Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Hehe:naughty: To Ty też jeszcze pod nadzorem? Coś mi o tym wiadomo... Tez bardzo chciałabym jechać, ale o zagranicy to raczej nie mam co marzyc jak na razie... więc mam nadzieję że doczekamy się w końcu jakiegoś koncertu u nas w kraju nad Wisłą.:wink2:

Chociaż jak to nastąpi, to już mi raczej stuknie ta 18-nastka...:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ooo, dzień dobry, holysusie! :original: Jak miło zobaczyć, że nie jest się jedyną osobą na świecie, która nie zdołała jeszcze ogarnąć żadnego mikowego koncertu przez te wszystkie lata :naughty:. Nie martwcie się dziewczyny, jestem pewna, że kiedyś w końcu się wybierzemy i będziemy się bawić 100 razy lepiej, niż wszyscy inni, bo dla nas to będzie ten pierwszy niezapomniany magiczny koncert, o! Tylko oby to nastąpiło jak najszybciej :biggrin2:.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dokladnie, Grace Ally! Damy taki popis, że całą trasę po Polsce zrobi!! Haha xD A tymczasem myślę, że możemy spróbować kupowania płyt całymi kartonami xD Sprzedaż wzrośnie, a my przy okazji zarobimy trochę MMP :DD Co wy na to??

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Hello Vika! Have you ever been to Poland? :wink2:

 

hi! how are u? well unfortinately no but I really want to I've been only to Western Europe..oh and a lil bit of Eastern - Czech Republic. But I've heard that Poland is really beautiful country!)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Polska wita Cię! :biggrin2: Wiedziałam o koncercie w Pradze, ale chyba przegapiłam Łotwę! Kiedy, gdzie, naprawdę Mika tam będzie?? To rzeczywiście szanse Polski wzrastają z każdą chwilą! :yay:

 

Ach, i chyba będę o to teraz pytać każdego nowicjusza, bo nabawiłam się kompleksu niekoncertowicza (po trzech :shocked: latach, to i tak późno!): byłaś już na jakimś mikowym gigu? :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Polska wita Cię! :biggrin2: Wiedziałam o koncercie w Pradze, ale chyba przegapiłam Łotwę! Kiedy, gdzie, naprawdę Mika tam będzie?? To rzeczywiście szanse Polski wzrastają z każdą chwilą! :yay:

 

Ach, i chyba będę o to teraz pytać każdego nowicjusza, bo nabawiłam się kompleksu niekoncertowicza (po trzech :shocked: latach, to i tak późno!): byłaś już na jakimś mikowym gigu? :biggrin2:

taaak teraz w Berlinie (24.03) :D

 

z tego co kojarzę, to jakoś na początku sierpnia zawita do Łotwy :D trzeba go zasypać mailami z prośbą, może jak zobaczy, że w "dzikim kraju" ma jednak fanów to przyjedzie xD

Link to comment
Share on other sites

O, a spotkałaś kogoś od nas? Bo z tego, co kojarzę, Emka i Ewa też były w Berlinie! No i jak Ci się podobało? Masz jakieś zdjęcia/autografy/filmy/wyjątkowe wspomnienia? :wink2:

 

heh nie wiem, bo jestem nowa w 'środowisku' :)

pomijając to, że z rozpoczęciem się Rain i pojawieniem się Miki dostałam zawału (no ok, nie dostałam, ale było blisko), płakałam non stop (oczywiście nie ze smutku tylko ze zbyt dużej dawki szczęścia, emocji; mój organizm nie umiał sobie z tym poradzić). Ah tyle razy patrzyłam mu prosto w oczy, że do dzisiaj mnie ciarki przechodzą :) na sam koniec jak na WAG wypuścili wielkie balony (te wielkości piłek do fitnessu) to razem z moją przyjaciółką złapałyśmy 2 i zabrałyśmy do domu ;) na m+g się nie załapałam, ale nie będę poruszać tego tematu, bo jest dosyć drażliwy, zwłaszcza dla Magdy. Strasznie było fajne, jak Mika organizował ten wyskok na LT i po niemiecku chciał powiedzieć "jak policzę do 3" ale powiedział zwei i wszyscy krzyczą, że "DREI!" a on takim tym swoim słodkim głosem "oh, come ooon!" :D

 

ogólnie to ciągle przeżywam :mf_lustslow:

definitywnie jeden z moich najlepszych dni :roftl:

taak bym chciała do Praaaagi! :)

Link to comment
Share on other sites

no więc ja się witam, bo akurat tu mnie jeszcze nie było ;)

 

zaliczyłam Berlin w środę i dalej nie mogę się otrząsnąć! a do Pragi się wybieram, a i owszem. i musi się udać :)

 

z Rygą jest tak, że on jest 26 lipca w Pradze, potem w Rydze i potem chyba w Sankt Petersburgu czy coś... idealnie ma Polskę po drodze, nie? ^^

Link to comment
Share on other sites

ah jedziesz już na 100%? kurczęęęę! co ja mam zrobić?! wymyślcie jakieś sensowne argumenty :) już widzę minę rodziców jak im oznajmię, że mam zamiar jechać pociągiem 9h do B-B, a potem do Pragi na koncert :D a jak nie pojadę to się zabiję :D

Link to comment
Share on other sites

och jej!!!! ten watek zyje?!!!!!! :thumb_yello:

 

witam wszystkich, ktorych (jeszcze!) nie znam :biggrin2:

 

i jakie ciekawe rzeczy tu piszecie!!!! Mika w Pradze? na koncercie czy festiwalu? moge prosic o jakiegos linka??? ja chce na Mike do Pragi, kocham to miasto!!!!

 

i macie racje, nie ma bata, po prostu MUSI zrobic przystanek w Polsce!!!!

Link to comment
Share on other sites

och jej!!!! ten watek zyje?!!!!!! :thumb_yello:

 

witam wszystkich, ktorych (jeszcze!) nie znam :biggrin2:

 

i jakie ciekawe rzeczy tu piszecie!!!! Mika w Pradze? na koncercie czy festiwalu? moge prosic o jakiegos linka??? ja chce na Mike do Pragi, kocham to miasto!!!!

 

i macie racje, nie ma bata, po prostu MUSI zrobic przystanek w Polsce!!!!

 

tak i trzeba go rozruszać bo POLKI TO NAJLEPSZE FANKI! :D

 

co do Pragi- http://www.tesla-arena.cz/

proszę, pomóżcie! ja muszę tam być! :mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy