Jump to content

Recommended Posts

Neviem, ci sa da zmazat, mozno ano, urcite sa da proste prestat sem chodit. Z niektorych for to, co opisujes, citim aj ja, ale ja si to tak neberiem. Pomaha mi hlavne to, ze ja sama mam zopar oblubenych threads, kde sa citim fajn a necitim tam ani nepriatelstvo ani ignoraciu. Je to tu ako v zivote, aj ked je to cele len virtualne, tie iste pravidla, a tiez len ludia, za tymi avatarmi..

To máš pravdu no :-) Akorát můj problém je ten, že jsem si takový fóra našla asi dvě (z toho jedno je tohle :biggrin2:) .. a to druhý je celkem dobrý... Ale jinak.. jak kdyby lidi, co se nepřidali někdy v dubnu už němeli šanci :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To máš pravdu no :-) Akorát můj problém je ten, že jsem si takový fóra našla asi dvě (z toho jedno je tohle :biggrin2:) .. a to druhý je celkem dobrý... Ale jinak.. jak kdyby lidi, co se nepřidali někdy v dubnu už němeli šanci :blink:

 

A my sme obidve oktobrove.. Tvoja druha oblubena je Younglings? Moja Gay!! Ano dievcate, citate spravne. Vyhodou mojich dvoch oblubenych niti je, ze vznikli az ked som uz bola v MFC. S tymi starsimi forami mas pravdu, tam casto ani nerozumiem o co tam vlastne ide.

Link to comment
Share on other sites

A my sme obidve oktobrove.. Tvoja druha oblubena je Younglings? Moja Gay!! Ano dievcate, citate spravne. Vyhodou mojich dvoch oblubenych niti je, ze vznikli az ked som uz bola v MFC. S tymi starsimi forami mas pravdu, tam casto ani nerozumiem o co tam vlastne ide.

Přesně tak, Younglings :) Tam jsou na tom zřejmě všichni jako já :D Ale abych pravdu řekla, gay thread je mi taky sympatický, protože tam nikdo nikoho nezavrhuje a pohoda.. :) Jen se tam strašně často řeší věci, o kterých nemám ani ponětí, takže nemůžu přispívat :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak, Younglings :) Tam jsou na tom zřejmě všichni jako já :D Ale abych pravdu řekla, gay thread je mi taky sympatický, protože tam nikdo nikoho nezavrhuje a pohoda.. :) Jen se tam strašně často řeší věci, o kterých nemám ani ponětí, takže nemůžu přispívat :roftl:

 

To nevadi, ze nemozes vzdy prispievat, aspon si rozsiris obzory.

Link to comment
Share on other sites

To nevadi, ze nemozes vzdy prispievat, aspon si rozsiris obzory.

Tak tak. :) (... Eh, to zní moc polsky :P )

Je vůbec zajímavý sledovat, že je tady obrovský množství členů, kteří mají miň jak 5 příspěvků... co ti lidi tady dělaj!

Link to comment
Share on other sites

Tak tak. :) (... Eh, to zní moc polsky :P )

Je vůbec zajímavý sledovat, že je tady obrovský množství členů, kteří mají miň jak 5 příspěvků... co ti lidi tady dělaj!

 

To su asi voyeuri. Co sami nic nerobia (=nepostuju), len sleduju, co robia ostatni.

Link to comment
Share on other sites

Ano! Nebo sem jen chodí, aby slintali nad fotkama :-)

 

Nebo neumí anglicky a nemají tu svoje fórum:naughty: Je pravda, že je to tady na Mfc hodně nepřehledný, jak jsem tu byla prvních pár dní, jsem se nemohla jaksi zorientovat..

Link to comment
Share on other sites

Nebo neumí anglicky a nemají tu svoje fórum:naughty: Je pravda, že je to tady na Mfc hodně nepřehledný, jak jsem tu byla prvních pár dní, jsem se nemohla jaksi zorientovat..

to jo o.O

mě to taky pár dní trvalo...

třeba je to prevence proti tomu, aby sem chodili úplní blbci nebo co :roftl:

Link to comment
Share on other sites

To máš pravdu no :-) Akorát můj problém je ten, že jsem si takový fóra našla asi dvě (z toho jedno je tohle :biggrin2:) .. a to druhý je celkem dobrý... Ale jinak.. jak kdyby lidi, co se nepřidali někdy v dubnu už němeli šanci :blink:

Ja v poslednom čase na ostatné fóra nechodím.Ani necítim takú potrebu a je to presne tak ako vravíte.:sad: cítim sa mimo.

 

A Barčiiiiiiiiiiii to nemyslíš vážne že chceš odísť!Ved bez teba to tu bude polomŕtve!No taaa a a a a ak

Link to comment
Share on other sites

Ja v poslednom čase na ostatné fóra nechodím.Ani necítim takú potrebu a je to presne tak ako vravíte.:sad: cítim sa mimo.

 

A Barčiiiiiiiiiiii to nemyslíš vážne že chceš odísť!Ved bez teba to tu bude polomŕtve!No taaa a a a a ak

Naštěstí jsou aktivní lidi-nováčci, kteří zakládají nová fóra, kam se nemusí člověk bát chodit... :thumb_yello: Ale některý fóra....no nakopat :glasses2:

 

Neboj, nikam nejdu... zatím (-:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy