Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

OK!Verujem ti da si emotivac!!!I ja isto mogu da se svađam i plačem!!!A i trudnoću sam celu preplakala!!!

I nemoj da se hvataš za moje greške u kucanju!!!Znaš??? :mad:

Eto tebi Mika večeras!!!Da ne plačeš i ne kažeš da tebi ništa ne damo!!!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Joj rekao moj muž da će sve da jednom pročita šta mi to pišemo na 20 stana!!!

Joj mislim da ću da emigriram...Tražim azillll....

Zna za Miku, ali za Nika ne zna!!!

Šta ću sad???!!!

 

Počni se briniti i više jer će saznati i za Chris Martin-a.:fisch::das:

Link to comment
Share on other sites

Joj, i Cris!!! :doh:

Na njega sam i zaboravila!!!:exclamation:

Šta ću seda???!!!:sad:

Ivona ima neko rešenje!!!Ona mi je spasioc!!!Da nje nema ja ne znam šta bih ja!!!:bleh::wink2:

Ništa, ako me jednog dana ne bude na ovom forumu znajte da sam:rip_1:

Link to comment
Share on other sites

Kome se ne sviđa Coldplay!!!Ivoni???

Ja sam se vezala za "In my place"-spot mi je odličan!!!A i on u spotu!!:mf_lustslow:

 

Eh, samo me prozivate...a posle je je Ivona dobra kad treba da spasava situaciju:naughty:

A protiv Coldplay-a nemam nista, ali mi se pevac ne svidja uopste... Mi bas imamo skroz razlicit ukus...mislim, mi ovnovi i vi ribe:biggrin2: Samo smo se kod Mike nasli.

Ok, nije da se meni niko drugi ne svidja, ali ovo s Mikom je jedino...kako bih rekla...ozbiljno:bleh: A recimo, sad kad se bacim u razmisljanje...kao prvi svaler bi mogao da mi prodje pevac iz Snow patrol. Ja ne volim bas one klasicne lepotancice. Mika je izuzetak :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Joj, i Cris!!! :doh:

Na njega sam i zaboravila!!!:exclamation:

Šta ću seda???!!!:sad:

Ivona ima neko rešenje!!!Ona mi je spasioc!!!Da nje nema ja ne znam šta bih ja!!!:bleh::wink2:

Ništa, ako me jednog dana ne bude na ovom forumu znajte da sam:rip_1:

 

Psssst, a sto se spasavanja situacije tice...ubacis u poneki post nesto poput :" Al kakvog ja muza imam, pa ne bih ga menjala ni za svu ovu trojicu zajedno!":thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ma nije to tako!!!Ako nisi primetila samo te ja prozivam, a ne Ana!!!

To je samo zeza!!!Da ja znam da si ti neka oštrokonđa i da ne znaš za šalu, ja ne bih!!!A i tako nam je zanimljivije!!!:biggrin2:

To je super što nemamo isti ukus( osim Mike).Nećemo se puno otimati!!!:bleh:

A vidiš da i ja ne volim klasične lepotančiće (opet izuzev Mike).Pa i Nik ustvari nije lep!!!Ni Ana nije rekla da je lep, izvadila se, rekla je da je zgodan!

A što se poslednjeg tiče, ako će da čita neka čita, baš me briga.Ja sam uvek spremna da se svađam, jer postoje dani(kao ovaj danas) kada sam preumorna(legla u 12;ustala u 6) i baš me briga šta će ko da misli, čita, priča...

Baš me briga što ako neko ko čita ovaj forum se smeje meni, mojim lucidnim izjavama,mojim budalaštinama i svemu onome što pišem!!!

 

Aj' sad malo vedrije!!!Baš me zanima kako izgleda tvojih top 5 ili više muškaraca(glumaca, pevača, bubnjara...)Ajde smisli pa mi napiši!!!-pa ću i ja tebi !

Link to comment
Share on other sites

Hehe, i ja sam danas preumorna, ali sam ja obrnula malo...ja sam legla oko 4 a ustala u 11h :biggrin2:

 

Hm, a mojih top 5?

Mika na broju 1 vec neko duze vreme...:biggrin2:

A dalje, bez nekog posebnog redosleda... pevac iz Snow Patrol...John Corbett, glumac...Zarko Lausevic iz mladjih dana (on mi je bas bio tip da se smrznes), i....mmm,ko jos, ko jos? Hm, ne znam, ne pada mi sad niko vise na pamet. Ali ukus mi se vremenom bas menjao strasno...

I odakle Mika u ovoj druzini gore, ja pojma nemam. Ne da se ne uklapa, nego...

Al eto...i sama sebe nekad iznenadim :wink2:

Link to comment
Share on other sites

E pa oko nečega se bar slažemo!!!

Mojih 5:

OK!Tu je Mika,Nik(neizbežan-novootkreven),Adam iz Maroonsa,Johnny Lee Miller( ali samo iz trainspottinga) Chris kao rezerva i neizbežni Ewan McGregor koji je najbolji od svih njih!!!

 

E ovo tvoje je još bolje!!!Ja sve čujem poslednja!!!Šta li Mika misli o svemu tome???

Link to comment
Share on other sites

Ja tek sad shvatih da ti nedostaje četvrti!!!

 

Kako nedostaje cetvrti? Mika, Snow Patrol, Corbett, Ewan i Zarko Lausevic.

U dva od pet se slazemo!:biggrin2:

 

E, a sto si u tuznom mood-u na myspace-u? Ko te je rastuzio?

Link to comment
Share on other sites

 

DEvojke, čujte ovo!!!Boli me stomak od smejanja!!!

 

http://www.myspace.com/mikamonstah

 

:lol3: Uništi čoveku pesme!!!

 

:doh::boxed: Već sem čula ove...ali so mi grozne. Nije ga čez originalnog Miko!:wub2:

 

Jesi videla ovo?

 

 

How Much Do You Love Me!!!:wub2: Obožavam ovo pjesmu!

 

Inače, kako ide? Kako ste proživjele vikend?

Link to comment
Share on other sites

Eto očemu ti ja pričam!!!

Nema te ceo dan!!!:no: Nema, nema!!!

:tears::crybaby: Sa kim da ja sada pričam!!!Sa sobom???

Može i tako, ali onda moram da promenim ime thread-a!!!

Dragana's Therad

 

U pravu si, bile smo neuvidjajne i bezobrazne, i evo ja se stidim!:sorry:

Ali...ja moram da kazem... znam da si sada i razocarana, i pod stresom, ali..."ocemu" se pise odvojeno!:naughty:

 

Inače, kako ide? Kako ste proživjele vikend?

 

A vikend bio bas ok... Izasla u petak, i bilo mi je fenomenalno. Doduse bio je dogovor da se izadje i u subotu, ali...snaga nas je izdala. Omatorilo se!:old:

Ali zna se od kakvih je koka supa najbolja, tako da ne brinem previse:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Dobro nastavnice!!!"O čemu" se piše odvojeno!!!Kao da ja to ne znam!!!:sneaky2:

Od sada pišem polako i čitam 3 puta šta sam napisala, tako da ćete me malo ređe viđati jer za to treba vremenaaaaaa...

Moj vikend je očajan!!!Ja sam se pokočila kao neka baba...

 

Jeste čule Holy Johnny, meni baš nije nešto!!!Jel' to nova pesma???!!!

How much... je odlična!!!

Link to comment
Share on other sites

Dobro nastavnice!!!"O čemu" se piše odvojeno!!!Kao da ja to ne znam!!!:sneaky2:

Od sada pišem polako i čitam 3 puta šta sam napisala, tako da ćete me malo ređe viđati jer za to treba vremenaaaaaa...

Moj vikend je očajan!!!Ja sam se pokočila kao neka baba...

 

Jeste čule Holy Johnny, meni baš nije nešto!!!Jel' to nova pesma???!!!

How much... je odlična!!!

 

Znam ja da ti znas...samo te zezam malo!!! Neeeeemoj da proveravas sta pises, posle necu imati za sta da se uhvatim, kad te prozivam!:bleh:

 

E a za Holly Johnny sam ja dugo mislila da je obrada, ali po svemu sudeci nije

http://bb01.sov.uk.vvhp.net/mikasounds/phpBB2/viewtopic.php?t=982

Ni meni se nesto ne svidja preterano

 

Od tih nabrojanih nisam cula samo Blue Movie i Emotional. Ostale Mikine sve imam, pa ako ti neka treba, ti vici ...Nemam obrade, al iskreno nisam bas neki fan obrada.

Link to comment
Share on other sites

 

Jeste čule Holy Johnny, meni baš nije nešto!!!Jel' to nova pesma???!!!

How much... je odlična!!!

 

Meni se Holy Johnny sviđa. Ali dobro, ja sam nekoliko čudna jer se mi u stvari sviđa sve što je od Mike.:mf_rosetinted::naughty:

Već ste čule pjesmico The Only Lonely One- ta mi je fantastična!:punk:

Link to comment
Share on other sites

Meni se Holy Johnny sviđa. Ali dobro, ja sam nekoliko čudna jer se mi u stvari sviđa sve što je od Mike.:mf_rosetinted::naughty:

Već ste čule pjesmico The Only Lonely One- ta mi je fantastična!:punk:

 

I ja obozavam The Only Lonely One, i Erase!!! Ali ja i dalje mislim da Holly Johnny nije njegova....samo ne mogu da nadjem cija bi mogla biti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy