Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

I ja isto tako!!!:biggrin2: Samo da mi se ranije najavi da se sredim i da oteram muža od kuće!!!:wink2: Šalim se!!!Naravno!!! :mfr_lol:

 

Salis se? Hm, moja mama ima dogovor sa svojim muzem da sme da ga prevari, ali samo sa Zdravkom Colicem ili Sean Connery-em...ako joj se ikada ukaze prilika...:biggrin2: Do sada jos nije bilo nista, ali nada poslednja umire!!! Mozda bi mogla nesto tako da iskalkulishesh:bleh:

 

 

Ja sam primetila da ja pogrešno spelujem reči,dupliram i gutam slova i reči gube smisao, pa vam se ovom prilikom izvinjavam zbog svojih grešaka u pisanju!!!

Nadam se da prihvatate moje izvinjenje!

 

Naravno da ne prihvatamo! Zamisli kad bi svi sad tako krenuli da gresimo, na sta bi ovaj forum licio?! Do sada smo ti gledali kroz prste, ali... :bleh: :bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

WOW!Tvoja mama je cool!Ne verujem da bi ovaj moj na tako nešto pristao!!!

On je suviše konzervativan!!!:biggrin2: Kod mene u porodici je tradicija najmanje 2 braka i jedan razvod! Ja kada mu to kažem on hoće da me sahrani!!!:biggrin2:

Ali kao da bih ja njemu za tako nesto i rekla!!!:naughty::wink2:

 

Dobro!!! :sad:Potudiću se da više ne grešim!!!:tears: Obećavam!!!

Link to comment
Share on other sites

WOW!Tvoja mama je cool!Ne verujem da bi ovaj moj na tako nešto pristao!!!

On je suviše konzervativan!!!:biggrin2: Kod mene u porodici je tradicija najmanje 2 braka i jedan razvod! Ja kada mu to kažem on hoće da me sahrani!!!:biggrin2:

Ali kao da bih ja njemu za tako nesto i rekla!!!

 

E ali moras nesto i da ponudis i za uzvrat. On tebi oprosti za Miku, a ti njemu npr... Charlize Theron...ili neku jos nedostizniju:roftl: Ma, ustvari, sto se ne zna to i ne boli!:naughty:

A sto se razvoda tice, mi smo posebno komplikovana porodica... ja sam dete iz prvog braka, zivim sa bakom i dedom, i imam po sestru i iz maminog i iz tatinog drugog braka. Ni ja vise ne mogu da pohvatam ko se kako preziva!:shocked:

 

Dobro!!! Potudiću se da više ne grešim!!! Obećavam!!!

 

Drzim te za rec! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

E pa ni kod mene nije bolja situacija!!!

Ja sam isto tako dete iz prvog braka,a imam samo sestru iz maminog drugog braka.Moj očuh ima sina iz prvog braka, tako da oni imaju moje, tvoje i naše!:biggrin2:

Moj pradeda se ženio 4 puta i iz svakog braka je imao po 4-oro dece,osim iz poslednjeg!!!:thumb_yello: Bio uspešan čovek!!!

Tu samo moji baba i deda odstupaju od tradicije!:bleh:

A jednom se živi!!!I važno je uživati u životu!!!

Najgore je što moj muž meni sve kaže!E danas bio koleginici rodjendan pa mi je rekla hoćeš da me poljubiš za rodjendan i tako tome slično...Ali ja se ne uzbudjujem!!!

Već 9 godina smo zajedno tako da tu više i nema ljubomore!!!Oguglaš na sve!!!

To jedino meni moja baka kaže:"Moraš ti malo da pripaziš, tamo ima mnogo koleginica..." u njenoj glavi svi nekog varaju!!!A ja se ubih od ljubomore!!!:bleh:

A što se Mike tiče, nekako nikad nisam bila sa nekim ko je toliko mladji od mene!!!

Ali za sve postoji prvi put!!!:wink2::bleh:

A što se tiče ponude pre bih mu ponudila Penelopu Kruz ili Džoliku!!!

Pa valjda mora da postoji neki nivo u varanju!!!Prevari me sa lepšom od mene!!!

Ne kažem da Charlize Theron nije lepa-prelepa je, ali ja brinetama dajem prednost!!!Valjda zato što sam toliko puta promenila boju kose pa znam kako se osećaju plavuše, a kako brinete!!!

E napisah ja čitav roman!!!

Link to comment
Share on other sites

E pa ni kod mene nije bolja situacija!!!

Ja sam isto tako dete iz prvog braka,a imam samo sestru iz maminog drugog braka.Moj očuh ima sina iz prvog braka, tako da oni imaju moje, tvoje i naše!:biggrin2:

Moj pradeda se ženio 4 puta i iz svakog braka je imao po 4-oro dece,osim iz poslednjeg!!!:thumb_yello: Bio uspešan čovek!!!

Tu samo moji baba i deda odstupaju od tradicije!:bleh:

 

Bas sam pre neki dan razmisljala koliko mojih poznanika su deca razvedenih roditelja, ili im roditelji imaju decu iz prethodnih brakova...rezultat je porazavajuci! U razredu u osnovnoj skoli nas je bilo vise od 50%! Doduse, jos je poraznije kada pokusam da se setim jednog srecnog braka iz moje okoline...i shvatim da mi niko ne pada na pamet. Ja nemam bas neko pozitivno misljenje o braku...verovatno prvenstveno zbog toga sto sama nisam imala dobar primer u svojoj porodici. Ali se ja nikada nisam osetila uskracenom u bilo cemu, u odnosu na ostalu decu...sta vise !(dva poklona za novu godinu, dva puta na letovanje, dva puta na zimovanje:bleh: ) Ne znam... ako ikad obavim tu "formalnost" , to ce biti verovatno zbog nekih pravnih zavrzlama, koje u nasoj zemlji, nazalost, jos uvek mogu da postoje...ni zbog cega vise. A prezime? Pa prezime svoje ne dam, ni luda! Cije prezime moze da mi se svidja vise od prezimena mog tate?

 

Hm, ovo bese Mika Fun Club forum?

Link to comment
Share on other sites

E, u pravu si!!!Ovo je MFC!!!A mi i zaboravile!!!:bleh:

E Ivona moram da priznam da mi je baš lepo da se dopisujem sa tobom!!!

Imam osećaj da te znam 100 godina!!!Baš mi ispuniš dan!!!:biggrin2:

A ovo polako počinje da se pretvara u Vojvodinian thread!!!

Nema nam Ane!!!Možda se naljutila na nas!!!

Možda se naljutila na mene što sam joj gledala sličice!!!A nisam ništa ružno uradila!!!Samo sam gledala kakve ima sličice KC-sa i Nika kako mi je sladak!!! :emot-sad:

Nema Ane!!! :sad::tears::crybaby:

Link to comment
Share on other sites

E Ivona moram da priznam da mi je baš lepo da se dopisujem sa tobom!!!

Imam osećaj da te znam 100 godina!!!Baš mi ispuniš dan!!!:biggrin2:

A ovo polako počinje da se pretvara u Vojvodinian thread!!!

:emot-sad:

 

Osecanje je obostrano! :wink2: Bas sam cesto na kompu ovih dana...pravim neki portfolio...i svaki cas se konektujem da vidim da li ima neki novi post :biggrin2: Ja sam do sad bila vise naklonjena mikasounds forumu...al od nedavno sam cesce na ovome! Mora da je zbog dobrog drustva!!!

 

P.S. Meni se taj vas Nick uopste ne svidja.

Link to comment
Share on other sites

Joj, pa što???

Meni sestra rekla da je gadan!!!I rekla mi je ovim rečima:"Gadan je, ali je tebi sladak!Jel' da?"

Ja imam čudan ukus po pitanju muškaraca.Meni su važni prsti(malo bizarno).Važno mi je da ima lepe dugačke prste!!!I lepe ruke!!!

A da me pitaš što-pojma nemam!!!A i palim se na bubnjare...:blush-anim-cl:

Joj, počinjem da ispadam kompletna budala!!!Čuj počinjem-već jesam!!!

 

Ja imam ADSL pa sam kao fanatik ceo dan na netu!!!

Link to comment
Share on other sites

E, a kad sam pomenula mikasounds, ima jedan thread...prica o Miki...onako u nastavcima, svako je napisao po neki deo. Jedna devojka je bas prokomentarisala da ce ga prevesti i citati deci pred spavanje, pa sam se tebe setila. Meni se bas svidja, ne samo zato sto sam i ja ucestvovala :bleh: , nego je bas zarazan. Ajde pogledaj pa mi javi kako ti se svidja. http://bb01.sov.uk.vvhp.net/mikasounds/phpBB2/viewtopic.php?t=1456

Link to comment
Share on other sites

Prica je pocela kao "...izlazak s Mikom na date", a zavrsava u stilu Hari Potera...ciji sam ja btw takodje fan :biggrin2: Mozes nam se posle i pridruziti u pisanju, ako imas inspiracije...prici definitivno treba sveza krv!

Link to comment
Share on other sites

Pa eto preživljavamo!!!

Mi smo se napisale dok tebe nije bilo!!!

A gde si ti do sada???

Mi mislile ti se naljutila!!!

Ovo se pretvorilo u sve samo ne u MFC thread!!!

Ali sada se popravljamo!!!

SAd nema Ivone a do malopre je bila tu!

Link to comment
Share on other sites

Ah, ma ne...zašto bi bila ljuta? Nisam, nisam...brez brige!:wink2:

 

 

Ali vidim, da ste imele veliko debatu.:naughty: Ja samo odštevam dneve do koncerta v Bologni!:wub2: Još 9 dana ali moram da priznajem, da sam nekoliko ljuta i razočarana što je odkazao koncert v Riminiju jer to znaći, da se trebam vratati kuči brzo nakon koncerta.:thumbdown: Ali dobro- barem ga ću videti!! And I'm so excited I just can't hide it...:arf2::fisch:

 

Samo se brinem, da mi agencija ne otkaže...jer ću se ubiti. :gun_bandana:

Link to comment
Share on other sites

Da sam jo čula i stvarno se mi sviđa, i tebi? Ali bilo bi stvarno bizarno kad se mi ne bi sviđala koja pesem jer obožavam sve što je njegovu.:wub2::roftl:

 

Nick od Kaiser Chiefs? Meni je stvarno zgodan.:blush-anim-cl: Ali ne toliko kolikor Joe Trohman od Fall Out Boy ali Ben od Billy Talent!:wub2: Obožavam jih!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Znaš ako bi imala više vremena i da bi ostala nakon koncerta možda bi mu i nesla neki mali poklon (znam za jedno prodajonicu gdje prodavaju stvarno slatke verižice- mikastične:bleh: ).

 

Sada se samo nadam da če biti naš foto-aparat popravljen prije koncerta.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy