Jump to content

The Romanian Thread


crina

Recommended Posts

Cred ca o sa ne recunosti grupul cand o sa ne vezi cu Bannerul facut de Bianca!:wub2:

 

in fine,cred ca in jurul orei 18:00 ,ne vom intalni cu totii in fata scenei CIUC,mai devreme nu cred ca ajung,dar e posibil ca celelalte fete sa fie ajunse deja (Bianca,Vanessa,Adda,Madalina etc).In principiu imi amintesc figurile voastre,dar daca nu identific grupul o sa va sun...:wink2:

 

:mf_rosetinted:Am o presimtire ca maine va fi o zi frumoasa!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eu cu inca o prietena, vom fi acolo inca de la 16. vom face si noi maine un banner, si avem si niste foi colorate, pe care va trebui sa le impartim acolo, sa iasa asa ceva ...in masa :)))

Nu mai vine nimeni asa devreme?

Link to comment
Share on other sites

Cred ca o sa ne recunoastem usor dupa aura stralucitoare pe care o au fanii lui Mika!:biggrin2: Sau mai bine cred ca era sa stabilim un punct de intalnire din campusul B'estfestului(gen cinema),banuiesc ca in fata scenei Ciuc va fi aglomerat.Sau poate are cineva alta idee.

Link to comment
Share on other sites

:Update:@Diana si @Petra sunt here with me si vroiam sa va zic ce program avem noi. Pe la 11 vom pleca spre metrou, in bucuresti vom ajunge in zona Charles de Gaule de unde vom lua busul spre Bestfest. If you wanna join us, ne bucuram :biggrin2:

La bestfest ne vom pozitiona in fata Ciuc stage. Vedem care e situatia siabia dupa aia nedistribuim spre alte "atractii" ale parcului. SEE YA THERE!! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

sa stii ca fetele nu prea posteaza in acest thread...asa ca sa nu iti faci sperante desarte :mf_rosetinted:

 

 

:wub2:Dar trebuie sa iti spun tie si prietenei tale ,Margelutza

 

WELCOME IN OUR MFC FAMILY!

 

Imi pare rau ca nu am putut sa va identific si la Bestfest,desi chiar intrebai de @Margelutza pe acolo :wink2:

Sa speram ca nu vom rata intalnirea cu proxima ocazie!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

#RANDOM POST: nu incercati sa taiati bratarile de la festival doar ca sa fie mai scurte, I just did it si acum curg ate de peste tot :aah: :aah: :aah:

 

good thing I don't have one, nu am probleme dinastea existentialiste :roftl:

Link to comment
Share on other sites

#RANDOM POST: nu incercati sa taiati bratarile de la festival doar ca sa fie mai scurte, I just did it si acum curg ate de peste tot :aah: :aah: :aah:

 

Dar inchizatoarea aia neagra ai reusit sa o desfaci cumva? :aah: Eu vreau sa scap de ea si sa cos bratara la loc, sa o mai pot folosi fara sa ma chinui jumate de ora incercand s-o trec prin pumn :doh::lmfao:

 

PS: Jeez... trebuie sa scot "Upcoming" de la semnatura ca deja e awkward :tears:

Link to comment
Share on other sites

good thing I don't have one, nu am probleme dinastea existentialiste :roftl:

 

Dar vai, nu stii cum e sa mananci cu bratara, sa faci baie cu bratara, sa dormi cu bratara uda.. O gramada de chestii misto pe care le ratezi :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Dar vai, nu stii cum e sa mananci cu bratara, sa faci baie cu bratara, sa dormi cu bratara uda.. O gramada de chestii misto pe care le ratezi :mf_rosetinted:

 

true that :roftl: however, am avut si eu momentele mele de glorie in care aveam bratara portocalie Orange pe mana si m-am bronzat ca tractoristii all summer long :aah:

Link to comment
Share on other sites

Dar inchizatoarea aia neagra ai reusit sa o desfaci cumva? :aah: Eu vreau sa scap de ea si sa cos bratara la loc, sa o mai pot folosi fara sa ma chinui jumate de ora incercand s-o trec prin pumn :doh::lmfao:

 

PS: Jeez... trebuie sa scot "Upcoming" de la semnatura ca deja e awkward :tears:

 

Din cate tin minte, e indestructibila chestia aia. Si eu vreau sa o dau jos si sa cos o capsa instead (nu ca as fi facut asta vreo data in viata mea..) :mf_rosetinted: Daca aflii cum se scoate, let me know :teehee:

 

true that :roftl: however, am avut si eu momentele mele de glorie in care aveam bratara portocalie Orange pe mana si m-am bronzat ca tractoristii all summer long :aah:

 

Yey, just experienced that today. Am deja o banda alba si secsi in jurul incheieturii :doh:

 

Incearca sa o arzi la capete cu o bricheta si nu o sa mai ai probleme cu atele. Eu am dat-o deja jos, am pus-o la naftalina haha.

 

Cred ca asta o sa fac pana la urma, pana nu se descompune. Dar de dat jos tot nu o dau. E dovada vie ca totul a fost real :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Yep, nici nu se vede aiurea daca o arzi putin! ;)

 

Intrebare: Golden Albert de pe twitter este de fapt el? :D

 

Mda, o sa incerc sa nu imi dau foc la mana :mf_rosetinted:

 

El abia tweeteaza de pe contul lui personal, iti dai seama ca nu se mai ocupa si de un alt cont :roftl: Nici nu stiu cine scrie pentru Golden Albert, probabil niste random fans de pe aici :aah:

Link to comment
Share on other sites

Sure. :D

 

Si ideea banner-ului de unde a venit? "If Albert is golden, so are we" :)

 

Mpai cam de la Albert. Mika in trecut spunea inainte de "We are Golden" ca "e dedicat lui Albert, the golden donkey" si avand si descrierea respectiva la twitter ("long live the golden donkey. may he guard my page. fear the donkey, love the donkey, donkey is GOOD") e clar ca Mika a venit cu ideea lui Albert si stie de contul respectiv (isi mai dadeau ceva reply-uri long time ago). Mai nou nu l-a mai prea mediatizat pe saracul Albert, dar bannerul ramane :aah:

Link to comment
Share on other sites

Mpai cam de la Albert. Mika in trecut spunea inainte de "We are Golden" ca "e dedicat lui Albert, the golden donkey" si avand si descrierea respectiva la twitter ("long live the golden donkey. may he guard my page. fear the donkey, love the donkey, donkey is GOOD") e clar ca Mika a venit cu ideea lui Albert si stie de contul respectiv (isi mai dadeau ceva reply-uri long time ago). Mai nou nu l-a mai prea mediatizat pe saracul Albert, dar bannerul ramane :aah:

 

Hehe, nice! Oricum Albert rulz... but am vazut intr-un video ca avea un catelus cu numele asta... stii ceva despre asta?

Link to comment
Share on other sites

Hehe, nice! Oricum Albert rulz... but am vazut intr-un video ca avea un catelus cu numele asta... stii ceva despre asta?

 

Cred ca acolo era vorba de Melachi, asa o cheama pe catelusa lui... altfel nu-mi pot imagina despre ce poate fi vorba :wink2:

 

Din cate tin minte, e indestructibila chestia aia. Si eu vreau sa o dau jos si sa cos o capsa instead (nu ca as fi facut asta vreo data in viata mea..) :mf_rosetinted: Daca aflii cum se scoate, let me know :teehee:

 

Sa stii ca am reusit! I-am dat bratara la mama sa se chinuie ea cum vrea si pana la urma a reusit :shocked: dar nu ma intreba cum. chestia aia mica e facuta din 2 parti, una de suprafata si alta care e de fapt mecanismul care nu-ti permite sa largesti bratara dupa ce ai strans-o. :wink2: trebuie sa fii foarte atenta ce si cum tai.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy