Jump to content

Recommended Posts

Taky mam takovej pocit, ze i kdyz se budu snazit sebevic, tak to stejne nepomuze.

Ta ikonka fora v zalozkach me uplne hypnotizuje a nuti me, abych na ni porad klikala :naughty:

Ale aspon me uklidnuje, ze v tom nejedu sama :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Přesně :naughty: U mě to už narostlo do té míry, že MFC je první stránka, na kterou se jdu podívat :roftl: Sice není nastavená jako domovská stránka (to bych seznamu nemohla udělat), ale i tak.. ;-)

Jede nás v tom tady hodně :naughty: Pár stovek určitě... :mf_rosetinted: Top "poustr" , vanessa má něco přes 28000 příspěvků, to je prostě šílený :blink:

Link to comment
Share on other sites

Nooo u mne je MFC zatim "jen mezi prvnima" strankama kam se divam, ale myslim ze timhle tempem se taky dostane na prvni misto (a dlouho to trvat nebude):biggrin2:

:shocked: :shocked: 28 000?? Mne uz cokoliv kolem tisice pripada strasne moc....ale 28 000, to si ani nedokazu predstavit :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Aano, brzy urcite bude... :naughty:

Ja taky ne, to devce musi mit asi pocitac v praci a vysedavat tu cely dny... :-)

Me tech mych 1500 taky prijde uz jako celkem dost, nechapu jako to ti ostatni zvladaj :shocked:

Ono taky koneckoncu hodne zalezi na tom, jak dlouho tady kdo je... ja mam oproti zakladajicim clenum skoro 10 mesicu skluz (-:

A vzdyt to je beztak jedno :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm... vstala sem, jeste napul spim, a uz tu zase strasim. :lmfao:

Mne tech tvych 1500 pripada taky docela neuveritelne (a jeste za tak kratkou dobu)... no proste je videt co s nama Mika dokaze udelat :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm... vstala sem, jeste napul spim, a uz tu zase strasim. :lmfao:

Mne tech tvych 1500 pripada taky docela neuveritelne (a jeste za tak kratkou dobu)... no proste je videt co s nama Mika dokaze udelat :wink2:

Taky jsem tady ráno byla :roftl: Ale nestihla jsem už nic napsat >.<

Ale teď jsem došla ze školy a už je to tu zase :cool:

Jojo, se mnou Mika dokáže udělat toho dost.. :naughty:

Tady na MFC je dokonce fórum kde lidi píšou co nejšílenějšího kdy kvůli Mikovi udělali :biggrin2: ... Taky jsem musela přispět ^^

Link to comment
Share on other sites

Jojo, se mnou Mika dokáže udělat toho dost.. :naughty:

Tady na MFC je dokonce fórum kde lidi píšou co nejšílenějšího kdy kvůli Mikovi udělali :biggrin2: ... Taky jsem musela přispět ^^

 

Ahoj Barus! To som necitala, co take si mohla vyviest kvoli zlatusikovi??

Link to comment
Share on other sites

Ahoj :cheerful_h4h:

 

Barunko a Rebeko, diky za privitani. Nejak jsem tohle tema uplne prehlidla :blush-anim-cl:. Doted jsem zadnyho ceskyho/slovenskyho fanouska neznala, takze je uplne super, ze jsem vas tady nasla!!

 

Ahoj Petra! Povedz nam nieco o sebe, napr. skade v CR si? Ja som z Bratislavy. A tiez som rozmyslala, ako si asi prisla na svoj nick hm..

Link to comment
Share on other sites

Jede nás v tom tady hodně :naughty: Pár stovek určitě... :mf_rosetinted: Top "poustr" , vanessa má něco přes 28000 příspěvků, to je prostě šílený :blink:

 

Vanessa je celkom sympaticke dievca, resp. mlada zena, stretli sme sa v decembri v Londyne. Co je zarazajuce, ze nazivo je dost ticha, zatialco na MFC je ta najukecanejsia grafomanka, zaujimave..

Link to comment
Share on other sites

Vanessa je celkom sympaticke dievca, resp. mlada zena, stretli sme sa v decembri v Londyne. Co je zarazajuce, ze nazivo je dost ticha, zatialco na MFC je ta najukecanejsia grafomanka, zaujimave..

Tak to je hodně zajímavý.. :-) Třeba prostě patří lidem, pro který je lehčí se vyjádřit takhle pomalu, potichu, bez lidí okolo.. kdoví! :-) Já znám hodně lidí kteří jsou ukecaní, ale na internetu nenapíšou ani ň.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Barus! To som necitala, co take si mohla vyviest kvoli zlatusikovi??

Trávila velkou část noci na berlínském nádraží...? :glasses2::naughty:

A vůbec jen to, že takhle obrážím Evropu jen abych ho viděla a vůbec, je dost šílený :-P

Link to comment
Share on other sites

Trávila velkou část noci na berlínském nádraží...? :glasses2::naughty:

A vůbec jen to, že takhle obrážím Evropu jen abych ho viděla a vůbec, je dost šílený :-P

 

Ale já se ti ani nedivím, kdybych mohla, tak bych podnikla ještě šílenější věci:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Jako třeba? ]:-> :cool: ... :D

 

Vždyť už jsme to snad stokrát probíraly:roftl: Jako že bych na něj skočila a ták..:blush-anim-cl::roftl:

 

Jo mimochodem, všimly jste si dole té reklamy? Prej "fitness gay comunity":roftl: Má to snad mít něco společnýho s Mikou?

Link to comment
Share on other sites

Vždyť už jsme to snad stokrát probíraly:roftl: Jako že bych na něj skočila a ták..:blush-anim-cl::roftl:

 

Jo mimochodem, všimly jste si dole té reklamy? Prej "fitness gay comunity":roftl: Má to snad mít něco společnýho s Mikou?

Oo pravda ;) *přemýšlí nad ďábelským plánem jak dostat Miku do ČR, aby viděla Terou skočit na Miku :naughty:*

 

Jojo, všimla, já to tam mám strašně často :biggrin2: No doufám, že to není myšleno nějak osobně! ^^

Link to comment
Share on other sites

Oo pravda ;) *přemýšlí nad ďábelským plánem jak dostat Miku do ČR, aby viděla Terou skočit na Miku :naughty:*

 

Jojo, všimla, já to tam mám strašně často :biggrin2: No doufám, že to není myšleno nějak osobně! ^^

 

No zavání to čímsi podezřelým:naughty:

Normálně mně se samovolně změnilo tamto "rčení" (já nevím, jak to nazvat) pod mým nickem! Předtím jsem tam měla "Mika Grouppie", teď tam mám "Mika Obsessive":shocked: čím to? Napadlo mě, že když mám ted víc posts a trávím tu víc času, tak se to automaticky přehodí:shocked:

Link to comment
Share on other sites

No zavání to čímsi podezřelým:naughty:

Normálně mně se samovolně změnilo tamto "rčení" (já nevím, jak to nazvat) pod mým nickem! Předtím jsem tam měla "Mika Grouppie", teď tam mám "Mika Obsessive":shocked: čím to? Napadlo mě, že když mám ted víc posts a trávím tu víc času, tak se to automaticky přehodí:shocked:

:cool: Jak se jedná o mě, měla by ses bát... :roftl:

 

Jo to je možný o.O Můžeš si ho ale změnit v nastavení :-) Já jsem tam od začátku měla svůj vlastní... nevěděla jsem co jinýho tam dát :D

Link to comment
Share on other sites

:cool: Jak se jedná o mě, měla by ses bát... :roftl:

 

Jo to je možný o.O Můžeš si ho ale změnit v nastavení :-) Já jsem tam od začátku měla svůj vlastní... nevěděla jsem co jinýho tam dát :D

 

Právě, já jsem tam taky měla vlastní, ale pak jsem to chtěla změnit, takže jsem tam napsala něco jako czech Mika fan a změnilo se mi to na Mika groupie. A teď zas tohle, to jsou věci, páni šneci...:shocked::roftl:

:)

Link to comment
Share on other sites

Právě, já jsem tam taky měla vlastní, ale pak jsem to chtěla změnit, takže jsem tam napsala něco jako czech Mika fan a změnilo se mi to na Mika groupie. A teď zas tohle, to jsou věci, páni šneci...:shocked::roftl:

:)

To je nějaký divný :blink: Mám pocit, že každej má na MFC nějakou chybu která ho bude doprovázet dlouho :biggrin2: Mě zase nejde hodit žádnej obrázek do avataru :-P Ale tak Mika obsessive zase celkem sedí ne? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

To je nějaký divný :blink: Mám pocit, že každej má na MFC nějakou chybu která ho bude doprovázet dlouho :biggrin2: Mě zase nejde hodit žádnej obrázek do avataru :-P Ale tak Mika obsessive zase celkem sedí ne? :wink2:

 

Jó, to zase jó:)

Fakt ti tam nejde hodit? Jsme se právě divila, proč ho tam nemáš...A co by sis tam dala, kdyby to šlo? Nebo můžeš si ho hodit do signature kdyžtak..:cool:

Link to comment
Share on other sites

Jó, to zase jó:)

Fakt ti tam nejde hodit? Jsme se právě divila, proč ho tam nemáš...A co by sis tam dala, kdyby to šlo? Nebo můžeš si ho hodit do signature kdyžtak..:cool:

:) tak do signature ho hodit nepotřebuju.. :-) A kdyby mi to šlo.. no sebe ne, Miku asi taky ne... hmm.. něco prudce neutrálního... nevím :blink::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Petra! Povedz nam nieco o sebe, napr. skade v CR si? Ja som z Bratislavy. A tiez som rozmyslala, ako si asi prisla na svoj nick hm..

 

Jsem z Hradce Kralove (a myslim, ze budu asi jedna z mala co tady fandi Mikovi :( ).

Jinak nick mam odvozenej z prijmeni. Uz na zakladce mne vsichni rikali Baja/Bajka. Jenze kdyz sem si chtela registrovat novej mail, tak uz to bylo obsazeny a tak jsem jen zmenila "i" za "j" :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy