Jump to content

Recommended Posts

:roll1:

no ja som myslela že ked si mu v Berline hovorila o česku tak som z toho mala pocit že vie kde to je :confused:

Ale chcela by som vedieť ako sa zatváril :naughty:

A to s tou koreou tak to bolo dobre od veci...

Tak či tak slovensko ma ešte čo dohánať.Aj ked, minule v telke vraveli niečo o "hospodárskom zázraku na slovensku" tak hádam sa pomaly začíname zjavovať v tom fľaku :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:roll1:

no ja som myslela že ked si mu v Berline hovorila o česku tak som z toho mala pocit že vie kde to je :confused:

Ale chcela by som vedieť ako sa zatváril :naughty:

A to s tou koreou tak to bolo dobre od veci...

Tak či tak slovensko ma ešte čo dohánať.Aj ked, minule v telke vraveli niečo o "hospodárskom zázraku na slovensku" tak hádam sa pomaly začíname zjavovať v tom fľaku :)

Třeba ví... ale kdo ví :blink:

Hospodářský zázrak... heh... to nám tady zase melou ve zprávách pořád něco jakože naše hospodářství hrozně rychle sílí a koruna posiluje nejvíc ze všech měn na světě.. :lmao:

Myslím, že se tím jen snaží zamaskovat průšvihy, který dělá vláda :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Asi taak...:naughty:..poznáme.Aj tak mam pocit že sme out no čo zrobime.

Napadlo ma len..ako sa po česky povie "byť do niekoho" ?lebo raz sme si len tak z prče dabovali dallas

:cheerful_h4h::lol3: po česky a vieš si predstaviť ako to dopadlo.A Malka povedala : sem do tebe :roll1: to je akože dobre?

A donedávna sme si mysleli že smädný sa povie smnědný (neviem ako sa to píše) a okuliare sa povedia vokulíře :roftl:

 

Ozaj, Terou, sorač..správu som posielala narýchlo a zabudla som povedať čo je absolutny sluch.Dvoma slovami - nekonečná nespravodlivosť..Každý človek ked sa narodí tak má absolutny sluch ale postupne ho stráca.Ale niektorým zostane a teda je to ked si hocičo zahráš a ten kto ho má určí aký je to tón (alebo poltón alebo štvrťtón).Čo by som za to dala....neviem čím si to zaslúžili tí čo to majú!:protest:

btw.....nepozeráte niekto Detektor?uáá

Link to comment
Share on other sites

Asi taak...:naughty:..poznáme.Aj tak mam pocit že sme out no čo zrobime.

Napadlo ma len..ako sa po česky povie "byť do niekoho" ?lebo raz sme si len tak z prče dabovali dallas

:cheerful_h4h: po česky a vieš si predstaviť ako to dopadlo.A Malka povedala : sem do tebe to je akože dobre?

A donedávna sme si mysleli že smädný sa povie smnědný (neviem ako sa to píše) a okuliare sa povedia vokulíře

 

Ozaj, Terou, sorač..správu som posielala narýchlo a zabudla som povedať čo je absolutny sluch.Dvoma slovami - nekonečná nespravodlivosť..Každý človek ked sa narodí tak má absolutny sluch ale postupne ho stráca.Ale niektorým zostane a teda je to ked si hocičo zahráš a ten kto ho má určí aký je to tón (alebo poltón alebo štvrťtón).Čo by som za to dala....neviem čím si to zaslúžili tí čo to majú!:protest:

btw.....nepozeráte niekto Detektor?uáá

 

 

sem do tebe :roftl: :roftl: Opovážila bych se oponovat... já nevím, já bych prostě řekla "být do někoho zamilovaný/zabouchnutý" ... ale rozhodně nemůžeš říct "jsem do tebe" :-D

smädný - smědný :lmao: .. jinak by se to řeklo žíznivý :-D Ale málokdo to řekne, každej spíš řekne "mám žízeň" ...

vokulíře :-D:-D:-D těsně, akorát že to je "brýle" ;-)

 

Detektor? :blink:

Link to comment
Share on other sites

No..chápeš, nám sa to do tebe zdalo také najlogickejšie aj teraz sa mi to tak zdá - nič viac len doslovný preklad slovenskej verzie :naughty:

No, to sú presne tie slová čo sa nepovedia po česky a po slovensky podobne ako zemiak a brambor ale človek by povedal že sa to povie zemák:) ale musíš uznať že tie naše vyplody znejú úplne česky:roftl:..aj tak stále používame to vokulíře :original:

Detektor?

 

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10167894936-detektor/208562221450001-12.02.2008-22:10-kruhy-v-obili.html

Niekedy sa bojím...

Link to comment
Share on other sites

Pravda je, že česky to zní, ale blbost to je úplná... já z toho furt nemůžu, že vokulíře :lmao:

Tobě už skončila škola? :)

Šťastlivče, jestli jo ;-)

 

Aaha.. to vůbec neznám :blink: Já se na tu telku dívám čím dál tím míň...Vy chytáte český programy nebo ne? ..

 

Akorát pro tebe dopisuju zprávu... bude-li se dařit, za hodinu ju i pošlu! :das::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Jasne, je to hovadina ale môžeme si náš ľubozvučný jazyk trochu rozvinúť nie?:)

Hééj skončila, a segra je tiež doma, lebo sa píšu maturity (úprimnú sústrasť všetkým)

No, ked ti to nevydá tak na čo sa dívať, ja som na tom podobne - detektor je jediné čo sledujem pravidelne.No, my sme obmezený zapadákov takže chytáme len zopár programov - z toho české máme čt1, čt2, primu a galaxie sport či čo..niečo také.Vy vari chytáte slovenské?

Počkaj, ty mi píšeš správu v škole?:blink:

No tak sa teším a zároveň ma zahanbuje že ti trvá tak krátko kým mi odpíšeš...:sad:

Link to comment
Share on other sites

Samozřejmě :wink2: Pamatuju si, že kdysi jsme vymýšleli podobný pseudoslovíčka ve slovenštině :biggrin2:

 

Jasně, máme STV1 a 2, Markízu a.. TA3.. toť vše myslím :blink: Ale stačí to bohatě :naughty:

 

Myslím že česká televize horší než slovenská... celkovou kvalitu značně sráží Nova :roftl: To bych zakázala :-P

 

Nene, já jsem doma.. nemocná :thumbdown: Dneska je mi konečně docela dobře, takže jsem celej den na netu a lezu na MFC do všech možných fór :-D

 

No a, prostě odpovíš až bude čas nebo tak.. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Hm nevedela som že si chorá to je mrzuté :thumbdown:

Markízu neznášam.Vychádza mi o tak že že najlepšie programy sú na čt2 :blink:

Čo je zlého na Nove?Nejako sa zopsula?

:roftl:toť vše - my vravíme toť vsio..no, segra ma ruštinu a vraj sa v škole bavili ako by sa povedalo "hľadať triedu" a vyšlo im že "pošmatrať komnatu" :lol3::lmao: jáj

Asi už idem, ešte musím zistiť či je stále ta burka či čo nad europou lebo by mi nedošla flauta :tears: to by som sa išla do váhu hodiť...

Link to comment
Share on other sites

To je.. Taky jsem onemocněla teprv předevčírem...

Já už vlastně vůbec nevím co v té telce dávaj. :-) Já si jednou za čas pustím svůj oblíbený program a tím to pro mě konči.. :naughty:

:lmao::lmfao:

to jsem nezachápala - proč by neměla dojít? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Barunka! Zelam ti skore vyliecenie!

Ja som teraz v praci, v "zakliatej vezi" a asi tu budem nocovat, lebo vonku je hrozna burka, leje a fuka.. Musim nabrat odvahu, aby som isla von..

Ahoj, dekuju :)

Jojo, tady to bylo tak před dvouma hodinama taky, ale už se to *zaťukání na dřevo* zklidnilo... asi půl hodiny tady byl i sníh a najednou zase zmizel... aprílový počasí. A ke všemu ještě ani není duben, pche :-)

 

Teda, nocovat v práci, to by pro mě byla snad ještě větší noční můra než vylízt ven, kde je hnusně.. :biggrin2: ...no... jestli tam zůstaneš, tak aspoň třeba stihneš udělat víc práce anebo pořádně zasurfuješ na MFC :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, dekuju :)

Jojo, tady to bylo tak před dvouma hodinama taky, ale už se to *zaťukání na dřevo* zklidnilo... asi půl hodiny tady byl i sníh a najednou zase zmizel... aprílový počasí. A ke všemu ještě ani není duben, pche :-)

 

Teda, nocovat v práci, to by pro mě byla snad ještě větší noční můra než vylízt ven, kde je hnusně.. :biggrin2: ...no... jestli tam zůstaneš, tak aspoň třeba stihneš udělat víc práce anebo pořádně zasurfuješ na MFC :bleh:

 

Nie, zachvilu balim a idem domov. Pustim si na plne pece UZ67 a vrhnem sa do uzivania si vikendu.

Link to comment
Share on other sites

Nie, zachvilu balim a idem domov. Pustim si na plne pece UZ67 a vrhnem sa do uzivania si vikendu.

UZ67? Co to? .. :-)

Víkend? :blink: Možná jsem z nemoci úplně mimo, ale není dneska čtvrtek? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

UZ67? Co to? .. :-)

Víkend? :blink: Možná jsem z nemoci úplně mimo, ale není dneska čtvrtek? :naughty:

 

Ja ta ale dneska matiem, co?

 

Nechsapaci vysvetlenia:

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showpost.php?p=1225035&postcount=1402

 

Kedze pracujem pre IBM Israel, tak mam aj izraelsky vikend, co je piatok a sobota. V nedelu pracujem, ale vacsinou z domu, beriem si domov notebook.

Link to comment
Share on other sites

Ja ta ale dneska matiem, co?

 

Nechsapaci vysvetlenia:

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showpost.php?p=1225035&postcount=1402

 

Kedze pracujem pre IBM Israel, tak mam aj izraelsky vikend, co je piatok a sobota. V nedelu pracujem, ale vacsinou z domu, beriem si domov notebook.

Já sem ale lama :biggrin2: Ještě kdybych to tam nepsala já sama :naughty:

*stydí se za sebe*

 

Teď to aspoň můžu shodit na svou nemoc... :mf_rosetinted:

 

Tak takhle! :-) Teď jsou všechy záhady pryč :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Já sem ale lama :biggrin2: Ještě kdybych to tam nepsala já sama :naughty:

*stydí se za sebe*

 

Teď to aspoň můžu shodit na svou nemoc... :mf_rosetinted:

 

Tak takhle! :-) Teď jsou všechy záhady pryč :biggrin2:

 

Taaak, uz som v bezpeci domova, a vonku uz je tiez klud zda sa..

 

Ja som si neuvedomila, ze ten tvoj post je 10 dni stary.. Ja by som si to tiez nepamatala: ja si ledva pamatam, co som pisala vcera..

Link to comment
Share on other sites

Taaak, uz som v bezpeci domova, a vonku uz je tiez klud zda sa..

 

Ja som si neuvedomila, ze ten tvoj post je 10 dni stary.. Ja by som si to tiez nepamatala: ja si ledva pamatam, co som pisala vcera..

Jsme rádi, že to Rebeka přežila ve zdraví :naughty:

 

Tady už taky naštěstí vůbec neprší \o/

 

To já taky ne... já tady dneska sedím celý den a už nevím ani co jsem psala před pár hodinama :boxed::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

To je.. Taky jsem onemocněla teprv předevčírem...

Já už vlastně vůbec nevím co v té telce dávaj. :-) Já si jednou za čas pustím svůj oblíbený program a tím to pro mě konči.. :naughty:

:lmao::lmfao:

to jsem nezachápala - proč by neměla dojít? :blink:

Hadaj čo!

Včera som z ničoho nič z hodiny na hodinu ochorela!:blink:

To je trapaaaas asi nepojdem na do zuš dopsej to sa mi podarilo...:tears:

No, hádam už príde (musím zaklopať. . . )ale skoro zrušili kvôli burkam a vetru let z Londýna a bohvie kedy by došla...

Link to comment
Share on other sites

Hadaj čo!

Včera som z ničoho nič z hodiny na hodinu ochorela!:blink:

To je trapaaaas asi nepojdem na do zuš dopsej to sa mi podarilo...:tears:

No, hádam už príde (musím zaklopať. . . )ale skoro zrušili kvôli burkam a vetru let z Londýna a bohvie kedy by došla...

tak to je síla! tak se nám taky rychle uzdravuj :)

a ja sem se zrovna vzbudila a divam se ze jestli neni neco nove na mfc a ejhle kdo tu je :naughty:

Tak snad :-) Ja taky cekam jestli mi neco dojde... snad :wink2:

Link to comment
Share on other sites

To se mi vůbec nechce líbit. Tady to nežije! Co s tím? ... *hmm*

 

Dovezli Matonni! :naughty:

 

Dobře tak ne no...

 

Už jste slyšeli o tom, jak Mika pomohl nějaké novinářce když téměř hodila hubu? Vzácný druh... myslím, že většina celebrit by jí rozbila foťák k tomu. :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Gratuluju! :punk:

Já čekám na iPoda :naughty: *záhadný kukuč*

Jsme rádi, že ses uzdravila! \o/ Já zítra musím do školy :( Nechce se mi, úplně dobře mi zase není... ale co už se dá nadělat.

Link to comment
Share on other sites

Nielenze som chora a kaslem ako tuberak, este aj tento uzasny MFC server blbne :stretcher::crybaby: :crash: :throw:

Brzy se nám uzdrav!!

Taky mě ten server štve, furt to nejde...

a ještě teď se Mika ostříhá, no to už je prostě úplnej bordel :blink:

(Snad jsi o tom už věděla. )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy