Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

Anči,sigurna sam da ti IDEŠ!!!:wink2:

Za nas je Bologna još uvek pojam!!!

Treba nam viza, a i daleko je!!!

Pre bismo stigli u Tunguziju nego u Bolognu!!!

Madjarska nam je blizu!!!

 

Je bil Mika blizu, ko je še blo v planu, da pride igrat na Sziget na Madjarsko...Pa je odpovedal.:sneaky2: Sem hotla it.

Mogoče pa kdaj pride v Srbijo!:punk: Ker če bo res nastopal na Eurosongu tak kot je rekel, mogoče res pride v Beograde!:blush-anim-cl: To bi blo sanjsko. (Obožujem Beograd in Miko!:wub2: )

 

 

Res škoda, da imate tolko komplikacij glede potovanj.:boxed: Ampak sem prepričana, da bomo lahko enkrat skupaj uživali na kakem njegovem nastopu!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

recimo da nam jeste muška populacija ne toliko primitivna već ljubomorna!!!:thumbdown: Svaka čast Novosadjankama!!!:thumb_yello: I baki svaka čast!!!Baka je SUPER!

Kod mene u porodici moj sin sluša MIku danonoćno!!!

Čak je i vrtiću pevao vaspitačici Miku!!!(ima 3,5 godine)

Imali smo majstore pre 2 nedelje i majstor ga pitao kako se zove, a ovaj mu rekao Mika!!!:biggrin2:

Šta više reći!!!:punk: :punk:

Link to comment
Share on other sites

Ana, odakle ti informacija za Eurosong???To bi bilo SUUPPEERR!!!

Već znam i ko bi pobedio!!!:mf_lustslow:

Ako ti se Beograd svidja, Novi Sad bi ti se još više svideo!!!

Kod nas je tako za vizu!!! Bezveze!!!:thumbdown:

I ja se iskreno nadam da ćemo moći jednom da zajedno uživamo na nekom njegovom nastupu!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ne znam kako da protumačim ovo-svaki put kada upalim MTV ADRIU ide MIkin spot-najčešće "Relax"-ja ga obožavam!!!Čak imam i upaljač u tom fazonu!!!:blush-anim-cl:

Jel ste gledali Miku na "Popworld-u" kada vežba!!!

http://www.youtube.com/watch?v=hLt6CiwGRL4

Ja ovoga ne mogu da se nagledam!!!Kao neki teenager!!!

Tako je suuppeer tu!!!Sladak!!!:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Ana, odakle ti informacija za Eurosong???To bi bilo SUUPPEERR!!!

Već znam i ko bi pobedio!!!:mf_lustslow:

Ako ti se Beograd svidja, Novi Sad bi ti se još više svideo!!!

Kod nas je tako za vizu!!! Bezveze!!!:thumbdown:

I ja se iskreno nadam da ćemo moći jednom da zajedno uživamo na nekom njegovom nastupu!!!:thumb_yello:

 

Enkrat se je nekaj govorilo o tem, da naj bi si želel tam nastopat. In če bo nastopal v Beogradu sem tam- v prvi vrsti. In seveda je logično, kdo bo zmagovalec.:mf_rosetinted::wub2: Mikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!:mf_lustslow:

 

 

Moja starša sta bla pred kratkim v Novem Sadu in sta čist navdušena! Pravita, da je super lepo!

Jaz si ga tud ful želim videt...mogoče mi enkrat uspe!

 

Enkrat bomo sigurno uživali skupaj. V to sem prepričana!:D

Link to comment
Share on other sites

Ma u pravu si za toda nema gde nije sladak!!!:wub2:

Ja sam mislila da sam odgledala sve intervjue na youTube-u, ali ovaj drugi sa špancima nisam!!!Stvarno je OK!!!:thumb_yello:

Jesi gledala ovo http://www.youtube.com/watch?v=34IhMXzk4qk

Jedva sam provalila šta znači boogers!!!:mf_rosetinted:

A ovo http://www.youtube.com/watch?v=d_hIsy4ELg0

Snimi molim te voditelje i kako se on jadnik postideo dok priča o čaju!!!:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Ma to bi bilo super kada bi nastupio na Eurosongu!!!:wink2:

To bi nam bila verovatno jedina prilika da ga vidimo u skorije vreme!!!

Verovatno bismo stajali u prvim redovima i ovako :shocked:

Dok ne počne da peva!!!Ja bih sgurno pala u nesvest!!!:biggrin2:

A za to ko bi pobedio NEMA SUMNJE!!!:thumb_yello:

Ma možda jednom i dodje u Beograd!Kada su mogli Kaiser Chiefs-i što ne bi i on...:thumb_yello:

Što se tiče Novog Sada nema sumnje da bi ti se svideo!Ja sam tamo živela 4 godine i pokajala sam se što sam se vratila u Mitrovicu!!!

Stvarno se nadam da ćemo jednom zajedno uživati!!!Bilo bi nam SUUPPEERR!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Morda pa se zgodi kak čudež in bo nastopil...bi blo res sanjsko!!!:mf_lustslow::biggrin2:

 

Jaz zdaj samo upam, da bo šlo vse gladko skozi in brez zapletov, pa da ga vidim oktobra...oh, če bo res sreča na moji strani- čez 16 dni!!! Ah, sploh ne vem kak bom preživela. Ne vem, če me ne bo od vse tiste sreča pobralo!:naughty:

 

Verjami pa, da je brez dvoma več možnosti, da pride Mika v Beograd, kot pa npr. v Ljubljano-ma, mi tu sploh nimamo nekih koncertov, za vse je treba v tujino.:thumbdown: Edini koncerti, ki so razprodani pri nas, so koncerti od Cece.:naughty: To pa jaz raje preskočim.:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Devojke,imam jedno obaveštenje za vas!!!:biggrin2:

Na sajtu MtvAdrie postoji nagaradna igra u vezi sa Mikinim koncertom u Bologni!!!:wink2:Dele kartu za koncert!!!Ali morate da odgovorite na jedno jako teško pitanje!!!:wink2:

Ja sam poslala mail!!!

Uputstva ćete naći tamo!!!:wink2:

Srećnoooo!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Odakle vam to za Miku i Evroviziju? Po meni njemu apsolutno nije mesto na takvom festivalu. Cak bi me i razocarao malo kada bi pristao da tu nastupa. Ali npr. na Exit kada bi dosao...e to je vec sasvim druga prica:wink2:

A to za Bolonju nama ne vredi...i kada bi dobili kartu, tesko da bi nam dali vizu :(

P.S. One intervjue sam videla vec, ali nije na odmet pogledati ih jos koji put :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Cecin koncert!!!KATASTROFA!!!

A jel GUšti in Polona nisu imali neki koncert, ili sam ja to nešto pomešala sa MtvAdria live nastupom!!!

Blago tebi za 14 dana!!!:wub2:

Meni je krivo što nisam išla na Stonse, jer sam se kasno setila!!!Njih je vredelo i videti i slušati!!!:thumb_yello:

 

Što se tiče Eurosonga mislim da bi bolje prošao tamo nego na Exit-u!!!Nije to bree mesto za njega!!!On je fin dečko!!!Ne bi on tamo imao puno fanova!!!Daleko od toga da ja ne poštujem Exit, ali znaš kakva se masa skuplja na Exitu!!!

 

 

Što se tiče Bolonje ne vredi to nama stvarno!!!Ali eto pokušaš pa ako dobiješ kartu pokloniš je nekom!!!(joj kakav plan ubiću se!!!):blowup:

Kada ćemo mi moći da putujemo????:sad::crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Ma ja, naši tu poslušajo samo tako glasbo.:blink:- Nekje sem prebrala, da so karte za Cecin nastop tud do 100evrov...tolko jaz nisem plačala za Frequency Festival pa so tam bli The View, Kaiser Chifes, Billy Talent, Fall Out Boy...:shocked: Pa še najhujšo slovensko, vsaj za moje pojme- raznorazno turbo muziko, pač.:thumbdown: Dobre, saj če jim paše, samo jaz osebno te glasbe ne maram preveč...oz. sploh ne!:biggrin2:

 

Ah, res škoda, da nisi šla na Stonse! Sem brala, da je blo fenomenalno!:punk: Njih se res splača videt. :thumb_yello:

Gušti in Polona sta fajn ja, on je včasih igral pri mojem naj slovenskem bandu- Big Foot Mami-jih poznaš?

 

Se strinjam! Jaz si tud Miko bolj predstavljam na Eurosongu, kot pa na Exitu- a ni ta festival bolj za rap in podobno muziko? Sicer je Mika mel letos ful festivalov planiranih, pa jih je večino odpovedal. Tud tega v Salzburgu. *smrk, smrk*

 

Res upam, da bote čimprej kaj zrihtali s temi potovanji!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ma ja za Cecu ne bih dala ni 1euro, a ne 100.Ima freekova koji su spremni da daju tolike pare ponaročito da je vide onako oskudno odevenu!!!

Ja nemam Pink(ne znam da li si čula za tu našu čuvenu tv stanicu) tako da ne gledam i ne slušam taj horor od muzike!!!:thumbdown:

Stonsi su neprežaljeni!!!Imam brata od tetke koji je išao porodično!!!:thumb_yello:

Gušti in Polona su mi baš super!!!Prvo sam još letos čula "Trip" pa posle i sve ostale stvari "Moje sanje","Vedno zame"...Od tada ih stalno slušam...

Samo nisam mogla da skontam reči pa sam ih skidala s neta.

Za Big Foot Mami nisam čula!:blush-anim-cl:

Slabo poznajem ex-yu scenu...:blush-anim-cl:

 

 

Ma malo bi Mikinih fanova došlo na Exit!!!Po meni je on suviše pop za Exit!!!

 

Mi ćemo putovati jedino ako emigriramo odavde!!! :badmood:Depresivno!!!

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Eurosonga mislim da bi bolje prošao tamo nego na Exit-u!!!Nije to bree mesto za njega!!!On je fin dečko!!!Ne bi on tamo imao puno fanova!!!Daleko od toga da ja ne poštujem Exit, ali znaš kakva se masa skuplja na Exitu!!!

 

Al ste neke! Pa i ja sam fina devojcica, pa Exit ne propustam!:bleh: Tamo bas bude izvodjaca za svaciji ukus...sem za ukus Cecinih fanova:wink2: A Evrovizija, pa to je ruglo! Tu se na prste jedne ruke mogu nabrojati pesme vredne pomena! Mislim, naravno da bih volela da ga vidim da nastupa bilo gde u blizini, pa makar to bio i Eurosong...ali... Ma ne pripada on tu, ljudi!!!

Link to comment
Share on other sites

Haha, poznam Pink TV, ja.:roftl: Mi jo celo imamo doma, ker mamo to internetno televizijo, samo še je nikol nisem gledala. Ko sem bla v Beogradu so mi pa povedali, da je to najbolj priljubljena in gledana tv.

 

Pri Ceci pa včasih res ne veš- ali jo gredo poslušat ali gledat.:naughty:

 

Ma jaz isto -zelo slabo poznam ex-yu sceno.:blush-anim-cl:

 

Kar se Exita tiče niti ne morem kaj extra komentirat glede na to, da tega festivala niti ne poznam kaj dobro, sem pa prepričana, da bi Mika lahko povrnil vso glamuroznost in ugled Eurosongu, če bi nastopil na njem.:biggrin2: Saj tud jaz nisem neki fan ES, se mi pa zdi, da bi njemu že uspelo!:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Al ste neke! Pa i ja sam fina devojcica, pa Exit ne propustam!:bleh: Tamo bas bude izvodjaca za svaciji ukus...sem za ukus Cecinih fanova:wink2: A Evrovizija, pa to je ruglo! Tu se na prste jedne ruke mogu nabrojati pesme vredne pomena! Mislim, naravno da bih volela da ga vidim da nastupa bilo gde u blizini, pa makar to bio i Eurosong...ali... Ma ne pripada on tu, ljudi!!!

 

Ina, pa nemoj pogrešno da me shvatiš!!!Ja ne mislim da ti nisi fina devojka!!!:biggrin2: A Exit je nešto naj best što se desilo ovoj zemlji u poslednjih 10 godina!!!:thumb_yello:

O Ceci više nećemo...Što trošiti reči bezpotrebno!!!Ruglo i sramota cele nacije!!:thumbdown:

Ma ne mislim ni ja da je ES nešto super, ali daj da već jednom vidimo MIku Live!!!Pa makar i u Guči(by the way ja mrzim trubače)!

Mika :mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

Haha, poznam Pink TV, ja.:roftl: Mi jo celo imamo doma, ker mamo to internetno televizijo, samo še je nikol nisem gledala. Ko sem bla v Beogradu so mi pa povedali, da je to najbolj priljubljena in gledana tv.

 

Pri Ceci pa včasih res ne veš- ali jo gredo poslušat ali gledat.:naughty:

 

Ma jaz isto -zelo slabo poznam ex-yu sceno.:blush-anim-cl:

 

Kar se Exita tiče niti ne morem kaj extra komentirat glede na to, da tega festivala niti ne poznam kaj dobro, sem pa prepričana, da bi Mika lahko povrnil vso glamuroznost in ugled Eurosongu, če bi nastopil na njem.:biggrin2: Saj tud jaz nisem neki fan ES, se mi pa zdi, da bi njemu že uspelo!:wub2:

 

I ja isto imam satelitsku, ali nemam Pink!!!Nemoj da se trudiš da gledaš oni su ti kao sekta!!!Samo truju mozak i ostala čula!!!A popularni su zato što su primitivna TV stanica!!!

Joj ne smem više da ih blatim neko će me tužiti!!!

 

Evo ja još jednom izjavljujem da je Exit super festival u super gradu!!!:thumb_yello:

Ti sledeće godine ako se odlučiš možemo da idemo svi zajedno!!!:thumb_yello:

Bilo bi super kada bismo imali nešto nalik T4 on the beach!!!Tu bi mu bilo mesto!!!

Link to comment
Share on other sites

Ina, pa nemoj pogrešno da me shvatiš!!!Ja ne mislim da ti nisi fina devojka!!!:biggrin2: A Exit je nešto naj best što se desilo ovoj zemlji u poslednjih 10 godina!!!:thumb_yello:

 

Ma jasno, pa salimo se samo:naughty: A i za Exit se slazemo! Ja sam od nultog redovan gost, i u komsiluku mi je, i u mom je gradu, i toliko imam lepih uspomena sa svakog...pa mu mozda zato tako zustro odmah stajem u odbranu:wink2: Mada, moram priznati da si upravu sto se mase tice, koja se tamo skuplja... narocito u poslednje dve godine. Ali mislim da to ima veze sa tim sto je sve vise inostranih posetilaca. Kako moja drugarica kaze: "Mali englezi dolaze kod nas da se jeftino drogiraju."

Link to comment
Share on other sites

Gde živiš?

Ja sam 3 godine stanovala na granici Liman2 i Stari grad u kuli kod otvorenog univerziteta B.A. i jednu godinu na LImanu 2!I bilo mi je sssuuppeerr!!!

Ponaročito noću grad je predivan!!!

A što se tiče malih narkomana grad ih je prepun(Mitrovica je leglo)!!!Ponaročito kada su festivali u jeku!!!

Valjda se mali džankiji unapred godinu dana raduju jeftinom uživanju u trulim opijatima!!!:thumbdown:

Mada su kao poslednjih godina pojačali obezbedjenje!!!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na Limanu 1, kod Stranda, od kad sam se rodila. Eto, bile smo skoro pa komsinice :wink2:

 

A što se tiče malih narkomana grad ih je prepun(Mitrovica je leglo)!!!Ponaročito kada su festivali u jeku!!!

Valjda se mali džankiji unapred godinu dana raduju jeftinom uživanju u trulim opijatima!!!:thumbdown:

Mada su kao poslednjih godina pojačali obezbedjenje!!!:confused:

 

Ma kakvo pojacano obezbedjenje!!! Ovaj exit su pred mojim ocima, deca od nekih 15-ak godina (britanci) usmrkavali prasak. Ni ne trude se da se sakriju!!! A ja kao neka baba jos zagledam sta to rade, i pokazujem drugaricama da vide. A o sintetici da ne pricamo! Toga prethodnih godina sigurno nije bilo...bar ne u tolikoj meri.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na Limanu 1, kod Stranda, od kad sam se rodila. Eto, bile smo skoro pa komsinice :wink2:

 

 

 

Ma kakvo pojacano obezbedjenje!!! Ovaj exit su pred mojim ocima, deca od nekih 15-ak godina (britanci) usmrkavali prasak. Ni ne trude se da se sakriju!!! A ja kao neka baba jos zagledam sta to rade, i pokazujem drugaricama da vide. A o sintetici da ne pricamo! Toga prethodnih godina sigurno nije bilo...bar ne u tolikoj meri.

 

 

Ma nemoj mi to pričati za EXIT!!!I sad ti pusti dete da ide na EXIT!!!Ma i ja bih se šokirala!!!Nije mi jasno šta radi obezbedjenje!

Ja znam samo za deo NS-a gde se valja droga naveliko!!!

A u Mitrovici je još gore!!!Znam za dečka moje godište koga su našli u kanalu!!!Predozirao se-išao samnom u gimnaziju samo prirodni smer!!!Ja nisam mogla da dodjem sebi nedelju dana!!! :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

 

E,hvala za request!!!:thumb_yello::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hvala za add:biggrin2:

Ne mogu da se nagledam one Billy Brown izvedbe, koju si zakacila. Nisam je jos videla do sada!

I klinjica ti je presladak! Ali ja uopste ne mogu da se naviknem da ljudi, koji su tu negde mojih godina, vec imaju decu! A ja se jos palim na pevace:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy