Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ju, ju, juuuuu....nema me par minuta i vec me ogovaraju! :sneaky2: Ovde coveku ne sme da popusti paznja ni za sec!:wink2:

 

Annabelle LADNOOO ide na Mikin koncert?!? Kako ja to nisam skontala ranije? Pa...nemoj da nas zaboravis tamo, pleaseee! Pozdravi ga od nas, i gledaj ga malo i za nas, i namigni mu jednom za svaku od nas, i posalji mu poljubac, i... E, a kad bi uspela da ga i dovedes... Ok, mozda malo nerealno zvuci, ali ne znas dok ne pokusas...mozda i uspe :blush-anim-cl: E da, pomeni mu obavezno i Exit i Evroviziju, cisto da ih ima u vidu. Necu praviti problem cak i ako Evroviziju izabere...dajem casnu pionirsku! Uh, sta jos? Seticu se do koncerta jos necega sigurno. Da, i probaj da zapamtis svaku sitnicu...pa kad nam budes pricala da kontamo kao da smo i same bile tamo :wink2: Eto, nisam jako zahtevna :bleh:

 

A Dragana me se plasi? Pa dobro, nije da nema zasto...znam ja da budem opasna. Pa, kad skupi hrabrost da pita, mozda joj i odgovorim:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro devojke!!!Sada je 8:15 i ja sam budna već dva sata i 15 minuta!!!

Jel vidite kako sam vredna!!!:bleh:

 

Nemoj sada da se ljutiš Ivona!!!Vidiš da si nam nedostajala!!!Volimo te!!!:bleh:

Ja sam čekala da mi odgovoriš pa sam startovala Anu!!!

 

 

A za koncert nisi skontala ranije zato što je devojka pisala na slovenačkom!!!O tome smo pričali na strani...15 pa nadalje...Devojka ide u Bolonju!!!To je tamo gde mi ne možemo da idemo!!!

 

A što se sada opet ljutiš,Ivona!!!Na mene???Ja sam riba-emotivac i sve prihvatam k srcu!!!Pa ja se samo šalim!!!Pitanje je GLUPOOO, a mene je kao i obično sve blam:blush-anim-cl:

 

Toliko od mene ZA SADA!!!Odoh da pročitam ono od sinoć pa odoh na radne zadatke u školu!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

A što se sada opet ljutiš,Ivona!!!Na mene???Ja sam riba-emotivac i sve prihvatam k srcu!!!Pa ja se samo šalim!!!Pitanje je GLUPOOO, a mene je kao i obično sve blam:blush-anim-cl:

 

 

Ajaoooo, ti si riba? Pa eto u cemu je problem... I moja mama je riba! A nas dve smo od 365 dana u godini, onih 360 na ratnoj nozi. Al ne verujem u horoskop pa cu ti dati sansu :bleh: Sad pazi sta radis!:wink2:

 

Ajde daj nam to glupo pitanje...sad me jaaako zanima sta bi to moglo biti! Pitaj! Pitaj! Pitaj! Pitaj!Pitaj!:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Nećuuuu!Stidim seeee!!!:blush-anim-cl:

Ne verujem ni ja u horoskop!!!Moja baba škorpija i nas dve bi KAO trebale da se slažemo, a mi se samo džapamo!!!

Nemoj da se ljutiš, ali stvarno ja kada budem spremna ja ću da te pitam!!!

Ja i moj jezik brži od pameti!!!Kud sam ti i rekla da ću da te pitam!Trebala sam samo da te pitam kada dodje vreme!!!

Nego, šta bi ti Miki poklonila(osim sebe)!!!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da se ljutiš, ali stvarno ja kada budem spremna ja ću da te pitam!!!

Ja i moj jezik brži od pameti!!!Kud sam ti i rekla da ću da te pitam!Trebala sam samo da te pitam kada dodje vreme!!!

Nego, šta bi ti Miki poklonila(osim sebe)!!!:bleh:

 

Dragana?!? Sad sam se vec zabrinula! :shocked: Pitanje za koje treba da se ceka pravo vreme, da bi bilo postavljeno? Ma znam, ti si to pod uticajem one price...sta me zezas? E da, nisi mi rekla da li ti se svidela prica!

 

A sta bih ja poklonila Miki? Hm...pitanje za razmisljanje. Neke lude tregere ili carape...ili bih mu nacrtala nesto (mada to ljudi bas i ne znaju da cene.) Moji portreti, oko kojih sam se bas trudila, obicno zavrse u nekoj fijoci, a budu nadjeni posle par god, izguzvani, kad neko pokusa da skonta zbog cega fijoka vise ne moze da se zatvori. :no: Da, znam, svako bi pomislio da to mozda govori vise o kvalitetu portreta nego o nepaznji osobe kojoj je poklonjen...ali nije tako! Ja bas lepo crtam!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ma, ne zezam se!!!pusti sada toooo......

Svidja mi se, svidja mi se...:thumb_yello: Tek sam sada shvatila koliko mi je engleski zakržljao!!!...Joj sramote...A ja htela da ga studiram...:glasses2:

A pa nije ti loš izbor za poklon!!!

Nemoj mi reći da se ljudi tako odnose prema tvojim portretima...:sneaky2: ...Sramota...Ja ti to ne bih nikad uradila!!!...Ja nisam takva!!!...Ja umem da cenim trud drugih ljudi!!!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

A, pa ti si ovan!!!Ja sa ovnovima imam poseban odnos!!!Moj Boda je ovan!!!

Još se ja pitam što se ti svađaš sa mamom???!!!Ne moraš ništa više da mi kažeš!!!:bleh:

 

Hehehe, ja sam mojoj mami rekla: "Volim te, moram da te volim, mama si mi; ali da nisi... Nikad se ne bih druzila s tobom!" A da ironija bude jos veca, imam drugaricu, koja je rodjena isti dan kad i moja mama, 10.3. i ISTE SU!!!:doh: Nisi valjda i ti 10.3.? Reci da nisi!

Link to comment
Share on other sites

Nisam!!!Ja sam 07.03!Meni moj tata rekao SUPER!!!Dobićeš od muža 2 poklona, a ja ne dobijem ni jedan!!!:sneaky2:

 

Što je najgore ja se uvek družila sa tako nekim teškim znakovima:lavovima, ovnovima, devicama, škorpijama, a imam drugaricu koja je blizanac, a nema ni jednu osobinu blizanca!!!:biggrin2:

Moj Nemanja jarac pa kad njih dvojica ukrste rogove ja se samo pokupim:bleh:

Kada si ti rodjena???

Link to comment
Share on other sites

Ja sam 3. aprila, al stvarno ne verujem u to. Decko sa kojim sam bila 3 godine je bio rak. A svi horoskopi tvrde da veza izmedju ovna i raka nije moguca... Eventualno nesto kratko, i to ako je zena rak a muskarac ovan...obrnuto nikako. A nama je bilo bas lepo. Sad se zezamo na fazon: Eto, i horoskop je bio protiv nas!

A moja drugarica koja je inace freek za astronomiju (ne astrologiju vec astronomiju, astrofiziku i sl.), tvrdi da su vece sanse da na tebe utice kad slon u africi mlati usima, nego gravitaciona snaga zvezda. I onda ta ista osoba, koja to tvrdi, za sve sto uradi prica: "A skorpija sam, sta cu!":bleh:

Link to comment
Share on other sites

Halo cure!

 

Annabelle LADNOOO ide na Mikin koncert?!? Kako ja to nisam skontala ranije? Pa...nemoj da nas zaboravis tamo, pleaseee! Pozdravi ga od nas, i gledaj ga malo i za nas, i namigni mu jednom za svaku od nas, i posalji mu poljubac, i... E, a kad bi uspela da ga i dovedes... Ok, mozda malo nerealno zvuci, ali ne znas dok ne pokusas...mozda i uspe :blush-anim-cl: E da, pomeni mu obavezno i Exit i Evroviziju, cisto da ih ima u vidu. Necu praviti problem cak i ako Evroviziju izabere...dajem casnu pionirsku! Uh, sta jos? Seticu se do koncerta jos necega sigurno. Da, i probaj da zapamtis svaku sitnicu...pa kad nam budes pricala da kontamo kao da smo i same bile tamo :wink2: Eto, nisam jako zahtevna

 

 

Bez brige! Zapamtit ću sve. Ako budo ovoj 'jaki mojstri' uspjeli popraviti fotoaparat bit će i mnogo slika (nadam se!). Poslat ću mu mnogu pusa i pozdravca od vas dvoje i kazati ću mu, da treba da dođe v Srbiju. :biggrin2:

 

 

A što se sada opet ljutiš,Ivona!!!Na mene???Ja sam riba-emotivac i sve prihvatam k srcu!!!

 

Nisam!!!Ja sam 07.03!

 

I ti si isto riba? Ja imam rođen dan en dan prije nego ti.

 

P.S.Nadam se da je Ana sanjala sve ono što sam joj poželela!!!

Teško je uklopiti 3 momka u san!!!:biggrin2::wink2:

 

Bah...bez veze- nisam sanjala ni jednog. :sneaky2: Kako može biti život krut .:roftl:

Link to comment
Share on other sites

I ti si isto riba?!?:blink::doh::blink: Pa ljudi ovo je stvarno previse! Sta ja trazim ovde? Obraticu se drustvu za zastitu ovnova, pa cete videti :bleh:

 

A za foto...uh...evo ja bih ti dala moj, da mogu da ti ga dostavim tako brzo! A da pozajmis od nekoga, ako ne bude popravljen na vreme? :no:

Link to comment
Share on other sites

Moj muž je 7 aprila!!!I mi se horoskopski uopšte ne slažemo, a eto 9 godina smo zajedno!!!I u pravu ti je drugarica!!!

Za device kažu da vole da štede, a moja mama sušta suprotnost!!!Ona spiri platu unapred!!!

 

Ana ja sam skontala još ranije da si ti dan pre mene i nikako da se ukaže prilika da ti kažem!!!Jesi i ti emotivac???

 

Što se tiče Mike sve si zapamtila!!!

 

E pa noćas promeniš garnituru kandidata pa okušaš sreću sa nekim drugim!!!:biggrin2:

 

Ni ja nisam nikog sanjala...Večeras krećem saaaa....Kris Martinom!!!

Nije neki izbor,ali se ne sećam nekog boljeg kandidata!!!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Kris Martin aka Chris Martin, pjevač grupe Coldplay?:shocked: Ma on ti je ko iz snova!:wub2:

 

Ina- i ja sam već razmišljala da pozjamim fotoaparat od nekoga i sigurna sam da ću to učiniti jer stvarno želim imeti svoje slike tog ljepog fanta.:mf_lustslow:

 

Ali oko horoskopa-ni ja ne vjerujem; možda samo kada piše nešto dobro.:naughty: Ma nisam neki emotivac. Ne sviđajo se mi horoskopi jer uvijek prikazuju ribe kao neke retardirane i previše emotivne ali mi dobro znamo, da to nije istina.:bleh::mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

E pa znate sta, vi....RIBE jedne... NAPUSTAM VAS!!! Da, da...neko i izlazi veceras :biggrin2: A trebace mi jedno sat vremena da smislim sta da obucem ...tako da...eto!

I ta emotivnost nije samo za vas rezervisana, tek da znate. I mi ovnovi placemo. Ja cak mmogu da placem i da se svadjam u isto vreme! :biggrin2:

 

Šta si se tiurotila protiv riba!!!Riba te je rodila!!!Sram te bilo!!!

 

I nije da sam se urotila protiv riba, al...opet gresis Dragana! Opet stamparske greske! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Može!:thumb_yello::roftl:

Onda se ti sviđajo Coldplay? Ja ih obožvam i ena između najvećjih želja mi je videti ih u živo. Umrla bi od sreče...kada bi pjevali Fix You plakala bi kao malo djete.:blush-anim-cl:

 

Kome se ne sviđa Coldplay!!!Ivoni???

Ja sam se vezala za "In my place"-spot mi je odličan!!!A i on u spotu!!:mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy