Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahoooj! *mávy máv*

Nazdááár :cool: Tak jak se vede? :wink2:

 

Mika zpíval na kanadským koncertu coververzi Sexy back od Justina :roftl: To si nedokážu představit, jen jsem o tom slyšela, takže teďka hledám důkazy :blink:

Link to comment
Share on other sites

Nazdááár :cool: Tak jak se vede? :wink2:

 

Mika zpíval na kanadským koncertu coververzi Sexy back od Justina :roftl: To si nedokážu představit, jen jsem o tom slyšela, takže teďka hledám důkazy :blink:

 

Vede se blbě, páč jsem ve škole, ale to přec víš:bleh:

 

Hele tak až ty důkazy najdeš, neprodleně mi je pošli! Ale až budu doma, tady je to trapně zasekaný:thumbdown:

 

Normálně mám Mikovo dvd! Nádhera!:mf_lustslow:

 

(100 posts!)

Link to comment
Share on other sites

Vede se blbě, páč jsem ve škole, ale to přec víš:bleh:

 

Hele tak až ty důkazy najdeš, neprodleně mi je pošli! Ale až budu doma, tady je to trapně zasekaný:thumbdown:

 

Normálně mám Mikovo dvd! Nádhera!:mf_lustslow:

 

(100 posts!)

ooooo :wub2: tos od někoho dostala nebo sis koupila sama? můžu jen tiše závidět... :)

juchůů, slavíme :groupwave:

Důkaz sem našla Ô.o akorát to tam zpívá jen ta jeho doprovodná zpěvačka a on jak tak koukám asi vůbec ne, ale i tak to sem pak postnu :)

Link to comment
Share on other sites

ooooo :wub2: tos od někoho dostala nebo sis koupila sama? můžu jen tiše závidět... :)

juchůů, slavíme :groupwave:

Důkaz sem našla Ô.o akorát to tam zpívá jen ta jeho doprovodná zpěvačka a on jak tak koukám asi vůbec ne, ale i tak to sem pak postnu :)

 

Dobře dobře, doma se podívám:)

 

Noo, s tím dvd...jsem si ho stáhla:blush-anim-cl: Ale omlouvá mě to, že u nás v obchodech nejde pořádně sehnat ani jeho cd:-/

 

Jo a odhlásila jsem se z icq a zapomněla ti to říct, tak se nediv:)) Budu tu ale jenom do 12:40

Link to comment
Share on other sites

Zdravim Terou a Barunku! Zda sa, ze ste pred par dnami vzyvali mojho neverneho ducha :naughty: A ja ze preco tak stikutam??

O Veronce nemam ale ziadne spravy. Snad sa na nas nevykaslala ako jej sestra a sesternica?

*Vzyvam neverneho ducha Veroncy*

Link to comment
Share on other sites

Zdravim Terou a Barunku! Zda sa, ze ste pred par dnami vzyvali mojho neverneho ducha :naughty: A ja ze preco tak stikutam??

O Veronce nemam ale ziadne spravy. Snad sa na nas nevykaslala ako jej sestra a sesternica?

*Vzyvam neverneho ducha Veroncy*

Zdravime Rebeku! :-)

Konečně je tu taky někdo jinej než já a Terou :wink2:

Já taky doufám, že se na nás nevykašlala, to by nám snad neudělala... a i kdyby jo, tak by nám to snad aspoň oznámila, že už sem nějak chodit nebude :blink:

Takže ááno, vyzýváme nezvěstnou Veroncu, aby se vrátila! :P

Link to comment
Share on other sites

Ospravedlnujem sa za tento nemiestny zart. Nic som nepocula ani necitala, len som si to vymyslela. Pardoooooon.

:roftl: Ty...!

Já si říkala co je to za hoax, proto jsem se hnedka ptala, kdes to vzala :wink2:

Link to comment
Share on other sites

ČAUTE ČAUTE ČAUTE!!!!!!!!!!

 

To sa mi teda podarilo, čo?

Už som rozmýšľala že si budete myslieť že som zomrela :original:...

Ale fakt nič nie je mrzutejšie ako sem nemôcť ísť.A nestíham nikomu odpisovať a navyše som vystresovaná lebo za týžden mám metodický, potom sa musím poriadne vzchopiť a úplne všetkým odpísať.

Teraz nemožem prepáááááááááčte

 

Musím zase cvičiť.A učiť sa Hviezdoslava :rocket:Inak, v Česku je niečo ako Hviezdoslavov kubín?Poriadna hovadina...

Link to comment
Share on other sites

To som rada, ze zijes, bola by ta skoda (-:

Drzim ti palce.

 

Inac, na supermusic sa mi ozvala jedna Slovenka, co si otvorila profil na MFC, ale zatial nepostuje. Ma nick gabes, tak keby ste ju tu niekedy videli, a ja som tu nebola, tak ju prosim pekne privitajte, dobre?

 

Peknu nedelu prajem! (Aspon niekomu, lebo ja dnes pracujem. Z domu, ale pracujem).

Link to comment
Share on other sites

ČAUTE ČAUTE ČAUTE!!!!!!!!!!

 

To sa mi teda podarilo, čo?

Už som rozmýšľala že si budete myslieť že som zomrela :original:...

Ale fakt nič nie je mrzutejšie ako sem nemôcť ísť.A nestíham nikomu odpisovať a navyše som vystresovaná lebo za týžden mám metodický, potom sa musím poriadne vzchopiť a úplne všetkým odpísať.

Teraz nemožem prepáááááááááčte

 

Musím zase cvičiť.A učiť sa Hviezdoslava :rocket:Inak, v Česku je niečo ako Hviezdoslavov kubín?Poriadna hovadina...

 

Ahooooooooj!!!!!!!!!!!! Už jsem se o tebe vážně bála, s Barčou jsme to pořád řešily. Tak ale hlavně, že jsi v pořádku, to dlouhý neodepisování ti odpouštím:wink2:

Jinak toho Hviezdoslava neznám:boxed:

Link to comment
Share on other sites

ČAUTE ČAUTE ČAUTE!!!!!!!!!!

 

To sa mi teda podarilo, čo?

Už som rozmýšľala že si budete myslieť že som zomrela :original:...

Ale fakt nič nie je mrzutejšie ako sem nemôcť ísť.A nestíham nikomu odpisovať a navyše som vystresovaná lebo za týžden mám metodický, potom sa musím poriadne vzchopiť a úplne všetkým odpísať.

Teraz nemožem prepáááááááááčte

 

Musím zase cvičiť.A učiť sa Hviezdoslava :rocket:Inak, v Česku je niečo ako Hviezdoslavov kubín?Poriadna hovadina...

Juchůůů, konečně seš tady :)

Jak říká Terou, pořád jsme řešily kde seš, ale nakonec nám to osvětlila Malka :thumb_yello:

o Hviezdoslavovi taky nemám ponětí :shocked:

Link to comment
Share on other sites

To som rada, ze zijes, bola by ta skoda (-:

Drzim ti palce.

 

Inac, na supermusic sa mi ozvala jedna Slovenka, co si otvorila profil na MFC, ale zatial nepostuje. Ma nick gabes, tak keby ste ju tu niekedy videli, a ja som tu nebola, tak ju prosim pekne privitajte, dobre?

 

Peknu nedelu prajem! (Aspon niekomu, lebo ja dnes pracujem. Z domu, ale pracujem).

No sláva, další do našich řad:) Přivítáme ;-)

Škoda, že k nám ještě nezavítala ta češka, která se sem nedávno přihlásila...

Snad někdy později :)

Link to comment
Share on other sites

No sláva, další do našich řad:) Přivítáme ;-)

Škoda, že k nám ještě nezavítala ta češka, která se sem nedávno přihlásila...

Snad někdy později :)

 

Myslis Kimi? Mozno keby si jej poslala PM, ako MFC rep for Czech Republic..? Ale nechcem sa vam miesat do ceskych vnutornych zalezitosti (-:

Link to comment
Share on other sites

Myslis Kimi? Mozno keby si jej poslala PM, ako MFC rep for Czech Republic..? Ale nechcem sa vam miesat do ceskych vnutornych zalezitosti (-:

Haha, že vnitřní české záležitosti :naughty:

Ale je to dobrý nápad, asi to zkusím. Napsala jsem jí zprávu na její "Welcome thread" a myslela jsem, že si ji přečetla, no asi ne. Uvidíme. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy