Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Cicho tu ostatnimi czasy, ale to taka cisza przed burza imo. Busy year Mikster zapowiada. Normalnie nie moge sie doczekac! :biggrin2:

 

Chcialabym wykorzystac te okazje, ze dopchalam sie do komputera, zeby zyczyc Wam wszystkim cudnego roku 2009!! Cudnej akustycznej trasy, cudnego nowego albumu, cudnej nowej trasy, cudnego koncertu w Polsce. Poza tym zycze Wam i sobie mnostwo radosci takze poza Mikowym swiatem.

 

Possibilities are endless!!! Najlepszego robaczki!!

 

Mika :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

och! jak dawno mnie tu nie bylo!..........

ja sie wybiore na ak.konc. jak ciolek bedzie w niemczech... najlepiej w monachium. pasuje mi tez frankfurt i hamburg, reszta mniej............................

po swiecie jezdzic nie moge na razie....

@graceally-- a w czym dokladnie lezy problem? bo wiesz, niektore mozna rozwiazac.... nie dziwie sie, jesli np. rodzice nie chca cie samej puscic, ale przeciez nie musisz sama... cos by sie wymyslilo.... troche szkoda, ze akurat wy, zalozycielki pmfc (z Annia) jeszcze nie widzialyscie m. na zywo...........

fortune :punk: !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do tej pory samo to, że koncerty odbywały się za granicą, w dodatku w większości w ciągu roku szkolnego, stanowiło już dużą przeszkodę. No i nikt z moich znajomych nie podziela mojego głębokiego uczucia do Pana Pennimana, a raczej nie było mowy, żebym pojechała zupełnie sama (zresztą nawet chyba nie bardzo bym chciała...). Ale teraz minęły już dwa lata (dokładnie - właśnie dziś jest rocznica mojej rejestracji na MFC! :shocked:) odkąd Mika zamieszkał w moim mózgu, i rzeczywiście, zaczyna mi coraz bardziej przeszkadzać to, że tyle mnie ominęło i że tak naprawdę nigdy jeszcze nie widziałam ani nie słyszałam M. na żywo... :blink: Więc teraz, kiedy już wiem, że possibilities are endless, a marzenia się spełniają, nawet te najbardziej absurdalne, muszę jakoś konkretniej się postarać i coś zorganizować! Tylko niech Mika wreszcie powie, gdzie będą te kameralne gigi, a nie tylko jakieś niespodzianki icecreamowe z Perezem organizuje, bo do Stanów póki co się nie wybieram!

 

fortune :punk: !

O taaak! :biggrin2: Fortune! :punk:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
* Falls in into your thread just to say that I love ur country

 

http://www.mikafanclub.com/forums/showpost.php?p=2240283&postcount=3413

 

Hi!!

This thread has been oddly quiet lately, I haven't noticed your post!

I LOVE the photo of the early morning, so lovely. It reminds me of the latest Pride and Prejudice movie adaptation.

I'm really glad you had fun in Poland, I like there too :teehee:

 

Nie mogę się zalogować z tego komputera na PMFC, więc tymczasem piszę tu: AAAA! Słuszałyście już Blue Eyes? :wub2:

 

Jahaa! BE to moja ulubiona z tych nowych :wub2: Aczkolwiek jak slucham wersji studyjnej to Rafa sie wylacza. Chyba woli te na zywo...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Co się stało z forum? :blink: Umarło, zanim zdążyłyśmy cokolwiek zdziałać?

 

EDIT: Cudownie zmartwychwstało, ale jeśli czegoś szybko nie wymyślimy, umrze ponownie za 7... za 6 dni!:boxed:

Edited by Grace Ally
Link to comment
Share on other sites

shout box dziala! ale napisze tu co tam napisalam

cyt.

o forum juz mi prawie nie dziala!!! co do placenia- to moglabym zalozyc, a potem ten kto moze oddalby mi ile moze...tyle, ze znow zuje-muje zablokowali mi karte i odblokuja dopiero za 4 dni, wiec....

x [Dzisiaj 22:27] noa: POSTOW NIE MOGE PISAC, tylko tutaj...... MIKA BLUE EYES jest na 40 miejscu u Niedzwieckiego!!!!!!!!!WSzedl na liste! Glosujemy dalej!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
No widzę właśnie... :thumbdown:bo to już tak jest ze mną... jak się postanawiam gdzieś zarejestrować itp, to już dawno jest musztarda po obiedzie... Kiepsko z moim refleksem generalnie...:wink2:

sprobuj tutaj jeszcze :teehee: www. mikasounds.pl/forum

 

spoon------- łyżka :naughty::blink:

 

 

edit!!!!!!! @weronika----hmmm my sie chyba jednak juz znamy z pmfc.....

Edited by noa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To, co zwykle - NIC :biggrin2:.

 

Fajnie Cię tu widzieć Weronika! Ja szczerze mówiąc już od jakiegoś czasu przestałam nawet próbować ogarniać to forum... Musiałabym chyba przestać chodzić do szkoły albo całkiem wyłączyć się z normalnego życia :naughty:.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy