Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

haha, Bielsko-Biała, czyli miasto, w którym mieszkam :)

planujemy żeby Ola przyjechała do mnie i razem pojedziemy do Pragi, to 'tylko' 400 km :P

 

z mojej strony nic pewnego, póki co powiadomiłam mamę o moich zamiarach i planuję ją szantażować, żebym mogła pojechać :P im większa ekipa Polaków się zbierze, żeby pojechać razem, tym prędzej mnie mama puści ;)

Link to comment
Share on other sites

haha, Bielsko-Biała, czyli miasto, w którym mieszkam :)

planujemy żeby Ola przyjechała do mnie i razem pojedziemy do Pragi, to 'tylko' 400 km :P

 

z mojej strony nic pewnego, póki co powiadomiłam mamę o moich zamiarach i planuję ją szantażować, żebym mogła pojechać :P im większa ekipa Polaków się zbierze, żeby pojechać razem, tym prędzej mnie mama puści ;)

właśnie właśnie właśnie! :D moje szanse wtedy na pewno wzrosną :):) to co kochani, robimy nalot na Pragę? Możemy zrobic wieeelki transparent z naszą flagą czy coś, żeby zobaczył jak nam zależy, żeby nas odwiedził xD

Link to comment
Share on other sites

on wie, ze ma fanow w Polsce.... tylko, ze ostatnio jak go KamIva pytaly kiedy przyjedzie to odpowiedzial, ze jak go zaprosza... Czyli, ze raczej powinnismy bombardowac naszymi prosbami itp jakies agencje koncertowe...

Edited by noa
Link to comment
Share on other sites

on wie, ze ma fanow w Polsce.... tylko, ze ostatnio jak go KamIva pytaly kiedy przyjedzie to odpowiedzial, ze jak go zaprosza... Czyli, ze raczej powinnismy bombardowac naszymi prosbami itp jakies agencje koncertowe...

nie ma sprawy :D:D ale zrobię to jutro, dzisiaj nie mam za bardzo czasu :) jak chce może w moim ogrodzie wystąpić :roftl: aaah taki koncert tylko dla mnie! :mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

Na razie tylko duszą, zobaczymy, czy mózg i ciało za nią podążą :naughty:. Ale w moim przypadku koncertowe plany kończą się zawsze na wzdychaniu, więc nie mam zbyt wielkich nadziei!

no to czas to zmienić. wizualizuj, wizualizuj, wizualizuj i DZIAŁAJ :D ja już układam moją 'mowę' i czekam na odpowiedni moment :D

Link to comment
Share on other sites

Annia miała kiedyś jakieś koncertowe znajomości, ale się zmyła (i zostawiła nas bez strony, phi) :sneaky2:.

 

no comments :aah:

 

ale wlasciwie, jesli masz z nia jakis kontakt, to moze moglabys poprosic, zeby przeniosla to znow na darmowy serwer? bo jakos tak w lecie raczej wszystko zniknie, cos mi sie nie wydaje, zeby znow ktos zechcial za to placic.....

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, to to nie przysyła maila? :blink: Bo generalnie nie ma mailowej aktywacji, tylko przez administratora, ale byłam pewna, że jak ja tam sumiennie klikam 'Aktywuj', to ci wszyscy ludzie dostają wiadomość w stylu "Twoje konto zostało aktywowane".

 

:boxed:

 

Annia, help!

Link to comment
Share on other sites

nie jest nas za wiele, ale jako oficjalny polski MFC musimy działać!

 

o ktorym forum myslisz? o tym tutaj czy o tej polskiej stronie? bo ona nie jest oficjalna, co prawda byly takie plany kiedys, ale nic z tego nie wyszlo...

Link to comment
Share on other sites

no comments :aah:

 

ale wlasciwie, jesli masz z nia jakis kontakt, to moze moglabys poprosic, zeby przeniosla to znow na darmowy serwer? bo jakos tak w lecie raczej wszystko zniknie, cos mi sie nie wydaje, zeby znow ktos zechcial za to placic.....

a można wiedzieć o co chodzi? bo jestem kompletnie zielona :D

Link to comment
Share on other sites

Ooj, to długa historia, a ja jestem dziś w dobrym nastroju i idę atakować A.! :teehee: Za dużo się już spraw nazbierało.

ok ok :)

 

Magda! Chyba jednak jak już to jechałabym prosto do Pragi bo to ok 6-7h a do samej BB bym miała co najmniej 8 :)

post-18693-142983683295_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

o ktorym forum myslisz? o tym tutaj czy o tej polskiej stronie? bo ona nie jest oficjalna, co prawda byly takie plany kiedys, ale nic z tego nie wyszlo...

 

o polskiej... warto by było coś z tym zrobić, bo oficjalne fankluby chyba mają jakieś priorytety z tego tytułu :P

ale co trzeba by zdziałać?

Link to comment
Share on other sites

ach w sumie nie wiem......ale dopoki nie wyjasnimy pewnych "wewnetrznych" spraw to nie mozemy nic zrobic...

oficjalne fan cluby maja tez pewne minusy- np.trzeba bardziej przestrzegac praw autorskich itd....

Link to comment
Share on other sites

to jest wlasnie ta dluga historia.... w skrocie chodzi o to, ze ta osoba, ktora stworzyla strone (wspolnie z Grace Ally), nie ma juz czasu sie nia zajmowac, a byla ona specjalista jesli chodzi o techniczno-informatyczno-graficzne sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy