Jump to content

Recommended Posts

Brzy se nám uzdrav!!

Taky mě ten server štve, furt to nejde...

a ještě teď se Mika ostříhá, no to už je prostě úplnej bordel :blink:

(Snad jsi o tom už věděla. )

 

Co preboha??! Asi sa zabijem!

Preco by sa mal strihat? Ma vsi? (-:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahooooj lidi!

 

Cože, Mika se ostříhal? Proč? Prooooč? :crybaby:

 

Ahoj Terou!

 

To nam musi poodhalit Barunka. Ale ja stale dufam, ze len keca, aby nas sokovala.

 

Mozno sa da/dal Mika vystrihat, aby podporil tibetanov.. @#$%^????!

Link to comment
Share on other sites

:biggrin2: Ze aby podporil Tibetany, ...

no bohuzel to neni je provokace z me strany.. :-( Z fanklubu kdosi posilal (nejak tak vseobecne za cely fanklub) posilal prani Perezi Hiltonovi k 30. , ktery je mimochodem taky clenem fanklubu a on napsal ze moc dekuje a ze ma pro nas novinku, ze se Mika nechal ostrihat .. oni sou dobri kamosi, tak on to vedet muze.. tak snad se jen nesnazil on nas provokovat... i kdyz.. nevim .. vlastne by ta provokace asi byla lepsi... to by pak Mika jeste mel vlasy :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ty urcite myslis toto:

http://www.mikafanclub.com/forums/showpost.php?p=1302457&postcount=1

 

Dufam, ze si ten chlapik robi prcu. Ja uverim, az ked uvidim. Video, lebo fotka sa da velmi lahko upravit, video tiez, ale to uz je tazsie, urobit to doveryhodne. A ak je tato hrozna vec pravda, tak dufam, ze si to dal len trochu podstrihnut, a nie sa uplne dal vykosit. No ved cas ukaze, dlho sa nam nemoze skryvat (-: Ale moze zacat nosit ciapku (-:

Link to comment
Share on other sites

Ty urcite myslis toto:

http://www.mikafanclub.com/forums/showpost.php?p=1302457&postcount=1

 

Dufam, ze si ten chlapik robi prcu. Ja uverim, az ked uvidim. Video, lebo fotka sa da velmi lahko upravit, video tiez, ale to uz je tazsie, urobit to doveryhodne. A ak je tato hrozna vec pravda, tak dufam, ze si to dal len trochu podstrihnut, a nie sa uplne dal vykosit. No ved cas ukaze, dlho sa nam nemoze skryvat (-: Ale moze zacat nosit ciapku (-:

V tom pripade by jsme vedeli, ze ma blbe ostrihany vlasy :wink2:

Ja taky doufam ze si delal srandu :-)

Ale capka mu slusi, mimochodem :mf_rosetinted: Kdyz jsem s nim mluvila, mel na sobe uzasnou cervenou :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

caute kocky - vlastne vsetci, konecne sa mi podarilo dopatrat sa ku niekomu podobne ladenemu...niekomu, kto ma radost z dobrej hudby...

pomalicky sa tu orientujem, ale chcem sa aspon pozdravit :-)...

Ha! Další člen československé sítě...! :thumb_yello:

Tak tě tady vítám! :)

Zatím nás je tu celkem málo, ale šílený jsme všichni pořádně :naughty:

Můžu se zeptat, jak ses k MFC dostala? :)

Link to comment
Share on other sites

tak, najskor chcem len oznamit, ze vobec neviem, kde sa teraz zobrazi moja odpoved, ale pokusam sa nieco napisat...:blush-anim-cl:

dostat sa sem bolo dost tazke, ale som tu...ked sa chcem troska odreagovat od reality, skoncim vzdy pri MIKOVI...ci uz pocuvam jeho neopisatelny prejav alebo patram po akejkolvek infoske o nom...je to moj vnutorny svet...a tak som nasla link i na tuto cz&sk diskusiu...len este sa tu musim troska "porozhliadnut"...

Link to comment
Share on other sites

Ha! Další člen československé sítě...! :thumb_yello:

Tak tě tady vítám! :)

Zatím nás je tu celkem málo, ale šílený jsme všichni pořádně :naughty:

Můžu se zeptat, jak ses k MFC dostala? :)

 

tak si to pojde aj takto s tou odpovedou...

 

barunka, dakujem za privitanie...

Link to comment
Share on other sites

tak, najskor chcem len oznamit, ze vobec neviem, kde sa teraz zobrazi moja odpoved, ale pokusam sa nieco napisat...:blush-anim-cl:

dostat sa sem bolo dost tazke, ale som tu...ked sa chcem troska odreagovat od reality, skoncim vzdy pri MIKOVI...ci uz pocuvam jeho neopisatelny prejav alebo patram po akejkolvek infoske o nom...je to moj vnutorny svet...a tak som nasla link i na tuto cz&sk diskusiu...len este sa tu musim troska "porozhliadnut"...

 

tak si to pojde aj takto s tou odpovedou...

 

barunka, dakujem za privitanie...

 

:) .. Já se sem dostala původně jakýmsi těžkým omylem, ale teď jsem strašně ráda, že tady jsem :wink2:

S tím Mikou to mám stejně... ke všemu je to lék na blbou náladu... stačí si pustit jakoukoliv jeho písničku a je to :wub2::wink2:

Není zač, a kdybys potřebovala s čímkoliv poradit, tak se klidně zeptej :-)

Link to comment
Share on other sites

:) .. Já se sem dostala původně jakýmsi těžkým omylem, ale teď jsem strašně ráda, že tady jsem :wink2:

S tím Mikou to mám stejně... ke všemu je to lék na blbou náladu... stačí si pustit jakoukoliv jeho písničku a je to :wub2::wink2:

Není zač, a kdybys potřebovala s čímkoliv poradit, tak se klidně zeptej :-)

...prave sa luskam vasou predchadzajucou diskusiou...a vidim, ze s mojimi cisto teoretickymi skusenostami s Mikom - t.j. 0 ucast na koncerte, som o hodne ochudobnena...takze ostava mi len dufat, ze najde na mape cz&sk a zavitame aj sem...

no a dvd z koncertu ide u nas nonstop...uz poznam asi kazde mikove gesto a kazdy jeho vyrok, este skor ako ho vyslovi:blush-anim-cl: ...

a liek je to neskutocny, hlavne v boji s realitou...

Link to comment
Share on other sites

Ked uz som teraz taka aktivna, tak vam prikladam jednu slovensku Mika linku, ale nieze vsetky zdupkate tam! MFC je najlepsie! Vsimnite si, ze som tam zavesila pozvanku do MFC, aj konkretne na nasu cesko-slovensku nit. Uvidime, mozno z tade niekto pride aj do MFC? A snad si to aj vsimneme? Ja pravidelne prechadzam Introductions, ale po ziadnych Slovakoch ci Cechoch ani chyru, ani slychu.

Linky:

http://www.supermusic.sk/skupina.php?idskupiny=2560

http://www.supermusic.sk/skupina.php?idskupiny=2560&action=diskusia

 

...tak rebeka, ja som sa chytila prave na tento tvoj zaveseny link...totiz viackrat som bola aj na oficialnej stranke aj tu, ale mala som problem objavit niekoho z okolia...az link priamo na cz&sk ma oslovil...:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

...prave sa luskam vasou predchadzajucou diskusiou...a vidim, ze s mojimi cisto teoretickymi skusenostami s Mikom - t.j. 0 ucast na koncerte, som o hodne ochudobnena...takze ostava mi len dufat, ze najde na mape cz&sk a zavitame aj sem...

no a dvd z koncertu ide u nas nonstop...uz poznam asi kazde mikove gesto a kazdy jeho vyrok, este skor ako ho vyslovi:blush-anim-cl: ...

a liek je to neskutocny, hlavne v boji s realitou...

 

No, z celého fóra na koncertě jsem byla já a Rebeka... Ostatní taky ještě čekají na to, až Mika zavítá sem, ale na mou duši, až tady bude, bude tam určitě celý CZ&SK fórum a ještě pár dalších lidí co znám...

Je to neuvěřitelný zážitek :) A dá se zopakovat mockrát...ale to si asi dokážeš díky DVDčku představit.. :)

 

Edit: Ten palec otočený směrem dolů tam být nemá :naughty: Nechápu kde se tam vzal...

 

Přesně, boj s realitou...

Link to comment
Share on other sites

pekny den...prave som preluskala 64 stranami a citim sa povzbudena do celeho dna...teraz by som sa mohla pustit aj do inych zon, len na prvy pohlad sa mi tu neskutocne zle orientuje...

ak by si barunka, alebo ktokolvek nasiel minutku a very briefly mi vysvetlil strukturu celej stranky, pripadne uviedol linky na casti, kde sa oplati byt zainteresovany...budem vdacna...a pockam si...:-)

p.s.: tie reportiky z londyna maju neopisatelnu atmosferu...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Sunshine a vitaj na nasom fore!

Som rada, ze moja "reklama" na tej slovenskej stranke nam priniesla novu "clenku" a zaroven tebe priniesla novu zavislost, lebo pozor: toto forum je silne navykove (-:

Pre zaciatok by som ti odporucila, teda ak vies po anglicky, napisat co to o sebe a o tvojom vztahu k Mikovi a jeho hudbe, ako si sa k nemu dostala, ako si sa dostala k tomuto foru.. cokolvek, v sekcii "Introductions":

http://www.mikafanclub.com/forums/forumdisplay.php?f=3

Jednoducho stlac "New Thread".

Ak by si mala akekolvek otazky, kludne sa pytaj, mozes poslat aj Private Message. Ja ti teraz jednu poslem.. Tak zatial!

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Sunshine a vitaj na nasom fore!

Som rada, ze moja "reklama" na tej slovenskej stranke nam priniesla novu "clenku" a zaroven tebe priniesla novu zavislost, lebo pozor: toto forum je silne navykove (-:

Pre zaciatok by som ti odporucila, teda ak vies po anglicky, napisat co to o sebe a o tvojom vztahu k Mikovi a jeho hudbe, ako si sa k nemu dostala, ako si sa dostala k tomuto foru.. cokolvek, v sekcii "Introductions":

http://www.mikafanclub.com/forums/forumdisplay.php?f=3

Jednoducho stlac "New Thread".

Ak by si mala akekolvek otazky, kludne sa pytaj, mozes poslat aj Private Message. Ja ti teraz jednu poslem.. Tak zatial!

...konecne sa mi podarilo nacitat stranku...je to komedia, ked zistim, ze existuje forum, kde mozem slobodne prezentovat moje pocity, tak je problem s netom:sneaky2: ...dufam, ze uz to bude fungovat...s english je to troska tazsie, rozumiet rozumiem, no pisat o pocitoch v english si moc netrufam...moja english je obmedzena iba na technicke pojmy, cize asi by sa podstata toho preco som/sme tu stratila...prezradim to aspon vam tu, a budem pracovat na mojom zlepseni emocionalneho prejavu v english:blush-anim-cl: ...plati?

Link to comment
Share on other sites

...a long way to MIKA...

aj tak by som to mohla nazvat...prislo to uplne pomalicky, uplne necakane...ani neviem presne kedy...doma mi hra nonstop ocko (teda strieda sa s minimaxom, aby som bola uprimna) a tak sa mi dari sledovat hudobnu scenu...grace kelly som sice zachytila, ale bolo to len konstatovanie typu "preboha ten je chuducky, ale spieva mu to fajn"...potom som mala pocit, ze v nom pocujem freddyho a tym padom som mu predsa musela venovat pozornost...relax mi bola hymnou, take it easy posobi uplne na vsetko...ocku zazlievam, ze ma ochudobnilo o love today, vobec ho nepustali...no a to bol ten uplne zasadny zlom...moja sestra brigaduje v jednej super kaviarnicke a tam maju pustenu nejaku taliansku hudobnu stanicu...a tam sa mi srdiecko rozbusilo, ked som prvy krat pocula LOVE TODAY...viac mi absolutne nebolo treba... a odtialto to uz ide presne podla scenara...kopec casu na nete - youtobe...kompletne precitane snad vsetky recenzie vo vsetkych zrozumitelnych jazykoch...no a nekonecne patranie po spriaznenych dusickach...a rebeka zachrankyna!...

pisat o mikovej hudbe tu medzi vami je ako nosenie dreva do lesa...vsetci vieme, ze je nasim zivotom...ze robi nase dni krajsimi...ze tak ako je radost ho pocuvat, tak je radost sa na neho pozerat...je radost byt sucastou jeho LICM...velmi mu prajem, aby zil svoje sny...aby ich vdychol do novych skladieb...lebo potom my mozeme zit tie nase...

Link to comment
Share on other sites

...konecne sa mi podarilo nacitat stranku...je to komedia, ked zistim, ze existuje forum, kde mozem slobodne prezentovat moje pocity, tak je problem s netom:sneaky2: ...dufam, ze uz to bude fungovat...s english je to troska tazsie, rozumiet rozumiem, no pisat o pocitoch v english si moc netrufam...moja english je obmedzena iba na technicke pojmy, cize asi by sa podstata toho preco som/sme tu stratila...prezradim to aspon vam tu, a budem pracovat na mojom zlepseni emocionalneho prejavu v english:blush-anim-cl: ...plati?

 

Jasne :wink2:

To ti ja uplne rozumiem: ja pracujem v IBM a teda moja anglictina je tiez hlavne z technickej oblasti.. Ale nejako som sa do toho dostala, a uz sa vyjadrujem celkom uspokojivo, teda aspon mam pocit, ze uz viem zformulovat svoje myslienky a pocity, dufam, ze aj ti, co to potom citaju, aj rozumeju. Myslim, ze sa mi tu aj celkom zlepsila anglictina vseobecne.

Link to comment
Share on other sites

Jasne :wink2:

To ti ja uplne rozumiem: ja pracujem v IBM a teda moja anglictina je tiez hlavne z technickej oblasti.. Ale nejako som sa do toho dostala, a uz sa vyjadrujem celkom uspokojivo, teda aspon mam pocit, ze uz viem zformulovat svoje myslienky a pocity, dufam, ze aj ti, co to potom citaju, aj rozumeju. Myslim, ze sa mi tu aj celkom zlepsila anglictina vseobecne.

...takze technicky s umeleckou dusou, to aspon nie som sama...rebeka a teraz si v izraeli alebo doma?...neviem odkial mi malo prist to slniecko...

 

ja tu striedavo dobieham od domacich aktivit a zacinam byt podozriva...robi to asi ten permanentny usmev na tvari...

:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

...a long way to MIKA...

aj tak by som to mohla nazvat...prislo to uplne pomalicky, uplne necakane...ani neviem presne kedy...doma mi hra nonstop ocko (teda strieda sa s minimaxom, aby som bola uprimna) a tak sa mi dari sledovat hudobnu scenu...grace kelly som sice zachytila, ale bolo to len konstatovanie typu "preboha ten je chuducky, ale spieva mu to fajn"...potom som mala pocit, ze v nom pocujem freddyho a tym padom som mu predsa musela venovat pozornost...relax mi bola hymnou, take it easy posobi uplne na vsetko...ocku zazlievam, ze ma ochudobnilo o love today, vobec ho nepustali...no a to bol ten uplne zasadny zlom...moja sestra brigaduje v jednej super kaviarnicke a tam maju pustenu nejaku taliansku hudobnu stanicu...a tam sa mi srdiecko rozbusilo, ked som prvy krat pocula LOVE TODAY...viac mi absolutne nebolo treba... a odtialto to uz ide presne podla scenara...kopec casu na nete - youtobe...kompletne precitane snad vsetky recenzie vo vsetkych zrozumitelnych jazykoch...no a nekonecne patranie po spriaznenych dusickach...a rebeka zachrankyna!...

pisat o mikovej hudbe tu medzi vami je ako nosenie dreva do lesa...vsetci vieme, ze je nasim zivotom...ze robi nase dni krajsimi...ze tak ako je radost ho pocuvat, tak je radost sa na neho pozerat...je radost byt sucastou jeho LICM...velmi mu prajem, aby zil svoje sny...aby ich vdychol do novych skladieb...lebo potom my mozeme zit tie nase...

 

O! Ze Rebeka zachrankyna! Taka pocta.. :blush-anim-cl:

Moj vrchol anglickeho opisu je tu, je to o tych londynskych koncertoch:

http://www.mikafanclub.com/forums/showpost.php?p=1261774&postcount=2246

A long way to Mika.. to mi nieco pripomina.. zeby dvd? :wink2:

Poznas piesen Ring Ring? To je jedna z mojich oblubenych, nie je na slovenskej verzii LICM, len na anglickej.

Link to comment
Share on other sites

...takze technicky s umeleckou dusou, to aspon nie som sama...rebeka a teraz si v izraeli alebo doma?...neviem odkial mi malo prist to slniecko...

 

ja tu striedavo dobieham od domacich aktivit a zacinam byt podozriva...robi to asi ten permanentny usmev na tvari...

:mf_rosetinted:

 

Teraz som v Bratislave, mame tu dnes celkom fajn pocasie.

Ten Izrael som si tam dala preto, lebo som tam zila iste obdobie, a mam pocit, ze som stale jednou nohou tam.

Link to comment
Share on other sites

O! Ze Rebeka zachrankyna! Taka pocta.. :blush-anim-cl:

Moj vrchol anglickeho opisu je tu, je to o tych londynskych koncertoch:

http://www.mikafanclub.com/forums/showpost.php?p=1261774&postcount=2246

A long way to Mika.. to mi nieco pripomina.. zeby dvd? :wink2:

Poznas piesen Ring Ring? To je jedna z mojich oblubenych, nie je na slovenskej verzii LICM, len na anglickej.

 

...ring ring...mam to stastie, ze na mojom LICM sa nachadza:blush-anim-cl: ...takze o pozitok z tejto pesnicky som neprisla...zvlast v koncertnej verzii sa mi neskutocne paci...takze moje sympatie jej prinalezia...

 

ja som na LIMC nemala stastie na ERASE, ale vypatrala som si ju a ako mp3 mi vyhrava nielen v pc...

 

a co hovoris na billy brown...ja neskutocne inklinujem k tym na "druhej" strane, takze niet o com diskutovat pri tejto skladbe...a takto by som mohla pokracovat s kazdou...kazda ma nieco, preco je pre mna naj...

 

a z pracovnej stranky sa ta spytam ako je to s kapacitou tejto stranky, myslim aku velkost mi taha, ked som na nej...doma mi to nevadi, ale v praci mame troska obmedzenia...

Link to comment
Share on other sites

...ring ring...mam to stastie, ze na mojom LICM sa nachadza:blush-anim-cl: ...takze o pozitok z tejto pesnicky som neprisla...zvlast v koncertnej verzii sa mi neskutocne paci...takze moje sympatie jej prinalezia...

 

ja som na LIMC nemala stastie na ERASE, ale vypatrala som si ju a ako mp3 mi vyhrava nielen v pc...

 

a co hovoris na billy brown...ja neskutocne inklinujem k tym na "druhej" strane, takze niet o com diskutovat pri tejto skladbe...a takto by som mohla pokracovat s kazdou...kazda ma nieco, preco je pre mna naj...

 

a z pracovnej stranky sa ta spytam ako je to s kapacitou tejto stranky, myslim aku velkost mi taha, ked som na nej...doma mi to nevadi, ale v praci mame troska obmedzenia...

 

S velkostou tejto stranky si myslim nemusis robit starosti. Velkost akejkolvek stranky zistis tak, ze pojdes na tu ktoru stranku, right click, dole stlac properties, a ono ti to napise size: tolko a tolko bytes. MFC homepage ma okolo 63 kilobytes, to nie je nic obrovske, s cim by si mala mat problem na pracovnom pocitaci si myslim.

 

Takze si si svoj LICM asi kupila cez internet? Aj ja mam LICM s Ring Ring, kupila som si ho v decembri v Londyne. Predtym som si tu v Bratislave kupila tu vychodoeuropsku verziu LICM, ale potom som ho dala sestrinym detom. A naozaj nazivo to je sialene zivelne, uplne zuri mlady muz.. To na cedecku nezachytis, tie jeho vyrazy tvare (-: plus to "tancovanie" (-:

 

Billy Brown je skvela pesnicka, skvela tema plus mam rada, ked ma piesen pribeh. Podobnu - teplu - temu podla mna rozobera aj v Stuck in the Middle, suhlasis, alebo to vidis inak? Inak vobec na tomto fore je hromada "homosexualov", Mika asi tou svojou sladkou androgynitou pritahuje takychto ludi si myslim.

 

No a na Miku som sa namotala prostrednictvom pesnicky Relax.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy