Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

no wiec wlasnie to trzeba byloby wyjasnic z Annia, bo to ona stworzyla te strone i nie wiemy czy w ogole chcialaby ja "przekazac".... no a problem jest taki, ze placimy za serwer i domene i jesli nie zaplacimy w jakims tam terminie, to nie wiem- wszystko zniknie?

 

byly tez w necie inne polskie fan kluby ale jakos padly....u nas tez sie ostatnio malo dzialo....ale to na pewno byl najbardziej aktywny fan klub..........

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie, Grace Ally dziala w tym kierunku (DZIEKI!!!!) i jak sie juz wszystko wyjasni, da nam znac....a dobry zamikowany informatyk zawsze sie przyda :aah:

 

 

z nami jest taki problem, ze czesto nikt nie ma czasu....oraz, ze wpadaja na forum nowe osoby, duzo pisza a potem nagle znikaja.....

moze sie przedstawicie w naszych Introductions? tak mniej wiecej? i od kiedy lubicie meeksa i dlaczego??? (to ostatnie to guuupie pytanie, wiem :naughty:)

Link to comment
Share on other sites

moze sie przedstawicie w naszych Introductions? tak mniej wiecej? i od kiedy lubicie meeksa i dlaczego??? (to ostatnie to guuupie pytanie, wiem :naughty:)

 

ostatnio chyba z pół godziny opowiadałam o tym mojej pani od prywatnego angielskiego :D haha :roftl:

 

ah i już idę napisać moją bio ;)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem kaj te introductions, to piszę tu ;)

 

no więc ja Pietrucha jestem, z Bielska-Białej, i szaleję teraz na forach po koncercie w Berlinie. <3

Mikę poznałam zanim płyta Life in Cartoon Motion pojawiła się w Polsce ^^ dostałam ją od wujka we Francji mniej więcej w tym czasie, jak Relax zaczynali puszczać w radiu ;) i od tej pory słucham go bez przerwy!

Link to comment
Share on other sites

no to dluuugo! jest szansa, ze nie znikniesz tak szybko....

 

dziewczyny, ja w pewnym momenie praawdopodobnie zasne nad kompem, wiec sie nie zdziwcie, jak bede online ale nie bede reagowac na nic! juz teraz mowie grzecznie- dobranoc! jutro mam busy dzien, to moze do czwartku!

Link to comment
Share on other sites

Urodziłam się 24.11.1993r. w niedużym mieście pod Szczecinem. Moi rodzice postanowili nazwać mnie Aleksandra. Byłam idealnym pierwszym dzieckiem - nie płakałam w nocy, szybko nauczyłam się siadać i chodzić. Uwielbiałam tańczyć do “Bajlando” (jakkolwiek się to pisze). Moją ulubioną bajką była Śpiąca Królewna, i chociaż moje wyobrażenie “idealnego księcia” zmieniało się w zależności od obejrzanej przed chwilą bajki to Filip wyskakujący zza krzaków i tańczący ze mną był moim ideałem. Tak wiem, nie o tym to miało być :) Pominę resztę mojej biografii i przeniosę się do czasów współczesnych. Interesuję się modą, fotografią. Kocham stare filmy, Audrey Hepburn oglądam na okrągło. Uwielbiam ketchup i żelki. Nie rozstaję się z moim ipodem, muzyka jest dla mnie mega ważna. Po mamie odziedziczyłam bardzo emocjonalny sposób jej ‘odbierania’ - płacz wywołany nawet zwykłą popową piosenką to normalka. Gorzej jeśli chodzi o Mikę na przykład- wtedy przeradza się to w jeden wielki spazmatyczny szloch. No ale znowu trochę odbiegam :) Tak jak Magda byłam na koncercie w Berlinie i to jeszcze bardziej pogłębiło moją obsesję na punkcie Miki. Brałam nawet udział w WAG competition, ale niestety moje wideo nie dotarło (tak, tak sobie tłumaczę to, że nie wygrałam:)). Chciałabym jakoś bardziej wypromować Mikę w Polsce, rozruszać fan club, bo uważam, że to jest kurczę wspaniałe jak jeden człowiek potrafi jednoczyć ludzi i tak ich inspirować. To by było na tyle. Jak coś jeszcze chcecie o mnie wiedzieć to pytajcie :D:*

Link to comment
Share on other sites

łał, no to poszalałaś Ola :D

eeej, ja płakałam na koncercie na Any Other World, a stałam jak zamurowana przy Over My Shoulder... :( XD

 

<szlona_ola> cieszcie się, że byłam zmęczona, inaczej nie pominęłabym części od dzieciństwa do teraz :D

 

haha a wyobraź sobie jak musiało brzmieć moje rain skoro ani trochę nie potrafię śpiewać (tym bardziej tak wysoko), miałam jedną wielką gulę w gardle, łzy leciały mi ciurkiem, a głos mi drżał z podekscytowania i radości :D ah najpiękniejsze Rain ever! <3 :roftl:

 

co do OMS- zaśpiewał to chyba specjalnie mi na złość, bo ja na tej piosence nie wytrzymuję jak słucham normalnie, a co dopiero jak zaśpiewał to na żywo tak blisko mnie i tak pięknie?!?! :swoon:

 

z any other world to chyba wiesz co mnie kompletnie rozbroiło (moja przyjaciółka, po tym jak zdjął delikatnie kapelusz: "idź i go przytul") :D:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy