Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svět je zlý, že shodou blbých okolností dostanu dárek až v lednu... ale oplatí se to!!! :) Doufám, že všichni jste dostali hezký dárečky ;)

 

Ale hej, dostali, najradsej by som sa s tebou podelila, ale prepac nechce sa mi ist teraz do Brna.. :naughty: Tak v januari si to vynahradis teda.

Link to comment
Share on other sites

Ale hej, dostali, najradsej by som sa s tebou podelila, ale prepac nechce sa mi ist teraz do Brna.. :naughty: Tak v januari si to vynahradis teda.

To je v pohode ;D ... Ale zítra jedu na Slovensko, tak se přijdu rozdělit sama! *muhehe* ... no dobře, tak ne :wink2: .. a smíme vědět, co hezkého jsi dostala? :-)

Jojo, a už se moc těším ;)

Link to comment
Share on other sites

To je v pohode ;D ... Ale zítra jedu na Slovensko, tak se přijdu rozdělit sama! *muhehe* ... no dobře, tak ne :wink2: .. a smíme vědět, co hezkého jsi dostala? :-)

Jojo, a už se moc těším ;)

 

Ides do Bratislavy? Ak sa chces stretnut, daj vediet. Co som dostala? Ziadne hracky! Ziadneho plysaka! Takze to ani nestoji za rec (-:

Link to comment
Share on other sites

Ides do Bratislavy? Ak sa chces stretnut, daj vediet. Co som dostala? Ziadne hracky! Ziadneho plysaka! Takze to ani nestoji za rec (-:

Bohužel do Bratislavy nejdu... jedu přetrpět tradiční vánoční náštěvu babičky a jiných příbuzných... ale já se zase určitě do Bratislavy brzy podívám, chybí mi :-( .. :-) Když jsem tam před rokem byla naposled, tak jsem se tam nějakým záhadným způsobem vyznala, a to tam nebydlím už pěkně dlouho.. :D

Až zase budu mít peníze (jelikož teď jsem díky únoru naprosto švorc :naughty: ) , tak tam valím hnedka :)

:-) Já taky nedostala ani nedostanu hračky či plyšáky :-)

Link to comment
Share on other sites

Co se děje? Všechny jste snad odjely na prázdniny?:shocked: Proč se tu nediskutuje?:biggrin2:

Já vůbec nevím :blink: No, online jsme tu 3... :-) Jen Veronca tady už nebyla nějak dlouho :shocked: .. Chtělo by to nějaký téma :P

Link to comment
Share on other sites

Já vůbec nevím :blink: No, online jsme tu 3... :-) Jen Veronca tady už nebyla nějak dlouho :shocked: .. Chtělo by to nějaký téma :P

 

Už ti taky odepsala? A poslala ti tu báseň taky?

(nechápu, proč si tu vždycky dopisujem, když si mezitím píšeme na icq, ale to je fuk:roftl: mě to baví:roftl: )

Link to comment
Share on other sites

Už ti taky odepsala? A poslala ti tu báseň taky?

(nechápu, proč si tu vždycky dopisujem, když si mezitím píšeme na icq, ale to je fuk:roftl: mě to baví:roftl: )

Nene, mě neodepisuje už asi týden...

A jaká báseň? :-O

No však právě! :biggrin2: Na MFC to je nejlepší! ;)

Link to comment
Share on other sites

Nene, mě neodepisuje už asi týden...

A jaká báseň? :-O

No však právě! :biggrin2: Na MFC to je nejlepší! ;)

 

A víš, proč ti neodepisuje? Protože jí píšeš hrozně moc dloulhý zprávy a ona nechce být zahanbena, takže nejdřív musí aspoň týden vymýšlet, co ti má odepsat, aby se to alespoň trošku rovnalo zprávě od tebe:roftl: (vím z vlastní zkušenosti:naughty: )

Ta báseň je o slovenským vlastenectví, možná, já jsem ji ani nečetla pořádně:blink:

Link to comment
Share on other sites

A víš, proč ti neodepisuje? Protože jí píšeš hrozně moc dloulhý zprávy a ona nechce být zahanbena, takže nejdřív musí aspoň týden vymýšlet, co ti má odepsat, aby se to alespoň trošku rovnalo zprávě od tebe:roftl: (vím z vlastní zkušenosti:naughty: )

Ta báseň je o slovenským vlastenectví, možná, já jsem ji ani nečetla pořádně:blink:

:biggrin2: Hlavně že jí pořád píšu, aby to nedělala, protože mý dlouhý zprávy jsou způsobeny mým neléčitelným grafomanstvím! :-P No co už o.O

Aha... :)

To mi úplně připomělo povídky Šimka a Grossmanna :D Ti taky vymysleli vlasteneckou báseň v jedný povídce... :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:biggrin2: Hlavně že jí pořád píšu, aby to nedělala, protože mý dlouhý zprávy jsou způsobeny mým neléčitelným grafomanstvím! :-P No co už o.O

Aha... :)

To mi úplně připomělo povídky Šimka a Grossmanna :D Ti taky vymysleli vlasteneckou báseň v jedný povídce... :biggrin2:

 

A jakou? já ani nevím:blink:

Ale tato je opravdu vlastenecká! Není myšlena ze srandy!:lightsabre:

Link to comment
Share on other sites

:D No, poď na férovku vole, poď! :D

*cituje Jirku Mádla ze Snowboarďáků*

 

takhle budeš zmlácena :bash:

takto tě odvezou :stretcher:

a takto skončíš :wheelchair:

 

:roftl:

 

 

________

nee, neber to osobně, já nejsem zlá, jen se mi líbí ti smajlíci:D

Link to comment
Share on other sites

takhle budeš zmlácena :bash:

takto tě odvezou :stretcher:

a takto skončíš :wheelchair:

 

:roftl:

 

 

________

nee, neber to osobně, já nejsem zlá, jen se mi líbí ti smajlíci:D

No ještě aby to bylo myšleno vážně :cool:

Muhehe, blížíme se k #250! :)

Link to comment
Share on other sites

1000 :blink: *nereálná představa* .. ale jednoho dne to přijít musí .. juchú ;)

Je docela síla, že to takhle zvládáme v asi 4 lidech.. :D

 

Musí to přijít! Musí! :roftl:

My to zvládnem, my jsme holky šikovné:D Hlavně s mýma trapnýma příspěvkama mimo téma, jo, to se zvládnout muší:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Musí to přijít! Musí! :roftl:

My to zvládnem, my jsme holky šikovné:D Hlavně s mýma trapnýma příspěvkama mimo téma, jo, to se zvládnout muší:naughty:

Jenže trapné příspěvky mimo téma rozproudí celou konverzaci vždycky, a vvvototude! :) A navíc, tady žádnej příspěvek není trapnej, to by nebylo MFC :P Kdybys jen věděla jaký kraviny se řeší v jinejch :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Jenže trapné příspěvky mimo téma rozproudí celou konverzaci vždycky, a vvvototude! :) A navíc, tady žádnej příspěvek není trapnej, to by nebylo MFC :P Kdybys jen věděla jaký kraviny se řeší v jinejch :biggrin2:

 

asi neuvidím :'( však jak už jsem kolikrát říkala (ano trapné, trapné), neumím ingliš langvič!:'( :blink::boxed:

Link to comment
Share on other sites

co ty o tom víš?:shocked: Ale nejspíš v tom bude hrát roli to, že jsem přespříliš líná:sneaky2: A nemám ráda anglinu:bleh:

:) A jaký jazyk máš ráda? :biggrin2:

No, jednou jsi mi cosi v angličtině psala a to by někdo, kdo neumí anglicky napsat nemoh :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy