to comment
Share on other sites

Ja som myslela, ze aby si klikla na ten obrazok, co som prilozila do postu, Mikov obrazok, nie na fotku tej zahalenej zeny v mojom avatari.

Co je to IE?

Jo takhle, já jsem ale mimo :-)

IE = Internet explorer :)

Link to comment
Share on other sites

Odpověď zároveň pro Terou i Rebeku :)

Mno.. ještě si to rozmyslím, zatím zůstanu, i když nevím jak dlouho bude trvat to než mi hrábne a rozhodnu se nadobro :) Sice jsem taky dost závislák a ten čas mi nevadí, ale necítím se tady na hodně fórech dobře a to mě dost vadí... Uvidíme. ._.

Link to comment
Share on other sites

Odpověď zároveň pro Terou i Rebeku :)

Mno.. ještě si to rozmyslím, zatím zůstanu, i když nevím jak dlouho bude trvat to než mi hrábne a rozhodnu se nadobro :) Sice jsem taky dost závislák a ten čas mi nevadí, ale necítím se tady na hodně fórech dobře a to mě dost vadí... Uvidíme. ._.

 

Nechces to specifikovat? Lebo ja nerozumiem. Co konkretne ti vadi?

Link to comment
Share on other sites

Nechces to specifikovat? Lebo ja nerozumiem. Co konkretne ti vadi?

Zdá se mi, že na každém fóru je několik zaběhlých lidí, kteří mezi sebe moc nových neberou, anebo mě aspoň nějak ignorujou... nevím no. Velmi stručně řečeno, mám tu víc nepřátel než přátel ;) ..

Ale uvidíme.

Ono je to vlastně jedno, že, on se ten účet myslím ani smazat nedá :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Zdá se mi, že na každém fóru je několik zaběhlých lidí, kteří mezi sebe moc nových neberou, anebo mě aspoň nějak ignorujou... nevím no. Velmi stručně řečeno, mám tu víc nepřátel než přátel ;) ..

Ale uvidíme.

Ono je to vlastně jedno, že, on se ten účet myslím ani smazat nedá :biggrin2:

 

Neviem, ci sa da zmazat, mozno ano, urcite sa da proste prestat sem chodit. Z niektorych for to, co opisujes, citim aj ja, ale ja si to tak neberiem. Pomaha mi hlavne to, ze ja sama mam zopar oblubenych threads, kde sa citim fajn a necitim tam ani nepriatelstvo ani ignoraciu. Je to tu ako v zivote, aj ked je to cele len virtualne, tie iste pravidla, a tiez len ludia, za tymi avatarmi..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy