Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

^^Da i ja nisam znala, da nas ima ovoliko. Ali je super.

 

Kaži mi-je li Mika vrlo popularan v Hrvatskoj? Jer ovdje u Sloveniji ljudi ga sada spoznavajo ali se mi čini, da joÅ¡ nije stvarno popularan.

 

No ali ja ga volim više od svega.:naughty:

 

Izvinjavam se za moje loše poznavanje hrvatskog jezika.:blush-anim-cl: :bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

^^Da i ja nisam znala, da nas ima ovoliko. Ali je super.

 

Kaži mi-je li Mika vrlo popularan v Hrvatskoj? Jer ovdje u Sloveniji ljudi ga sada spoznavajo ali se mi čini, da joÅ¡ nije stvarno popularan.

 

No ali ja ga volim više od svega.

 

Izvinjavam se za moje loše poznavanje hrvatskog jezika.:blush-anim-cl: :bleh:

 

Vi Slovenci ste nevjerojatni. :) Svi, od onog najmanjeg, pa do onog najstarijeg, znate hrvatski jezik. :biggrin2: A mi u Hrvatskoj slabo poznajemo slovenski. :( Tvoj hrvatski je odličan! Svaka čast! Ja pogu razumjeti slovenski zato Å¡to gledam kanal A, POP TV, SLO 1 i SLO 2... :biggrin2:

 

Mika nije popularan u Hrvatskoj, malo ljudi zna za njega, uglavnom oni koji gledaju MTV i slične glazbene programe, no postepeno ga otkrivaju i Hrvati. JoÅ¡ malo pa će i on postati faca u Hrvatskoj. :biggrin2: - Znači u Sloveniji je već postao faca?

Link to comment
Share on other sites

Haha, zbilja gledaÅ¡ slovenačke programe? A ja gledam RTL TV...super vam je ova televizija.:thumb_yello:

 

Ma Å¡ta da kažem? JoÅ¡ uvijek Mika nije tako popularn kako bi ja željela da bude.:wink2: Ali poznaje ga nekoliko viÅ¡e ljudi kao prije nekoliko mjeseci . Čini mi se da u sveh drugih državah po svijetu on je već vrlo popularan ali ovdje nekako ne ide i ne ide.

 

 

Hvala na komplimentu!:blush-anim-cl:

Jedini je problem, da razumijem gotovo vse ali kada trebam da govorim stvari se otežijo.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Hej Freya!

 

Ti bom pisala kr v slovenÅ¡čini...:biggrin2:

Res te dolgo ni blo, kje se kaj potepaÅ¡? V polnem zagonu z učenjem?...Saj jaz tudi...no vsaj naj bi bla:naughty: ,ampak priznam, da si vsak dan vzamem kako urco, da obiÅ¡čem ta forum.:bleh:

 

Drugače pa sem bolj slabo, ker je Mika odpovedal Sziget-ne vem, če si že zasledila. Pa tak sem se veselila!:(

Zdaj pa resno razmišljam o tem, da bi šla na en njegov koncert v Anglijo...saj mamo RyanAir.:biggrin2:

 

In kako si ti?

 

 

 

I svi ostali...kako ste?

Link to comment
Share on other sites

Hej, Ana!!

 

Se ti samo na brzino oglasim, sm spet "leteča"...

 

Pobrskaj po netu, Mika je že potrdil nastop na nekem Frequency (nisem prepričana o imenu) festivalu v Salzburgu. Mislim, da je konec julija.

 

Ti jutri javim bolj natančno! :wink2:

 

Nočko! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Uh Freya hvala ti!!

 

Vau na to bi pa takoj Å¡la...:shocked:

Billy Talent, Kaiser Chiefs, Snow Patrol...in seveda MIKA!!:wub2:

 

A bi ti tud Å¡la?4kx4qhc.gif

 

Jaz sem že prav obupana, ko ne najdem nobene duše, ki bi bla isto obsedena z njim in pripravljena it na konec sveta, samo, da ga vidi v živo.:blush-anim-cl::naughty:

Si vidla tiste posnetke z Avalona...noro mora bit na njegovem nastopu!:biggrin2:

 

Uh, fajn se mej v petek!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Booooooook!!!

 

Evo mene natrag!! :biggrin2:

 

A Å¡ta to vidim?? Kdje ste mi svi?? Kamo ste pobjegli??

 

Ali kad smo ovdje samo Ana i ja, pričat čemo na slovenskom... Ako dođete natrag i neÅ¡to nečete razumijeti, samo slobodno pitajte. OK? :wink2:

 

Ana!!! Kako si???

 

Jaz sem včeraj preživela najboljÅ¡i dan svojega življenja!!!!! :thumb_yello: Samo Å¡e Mika vidim, pa bo sreča popolna! :wink2:

Pred koncertom smo se družile s staffom od skupine, full so face vsi! Potem so prišli fantje in smo dobile avtograme (sicer ne od vseh, ampak dobro je), do nas je prišla celo Natasha Marsh, ki je pela pred Il Divo... Vsi so takooooo prijazni! Kar ne moreš verjet!

Koncert je bil fenomenalen!!!! Res sem skoraj brez besed!! Definitivno priporočam vsem! No, že res, da sem bila v prvi vrsti... :biggrin2: NEPOZABNO!!!!!

Bi nalimala par slikc, pa ne bi ravno pasale sm...

 

Glede Frequency... Ja, full me drži, da bi šla, ampak imam še vse odprto... Odvisno od julija... Sam se res zna nardit, da grem!!!!! :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Ah Freya me veseli, da si se mela super!! Pa vau...da kr tak dobiÅ¡ avtograme (pa dobro zdaj, tud, če ne od vseh) ni kr tak!:thumb_yello: Res...zdaj ti fali samo Å¡e naÅ¡ MIKA!!:biggrin2:

Pridi v Salzburg pa ga boÅ¡ vidla.:wink2: Upam samo, da ne bo spet odpovedal, ker ne vem več kolko Å¡e lahko moje bogo srce prenese.:roftl:

 

Je pa res super za čut, da si se mela fajn!Pa ti kr prilimaj slikice...Ana radovedna.:biggrin2: Pa dvomim, da bi mel kdo kaj proti al pa da ne bi pasale...navsezadnje je vse dobra glasba.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hehe, Ana, ni treba 2x rečt...

 

David pride do nas:

100_1344.jpg

 

Seb pride do nas:

100_1355.jpg

 

Natasha Marsh pride do nas:

100_1361.jpg

 

No, pa Å¡e nekaj koncertnih slilic:

100_1396.jpg

100_1413.jpg

100_1440.jpg

100_1482.jpg

 

No, več pa ne gre... Pa sej bo dovolj, a ne??

Link to comment
Share on other sites

Uh ful lepe slikice.

Samo si tud nekje od spredaj morala sedet, ne? Reči mi kak si sploh priÅ¡la do kart, ker sem se menla z eno pa je bla vsa obupana, ker jih je blo praktično nemogoče za dobit baje?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Jah, na njihovi uradni strani je blo objavljeno in smo jih prek neta naročili... Sm bla v prvi vrsti!!!!! :roftl::blush-anim-cl:

 

Sicer so pa na dan koncerta tud prodajali karte, ker so jih dali pol naknadno baje Å¡e okoli 200 vn...

Link to comment
Share on other sites

A res?:blink: No fajn to, ker tista punca je bla že res čist obupana, pa čeprav je blo do koncerta Å¡e ful dosti časa. No ja, upam, da jih je pol vsaj uspela dobit.

 

Uh to pa res mora bit kul, da si v prvi vrsti. Ne bi mela nič proti, če bi pri Miki dobla prvo vrsto.:naughty: Al pa kaki backstage.:roftl: Ockej, dovolj, moram nehat fantazirat.:bleh:

Upam, da ga bom vsaj vidla v živo nastopat, ker to, da bi ga kdaj spoznala, tak ko eni njegovi fani tu gori-tak vem, da ni mogoče.

 

In kdaj boÅ¡ kaj vedla glede Salzburga? Mislim, da bo kr treba malo s kartami pohitet, ker naj bi bilo njihovo Å¡tevilo omejeno, mislim pa, da bo ful naval...ne samo zarad njega, pač pa tud zato, ker pridejo Å¡e drugi ostali fajn bandi.

Link to comment
Share on other sites

A res??? :shocked: Omejene karte?? :sneaky2:

 

To mi pa ni vÅ¡eč...

 

Joj, bo pa res treba nekak ukrepat, ker ga tud jaz hočem videt nastopat!!! Mogoče bi pa celo lahk priÅ¡le nekak do njega backstage, zakaj pa ne?? Sm v petek dojela, da je vse mogoče, ko smo z Il Divo staffom pivo pili... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Hihi, mogoče pa res. Saj sem vidla, da majo tud VIP karte in to pomeni dostop do VIP šotorov, nič kaj ekstra pa ne definira kaj vip šotor pomeni...ker če to pomeni, da srečam vse ali pa samo večino od teh, ki bojo nastopali, pol majke mi, da sem pripavljena plačat tistih 180eurov za karto. Res.:biggrin2: Dala bi še 3x tolko samo, da bi ga lahko srečala (saj vema o kom teče beseda:naughty: ), mu segla v roko in mu rekla- Hvala. Hvala za tvojo glasbo.

 

Pa zdaj sem se še vidla...ne samo Mika, Snow Patrol, Kaiser Chiefs in Billy Talent- tud Fall Out Boys pridejo.:shocked: Noro. Komaj čakam!

 

Daj če se le da, probaj čimprej zvedet kak boš s časom. Ker jaz grem z enim kolegom pa z YeyJen (iz tega foruma.):blush-anim-cl: Fajn bi blo, če bi šle kar 3 s tega foruma. Pa vse isto obsedene z Njim...si lahko samo predstavljam, kak bi se kolega počutil.:roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

^^Who is it?:bleh:

 

Smo doma ja...samo bolj poredko kdo na obisk pride, LOL. Tota tema komaj da Å¡e živi...sploh se noben ne oglasi, samo midve Å¡e tu pa tam klepetama.Me prav zanima kam so vsi poniknili al pa je to posledica počitnic?:plane:

 

In kak si ti kaj Freya? Že tud na počitnicah? Jaz Å¡e mam izpite tak, da ne bo nič z njimi Å¡e kr nekaj časa.:boxed: Ampak najpomembnejÅ¡e je to, da sem končno postala Rimljanka.:punk: (=to pomeni, da je rimsko pravo padlo:naughty: , ne pa jaz, hehe).

 

In od česa te razganja?:naughty: Å e kr od koncerta al je kaj drugega razlog?

 

Nič fajn bodi pa oglasi se bolj pogosto tu!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

oooooooooooooooo.... slovenÅ¡čina... ljubi materni jezik... :wub2:

 

ok, da se malo oglasim, da vidite Å¡e eno pripradnico! :bleh:

kaj bolj pametnega bom pa kdaj drugič povedla! :wink2:

 

lepo bodite vsi!

Link to comment
Share on other sites

zalika, pa ne zdaj dol zbežat no!!

 

saj je freya tu, pa moja malenkost tudi!:biggrin2: in ja tukaj si lahko damo duÅ¡ka v naÅ¡i slovenÅ¡čini:wub2:

 

in kako si kaj?jih je tu kr nekaj z bivÅ¡e juge Å¡e, ampak smo očitno slovenke ta najbolj vztrajne:naughty: ...no vsaj jaz zase vem, da je ta forum čez noč postal moja ljubezen:wub2: in nova odvisnost:boxed: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Heeeeeeeeej!!!!!

 

Pozdravček Zalika!!!

Dobrodošla!!!! :thumb_yello:

No, nas je že mal več iz Slovenije tu gor!! Lepo in pohvalno!!! :wink2:

 

Bok, Ina!!

Dobrodošla u našoj kučici!!! :biggrin2:

 

Ana, čestitaaaaaaaaaaaam!!!! Full dobro!!!! :thumb_yello: Najtežji izpit je za tabo!! Zmagala si!!!!

Mene pa kar poletje razganja... Še vedno sem pod vtisi koncerta, z dekleti z Il Divo foruma smo pa tudi postale že skoraj neločljive, se družimo kolikor se le da! Fax sem kar malce odmislila... Ne vem, kako se bom spravila nazaj za knjige... September bo naporen!!!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ja res super, da nas je več iz SLO:biggrin2: , pa ne samo od tu, ampak nasploh, da se naberemo iz vseh teh bivÅ¡ih držav in čvekamo o naÅ¡em junaku.:bleh:

 

Ina- dobrodošla!!Ali pazi, jer je ovaj forum vrlo zavodljiv!:wink2:

 

 

Hvala za čestitke...Sem rabla kr nekaj časa, da sem sploh dojela, samo ne vpraÅ¡aj kak sem bla nervozna-sem morala prehodit pot čez park do faksa, sem upala, da bi me kiri nabutal na poti do tja, samo da ne bi rabla na ustnega.:roftl: Je bil ravno zadnji dan Å¡ole, pa sem računala na kakega že poÅ¡teno naskeganega podivijanega najstnika, pa ga ni blo.:das:

 

 

Verjamem, da te meče, ja! Koga te ne bi?! Ma saj tud fax bo že...enkrat.:biggrin2: Kaj za Frequency že veÅ¡ kaj? Bo ti Å¡lo skozi...bi blo res super, če bi ble kar 3 obsedenke s tega foruma tam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy