Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

Ako hoćeš imaš na YouTube ceo taj koncert Mika live @ Koko.

Mi to gledamo i slušamo svaki dan.I moj sin se pali na to!!!:biggrin2::thumb_yello:

Hvala za kompliment!!!Sada je nafuran da nosi tregere kao Mika!!!

Pa ni ja nisam daleko!!!

Moj muž mi se smeje svaki dan!!!:blush-anim-cl:

Ja sam malo požurila sa udajom i majčinstvom!!!Moje drugarice su sve još uvek devojke!!!

Ja sam udati teenager sa detetom!!!Joj,sramota me je!!!

Verovatno svi mislite da nisam normalna!!!Sramote!!!:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Verovatno svi mislite da nisam normalna!!!Sramote!!!:blush-anim-cl:

 

Ma dajjj, pa ko je onda ovde od nas normalan?!:roftl: Moja baka, ranije vec pominjana, tvrdi da nisam normalna po pitanju Mike, i da se tako nisam ponasala ni u osnovnoj skoli... A onda krene spot Zdravka Colica na TV-u, i samo cujes moju mamu, sa svojih 50 i kusur, koja dotrcava do sobe brzinom svetlosti i kaze: "A sad tisina, peva moja ljubav!" :biggrin2: Onda skontam da nisam najgora :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Joj,dobro je!!!

Ja sam mislila da će ljudi bežati od mene!!!:blush-anim-cl:

Ali onda sam skontala da ima žena na ovom forumu koje i imaju 40 godina pa se lože na Miku!!!Cool!:thumb_yello:

Znači nas dve smo prosek!!!:biggrin2:

Baš nas briga!!!

Bolje da se ponašamo kao teenagerke nego da radimo neke gore stvari...Kao n.pr...

Najbolja je bila moja mama kad smo se dogovarali da idemo na Stonse(na koje nismo otišli) kada je rekla:"Hoću da idem i ja!!!":biggrin2:

Mi se svi šlogirali!!!

Ali šta ćeš !!!Sve je to deo odrastanja!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Se strinjam! Se je boljše obnašat, ko neki teenager!:punk::bleh:

 

Moji doma so tudi prepričani, da se mi je zdaj dokončno zmešalo. Itak nikoli nisem bla sposobna živet brez glasbe, to kaj pa se je zgodlo z Miko pa je itak zgodba zase. Od februarja naprej živim v nekem drugem svetu, novi dimenziji, kjer se dogajajo samo dobre stvari.:biggrin2:

No, poleg tega, da Mika "tu pa tam" odpovede kaki nastop in mi zlomi srce :mf_rosetinted::sneaky2: , ampak saj ne morem bit dolgo jezna.

 

Ina- imaš ubijalski avatar! Čista petica!

Link to comment
Share on other sites

Ina- imaš ubijalski avatar! Čista petica!

 

Hvala, to sam odavde skinula:http://picasaweb.google.com/MikasPicas

Ima puuuunnnnoooo lepih slicica, pa pogledajte.

A ja polako pocinjem da razumem slovenacki. Samo mi ova recenica nije bila najjasnija:"No, poleg tega, da Mika "tu pa tam" odpovede kaki nastop in mi zlomi srce , ampak saj ne morem bit dolgo jezna" ...pa ako bi ti, Dragana, bila tako dobra pa mi prevela...:biggrin2:...bas bih ti bila zahvalna!

Link to comment
Share on other sites

Hvala, to sam odavde skinula:http://picasaweb.google.com/MikasPicas

Ima puuuunnnnoooo lepih slicica, pa pogledajte.

A ja polako pocinjem da razumem slovenacki. Samo mi ova recenica nije bila najjasnija:"No, poleg tega, da Mika "tu pa tam" odpovede kaki nastop in mi zlomi srce , ampak saj ne morem bit dolgo jezna" ...pa ako bi ti, Dragana, bila tako dobra pa mi prevela...:biggrin2:...bas bih ti bila zahvalna!

 

A, znam ja ovaj album- super je!:thumb_yello: I stvarno ima puno dobrih i lepih slicica.

 

Hoću se ja potruditi i prevesti ti ovo recenico- "No, poleg tega, da Mika "tu pa tam" odpovede kaki nastop in mi zlomi srce, ampak saj ne morem bit dolgo jezna"- Pored tega, da Mika tu i tamo otkaže koji nastop i mi slomi srce. Ali ne mogu biti dugo ljuta.

:wink2: Nadam se, da nisam napravila previše pogrešk.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Pa, Irenče, nemoj misliti da ja slovenački držim u malom prstu.Ima reči koje i ja ne razumem.

Ja taman ovo pišem a Ana ti je već odgovorila!!!:biggrin2:

U isto vreme smo na netu.

Ja se trudim da gledam Viasat 3 pa odatle učim!!!:thumb_yello:

Nisam znala samo šta znači "odpovede", sada znam!!!:thumb_yello:

Anči ne praviš uopšte puno grešaka!!!:thumb_yello: Super ti ide srpsko-hrvatski!!!:thumb_yello:

Jel neko od vas sluša Kaiser Chifes-e!Ja se inficirala njima pa u pauzama kada se odmaram od epidemije zvane Mika slušam njih!!!:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Pa, Irenče, nemoj misliti da ja slovenački držim u malom prstu.Ima reči koje i ja ne razumem.

Jel neko od vas sluša Kaiser Chifes-e!Ja se inficirala njima pa u pauzama kada se odmaram od epidemije zvane Mika slušam njih!!!:wub2:

 

Mala ispravka...nisam Irena, nego Ivona :wink2:

A nisam slusala Keiser Chifes...do sada. Sad cu im pruziti sansu!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Joj, sorry sto sam te prekrstila!

Sinoć ja ležem da spavam i razmišljam da li sam ti napisala Irena ili Ivona!!!

Mrzelo me da palim komjuter ponovo pošto se pali kao traktor!!!:thumbdown:

Ja mrzim da krstim ljude jer stalno ljudi krste moje dete!!!

Ili je Stefan ili je Nikola, Nidža, Neša, a nikad Nemanja!!!

Ja sam svima Nataša ili Goca!!!

A mama me zove Kristina(tako se zove moja sestra) ili "Kako se ti ono zoveš?"

Počeću da nosim akreditaciju!!!

Sorry još jednom!!!

Ljudi ja sam glupava!!!Ne mogu da provalim kako da nakačim slike!!!To je za mene viša matematika!!!

Baš je sladak tu tako zalizan!!!:mf_lustslow:

Ja nisam ranije videla tu sličicu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missgaga']Joj, sorry sto sam te prekrstila!
Sinoć ja ležem da spavam i razmišljam da li sam ti napisala Irena ili Ivona!!!
Mrzelo me da palim komjuter ponovo pošto se pali kao traktor!!!:thumbdown:
Ja mrzim da krstim ljude jer stalno ljudi krste moje dete!!!
Ili je Stefan ili je Nikola, Nidža, Neša, a nikad Nemanja!!!
Ja sam svima Nataša ili Goca!!!
A mama me zove Kristina(tako se zove moja sestra) ili "Kako se ti ono zoveš?"
Počeću da nosim akreditaciju!!!
Sorry još jednom!!!
Ljudi ja sam glupava!!!Ne mogu da provalim kako da nakačim slike!!!To je za mene viša matematika!!!
Baš je sladak tu tako zalizan!!!:mf_lustslow:
Ja nisam ranije videla tu sličicu!!![/QUOTE]

Ma no frks...navikla sam da me ljudi ili prekrste ili pogresno akcentuju moje ime...
E a slike ni ja ne mogu da nakacim preko ovog njihovog "Attach files", ne znam zasto. Otisla sam na photobucket.com, tamo otvorila nalog, upload-ovala ove dve, otisla ovde na "insert image" (zuta ikonica sa planinom, gore :bleh: ) i ubacila destinaciju slika...znaci [url]http://.[/url]...

Link to comment
Share on other sites

Sestro slatka gde nadje ovu Nick-ovu sliku???

Sada ću da padnem u nesvest!!!

On je presladak!!!

 

 

Gdje sem ju našla? Ja sam jo posnela.:wink2::punk: Na Frequency festivalu.:punk: Imam jih još puno na svom myspace-u, samo idi i pogledaj.:biggrin2: Stvarno so super (Kaiser Chiefs i ne slike...a dobro ni one nisu tako loše:bleh: )

 

I kako ide? Vidim da se vam sviđa Mika sa novim lookom? Ja priznajem da se mi više sviđajo njegovi kodri!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam ti čačkala po slikama i sve videla!!!

Pa i meni se više svidjaju njegove kovrdže!!!:biggrin2:

Ivona i ja nisam za pola pesama znala da ih oni izvode dok nisam videla na youtube-u!!!Šta bi mi bez njega!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

I kako ide? Vidim da se vam sviđa Mika sa novim lookom? Ja priznajem da se mi više sviđajo njegovi kodri!:biggrin2:

 

Ja ne pravim pitanje uopste! Svidja mi se u svakom izdanju! :arf2: Apsolutno se ne bih bunila da mi u bilo kojoj varijanti npr....dodje na vrata. Ali , naravno, da se prethodno najavi...jer moje izdanje, kad mi neko bane na vrata, nije bas reprezentativno :wink2:

Link to comment
Share on other sites

I ja isto tako!!!:biggrin2: Samo da mi se ranije najavi da se sredim i da oteram muža od kuće!!!:wink2: Šalim se!!!Naravno!!! :mfr_lol:

Ja sam primetila da ja pogrešno spelujem reči,dupliram i gutam slova i reči gube smisao, pa vam se ovom prilikom izvinjavam zbog svojih grešaka u pisanju!!!:biggrin2:

Nadam se da prihvatate moje izvinjenje!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy